RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
01-09-2008
GBA: "Een schande dat Proto zo wordt aangepakt"
De stemming op het Kiel is beneden alle peil. Daar heeft de 2 op 9 veel mee te maken, maar het is vooral de komst van Silvio Proto waar de fans boos om zijn. Ook vicepreses Herman Kesters moest het op de spandoeken in Westerlo ontgelden.
Vorig seizoen noemde Silvio Proto de fans van Germinal Beerschot na de bekerwedstrijd "de meest onnozele" van België en nu gaat hij het doel van de Antwerpse club verdedigen.
De supporters hielden vorig weekend een spandoek vast met daarop "Proto, rot op" en scandeerden "Proto buiten olé olé" en "Proto op de bank".
Ook onderpreses Herman Kesters lijkt de kop van Jut. Een opgemerkt spandoek in de tribune was: "Herman = de mol".
"Ik vind het een schande dat een speler al voor zijn echte komst zo wordt aangepakt", zegt Kesters in Gazet van Antwerpen. "Die mensen weten niet wat aan de uitspraak van Proto voorafging. Hij was al weken gefrustreerd aan het wachten op een kans bij Anderlecht. Op GB mocht hij eindelijk spelen, onze fans zaten 90 minuten op zijn kop en toen blunderde hij nog. Even voor die match had Proto ook de moeder van zijn beste vriend Mpenza begraven. Daarom was hij geëmotioneerd."