Goeiemorgen klinkt in mijn linkeroor en ze draait zich nog even om,ze kan genieten van haar welverdiende rustdag.Ik kan er weer invliegen voor een dag vol stress.Ze kwam thuis vorige nacht met een goed gevoel en vroeg mij of ik nog die oude vriendin had gehoord. Mijn respons was positief en ze vraagt mij of ik nog iets voel voor die andere,mijn respons negatief.Een zucht van opluchting klinkt in de slaapkamer, alsof ik de vrouw die mij mss een kind gaat schenken nu in de steek zal laten?Terwijl ik beken dat ik die andere graag eens zou ontmoeten geeft ze mij een postief advies en zegt dat ik dat zeker eens zou moeten doen omdat mijn gemoed dan ook rust zou vinden.
Ik vraag mij af of die ander dat ook wel zou willen denk ik dan,ze kan haar misbruikt voelen dan om en ganse avond met mij te praten over vanalles en nog wat om dan te weten dat er dan enkel een vriendschap overblijft waar ze niet naar op zoek is,of toch.
Ze probeert haar relatie wat te redden maar ze heeft de moed niet meer om te strijden en ze legt er zich voorlopig bij neer.Ze vraagt zich voortdurend af waarom ze hier nog rondlopt op deze wereld zonder passie en vuur die voor haar zo belangrijk zijn.Haar kinderen zijn haar drijfveer merk ik.Het moet niet gemakkelijk (geweest) zijn 3 kinderen opvoeden alleen!
a suivre
|