RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
31-08-2008
Reacties na Anderlecht - Kortrijk
Ik was wat zenuwachtig aan het begin van de wedstrijd, begint Dmitry Bulykin want ik speelde nog niet zo vaak samen met deze groep. Ik scoor meteen twee keer en dat doet uiteraard deugd, maar mijn niveau kan zeker nog beter. Dat zal per match wel de hoogte ingaan denk ik. Ik moet zeggen dat ik ook enkele hele mooie ballen kreeg van mijn ploegmaats. Het voelt lekker als deze tegen de netten gaan. Er is ook veel sfeer in dit stadion en dat motiveert mij.
Bulykin speelt met het nummer 29, het vroegere rugnummer van Nicolas Frutos. Dit bracht geen extra druk mee want ik ken Frutos eigenlijk niet. Ik heb wel veel over hem gehoord. Het is eigenlijk toeval dat ik met hetzelfde rugnummer speel. Toen ik hier aankwam gaven ze me enkele mogelijkheden en ik pikte er gewoon 29 uit omdat ik vroeger nog met dit nummer speelde., besluit de Rus.
We speelden een goede match, zei Jelle Van Damme tevreden. We hebben een aantal kansen gecreëerd en scoorden daaruit 4 keer. Dat Bulykin twee keer scoort is voor ons een opsteker. Ik had hem gezegd dat hij in de box voor zijn man moest proberen te komen en dat ik de ballen daar ging proberen te droppen. Het is een goed aanspeelpunt. Hij is hetzelfde type als Frutos: een sterk kopspel en hij kan de bal heel goed bijhouden.
Ook Hernan Losada had een aandeel in de 4-0-overwinning. Hij stond voor de eerste keer dit seizoen in de basis (in de Jupiler Pro League). Ik ben heel blij dat ik vanavond mocht starten. Op de Fan Day werden er heel wat shirtjes met mijn naam verkocht en dat wil je al die supporters toch wel iets teruggeven. Ik heb heel hard mijn best gedaan vanavond. De trainer had mij gevraagd om de ruimtes tussen de lijnen op te zoeken en dat lukte redelijk goed.