RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
10-04-2008
Blessurenieuws Anderlecht
Jelle Van Damme (last enkel) en Ahmed Hassan (overbelasting quadriceps) voegden zich vandaag, donderdag 10 april 2008, opnieuw bij de groep en werkten zonder problemen de training af.
Nicolas Frutos (hiel), die woensdag de groepstraining hervatte, onderging vandaag een controle-echo. Die echo zag er goed uit. De Argentijnse spits trainde vandaag wel niet met de groep, hij beperkte zich tot fietsen.
Daniel Zitka (reactie adductor) bleef in de voormiddag nog binnen voor verzorging, in de namiddag stond voor de doelman een individuele training op het programma. Vrijdagochtend ondergaat de Tsjech een controle-echo.
Nog steeds geen Guillaume Gillet op training. De Belgische international was wel op de club, maar werd door de trainer vrijgesteld na de vermoeiende testen die hij woensdag op de voetbalbond onderging met het oog op de Olympische Spelen.
Serhat Akin (contractuur quadriceps) bleef binnen voor verzorging en Thomas Chatelle (scheurtje heupbuiger) revalideert verder.