Tweede wedstrijd van het weekend. Het blijft helaas voor mijn spelers WARM(
Net als de vorige wedstrijd zag je bij de opwarming al dat ze er niet bij waren. En nog meer helaas was dat ook tijdens de wedstrijd te zien.
Als je passen niet aankomen, slecht worden ingespeeld dan kan je geen wedstrijd in handen nemen. Bij momenten werden we helemaal gek getikt door de spelers van Kinrooi.
Goed dat we mochten rekenen op een uitstekende Harry( wat die allemaal uit zijn doel heeft gehouden vandaag). Maar goed, uiteindelijk zijn alle spelers aan bod gekomen en is er al een beeld ontstaan van wie op welke positie best uit de voeten kan. Nu zal het de komende trainingen vooral positioneel trainen worden( en de gewone basics- balletje inspelen doorbewegen- voldoende hard inspelen- bal aanname/ met en zonder verdediger) Werk genoeg dus de komende weken.
Denk eraan dat jullie eens op papier zetten wat jullie tot nu toe vonden van jullie eigen prestatie's. Breng dit morgen mee naar training/ of mail het mij door
Oh ja de uitslag van de wedstrijd haast vergeten: 6-1
De hitte en u13 van Racing zullen nooit goede vrienden worden. Ondanks het vervroegen van de wedstrijd zat er weer( remember Meeuwen) geen beweging in.
Passen kwamen niet aan, niet doorbewegen na een pass. Allemaal samen op de bal afvliegen
Dit was helemaal niet de getalenteerde groep u13 die ik al een paar wedstrijden heb zien spelen. Bijna 60' lang, werkpunten kunnen noteren.
We gaan stilletjes aan naar de echte start van het seizoen toe, maar dan heeft elke speler vandaag gezien en meegemaakt dat er nog veel werk voor de boeg is. Alle spelers( die vandaag aanwezig waren) moeten hun eigen eens evalueren( wat vond je van je eigen wedstrijd?) Breng dit maandag eens mee naar de training
Budel was een sterke tegenstander die het balletje goed liet rond gaan, die bijna de ganse wedstrijd op onze helft hebben gekampeerd. Uitslag 4-1. Jaimy kon de eer redder nog scoren.
Op naar de volgende match, morgenvroeg om 10:00 in Kinrooi
Jongens, Omdat we morgen in de voormiddag al spelen is het belangrijk dat jullie morgenvroeg een goed ontbijt nuttigen.
Voordelen van een gezond & evenwichtig ontbijt. 1) Energieker, fitter en groter loopvermogen 2) Alerter, beter reactievermogen 3) Meer concentratievermogen 4) Beter voetballen en meer plezier
Wat houd een gezond & evenwichtig ontbijt in? * 3a4 broodjes of sneden brood( bruin brood, sesambrood, rozijnenbrood. OF * 40-60gr ontbijtgranen met halfvolle melk OF * 3 sneden geroosterd brood( eventueel dun gesmeerd met minarine)
De wedstrijd morgen in Budel is omwille van de verwachte hitte vervroegd. I.p.v om 13:30 te spelen, beginnen we er nu al aan om 11:00. We vertrekken op de parking om 9:20.
Hopelijk mogen we ondanks het vroege uur toch ook weer op de massale steun van ouders, supporters en vele andere rekenen.
Harrie Sam Ian Jaimy Yorne Andoni Yannick Elian Jasper Lukas Brecht P Brecht S Xander Jens
Nico als reserve !!!!! Vertrekuur 8:30, vroeg opstaan dus( maar dan kunnen jullie al terug wennen aan het school ritme !!!) Ook voor deze wedstrijd telt, wie niet kan dient zo spoedig mogelijk te verwittigen
Jasper Brayten Yannick Ian Martijn Bjarne Lukas Brecht P Robbe S Elian Jaimy Andoni Brecht S Yorne Jens
Als reserve Nico !!!!!!!! Vertrek uur volgt nog, we zijn aan het kijken om de wedstrijd te verplaatsen naar de voormiddag omdat het vrij warm gaat worden. Houd de blog in de gaten !!!! Spelers die hier vermeld staan, en die zaterdag niet kunnen zo spoedig mogelijk verwittigen
Jongens, Gebruik de 2 rustdagen goed. Verzorg de kleine blessures goed( spelers weten wat ze moeten doen). Ga wat fietsen of zwemmen als je kan, dit is ideaal om de zware benen weg te krijgen. En voor de echte liefhebbers: ja ook fifa op ps3 kan ontspannend werken .
Spelers die toch zo verslaafd zijn aan de bal, kijk op de site voetbalhuiswerk en probeer al eens een bewiging na te doen. Of de baltechnische oefeningen die aan bod zijn gekomen op de training terug oefenen.
Eerste wedstrijd in een rijtje van 4, met degelijke tegenstanders. Onder een loden zonnetje , en bijhorende temperaturen mochten we het veld op. Bij de opwarming was al min of meer zichtbaar dat het trainings ritme toch nog in de benen zat. De wedstrijd dan: Meeuwen starte net zoals de zon(verschroeiend), we kwamen gedurende de ganse eerste helft nauwelijks aan het doel van de tegenstander. We kregen geen tijd om een bal aan te nemen, want er werd onmiddelijk druk gezet op de speler in b+. En als je zo onder druk staat kan een doelpunt nauwelijks uitblijven, en zo gebeurde ook. Na 13' was het prijs, 1-0. Het spel werd er niet beter op, we snakten duidelijk naar de drank pauze en het rustsignaal. Tijdens de rust werd de ploeg volledig omgegooid, ander spelsysteem- spelers op een andere plaats. En wat tijdens de eerste helft niet of nauwelijks lukte ging nu opeens veel beter. We konden regelmatig in de buurt van het thuisdoel opduiken, helaas konden we niet echt de doelman bedreigen( maar we lieten toch weer zien dat er wel degelijk voetbal in onze benen zit). Toch bleef Meeuwen de betere en gevaarlijkste ploeg, en op een van de vele kansen kunnen ze Jasper nog 1x verschalken. 2-0 We onthouden van deze wedstrijd voornamelijk de tweede helft. Dit was een goede training, waarop nog duidelijk te zien was waaraan wij nog moeten werken.
Dank je wel aan de supporters die weer in grote getallen aanwezig waren, maar met zulk weer is dan naar voetbal van de hoogste plank kijken zeker geen straf.
De rust was meer dan wel gekomen, dus is het verslag van het weekend ietsje later. Vrijdag begonnen we met 13 spelers aan het weekend. Na een goede en vermoeiende training mochten de spelers naar huis om in hun eigen bed gaan te slapen( bedoeling was oorspronkelijk op de club te overnachten, maar de heren van de eerste ploeg en reserven hadden ook net hun weekend gepland en ook zij bleven slapen op de club). Na voor sommigen een goede nachtrust was het zaterdagmorgen terug verzamelen geblazen, een lichte training stond op het programma met oa( inoefenen van enkele varianten op hoekschoppen, positie's bij hoekschoppen, en de nodige spelletjes). Een goed uurtje later was het verfrissen, om daarna te gaan genieten( van een verrassing), want de spelers van de eerste ploeg & reserven hadden nog een heleboel lekkers over van hun ontbijt wat wij mochten verder opeten. WAARVOOR DANK. En dat ze honger hadden was al snel duidelijk, de croissants, chocoladebroodjes en sandwichen gingen er vlot in. Nu hadden ze nog even vrije tijd, om 12:00 was het terug verzamelen geblazen in de kleedkamer om aan de wedstrijdvoorbereiding te beginnen. Om 13:00 stond de wedstrijd tegen Opitter gepland. En dat we al goed getraind hadden was er snel aan te zien, heel anders dan tegen Opglabbeek. Nu waren wij het die de wedstrijd direct in handen namen en hoe, want nauwelijks een minuut of 3 ver stond het al 1-0 (Bjarne). Maar helaas 3' later verkijkt de verdediging zich op een hoge bal, en de bordjes staan weer gelijk. Dan de eerste corner( altijd even afwachten of ze het aangeleerde gaan proberen) en ja hoor, schitterend om te zien hoe de gasten trachten in praktijk te brengen wat ze geleerd hadden( het bracht wel nog niks op, maar dat komt vanzelf). In minuut 23' is het dan Elian zijn beurt om zijn eerste van het seizoen binnen te tikken. Ruststand 2-1. Tweede helft ging de vermoeidheid al wat meer meespelen, passes werden slordiger. Meevoetballen liep al wat stroefer, maar dan was Sam weer daar om ook zijn doelpunt mee te pikken en ons zo op een mooie voorsprong te zetten 3-1. Een verdiende overwinning, waarvan we vooral de eerste helft onthouden.
Na de wedstrijd gingen de spelers even binnen, om daarna terug buiten hun trainings regime verder te zetten,. Enkele rustige pas & trapvormen stonden op het programma, en na deze was het douchen geblazen. Ondertussen hadden de papa's de frieten en frikandellen al voorgebakken zodat de hongerige magen snel gevuld konden worden. En ook deze maaltijd werd uiterst gesmaakt door de hele groep, voor sommige was dat al het eindsein om te gaan rusten terwijl andere de wedstrijd van de eerste ploeg nog uitkeken. Wat meteen het einde was van een vermoeiende dag.
Zondag morgen was het weer opnieuw verzamelen geblazen, nu bestond de training vooral uit coördinatie oefeningen, wedstrijdvormen en estafette spelen. Het was dik 90' werken geblazen. Maar daarna ging de riem eraf, er stonden weer boterhammen klaar die even vlot binnen gingen als de vorige dag. En dan was het tijd om te vertrekken voor de afsluiter van het weekend. De modderarena in Eksel. Daar keken de spelers( en papa's) al een hele tijd naar uit, en ik moet zeggen het was daadwerkelijk de moeite. Zelden zoveel plezier gehad & gezien op de gezichten van de spelers. Dit was( mede door het prima weer) de ideale afsluiter van het seizoen. Oh ja, nog even vermelden dat de spelers de modder wedstrijd tegen de papa's winnend hebben afgesloten.
Alle spelers hartelijk dank voor jullie inzet dit weekend. Nu gaan we volop verder met de voorbereiding.
Het trainings weekend zit erop, ik heb me goed geamuseerd. Hopelijk de spelers ook, maar denk het wel. Uitgebreid verslag vanaf morgen, eerst ff uitrusten na een vermoeiend partijtje moddervoetbal.