Het had niet veel gescheeld of we hadden weer niet kunnen voetballen. De scheidsrechter wou eerst niet laten spelen, maar na schitterend werk van Geert, Frank & Edwin( lijnen zuiver maken-opnieuw kalken) was de scheidsrechter toch bereid om te laten spelen.
En dat de honger naar een wedstrijd groot was werd al snel bij de opwarming duidelijk. Ook aan motivatie geen gebrek, want de leider was vandaag vrij zodat we mits winst toch weer 3 punten zouden inlopen. Er werd aan de jongens gevraagd om Herkol onmiddelijk vast te zetten op hun speelhelft, en die taak werd vrij goed uitgevoerd. Na nauwelijks 4' kan Robbe S afdrukken, en zijn bal verdwijnt onhoudbaar in het Herkolse doel. Hierna krijgen we weer voldoende kansen om meerdere wedstrijden te winnen, maar zoals zo vaak is het telkens weer net niet . In minuut 16 kan Bjarne dan toch de score verdubbelen. We blijven bij momenten goed voetbal brengen tegen toch een dapper voetballende tegenstander. Doordat onze doelman goed meevoetbalde, en de verdediging weer goed stond hebben we niet echt veel kansen weg gegeven . Ruststand 2-0. Tijdens de rust werd de veld bezetting licht gewijzigd( om al te testen met het oog op volgende wedstrijden), en nu werd Herkol bijna de hele tweede helft op hun eigen helft gehouden . En dan volgen de kansen automatisch, na 2' is Martijn aan het feest wanneer hij er 3-0 van maakt. 15' later maakt Robbe S zijn 2de: 4-0, en 2' later legt Elian de eindstand vast 5-0.
Prima wedstrijd op toch een moeilijk te bespelen veld. Hopelijk kunnen we nu terug wedstrijd ritme opdoen en volop de strijd aangaan met de ploegen net boven ons.
We gaan er morgen dus tegen aan. in Limburg zijn geen afgelastingen te melden. voor de spelers in de selectie volgende goede raad: het wordt vrij koud, zorg ervoor dat je goed voorzien bent van warme kledij. tot morgenvroeg
Volgende spelers mogen zaterdag na lange tijd nog eens het wedstrijd veld op. harry brayten sam ian martijn bjarne lukas brecht p robbe s brecht s xander elian jasper andoni daan
Denk eraan dat we in de voormiddag al spelen
Indien er spelers zijn vandaag of morgen nog griep tekenen moesten krijgen, bel zo spoedig mogelijk af aub. De spelers die al ziek waren krijgen extra rust. De spelers die niet bij de selectie zitten zullen zaterdag of zondag in Wijchmaal spelen. Waarschijnlijk zullen er ook nog enkele spelers( van de selectie) zaterdag namiddag of zondagvoormiddag spelen in Wijchmaal. Ik breng jullie zo snel mogelijk op de hoogte.
Vanavond starten we met de voorbereiding op onze( hopelijk) volgende wedstrijd. Zorg ervoor dat de juiste kledij in je voetbal tas zit . Regenvest, muts & handschoenen zijn nog steeds verplichte kledij( remember de laatste vrijdag training, waar verschillende spelers het redelijk koud hadden tijdens de training).
Ben op het trainingsplein gaan kijken vanmiddag en kan aankondigen dat de training van vanavond doorgaat.
Indien iedereen die kan komen goed op tijd is zodat we vroeger kunnen beginnen, dan kunnen we ook iets vroeger stoppen om zo de bekermatch tussen Anderlecht & Genk nog te zien.
Na lange tijd doet het deugd om toch nog eens te kunnen voetballen . Wat waren de jongens dan ook in hun nopjes dat ze zaterdag een toernooi mochten spelen, weliswaar lekker warm in de kantine en met een ps3 controller in de hand.
Na een heuse loting waren de poule's gekend. Toen het nodige instelwerk achter de rug was werd het start signaal gegeven voor het Racing peer Fifa 13 toernooi.
En al in de poulewedstrijden werd de lat vrij hoog gelegd, spannende wedstrijden, prachtige goals & enhousiaste supporters. Ook omdat de innerlijke mens regelmatig moet aangesterkt worden, was er voldoende drank voorzien, chips , partysnacks en al een kom met vroege paaseieren .
Na goed anderhalf uur waren de poulewedstrijden achter de rug en mochten de spelers voor de kwartfinale's hun opwachting maken. chelsea brecht P - ac milan Martijn: 3-4 manchester city nico - barcelona robbe s: 13-0 chelsea rune - psg ian: 9-0 bayern munchen - real madrid lukas: 5-1 waren de kwart finale wedstrijden. Enkel in de wedstrijd chelsea - ac milan was er echt spanning!
De halve finale dan ging tussen, milan-manchester: 2-6 & chelsea- bayern.: 4-1 Na de nodige spanning, (zelfs stroompanne in de wedstrijd chelsea-bayern) was de finale gekend.
Rune(chelsea) - Nico(manchester city). Alle aanwezige verzamelden rond de 2 spelers om de finale van dichtbij te kunnen meemaken. En na de reguliere speeltijd was het Nico die oververdiend de trofee meenaar huis mocht nemen, hij verslag rune met 8-2. Van harte proficiat aan Nico met de verdiende zege. Ook een dikke proficiat aan Rune die als outsider toch de finale gehaald had.
Zo kwam er weer een eind aan een gezellige en spannende namiddag. Vanaf nu gaan we er weer tegenaan op het echte plein.
Jongens, denk eraan dat ik jullie ploeg waarmee jullie willen deelnemen zaterdag morgen graag zou weten. Van de spelers waar ik geen ploeg van door krijg, kies ik zelf.
Jongens, Indien er onder jullie zijn die een ps3 hebben en die mogen meenemen zaterdag laat mij dit zo snel mogelijk weten.
Ook zou ik graag van iedereen die meedoet willen weten met welke ploeg ze gaan spelen. Zo kan ik op voorhand al een toernooi schema uitwerken. Indien je niet graag hebt dat je tegenstanders al weten met welk team jij zal spelen ( stuur me dan een mailtje met je team). We gaan wel enkel met clubteams spelen( geen landen teams).
We spreken af dat ik donderdag tenlaaste jullie teams en of je een ps3 kan meebrengen weet.
Als beloning voor de prestatie op de finse piste & als extra teambuildings activiteit staat er zaterdag een heus toernooi op het programma.
Het u13 ps3 fifa 2013 toernooi. Alle spelers die willen & kunnen deelnemen zijn van harte welkom. We beginnen het toernooi om 13:00 stipt. Ook ouders zijn welkom, we gaan voor de ouders al een eerste inlichting geven betreffende het weekend.
Een dikke proficiat voor de spelers die aanwezig waren op de finse piste gisteravond. Maar liefst 16 spelers hebben 1 uur alles van zich gegeven. Na het rustig inlopen & stretchen, begonnen alle 16( inclusief enkele begeleiders- waarvoor dank) aan de 5km. De kop van de groep liep na 27' al terug over de finish Nadat iedereen aangekomen was, zijn we wandelend naar het kleine heuveltje getroken voor enkele 100meter versnellingen berg op. Ook hier hebben ze laten zien dat de fysiek nog steeds vrij goed zit. Met de nodige sneeuwballen als afsluiter mochten de spelers na deze inspanningen de warmet van het vervoer terug opzoeken.