Volgende spelers worden zaterdag op tijd in de kleedkamer verwacht. Harry Yorne Lukas Brecht P Martijn Elian Yannick Robbe S Robbe J Bjarne brayten Sam Ian Xander Daan
Indien je om een of andere reden niet kan, laat dan zo spoedig mogelijk iets weten
De eerste wedstrijd in het jeudcup toernooi. Wedstrijd in 2 fases, gisteravond thuis wedstrijd & volgende week woensdag trekken we naar Alken.
We mochten nog eens op het grote A veld aantreden wat altijd wel iets speciaal heeft. En dat was de eerste 10' ook duidelijk terug te zien op het veld, het balletje ging bij momenten lekker rond, de kantwissels kwamen er redelijk goed uit alleen jammer dat we de vele kansen niet kunnen benutten. Bjarne scoort de 1-0 na een hoekschop, maar nauwelijks 4' later hangen de bordjes al gelijk. De middenvelder van Alken krijgt ruim de tijd om richting doel te trappen, en te scoren. 1-1. Dit blijft ook de stand tot aan de rust. Na de rust gaan we al heel snel verder met een voorsprong, Nico scoort al in de 1' de 2-1. Ook nu weer krijgen we voldoende kansen om een gerust stellende voorsprong uit te bouwen, maar het is telkens net niet. Het spel word ook steviger( gaan we onze handen vol aan hebben volgende week).
De eindstand blijft 2-1, zo moeten we volgende week nog vol aan de bak om naar de loting voor de volgende ronde te mogen. Ook nog een speciaal woordje voor onze nieuwelingen van gisterenavond. Siebe & Jobbe, jullie hebben goed je ding gedaan.
Volgende spelers worden morgen om 18:00 ten laatste in de kleedkamer verwacht Harrie Yorne Martijn Andoni Robbe S Jasper Elian Robbe J Yannick Nico Bjarne Brayten Sam
Indien jullie vanavond op tijd zijn, en we de training( indien iedereen er is) wat vroeger kunnen laten starten. Dan kunnen we onze ploegmakkers die op dat moment spelen( met de selectie), nog even gaan aanmoedigen.
En zoals beloofd bij een nieuwe 9 op 9. Schoenen poetsen
ps: de spelers die hun schoenen zaterdag niet bij hadden, spelers die er niet bij waren. Jullie mogen je schoenen na de maandag training nog inleveren.
Nu is het de beurt aan de acteurs in deze schitterende wedstrijd.
Als je als trainer na een wedstrijd naar huis(kantine) rijdt met een krop in de keel , nagenietend & spraakloos dan kan je alleen maar enorm trots zijn op wat je spelers hebben klaar gespeeld. ( ook de spelers die dit weekend aan de slag waren met Wijchmaal, waar ik ook alleen maar lovende woorden van hoor) Ik heb enorm genoten van de vechtlust( zowel voor de bal als voor elkaar), er stond een ploeg die voor elkaar door het vuur ging. Jullie hebben laten zien dat je ook met voetballen kan winnen, wij hebben geen lange ballen nodig om onze spitsen te bereiken.
Knap mannen, De frieten na de wedstrijd waren meer dan verdiend.( sorry ouders als ik eventuele plannen in de war heb gestuurd hier mee )
Vanaf vandaag gaan we er wel weer terug tegenaan, we moeten de voetjes op de grond houden en trachten alle wedstrijden aan hetzelfde niveau als zaterdag te spelen.
Omdat de bijdrage van de supporters zo belangrijk is voor de ploeg wil ik namens de hele ploeg & technische staf jullie hartelijk danken. Als de ploeg de talrijke meegereisde supporters in zulke aantallen hoort aanmoedigen, dan geeft dit het extra duwtje dat ze nodig hebben om net een tikkeltje dieper te gaan.
De topper stond op het programma. De ongeslagen leider versus het (gedeelde) nummer 2 uit de stand mochten elkaar zaterdag bekampen. Het is altijd even afwachten hoe zo'n wedstrijd zal verlopen, maar de trainer had er het volste vertrouwen in dat de spelers er alles aan zouden doen om Lommel hun eerste nederlaag te bezorgen. Na enkele psychologische voetbal spelletjes tussen thuisploeg & trainer konden we toch beginnen aan onze opwarming. En ook hier zag ik al de gedrevenheid van mijn spelersgroep om voor spektakel te gaan zorgen.( was er een verrassing in de maak!!!). Omdat we toch al verschillende zaken hadden gehoord over onze tegenstander, werden er enkele kleine tactische ingrepen doorgevoerd Vanaf het fluitsignaal werd al vrij snel duidelijk waarom lommel leider is, een vrij stevig geheel dat via snelle combinatie's zo snel mogelijk probeert te scoren. En verdedigend met spelers waar sommige van mijn spelers 2x inpassen . Maar doordat de spelers het uitvoeren van de tactische ingrepen bijna perfect doen zie je dat Lommel naarmate de wedstrijd vordert wat begint te twijfelen( ze hebben dan ook te maken met een tegenstander die er vol voor wil vechten en niet zomaar de ongeslagen status wil laten doorgaan). Helaas scoort Lommel uit een van hun kleine kansen, en falen wij(mede door de grote en sterke verdediger) ondanks de talrijke kansen. Rustsignaal. Wat ik dan mee maak in de kleedkamer heb ik nog nooit gezien van deze groep, er staan leiders op in de kleedkamer Spelers die hun voetbal mening zeiden( I love it), jongens van 11-12jaar die meedenken over hoe de ploeg het best zou verder spelen, gewoon schitterend. En dan zie je bij het begin van de tweede helft ook nog eens dat de tegenstander zich heeft aangepast aan jou ploeg, dan weet je dat je ploeg sterk bezig is. En dat is ook zo, want in de tweede helft is er bij momenten maar 1 ploeg meer die wil voetballen. Na nauwelijks 4' in de tweede helft is de gelijkmaker al een feit wanneer robbe J scoort. Nu krijgen we weer volop kansen, en alleen een sterk keepende doelman houd Lommel nog recht. Maar dan is Nico, perfect in het straatje gestuurd( waar voor trainen toch goed kan zijn) sneller dan zijn tegenstander en scoort hij beheersd de 1-2. De voorsprong met nog 7' te gaan, vanaf dit moment was het nog even stressen. We komen in de allerlaatste seconden nog héél goed weg als bij een hoekschop de bal via buitenkant paal achter gaat. En dan de ontlading, het eindsignaal weerklinkt. De jongens hebben het klaargespeeld, ze kloppen verdiend de ongeslagen(nu niet meer)leider. Eindstand 1-2