Anderlecht speelt woensdagavond 21 mei 2008 de laatste wedstrijd van het seizoen op het veld van Wolvertem. Dinsdag werd de selectie voor deze match vrijgegeven, maar vandaag werden nog een paar aanpassingen doorgevoerd. De belangrijkste: Pär Zetterberg maakt deel uit van de 18-koppige kern ! Voor de paars-witte supporters de laatste kans om de Zweed nog eens in België aan het werk te zien. Zet vertrekt binnenkort definitief terug naar Zweden met zijn gezin.
Hoelang Zetterberg zal spelen, is niet duidelijk, maar hij zal alvast starten in de basiself. Verder nog twee wijzigingen in de kern ten opzichte van dinsdag. Mbark Boussoufa en Bruno Baras vallen af en komen dus niet in actie.
Selectie: Boateng, Ciza, Deschacht, Dandois, El Kaddouri, Goor, Iakovenko, Kalala, Lodders, Mpenza, Ndoumbe, Pieroni, Proto, Sare, Schollen, Sterckx, Van Damme, Zetterberg
De aftrap van Wolvertem-RSCA vindt plaats op woensdag 21 mei 2008 om 19u in Wolvertem (Veilinglaan 62).
|