RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
18-08-2008
Biglia hervat training
Ariël Jacobs moet het tot donderdag op training stellen met een beperkte groep omdat verschillende spelers internationale verplichtingen hebben. Lucas Biglia (knie) en Davy Schollen (rug) mochten vandaag, maandag 18 augustus 2008, wel de training hervatten. Kanu, die sukkelt met overbelasting aan de rechterknie, hield het vandaag bij verzorging en aquatraining. Jelle Van Damme vroeg tijdens Cercle-RSCA om zijn vervanging omdat hij last had van zijn spieren. De medische staf stelde na de match een contractuur vast aan de achterkant van de dij, maar desondanks is de verdediger toch samen met de Rode Duivels vertrokken naar Duitsland. Daar staat woensdag in Nürnberg een vriendschappelijke partij tussen België en Duitsland op het programma. Ook Guillaume Gillet en Bart Goor werden door bondscoach Vandereycken geselecteerd voor Duitsland-België.
Naast de drie Belgische internationals, zijn ook zes andere spelers afwezig met interlandverplichtingen. Zo neemt Roland Juhasz het woensdag met Hongarije op tegen Montenegro. Mbark Boussoufa speelt met Marokko een vriendschappelijke oefenpot tegen Benin en Daniel Zitka, Jan Polak en Stanislav Vlcek (Tsjechië) geven Engeland partij.
Oleksandr Iakovenko werd opgeroepen voor de nationale beloftenploeg van Oekraïne. Hij zal er samen met Oekraïne deelnemen aan de VII International Valeriy Lobanovskiy Memorial. Naast Oekraïne zijn ook Bulgarije, Polen en Ierland van de partij. Tijdens de halve finales (op dinsdag) zullen Ierland en Polen het tegen elkaar opnemen en zal Oekraïne Bulgarij partij geven. Woensdag wordt dan de finale afgewerkt tussen de winnaars van beide duels. De verliezende ploegen zullen strijden om de derde plaats.
Nicolas Pareja is ondertussen nog altijd in Peking waar hij zich met de Argentijnse beloftenploeg wist te kwalificeren voor de halve finales. De verdediger van Paars-Wit is een vaste waarde in de ploeg en speelde de volledige kwartfinale die de Argentijnen na verlengingen wonnen met 2-1 van Nederland. De Argentijnen nemen het morgen, dinsdag 19 augustus, om 15u op tegen Brazilië. In de andere halve finale ontmoeten de Belgische beloften Nigeria. Die match wordt gespeeld om 12u Belgische tijd.