Het is zover, de spits is eraf. Vandaag mochten we eindelijk onze start nemen in de nieuwe competitie. Tegenstander Wijchmaal is een te duchten tegenstander. En dan de zomerse temperaturen er nog eens bij( ideaal voor de toeschouwers- minder voor mijn spelers).
En het vakantie weertje was ook dadelijk te merken op het veld, want de wedstrijd was nog maar net bezig of Wijchmaal kon al scoren. Zaten wij met onze gedachten ergens anders, het leek er in elk geval op of dat wij nog vakantie aan het vieren waren. We mogen dan ook niet mopperen dat we na 10' maar 1-0 achter staan, Wijchmaal kon mede door hun sterke en snelle spitsen ons meermaals in de problemen brengen. Gelukkig houd Harry ons recht, en hebben de spitsen van de tegenstander het vizier nog niet op scherp staan. We krijgen langzaam aan meer greep op de wedstrijd( er worden al regelmatig actie's uitgevoerd uit de thema training) knap om te zien. Ook de kansen komen opzetten, een eerste verwittiging voor Wijchmaal wordt nog nipt gemist maar dan is Robbe Jonkers zijn moment aangebroken om de gelijk maker tegen de netten te knallen. De verdiende gelijkmaker. We blijven nu op dezelfde manier doorgaan, en krijgen nog enkele mooie kansen. Maar wat bij ons net niet is, gebeurt aan de overzijde net wel. Een jammerlijke bal verdwijnt achter Harrie in doel, en zo gaan we met een 2-1 stand rusten. Na enkele wijzigingen gaan we de tweede helft op dezelfde manier van start als we de eerste helft gestopt waren. Met goed combinatievoetbal drongen we Wijchmaal terug op eigen helft, ook nu kregen we talrijke kansen. Het is helaas wachten tot 10' voor tijd wanneer Robbe Jonkers zich goed doorzet en overhoeks binnen trapt. 2-2 en het sein om nog een tandje bij te steken, de aanvals golven volgen elkaar in hoog tempo op maar het tikkeltje koelbloedigheid ontbreekt ons nog. Een welverdiend gelijkspel tegen een fysieke & krachtige tegenstander. Zeer goed gewerkt jongens, het behaalde niveau van tegen Elen hebben jullie doorgetrokken. De commentaren naderhand bevestigen alleen maar dat we op de goede weg zijn, het is een lange weg maar met de juiste mentaliteit & ingesteldheid komt dat dik voor elkaar.
Ook weer een dikke merci voor de vocale steun van de talrijke supporters.
Zoals de meesten onder tussen al wel weten is het zondag ploegvoorstelling. Alle ploegen komen dan één voor één het A-terrein op. Alle spelers hebben dan hun voetbal uitrusting aan: DWZ KOUSEN BROEK & TRUITJE.( van de club). De spelers zijn ten laatste om 13:55 in de kleedkamer( voor ons is dat kleedkamer 8). Hopelijk is iedereen aanwezig want er word ook een ploeg foto gemaakt en foto's individueel.
Buiten de 5 spelers van wie de kledij al aangekomen is. Welke spelers hebben er ondertussen nog kledij besteld? Ik zou dit graag zo spoedig mogelijk weten, om een prijs voor het bedrukken af te spreken. Laat AUB iets weten.
Van volgende spelers is de bestelde kledij aangekomen. Yannick Jasper Jaimy Robbe J Jorne
De kledij kan U afhalen in de kantine tijdens wedstrijd dagen( te vragen aan Annie of Marleen). Zorg ervoor dat je het geld ook bij hebt als je gaat afhalen.