RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
21-10-2007
"In Egypte heb ik me bevrijd van de stress"
Ahmed Hassan heeft dit seizoen nog niet hetzelfde kunnen brengen als eind vorig seizoen. "Ik ben me de afgelopen dagen gaan herbronnen in Egypte", zegt hij.
Egypte dwong tegen Botswana de kwalificatie af voor de Africa Cup, maar Hassan ontbrak wegens een schorsing.
Toch wilde hij de match per se bijwonen.
"Ik ben aanvoerder en dan is je plaats bij de ploeg", vertelt Hassan in Het Laatste Nieuws.
"Ik had dat ook besproken met Vercauteren. In Egypte heb ik me kunnen bevrijden van de stress. De slechte uitslagen wogen op mij. Ik hoop dat ik nu kan geven wat de ploeg van mij nodig heeft."
Hassan vertelt ook waarom het iets minder draait dan hij zelf zou willen. "Na het seizoen moest ik nog een paar wedstrijden met Egypte spelen en daardoor had ik bijna geen rust", zegt hij.
"Toen die matchen achter de rug waren, begon hier de voorbereiding al weer. Ik speelde goeie en slechte wedstrijden, maar hoop echt dat ik de Gouden Schoen win."
"Ik wil er alles voor doen, het zou een mooi moment zijn in m'n carrière. We staan nu voor drie heel belangrijke matchen: Gent, Tel Aviv en Cercle. Een grote club moet er dan staan. Ik hoop alleen dat die blessures ophouden."