En heeft er iemand Donderdag toch de moed gehad om naar de vestconcerten te gaan , ik heb het geprobeert maar verder dan een pakje friet ben ik niet geraakt, vlug naar de dichtsbijzijnde kroeg gelopen en daar blijven plakken , dit weekend staat in het teken van rust ( denk ik) ga wel zaterdagavond een pijltje gooien en wat leuteren met de vrienden maar dat zal zeker geen nacht worden. Enfin om mij dus dit weekend tegen te komen daar vrees ik voor of je moest mee komen smijten allé darts hé.
Mijn dochter mocht enkele vriendinnen uitnodigen om mee te nemen naar bobbejaanland het zijn er dus acht geworden , ik kan je zeggen das ni niks hé , enfin een leuke dag gehad en ook wa regen maar als je weg bent voel je da niet hé. deze week zingt lier op de vrijdag dus als je zin moest hebben om eens mee te zingen en iets te gaan drinken moet je vrijdag in lier zijn.
Amaai drie dagen kermis in Lier , de vrijdag ,zaterdag en zondag weg geweest en ook thuisgekomen zij het een beetje later dan voorzien , en dan nu donderdag ( morgen dus ) avondmarkt en wat is er nu plezanter dan een avondmarkt zeg nu zelf , dus fillistijnen onder ons begeef u naar de markt in lier en laat u vooral eens goed gaan , MAAR doe zoals ik neem vrijdag verlof hahahaha.
Morgen de dag van de verenigingen , dan is het een uitgelezen moment om iets te verdienen en om zichzelf voor te stellen aan het grote publiek , ze moeten er natuurlijk rap bij zijn want als je aan elk kraampje iets drinkt wordt het verdorie moeilijk om nog helder te denken , diegene die het ook gaan proberen moeten vooral eens naar het spui afzakken en ook naar de kanoclub , moest je het vuurwerk missen om welke reden dan ook ( 23u) volgend jaar doen ze het opnieuw.
Het zal weer een leuk weekend worden , er staat weer veel op mijn programma hoor of ik dat allemaal ga overleven dat is wa anders hahahaha, maar ik ga mijn best doen , morgen de Narrenstoet in Boechout dat is elk jaar een hoogtepunt zenné dus als je morgen in de stromende regen niet weet wat te doen één adres hé , maar breng uwe paraplu mee hé want het zal water gieten en het is ook handig tegen rondvliegend bier en andere.
Wie ligt er nu wakker van hé , ikke zeker niet , gisteren naar mijn dochter gaan kijken die meespeelde in een musical ( school) en das altijd leuk hé kinderen zien die zich op de planken kunnen amuseren. En daarna de oude kroeg van vroeger terug open gedaan , een beetje wennen aan de nieuwe look en de nieuwe eigenaars maar al bij al na de derde pint zie ik dat toch niet zo goed meer hahahahahaha. En vandaag ga ik lekker met paraplu door de regen lopen of ze moesten mij ergens binnen roepen hé ( maar daar kan ik dan weer niet aan doen) enfin prettig weekend en laat de regen niks verpesten je kan altijd iets leuks gaan doen.
Ik leef dus nog hé , superweek gehad en nu een week mijn dochter in huis dat is dus weer super goed , ben eens benieuwd hoe het op mijn werk gaat aflopen heb een klein probleempke allé mijne baas heeft er eentje en dat gaat hem zuur opbreken want mij gebruiken staat niet in de woordenboek denk ik , al moet ik zeggen dat gebruiker er wel in staat en verbruiker ook , hij gaat dat maandag meemaken ik ben van dan af de terminator hahahaha da staat ook ni de de dikke denk ik maar het zal wel smaken.
vandaag schoolfeest bij mijn dochter in het school , elk jaar is dit het evenement waar zowel ouders als kinderen eens vrij en rustig met elkaar kunnen omgaan en vooral waar de ouders eens een goeie kunnen drinken , ik moet u niet vertellen zeker dat ik meestal de deuren sluit hahahahaha , enfin met een beetje geluk tot morgen en anders zit ik ergens op of onder de schoolbanken.
Lier is de komende weken in feestroes , ikke dus ook hé , da wil zeggen dat ge mij ni veel gaat zien op een chat maar int echt veel meer , hoe dat ik er altijd zal uitzien da weet ik niet natuurlijk ,maar er is een gezegde als men dorst heeft ziet niemand da maar als ge zat bent heeft iedereen het gezien , mischien ben jij wel verantwoordelijk voor da laatste hé want ik denk nooit dat ge mij zonder drinken zou zetten , hahahahaha , enfin lier op zijn best komt eraan.
Diegene die nog twijfelde woensdag hebben we de verkiezingen grandioos gewonnen , spijtig voor de tjeven maar ze gaan 4 jaar niks meer te zeggen hebben en maar goed ook , verkiezingen win je of verlies je ni de laatste dagen die moet je 4 jaar lang verdienen , hopelijk komen ze dat nooit te weten bij het acv van mij gaan ze het in elk geval ni horen.
Jaja ik weet het dat duurt nog even , maar ik wil nu al maar zeggen dat het een zeer leuk weekend gaat worden , met als afsluiter de Zondag duo-schieting , hahahaha ik hoor u nadenken , nieje het is niet wat je denkt tis niks sexueel en nieje het is ni met een geweer , zo geweldadig ben ik ni zenné , het is struifvogelschieten héhé nieje ook ni wa da ge denkt , het is gewoon een aloude volkssport waar aan een stalen kabel een houten vogel vasthangt en die brengt een stalen pin naar een roos(dartblok). allé en daarna nog wa sjablojen (das een franse volkssport met overjaarse dartpijlen) en dan komt mijne hoogdag maatkes de maandag heb ik bezoek uit griekenland , en daar kijk ik nu al naar uit , och ja dinsdag ga ik werken héhé.
Nu gaan we dikwijls kiezen maar dit zijn echt wel de belangrijkste hoor , hier kiezen we mensen die 4 jaar voor ons gaan moeten onderhandelen en verdedigen , geen simpele taak dat geef ik toe , dus als je gaat kiezen kies voor de vakbond die er wil voor gaan en of voor de persoon waar je vertrouwen in hebt , en een tip is nooit teveel dus het Abvv heeft in het verleden reeds veel goeds gedaan , tis maar om te weten hé dus lijst 1 en je stemt direkt goed.
Het is lang geleden maar vandaag een heel slechte dag niks is er leuk en wil ook absoluut niks doen , je kent da wel zekers , van binnen draait alles precies verkeerd mijn hart zit in mijn maag en mijn darmen in mijne kop en das ni van het drinken hoor , gewoon een hele slechte dag , ik ga proberen om mij erdoor te trekken tis goe weer en de vogeltjes fluiten en .....pfffffffffffff laat ze maar allemaal hun ding doen , sorry volgende keer beter.
Beste blogvrienden morgen 1 Mei en dat is mijne (onze) dag ik schenk u dan ook een roos en draag er zorg voor , ooit zal men inzien dat het kapitalisme slecht is voor de werkende mens , ooit hé , diene tip van fortis die zal het ni erg vinden zekers 75% opslag buiten zijn bonus , enfin die zal te weinig gehad hebben en daarom moesten ze hem ietske meer geven , jaja en wij dan makkers en wij dan .
mijn dochter is ziek geworden en dan weet elke alleenstaande en werkende mens dat het alle hens aan dek worden , gelukkig zijn er nog bompa en boma wa zou een mens doen zonder hen , ik zal er maar van leren als het mijne tijd is want ze weten nog ni half hoe veel plezier dat ze mij en ook mijn dochter er mee doen. en nu nog wa beter worden en deze klip is weeral genomen , bedankt voor de hulp
Dit was wel het zwaarste weekend dat ik al heb meegemaakt nu ga ik ik op de rem staan want anders loopt da slecht met mij af , dus aan allen die mij op het slechte pad willen trekken , ge zult nog wa geduld moeten hebben want ik stop er ff mee , ga twee weken in alle stilte doorbrengen , en neen het gaat u ni lukken om mij om te praten , enfin da hoop ik toch hahahaha.
Soms denkt een mens dat zijn gevoel hem wel zal redden of leiden naar de juiste beslissing , wat denk je er zelf van ik denk dat ik na dit weekend niet echt zeker meer ben , vroeger was ik er ook zeker van maar nu ? mischien moet ik mij ook maar houden aan de keiharde wetten van de werkelijkheid zelfs ik ga daar niet meer aan ontsnappen vrees ik , dromen zijn bedrog , mischien ga ik toch proberen om nog te dagdromen ietske moeten ze mij toch gunnen hé.