Het is al weer mei en dat betekent dat we om acht uur vertrekken.De twee dames die verleden wwek meegefietst hebben zijn er opnieuw bij.We zijn dus met een mooie groep en vertrokken voor de rit.Het weer viel nogal mee met zon en ook de wind was er ook.We zijn naar Rummen-Grazen-Halen naar Zelem-Schaffen naar Tessenderlo waar even gestopt werd om iets te eten en zoals gewoonlijk een plas pauze voor de mannen.Met wat rug en zijwind ging het richting Geel en dan kris kras langs de wegen even aan gepikt achter een vrouw met een goed ritme,maar dan stopte ze want waarschijnlijk was ze thuis dan verder naar Schooten - Beringen -Lummen-Meldert-Halen Spalbeek-Schakkenbroek en dan verder naar de club in Melveren.Maar wat een rit van 77km moest zijn zijn het er 91km geworden .Els was wel een beetje op ze had ook geen drinken meer maar is toch in de club aangekomen dat heet dan doorzettingvermogen op naar de volgende rit.Bij thuiskomst had ik er 104 km op de teller
Er was toch nog wat zon daarom heb ik toch nog in mijn truitje zonder mouwen gefietst.Met een hele mooie groep zijn we. Er waren ook nog twee dames mee.Om een uur vertrokken langs Melveren naar de viersprong verder langs de Dries naar Nieuwerkerken-Rummen .Even wachten er zijn er een paar achter dus werd er gestopt .Eenmaal er terug bij ging de rit verder naar Geetsbets-Hogen het gebeurd allemaal langs vlaams veldwegentjes .Dat alles aanelkaar fiksen moet je het nog al uitpluizen.Met de routenummers in de achterzak.Langs het fietspad naar Zoutleeuw dan weer over langs veldwegen langs de lounge van de bloesem waar er enkele fietser pauze hadden.Verder naar Gingelom-Kleine Vorsen naar Kortijs.We hadden ook twee platte banden met die gaten in de weg.In Velm in het Hof van Hagen zijn we gestopt om iets te drinken .Dan ging het verder naae Bevingen -Halmaal -Terbiest-Alken het was al later in de middag en ieder ging dan naar huis.Ik heb een totaal van 86 km.
Ook vandaag was het nog warm zonnig weer,het is de bloesemrit vertrokken langs Zepperen-Hoepertingen-Heks Vechmaal en dan werd het plots Orey in plaats van Oleye maar het is niet zo gemakkelijk om al de plaatsen te onthouden.Langs Velm naar Bevingen en Melveren.De twee dames van de C+ zijn ook meegereden en het heeft vrij goed gegaan.Nog iets in de club gedronken en dan naar huis.Ik had toen een totaal van 90 km.