Rommel betekent voor mij chaos en chaos betekent paniek.
Het moeilijkste aan samen leven met 7 andere mama's en minstens evenveel baby's is toch wel de rommel. Ik kan heel slecht tegen rommel sinds de bevalling van Noah. Zowel thuis als op de afdeling. Wat is rommel? een keuken nadat sommige erin gekookt hebben, gebruikte flesjes en slabbetjes en zakdoeken. papiertjes van koekjes en snoepjes. Kinderspeelgoed is voor mij geen rommel maar heb ik 's avonds wel graag opgeruimd.
Hier zijn meerder gesprekken over gegaan en is nog steeds 1 van de zaken waar ik mee worstel. Ik mocht niet verwachten dat andere even opgeruimd deden als ik maar omgekeerd werd wel verwacht dat ik dan maar in hun rommel leefden. Gelukkig had ik een aantal mam's die er hetzelfde over dachten en meermaals met mij aan angry cleaning deden.
De berging was zo een door in mijn oog. Er heerste daar alleen maar chaos. tijdens een moederuurtje dit aangekaart bij het afdelingshoofd en we mochten mandjes kopen. Jess ondernam meteen actie en 3 uur later waren er 10 blauwe mandjes. 2 dagen later was heel de berging uitgeruimd. Alles wat vervallen was (sommige zaken al 2 jaar) weg en alles wat van mama's was die al weg waren in de groepsmand. Verder had nu iedereen een mandje voor persoonlijke spullen. ik moet misschien even verduidelijken. De mama's hebben 2 grote schabben voor persoonlijke spullen, koekjes en snoep. De andere schabben zijn de voorraad van de afdeling en die werden wel op datum gecontroleerd en ordelijk gehouden. Na dit intermezzo kon ik hier terug beter mee om. Lang leve teamwerk en mandjes.
Let us clean the world, one piece of trash at the time!
|