Vandaag dan toch eens positief nieuws te melden over radio contact.Volgens nieuwe bronnen zal het station dan toch niet helemaal verdwijnen uit het Vlaamse radiolandschap. Tot voor kort waren er fusieplannen met Be One. Maar die zijn inmiddels weer opgeborgen. Dat heeft gevolgen voor Radio Brabo, het project dat op 100.2 MHz, Contact zou opvolgen in Antwerpen. Niet dus. Het inmiddels ontwikkelde logo en de bijhorende website blijven wel online. "Maar wat nu is, kan morgen weer veranderen", zegt Contact Antwerpen. "Definitieve keuzes worden snel gemaakt." Contact Vlaanderen onderzoekt inmiddels wat men kan behouden van het netwerk in 2009. bron:radiovisie
6 DECEMBER 2003 ---------------------------- Radio Contact Vlaanderen start met een nieuwe programmering en aangepaste jingles. Peter Van Dam verdwijnt als programmamaker en houdt zich met productiewerk bezig.
Het Antwerpse Multipop, dat tot op heden nog het signaal van Contact Vlaanderen verspreidt, zal vanaf begin 2009 worden omgevormd tot Radio Brabo.
De website werd intussen geregistreerd door Jeroen Straeter, het logo is ook al te zien. De banden met 't Stad worden duidelijk weer aangehaald want de 'A' in Brabo heeft een nuet te missen verwijzing naar de 'A' van het officiële logo van Antwerpen.
Alle geluidsfragmenten blijven onder het copyright van Radio Contact en zijn aanverwanten. Deze fragmenten worden gewoon louter aangeboden als historisch en informatief. Voor alle informatie betreffende het huidige Radio Contact, surf naar: http://www.radiocontact.info
De mensen bij contact hadden me beloofd om het probleem van de livestream na te kijken en dat is dan ook gebeurd.Iedereen kan weer ten volle naar de stream luisteren
We krijgen hier regelmatig een berichtje binnen van mensen die gegevens zoeken van lokale contact-stations. Of men echt nog terecht kan op deze adressen is niet zeker maar we gaan ze in verschillende delen toch even op een rijtje zetten.
Ondanks het recent wegvallen van de frequentie in Bornem en een tijdje geleden ook al in de Westhoek is Contact gelukkig voor deze mensen nog te beluisteren via livestream.Als hij werkt natuurlijk! Het enige dat je te horen krijgt is alles door elkaar.Je hoort flitsen van liedjes maar ook stemmen .. en na 15 sec stopt het en hoor je niets meer.
DE ONAFANKELIJKE ZENDERS OP EEN RIJ BIJ RADIO CONTACT
Het is duidelijk dat er een einde gekomen is tussen langs de ene kant radio contact met zijn eigen zenders en langs de andere kant de zenders die ook lid zijn van het samenwerkingsverband maar geen eigendom zijn van contact.
De volgende zenders zullen dus waarschijnlijk voor het einde van het jaar geen deel meer uitmaken van de contact-groep.
Volgens luisteraars zou contact Bornem niet meer zijn.Het zou nu Hit FM geworden zijn.
Ook Be one wil voort uitbreiden in 2009.Zo zouden er onder andere gesprekken met contact radio's uit Eeklo, Stekene en Zele zijn. Omdat Radio Contact per 31 december op zou houden met het leveren van programma's zouden een aantal stations van die keten alvast op de Be One boot springen.
Om welke het precies gaat, blijft vooralsnog onduidelijk. Wel staat vast dat er vorige week reeds technische inspecties zijn uitgevoerd bij een aantal kandidaat stations door Emmis en Broadcast Partners.
Win elke dag duo-tickets voor nacht van de student in Hasselt. Dit is de laatste editie voor dit jaar en de tickets vliegen de deur uit bij radio contact .Luister,sms en win
Alle geluidsfragmenten blijven onder het copyright van Radio Contact en zijn aanverwanten. Deze fragmenten worden gewoon louter aangeboden als historisch en informatief. Voor alle informatie betreffende het huidige Radio Contact, surf naar: http://www.radiocontact.info bron: radio popular
Ben Van Praag voorstellen hoeft nauwelijks. Hij is een oudgediende die al meestreed in de tweede helft van de jaren zeventig. Vanaf de MV Magdalena, het tweede zendschip van Radio Mi Amigo. Een stranding en een aanhouding later was het radiovirus alleen maar sterker geworden.
Bij de opkomst van de eerste vrije radio's was Ben er al terug bij.Bij radio plus uit het Brusselse was hij te horen en later stapte hij mee over naar radio contact in de nachtprogrammering.Radio Maeva was echter de vrije radio waar mee hij wereldberoemd werd in Vlaanderen. Een dozijn stations zouden volgen. Toen Family Radio door de Contact Group veel te snel werd opgeheven zwoer Van Praag de dure eed 'Nooit meer radio!'. Later volgden toch nog Radio Forrest (Hamme), 94 Extra Gold (West-Vlaanderen) en in de Kempen bij Radio 7.
De beroemde foto uit de tijd van radio Plus: Je herkent zonder twijfel Ben Van Praag in het midden Links van hem staat Peter Hoogland(met weelderige haardos) Rechts van hem staat Danny De Bruyn(jawel,hij is het wel degelijk) en naast hem programmaleider Luc De Groot. Onderaan links herkennen we ook nog Tom Denker die later nog als Jan Dooms secretaris-generaal van de Contact NV zou worden.
PAS VERSCHENEN ALBUM VAN BEYONCE KAN JE NU AL WINNEN
I Am... Sasha Fierce is het derde soloalbumvan R&B-zangeres Beyoncé Knowles. Het werd uitgebracht op 18 november 2008. De naam Sasha Fierce staat voor het alterego van de zangeres.Jij kan hem nu al winnen door te luisteren naar radio contact.
Je kan op radio contact de dvd van de zeer leuke komedie "Made of honour" winnen.
HET VERHAAL: ------------------------- Tom heeft vriendinnen en vrienden, maar hij heeft maar één beste vriendin. Hij is verliefd op haar, vindt haar heel erg leuk en wil het liefst met haar samen zijn. Dan stelt ze hem voor aan haar verloofde. Tom stelt alles in het werk om zijn grote liefde voor zich te winnen. met Patrick Dempsey, Michelle Monaghan en Kelly Carlson
Ik ben Boon Firmin
Ik ben een man en woon in Dworp (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 21/12/1963 en ben nu dus 61 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Het zal ergens het najaar van 1980 geweest hebben....of ik al eens geluisterd had naar die radio contact uit Brussel...i