Deze morgen om 7 uur (voor jullie 14 uur) stond er al een zwembeurt op het programma in ons eigen meer ;-). Doch was de opkomst pover, slechts 4 personen waagden een duik in het frisse water. Blijkbaar hadden een aantal onder ons last gehad van de plaatselijke geluiden uit de prachtige natuur. Na een goed ontbijt begonnen we met 10 boten (2 à 3 personen per boot) aan onze visuitdaging, we moesten namelijk ons eigen middagmaal bij elkaar sprokkelen. We ontmoetten elkaar terug op een klein eilandje waar onze vissen onmiddellijk zuiver gemaakt en gebakken werden, gelukkig was de vangst groot genoeg om de hongerige magen te vullen.Na een heerlijke maaltijd vertrokken we terug met ambitie om de grootste vis te vangen, Bert slaagde er echter in om een snoek van 43 inch (86 cm) te vangen. Toch hebben we vandaag niet enkel vissen gezien, zo werd er door Bert, Steve, Wouter en Ashley van een cliff van 7 meter gesprongen, anderen brachten een bezoek aan een schitterende waterval en werden er weer een groot aantal dieren gespot (pelikanen, schildpadden, shipmunks en zelfs een beer).Jan, Ben enRob hadden minder geluk, hun bootje liet hen vroegtijdig in het steek waardoor ze zelfs moesten terug roeien. Tijdens het avondeten werd onze jarige (Karolien) in de bloemetjes gezet, nogmaals een dikke proficiat van ons allemaal, in België was het reeds 24 uur. Nadien hadden er zelfs sommigen nog niet genoeg van en werd het water terug onvelig gemaakt, Brittney slaagde er nog in om een whally van 28,5 inch (72 cm), net niet voldoende om het record te verbreken. Morgen staat er nog een halve dag vissen op het programma en daarna rijden we naar ons hotel in Pinewood.
Groeten van Steve, Bert en de rest van de bende.
PS. De familie Schuurmans en iedereen wenst tante Sonja een dikke proficiat met haar verjaardag.
Vandaag was het weer een travelling day. Na een super en luxueus ontbijt vertrokken we met de 4 jeeps en de pick-up van daddy volgeladen met koffers richting een mega supermarkt (met zakken chips van 1 kilo). Nadat we een grote hoeveelheid proviand hadden ingeslagen vertrokken we naar ons eiland. Na een boottocht van 45 min. zijn we hier aangekomen in het eagles nest. Het is hier heel warm en veel mosquito's (heeeeeeeeeeeeeeeeell veeeeeeeeeeeeeeellllllllll mosquito's). 1 voordeel hiervan is dat we nu onze mosquito dans goed kunnen inoefenen. Morgen staat onze eerste visdag op het programma. De bootjes zijn verdeeld en meer nieuws volgt morgen.
Slaap lekker (voor jullie al goede morgen) Katrien en Hanne en co
Na onze korte nacht (in het toch wel een klein beetje stinkhotel) vertrokken met 5 yellow cabs (taxi's) richting de luchtaven van Vancouver. Na een vlucht van ongeveer 2 en een half uur liep Christine al juichend in de armen van Mom en Dad. Opnieuw had Christine weer geen geluk met 1 van haar boys (Koffer). Het hare was weer zoek. Nu stonden we weer voor een nieuwe uitdaging. Al onze bagage in 4 ford flex te krijgen en jaja het is gelukt met heel wat proppen. (we zijn al wat meer getraind) Vandaar uit vertrokken we naar het Ford Garry hotel beter bekend onder ons als het "spookie" hotel. Als surprise had Christine een Belgisch avondje georganiseerd in "the Belgium Club". Na de lekkere Vlaamse kost (rode kool met stoofvlees en puree,...) smeerden we de kelen om te zingen tijdens de karaoke. Het was heel geweldig en het glas is niet gesprongen. Toen was de avond voor sommige onder ons nog niet gedaan want er werd een heuse spooktocht georganiseerd. De wilde verhalen volgen nog.
Dikke kussen Anneleen, Katrien, Britney, Ashley, Karolien en Hanne en de rest
P.S. we zijn 2 dagen niet bereikbaar voor de buitenwereld via de GSM!
Zoals elke dag weer tijd gevonden voor ons verslagje.(dit keer om twaalf uur p.m. plaatselijke tijd vanuit VANCOUVER uit hotel comfort inn). We begonnen onze dag met wall spotting. al weer een voormiddag vol avontuur. We trokken onze winddichte pakken aan en gingen met de zodiac (rubberen boot) de volle oceaan op om enkele walvissen te spotten, zeker tien hebben we er kunnen spotten vooral de mama's en hun baby. Na drie uur op volle zee,enkele misselijke personen in ons gezelschap trokken we voor een laatste keer naar onze mooie loges voor het middagmaal. Daarna begonnen we aan onze terugrit, een trip doorheen de bergen. Aangekomen bij de ferry bleek het heel erg druk te zijn.(er was maar plaats voor twee auto's in plaats van onze drie) Dus Dirk,Bert en Steve vertrokken een uurtje later dan gepland. Onze huurwagens zijn daarstraks terug gebracht en we zijn nog steeds aan het wachten voor onze 3 mannen.
Sommigen begonnen de dag met een voormiddagje relaxen, voor anderen stond er een surfles op de planning. Met zijn tienen begonnen we aan het avontuur! Na een half uurtje theorie mochten we de zee op, pfff dat viel niet mee!! Wachten, paddelen paddelen paddelen en hup... opstaan! Zo lijkt het simpel . Na een tweetal uren waren we stikkapot! Maar wat was het leuk. Het hielp ook dat we les kregen van 2 leuke surfboys . Na een verkwikkende douche en lekkere lunch vertrokken we richting kano. We werden onderverdeeld in 3 kano's. Een uurtje later kwamen we aan bij een eiland, hierop kregen we een rondleiding van onze gidsen, echte indianen. Best indrukwekkend! Op de terugweg begon de clash, wie eerst aan wal was kreeg gratis Canadian beer en wijn Uiteraard was dat de boot van Bert, Wouter, Brittney, Katrien, Melanie en ikzelf.
lieve groetjes
Anneleen en de bende.
ps: Rob, liefje, ik zie je graag!! Nog 10 daagjes, tot snel.-xxxx...-