Foto
Inhoud blog
  • Hard labeur....
  • FilipS.
  • na de stage..........
  • Stage Mallorca...
    Over mijzelf
    Ik ben Dupont Christophe
    Ik ben een man en woon in Lauwe (Belgie) en mijn beroep is Sales .
    Ik ben geboren op 06/09/1968 en ben nu dus 57 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    Marathon 3u16'00" - Dusseldorf 1/2 Marathon 1u35'00" - Ploegsteert 10 Miles : Grijsloke 1u19'08" 10 km : 42 min - kas
    Als sporten een grote liefde wordt...
    No pain, no gain...
    04-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tuesday....04/11

    amai, amai, amai....
    de eerste training met versnellingen (nog niet a fond...) zit er op.... Het was beulenwerk, echt waar. Na het opwarmen van een drietal km begon ik aan de versnellingen (30 x100 m) met evenveel recuperatie.
    Het was moordend ! Het lichaam wou langs geen kanten mee. Ik was aan het opwarmen aan een gemiddelde van ca 10.8 km/u en toen ging de hartslagmeter als naar de 160slagen/min.
    Wat kilo's en een junkie lifestyle zoal kunnen aanrichten.
    Enfin, het eetpatroon is sinds vandaag aangepast naar :


    vooral minder vettig
    geen coca cola meer ipv de 2 liter per dag.
    alcoholstop.
    snoepen.
    Meer fruit als tussendoortjes en uiteraard heel wat water.
    in combinatie met het trainen zullen ze er wel snel afgaan hoop ik !

    Ik had wel wat last van de onderrug ook. Dit zullen ook wel de overtollige kg's zijn zeker ?
    Enfin, we hebben weer een doel.

    Morgen schrijven we ons in voor NICE, en dan zal het pas ernstig worden
    IK WIL ONDER DE 80 KG AAN DE START STAAN !!
    Dus zal karakter wel op zijn plaats moeten zijn denk ik.

    Ik hou jullie op de hoogte.
    PS / Dank aan alle lezers !!!! Ook merci voor nu en dan een reactie. Het biedt me de nodige support !!! GREETZ C

    04-11-2008 om 22:02 geschreven door Pongkie-pon  


    02-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RESTARTEMENTO....
    helaba.....
    we zijn (hopelijk) weer vertrokken. Zaterdag 1 november nog niet echt van start gegaan wegens feestdag en te druilerig buiten.... Maar zondag er heel vroeg bij voor een duurloop van ca 10 km.
    Amai, met die extra bagage van ca 11 kg er bij, was het toch heel lastig.
    Vanaf morgen (lees maandag 3 nov) gaan we toch serieus wat gaan opletten op ons voedingsgewoontes. De Coca Cola kraan moet ook dicht gedraaid worden, en de pintjes zullen we now and then ook wel eens durven te weigeren.
    Ik had het deze morgen echt moeilijk om een bepaald tempo aan te houden, maar dat zal wel normaal zijn. Binnen hier en een maand zullen we weer een degelijk niveau pogen te halen.
    Weliswaar last van de onderrug. Alles moet weer gewaar worden zijn in deze zone. Hopelijk blijft het bij stijfheid, want mijn rughistorie is niet de plezantste geweest om te ervaren.
    Dus de doelstellingen zijn simpel. We gaan trainen voor de triatlon van NICE. Deze gaat door op 28 juni en zal voor mij en mijn maat Patrice meteen ook onze vuurdoop betekenen op deze afstand. Eric wist me al te vertellen dat er van mijn kant heel wat fietswerk  zal moeten verricht worden, gezien het mijn zwakste punt is. En groot gelijkt heeft hij !!
    Dus nog eens terugkerende op het gewicht..... De schaal toonde me zaterdagmorgen 90.7 kg  nuchter gewogen na een plasje (vast tijdstip wegen). Dit betekent 10.7 kg meer dan Triatlon Antwerpen van 3/08. Geef toe... ik deed toch min beste he.....

    Goed, we zien het zitten en gaan er te volle voor...

    Greetz
    C

    02-11-2008 om 18:24 geschreven door Pongkie-pon  


    20-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oktober... de feest & rustmaand....
    beste lezer,

    er verschijnt nog niet te veel op deze blok zal je wel eens gezegd hebben. Maar alles heeft zijn reden !! Oktober is een rustmaand. Na elf maanden hard labeur mag het lichaam een zacht behandelt worden ook. Dit gaat ook gepaard met andere eet- en drinkgewoontes, waardoor er al heel wat kg's bij zijn gekomen. Op 1 november start de voorbereiding naar een volledige triatlon toe, hoogstwaarschijnlijk NICE genaamd.
    Ook is het momenteel heel busy op het werk, waardoor mijn tijd het wat minder toelaat iets neer te pennen.
    Ik liep in deze maand slechts een 20 tal km en zwom er een stuk of 5...
    Fietsen zijn binnen om te positioneren, en in orde gezet te worden voor de komende winterperiode.
    Dra (maw binnen een kleine twee weken) schieten we weer op gang.
    Ondertussen nog snel een zak frieten gaan halen zeker ???
    Her en der pijnscheuten zijn ook van de partij. Alles moet weer in zijn plek vliegen.
    Het lichaam begint stilaan weer zin te krijgen naar het sportieve....en dat is het biezonderste hein....
    Greetz
    C

    20-10-2008 om 18:00 geschreven door Pongkie-pon  


    20-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.This week KW 39
    KW 39 was eerder aan de rustige kant, maar dat had ook zijn oorzaak.
    Normaliter ging er deze week eens serieus getraind worden naar duur toe, omdat ik nog niet zeker ben of ik in Eindhoven wel of niet zou gaan starten.
    Ik denk dat het niet zal zijn, maar we gaan alleszins gaan supporteren voor de vrienden.
    Maandag liep ik een 20 km met Mario. De benen waren goed en had geen last met deze afstand. Ook het tempo van ca 12.5km/u bezorgde me niet echt problemen. Dinsdag was het intervallen geblazen in Marke. Ik had een pyramidetraining voorzien met volgende versnellingen :  400 - 600 - 800 - 1000 - 800 - 600 - 400 met een recuperatie van 200 m. Ik liep ze allen aan gemiddelde van 14.5 a 15 km/U wat me toch wel heel tevreden stemt. Het overtollige gewicht speelt me nog niet echt parten, maar dat zou wel eens snel kunnen veranderen.
    Dus zullen we toch weer wat meer naar voeding toe beter moeten gaan eten.
    Woensdag heb ik me beperkt tot wat avondgezwem te Wevelgem en kwam aan een afstand van een drietal km. Het mindere zwemmen laat zich wel aanvoelen.. De jongens met wie ik normaal samentrain zwemmen me een little bit van het kaske naar de muur. Niet dat het traag gaat van mijn kant, maar van hun kant iets sneller dan pakweg een paar maanden terug. Ze hebben goed getraind voor Damme Brugge en dat is hun verdienste. Ik moet me niet op één maar op drie sporten concentreren, en kan daardoor minder energie in het zwemmen steken, maar we kompen terug. Ik was al blij dat ik de training aan een behoorlijk training kon afwerken. Snelheid is nu niet direct een must, maar toch zou ik graag asap weer met hen kunnen aansluiten.
    Donderdag/vrijdag was ik voor het werk te Dortmund waar we naast fabrieksbezoek ook nog naar de voetbal gingen zien. Uefa cup match Dortmund - Udinese, met 0-2 door de sterke, goed georganiseerde Italiaanse ploeg werd gewonnen. Dortmund verbaasde me in positieve en negatieve zin. Negatief was de enorm zwakke prestatie wat de Duitsers etaleerden qua voetbal. Positief was het enorme stadion waar die mannen in voetballen. Echt een superlocatie. 80000 kunnen er op, maar slechts 68000 op europese matchen. Er waren 53000 toeschouwers en je zag ze bijna niet zitten.
    Zaterdag moest ik meetellen aan de inventaris op het werk te Lokeren. We moesten om 5 u al ter plaatse zijn voor heel wat telwerk.
    Om ca 8 u reed ik weer richting Lauwe, waar ik van plan was op de velo te springen. Maar in de wagen sloeg de vermoeidheid toe, en besloot ik thuis wat in te dommelen in de zetel. Eens wakker ging ik een zwemtraining gaan doen te Menen. Ik zwom 3 km en het gaat al wat beter. eerste blokje was 1000 m tempo - dan 5 x100 m in 1'45" of eronder - 100 recup - 5 x 50 (45") met 100 recup - 5 x 25 m (20") met 25 recup.
    Morgen (lees zondag) probeer ik fiets en looptraining te doen.
    Greetz
    C

    20-09-2008 om 21:11 geschreven door Pongkie-pon  


    15-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.donderdag tem maandag 11-15/09
    Donderdag moest ik wederom naar een feestje... een verjaardag van een vriendin deed me dus wat vroeger ons loopwerk verrichten...Ik deed er een 15-tal aan een rustig tempo. Op het laatste nog mooi uitgeregend geweest, maar eens goed opgewarmd voel je dat niet als zo erg aan... Vrijdag -zaterdag en zondag waren weer feestdagen van je welste.... Vrijdag moest ik na het werk een glaasje drinken voor het afscheid van een collega, en vervolgens moest ik met vrouwlief naar  een huwelijksfeest van Elke. Elke is sedert enkele jaren in dienst in de zaak van mijn vrouw, en dit feest wilden we absoluut niet missen.
    Het enige sportieve dat ik deed was heel wat danswerk...
    Zaterdagmorgen ben ik een fietstochtje gaan doen samen met Regi...gezellig wat bijkletsen als 2 oude viswijven, haspelden we toch maar mooi een 80 km af aan een rustige 26.5 km/u. Mijn maat zag af.. een beetje verzwaard de jongste maanden, maar we gaan daar wel wat aan werken in de toekomst. OOk ik kan niet hoog van de toren blazen mbt mijn gewicht... de kilo's komen en blijven vooral.
    Zondag ook gefeest uiteraard, net als zaterdagavond, en dus niks gedaan.
    Weliswaar eens heel vroeg gaan slapen...
    Maandag samen met Mario een 20 km gepland.Liepen deze aan een goeie 12 km/u en het verliep me redelijk goed. Morgen ga ik naar de piste te Marke voor een intensief nummertje op te voeren.
    Maw Wordt vervolgd...

    Greetz
    C

    15-09-2008 om 21:59 geschreven door Pongkie-pon  


    10-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Restart...
    Sinds dinsdag zijn we weer begonnen. Na een 2-tal weken noodzakelijke rust (maagklachten en ietwat gefeest ook) verzamelden we gisteren op de piste te Marke. Een pittige looptraining deed me al snel beseffen dat inactiviteit snel aangevoeld kan worden. De snelheden tijdens de korte versnellingen lagen hoger dan voorzien. Maar een 3 a 4 weken had ik daar geen probleem mee.
    Enfin, eind goed - al goed...
    In totaal een 13 km gelopen waarvan een 5-tal aan 15 a 16 km/u, en dat is toch al bij al niet mis.
    Deze morgen was ik nog echt te moe om te gaan zwemmen, waardoor ik deze training vanavond inlaste. 3 km in blokjes van 500/400/300/200/100/100/200 + 10x100 (snel) + 200 uitzwemmen.
    Deze laat zich ook voelen, maar binnen een paar weken zijn we weer helemaal mee in den draai.
    Dus volhouden.
    Nu nog effe duimen voor onze Duivels... in Turkije.
    Ze doen echt hun best. Hopelijk worden ze voor hun inzet beloond.

    Greetz
    C

    10-09-2008 om 21:43 geschreven door Pongkie-pon  


    05-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.t'is stil rond het sportgedoe....
    hello.... wanneer je als hoofdtitel "deze" gebruikt, weet je meteen al genoeg.
    Ik beweeg niet meer ! Maar alles heeft zijn reden. De maagontsteking eist, terecht, een rustperiode op.
    Dat schenkt me ook de nodige tijd mijn verjaardag een beetje voor te bereiden. Voor degenen die het nog niet wisten word ik morgen 40 !!! (lees zaterdag 06/09). IDD ook ik geraak daar niet aan onderuit.
    Vanavond is er een diner gepland in Oostende met Duits-Zuid Afrikaanse copains in de Ostend Queen. Morgen klein, spetterend feestje.
    Daarna hopelijk geen maaglast meer, wat ik betwijfel.... en dan vanaf next week weer de draad opnemen.
    Greetz
    C

    05-09-2008 om 17:43 geschreven door Pongkie-pon  


    31-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag tem zondag...26-31/08
    Deze week niet zo veel gesport. Dinsdag betekent afspraak op de piste te Marke. Was in principe niet veel van plan. Niettemin toch 5x1000 m gelopen, maar veel te snel tov het vooropgestelde tempo.
    Er was veel volk op de piste aanwezig, maw de zomer (congé) had zijn werk gedaan...

    Woensdag had ik een zwemtraining gepland, en deze werd dan ook uitgevoerd. Een 2-tal km te Wevelgem. Niet meer, niet min over te vertellen. Het was een training die normaal verliep, maar toen ik een vergeleek met een 6 maanden terug, doen we een honderd een 12 a 15 sec sneller in gewoon tempo.
    De Phelps van Lauwe....

    Donderdag zou ik eens 20 km lopen, en dat gebeurd ook. 10 km afgehaspeld aan een kleine 12km/u, dit vooraleer de groepstraining aan te vatten met RTL. Weliswaar in mijn korte pauze vergeten te drinken !!! En dat speelde me parten in mijn tweede 10 km. Het tempo werd van in den beginne enorm opgevoerd, en op ons toch wel lastig parcours, kwam al snel mezelf tegen. Samen met Antoon aan het lopen, zetten we een beetje de achtervolging in op Filip, die zo een kleine 100 m voor ons uit liep. Maar er bij geraken deden we niet. Op de helling naar het rond punt toe kreeg ik een LEL van Je welste tegen mijn oren, en het vet was van de soep. Ik zei tegen Antoon doe maar, en zo werden de laatste 2 km een ware survival run..

    Ik was het echt gewaar, mijn benen waren enorm zwaar, draaiingen in het hoofd, etc.. Te diep gegaan was al lang geleden !!
    Daarna ben ik nog iets gaan eten met de vrouw zodat de verloren kcal al snel weer op peil waren.
    Vrijdag, zaterdag en zondag : NIET GESPORT
    Nacht van zaterdag op zondag heel veel last van de maag gehad. Braken, misselijk, constant stekende pijn, deden me de dokter van wacht bellen. Na een spuitje waren de braakaanvallen weg, en minderde ook de pijn. Het was iets met de gal. Teveel gegeten of iets verkeerds...? Who knows.
    Vandaag weer beter...

    Greetz
    C

    31-08-2008 om 14:07 geschreven door Pongkie-pon  


    25-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Na dinsdag tem maandag
    Hallo beste lez(e)r(e)s(sen) om maar eens anders te beginnen. Na de moeilijke loopbeurt die ik dinsdag onderging, was het tijd om ons toch te herpakken. Eenmaal een slechte beurt is aan iedereen wel eens gegeven, dus bijten op de tanden maar. Donderdag sprak ik af met Mario om een loopje te doen door Moorsele en nabije omgeving. Ik kon niet naar de club gaan omdat we s'avonds afspraken om mossels te gaan eten in de Marie-Jo (en deze waren heel lekker), met mijn schoonbroer en schoonzus.
    Mario en mezelf waren dus gestart voor een 14.2 km, aan een rustig tempo van 11 a 11.5 km/U. Toen we thuis waren hadden we een gemiddelde van 12.7 km/u op onze teller staan, maw er werd nog stevig gebeukt onderweg. De benen waren in tegenstelling tot de dinsdag enorm licht, en ik kon echt een heel hoog tempo aan. Mario, pas herbegonnen, had het immers wat moeilijker, maar is op de goeie weg om weer de ouwe te gaan worden. Hij loopt 2u53m op de marathon, iets wat ik met de fiets ook kan
    Na die training werd er dus gegeten en gedronken, zodat de verbrandde kcal vlug weer aangevuld waren.
    Zaterdag had ik slechts een zwemtraining gepland. Met de Wevelgemse dolfijnen dook ik het water in goed voor een 2-tal km. Het ging echt heel goed. De baan waar ik normaliter in meetrain, moest het aan de lijve ondervinden dat ik echt in een hoger tempo zwom dan normaal. Voor mij ook een raadsel. Denk dat het de boost nog is die ik nageniet van de Antwerp Ironman. Dat gaat wel over !!!
    Een krampje op het laatste deed me besluiten toch niet deel te nemen aan de 4 km van Damme - Brugge de dag erop. Kramp na 2 km betekent dat je niet klaar bent om laat staan er 4 te zwemmen. Daardoor kon ik uiteindelijk ook niet meer naar de Family Fun Day gaan, georganiseerd door leden van onze loopclub.
    Zondagmorgen een loopje gedaan van 14.7 km aan een 11.7 km/u gemiddeld. Met lege maag gestart, dus niet geforceerd (of bijna toch)
    Tijdens versnelling op een heuvel voelde ik toch mijn maag aaneen plakken. Wijselijk toch maar wat snelheid afgenomen. Leuke loop trouwens met Andy, Mario, Francis en zoon, Yves...
    Eindhoven 2008 kwam ter sprake in de groep, laten we ons gaan ?
    Mario misschien wel... about me, i don't know. Supporteren alleszin !!!

    Vandaag, maandag, werk voor 1e dag hervat. Zware dobber !!!
    Niet meer gesport, wel bezig met sport. Schema aan het opmaken dat normaliter volgende week moet klaar zijn.
    We'll keep in touch.

    Greetz
    C

    25-08-2008 om 19:49 geschreven door Pongkie-pon  


    19-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 19/08
    Vandaag een loopje gedaan op de piste te Marke... en wat ging het moeizaam. Gisterenavond hadden we een meeting met bestuur RTL, en dat liep wegens bepaalde omstandigheden (is altijd zo...hihi), wat heel laat uit. We hadden ook een glas gedronken, evenwel zonder te overdrijven. Ik mocht gerust nog de openbare weg op mijn wagen, dus dit zegt al veel he. Deze morgen moest ik er normaliter wat vroeger uit omdat ik een en ander moest doen, en had dit plechtig beloofd aan de vrouw. Onze hele grote dam moest eigenlijk al een tijdje gereinigd worden en dat deden we dan maar. De ganse dag met de hogedruk reiniger bezig, mijn handen en armen voelen het wel aan.
    Ik ben geen zo een jobkes meer gewoon, maar ben toch blij dat ik het deed.
    Daarna ben ik met Melanie vertrokken voor een looptraining op de piste Marke. M zou er een 5-tal doen en ik een kleine 10.
    Beiden deden heel moeizaam hun uitvoering van het te doene loopwerk.
    Ik besloot om de 2 km te versnellen, en startte aan een 11 per uur voor de eerste 2. De volgende liep ik aan 12 en dan 4 km van 13 naar 14 km/u. De laatste 2 bolde ik echt uit aan een 10 a 11 per uur, en dat was het...
    Ik was blij dat het gedaan was. Mijn hartslag was nogal aan de hoge kant, maar die zal wel zakken.
    Op reis las ik een boek van Louis Delahaye mbt de triatlonsport. Veel van opgestoken, en dra zal mijn eigen schema's voor de komende maanden gaan samenstellen.
    Wordt dus ook vervolgd.

    Morgen dagje ZOO in Antwerpen.
    Greetz
    C

    19-08-2008 om 22:03 geschreven door Pongkie-pon  


    18-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 18/08
    Terug van weggeweest.... Na een 11 dagen Fuerteventura zijn de batterijen weer opgeladen. We kunnen weer tegen een stootje. Door weinig te sporten zijn er een 3 kg bijgekomen. Dagelijks vulde ik me rijkelijk met friet/mayonaise - cola/sprite/pils.... - ijsjes en ander gebak....en als je dan wat stilvalt kom je lekker snel aan. Maar het valt niet echt op en deze gaan er ook zeer snel weer af zijn.
    Daar me beperkt tot 3x rustige looptraining  en een 5 tal keer gezwommen.
    Ook met andere triatlon - sportbeoefenaars gesproken. Iemand die aan de kwart van Eupen deelnam, en me wist te vertellen dat het een heel leuke triatlon betreft !
    Ook had deze gast uit Namur afkomstig, dezelfde ambities om ooit een full triatlon te doen. Maar eerst best eens bekijken hoe we dit naar de toekomst toe kunnen aanpakken.
    Daar was het heel lekker weer. Warm maar met de nodige (soms te veel) wind. Dit eiland zouden ze ook toekomstgericht klaarstomen naar de sport toe, maar ze zijn nog ver van klaar of begonnen
    Zeker als verhalen hoor van de faciliteiten op Lanzarote, Mallorca, e.d.

    Enfin...

    Daar boek over de 3-sport gelezen die me op vlak van training een stuk wijzer maakt naar verdere uitbouw van het conditionele. Wordt vervolgd...

    Greetz
    C

    18-08-2008 om 17:17 geschreven door Pongkie-pon  


    05-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.




    05-08-2008 om 16:58 geschreven door Pongkie-pon  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het eerste fotomateriaal


















    05-08-2008 om 16:57 geschreven door Pongkie-pon  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samen met Marc H. op de foto
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    05-08-2008 om 16:28 geschreven door Pongkie-pon  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The Big Day
    Zondag 3 augustus...de wekker loopt af om 6u. Ik had niet goed geslapen. Wij hadden een hotelletje geboekt, helaas wat aan de late kant, vlak aan het station van Antwerpen. Zoals je kunt lezen waren we op zaterdag vertrokken samen met Johan en Dorine. Het ging er heel ontspannen aan toe. De rit naar ginder met een korte tussenstop in het Oostvlaamse Lokeren. Daar liep het weliswaar bijna fout toen een niet zo jonge man bijna op Johan inreed. Maar een kreet van Dorine en de reflex van een 20'er van Johan, kon dit euvel voorkomen.
    Eens in Antwerpen zijn we dan naar de Thonetlaan gereden waar we alles mbt de deelname gingen afhalen. Eens in die sfeer terecht gekomen, begonnen de zenuwen al beetje bij beetje hun werk te doen. Alles verliep heel keurig en vlot, en maakte mijn vrienden wijs dat ik een plasje moest doen na de aankomst zondag...In het secretariaat vangde ik ook van dichtbij een glimp op van Bart Jammaer, die Johan nogal goed kent en een praatje mee maakte, en een heel sobere jongen is. Net als de rest, niettemin hij tot de wereldtop behoort, schuift hij gewoon aan in de rij tot het aan zijn toer is. Dit is het prachtige aan deze sport. Nobody met vedette-allures !!! We zien het in andere sporten wel eens anders....
    Je kon daar ook nog een spaghetti verorberen, maar daar had ik toen nog niet echt goesting in.
    Daarna gingen we maar richting het Galgenweel waar gezwommen werd. Indrukwekkend groot, maar lag er zalig bij. Het water had een T° van 22,6° wat ons bijna verplichtte te zwemmen zonder ons wetsuit pak.
    Vervolgens gingen we inchecken in ons hotelletje (Florida), om dan de stad in te trekken. We begaven ons na wat terrassenwerk uiteindelijk naar de Bourla (vernieuwd en andere lokatie sinds april), kortom een chique-toffe zaak, waar we s'avonds gingen eten. We vlogen daar uiteraard meteen in de pinten..... niet waar hoor....

    Een hoofdgerecht en een dessert, een leuke babbel en hotelwaarts... In de kamer deed ik nog het noodzakelijke voor de day after, en sprak af met J. dat hij me s'morgens nog wat verder ging helpen. Johan heeft al een 15 jaar ervaring in deze sport, en daar luister je daar ook maar beter naar. Hij valt wel een beetje vies, vooral als blijkt dat ik vaak nogal veel zaken in het belachelijke trek, of als er nonchanlance troef is. Ik moet dat maar eens afleren....

    Je zou al gaan denken, was Melanie niet mee ? Toch wel hoor. Melanie was meer dan aanwezig !!! Ze was nerveuzer dan ons drie samen, en je zou je wel eens afvragen wie hier de wedstrijd moest ondergaan. . Maar dat is de aard van het beestje. Ze wist immers dat er een pak maten afkwamen, en wou absoluut als een volleerde reisleidster haar toeristen samen houden.
    Eens in de kamer probeerden we de slaap aan te vatten, maar het lawaai, de warmte in het gebouw vn de voorbije dagen, alsook les nerves.... lieten dit zomaar niet gebeuren. Mijn dopingverhaal kende nog gevolgen... Melanie droomde dat ze me moest interneren dit als XTC-verslaafde, waarbij ik mebij mijn arrestatie zo geweldig gedroeg, dat de politie-auto er verticaal van stond...Wat er toch in een mens kan omgaan. Ook ik zag in mijn droom een grote vis aan de oppervlakte komen, met een enorme mondopening om een hapje te nemen. Als dat maar goed kwam, en ik vooral deze laatste niet tegenkwam op zondag....
    Dus back to basic, we waren dus moe toen we wakker kwamen. Melanie had het bad laten lopen en daar genoot ik heel kort van. Vervolgens gingen we J&D ophalen voor het ontbijt. Het ontbijt veel heel goed mee, en er waren nog deelnemers aanwezig in het gebouw.
    Daarna maakte we alles klaar, probeerde Johan me met een paar opmerkingen wat geconcentreerder te gaan maken, en vertrokken richting wedstrijdsecretariaat.
    Daar aangekomen bracht de organisatie een nummer op onze schouders aan met een dikke alc.stift... een Artline 5000 of zo, en vervolgens gingen we naar de plaats van de waarheid. Ik was heel kalm !!!

    We waren heel vroeg. Nog weinig volk - deelnemers te bespeuren, maar het kwam toch op gang. Vooraleer het ingaan van de zone wordt zowel de helm als de fiets gecontroleerd. Alles klopte als een bus, en ik mocht me naar mijn 1/2e nadar begeven. Daar legde ik zorgvuldig alles klaar zodat niks zou mislopen bij mijn wissel. Ik deed er alles heel rustig, zodanig rustig dat het op de heupen woog van de meegereisde clan. Ondertussen waren Mario, Heidi en Jara er ook al bij. Olivier, Maud, Ringo, Franky, Isabelle, Toontje, Yves, Philippe, Erwin, Milo en Adoline waren er, toen ik uit het water kwam, ook al bijgekomen. Veel volk voor een middenmotor...

    Vooraleer het zwemmen maakte ik nog een praatje met Frederik en Vincent Van Lierde. De eerste werd verleden jaar nog Europees kampioen op de halve afstand, werd dit jaar in Nieuw Zeeland tweede in zijn eerste volledige Ironman... Er is dus hoop voor Groot Menen voor de toekomst. Ook Rutger Beke passeerde naast mij, en geniet eerder een strenge blik. Niettemin kon er toch makkelijk een goeie dag af. Dat zal de concentratie wezen. Zoals ik eerder zei, super sympa's die toppers !!!

    Toen was het bijna elf uur en dit betekende Swimming time.
    Om vijf voor moesten we snel het water in en wrong me door de massa naar voor. Ik had me voorgenomen om 5u30 als max te finishen, dus wou ik ca na 35 min uit het water zijn.
    Na 31 min was ik al uit de plas en had ik nochtans de indruk niet zo best gezwommen te hebben. Aangename Surprise....
    T'was een strijd van je welste in het water. Een wip langshier, de stamp langsdaar... sommigen weten gewoon niet waar ze zwemmen. Ga je naar links om een lastigaard te ontwijken, dan gaan ze mee, ga je naar rechts idem dito. Gewoon om in je stroom te kunnen volgen. Op een bepaald moment hangde er een constant aan mijn voeten, waardoor ik bijna nie meer vooruit ging, en was ik genoodzaakt eens mijn voeten goed los te slaan. Ik deed mijn straalmotor aanslaan, maar god strafte me onmiddelijk met een kramp die nog voelbaar is in mijn rechterkuit. Het duurde wel een minuut vooraleer deze verdween, maar het was bijna op het einde. Zal een schoon zicht geweest zijn tijdens die zwemminuut...
    Uit  het water vangde ik een glimp op van teammate Romano, en wist me te vertellen dat we amper 31 min. wedstrijd hadden, en ik was enorm trots. Zodanig trots dat ik bijna mijn pak niet openkreeg.
    Uiteindelijk moest ik het al wandelend doen, en eens open zag ik mijn talrijk opgekomen vrienden in de verte met olé olé gebaren me aan te moedigen. Eerste serieuze kippenvelmoment. De wissel verliep uitzonderlijk TRAAG. Had ik me een beetje geforceerd in het water of niet?? ik deed het vooral naar de mening vn mijn meute te rustig. Gelijk hadden ze wel, maar alles sloeg tegen in de wisselzone. Ik kon geen keuze maken van het mee te nemen materiaal, bleef babbelen met Oli, net alsof ik een terrasje aan het doen was, maar uiteindelijk na een kleine 6 minuten besloot ik toch te vertrekken. Ik had de 900e tijd met mijn wissel, en er haalden me er 175 terug in... Jammer... Een wijze les voor de toekomst.
    Eens op de velo was alles van mij weg aan het gaan, en moest ik gewoon het hoofd koel houden. Heenrichting meestal rugwind, retour felle tegenwind met snijdende regenvlagen. Opletten voor onvlakke plaatsen, putjes, e.d. Ik was aarzelend, maar niettemin goed vertrokken. Lage rugpijn kwam in me op net voor halfweg. Fiets staat geen 100% juist. Regen en gladheid gaan vaak samen, net als wind en stayern. Ik deed het niet, maar volgens Eric "de vriend van Ellen" werd er nogal wat gestayerd. De gladheid deed me heel wat trager ons bochtenwerk doen, en op een bepaalde strook mocht er van de politie uit persoonlijke veiligheid niet meer gefietst worden. Vet of olie aan de sporen waren de oorzaak. Al wie reed viel onverbiddelijk op zijn taart, en zelfs al wandelend hadden we niet veel meer over. Ik maakte daar twee keer gebruik van om de onderrug eens los te manipuleren. Door die stops (nog ééntje om mijn potje met materiaal op te rapen) verloor ik een achttal min. Ik arriveerde na 2u47 min, met een gemiddelde van 32,5 km/U en dat was niet slecht naar mijn norm. Als je met die 8 min - regel rekening houdt, dan had ik toch een constante van 34 gemiddeld. En daar is zeker nog wat progressie !! En uiteindelijk was ik aan de wissel. Toen zag ik Toontje staan. IK kreeg er de krop van in de keel. Sjiek gebaar van een gentleman !
    De wissel was heel goed. IN een dikke minuut weer vertrokken voor de hunt for Eric. Die was me reeds in de wisselzone voorbij gelopen van zwemmen naar fietsen, en zijn fietsen is normaliter sterker dan mijn kunnen. Het loopnummer kon dit nog dichten. Ik was er immers een 20 min later aan begonnen. Ik ben E. voorbij gelopen en nooit gezien. Soms herken je elkander niet meer. Mijn wissel verliep een stuk vlotter. IK had de 69e tijd op 1100 deelnemers. Ik begon er aan als een vuurpijl aangemoedigd door mijn legioen. Maar besefte al snel dat ik dit tempo niet ging volgen.
    Ik kwam snel aan een tempo van 12,5 km/U, en hield dit ook aan. Een moeilijke toer met veel draaien en keren, trottoir op en af...kassei - gladde meir, etc....
    De finish naderde meter per meter en was meer dan de moeite waard. Ik arriveerde vlak in het zicht van mijn maten, en stonden luidkeels te roepen. Ik deed een vreugdesprong die bijna het horloge van de organisatie in de vernieling deed gaan , zakte wat sober ineen, liet me emotioneel effe gaan, en zocht mijn supp's op. Ook kreeg ik nog eens schouderklopje van een ware klassebak mee, den Marc H. himself, en dat doet altijd deugd.
    Het begon wel enorm te gieten zeker!!! Maar dit belette ons niet samen gezellig een ferme pot te gaan pakken. Vervolgens was het de terugweg, na het afhalen van het eigen materiaal. Eindtijd 5U08M50S. Een dik uur beter dan vorig jaar, en het kan nog beter....
    Nu zijn we in verlofstemming en zullen er dubbel en dik van genieten.
    Dank aan alle meegereisde Supp's, maar heel speciaal aan Mel om me de nodige steun en geduld te bieden.

    Greetz
    C

    05-08-2008 om 16:20 geschreven door Pongkie-pon  


    31-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.donderdag
    Vandaag ook niks gedaan. Luiheid slaat toe ? Neen hoor....
    Wegens bepaalde omstandigheden kon ik vandaag niet sporten. Morgen probeer ik nog een zwemtraining in te lassen. Zaterdag fiets ik nog een klein toerke om de beentje los te houden.
    Voor de geïnteresseerden : http://www.sport.be/antwerpironman/2008/nl/locatie/ 
    Daar vind je alles over het parcours, de wedstrijd, etc.

    Greetz en slaap ze wel.
    C

    31-07-2008 om 22:38 geschreven door Pongkie-pon  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wo
    Sauna - time....
    yep... wederom niet gesport vandaag !
    Niet wegens niet willen, maar eerder van niet kunnen. In de vooravond had ik me voorgenomen een collega te bezoeken die onlangs bevallen is.
    Daar MOETEN we toch eens tijd voor maken he... .
    De kleine luistert naar de naam Mathis en de ouders straalden van geluk met deze verrijking binnen hun gezin.
    Na een zoektocht van je welste in dit toch wel grote ziekenhuis, geraakten we uiteindelijk toch in de kamer waar we moesten zijn. Om 19u30 was ik thuis, en had ik afgesproken met een vriendin om bij haar een sauna te nemen. Circa had 20,15u de sauna in, dit na het opeten van een fijne salade niçoise.
    De stand van de t° stond per abuis een beetje te hoog, tenzij Y. me levend wou grillen ... en het was al snel 100° in de kleine houten ruimte.
    Toch een poging ondernomen dit te laten zakken naar een 90° en in totaal toch 30min in de ruimte gebleven, weliswaar in 4 beurten.
    Zweten was totaal niet moeilijk, en ook de koeling was aangenaam.
    Uiteindelijk omstreeks 22u30 in bed... voor een goeie, transpirerende nachtrust...
    Greetz
    C

    31-07-2008 om 08:30 geschreven door Pongkie-pon  


    29-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ma - Di
    Heel geniepig sluipt de dag van de waarheid dichterbij. Er is geen weg meer terug, maar dit is niet nodig. Het zelfvertrouwen is groot, want we zijn trouwens een pak beter voorbereid dan vorig jaar.
    Deze avond een 40 km gereden aan een gemiddelde van 29 per uur, en was letterlijk aan het recupereren. Dit zijn goeie signalen denk ik. De benen voelen wel nog ietwat vermoeid aan bij steile stukjes of zwaar duwen. Maar dit kan nog weg zijn tegen zondag.
    Hier is vooral afhankelijk zijn van materiaalpech, of eventueel vallen... Hopelijk worden we daar toch van gespaard.
    Ik belde zopas nog met Lieven D. de trainer van KTDC, en zo een ervaren piloot kan ook vallen. Dus blijven we maar best zeer attent !
    Ook Freetje Van Lierde viel enkele maanden geleden. Drank en eetmomenten zijn er meestal de boosdoeners, omdat de concentratie dan wat verdwijnt. En we kunnen niet zonder, dus moeten we onze oogjes openhouden.
    Het zwemmen is qua uithouding en snelheid toch ook verbeterd. Het lopen is gelijk tov verleden jaar, misschien net iets beter.
    Deze week gaan we gewoonweg nog heel miniem nu en dan eens iets wat doen van sport.
    Op het werk en thuis let ik er op dat ik minimum 3 liter per water drink !
    Voor zondag geven ze een 24 a 25 ° graden uit, en dit is een goeie t°. Hopelijk blijft de regen in de wolken...
    Meer info mbt het parcours volgt asap.
    Greetz
    C

    29-07-2008 om 20:40 geschreven door Pongkie-pon  


    28-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zater-zondag....
    Zaterdagavond (vooravond), nog naar openlucht zwembad geweest te Kortrijk. Samen met Etienne nog wat baantjes getrokken, maar ditmaal met het neopreen pak aan.
    Na 2,5 km gaf ik er nogal gaarne de brui aan, want de trainingsdag had niet mis geweest.
    Eerst een 400 m opwarming, dan vervolgens 1000 m met om de 50 m een sprintje van 25m, daarna weer 500 rustig zwemmen maar met peddels, en dan nog eens 5 x 100 m in 1'25" en dan 100 uitzwemmen.
    We waren voldaan. Het viel me op dat ik makkelijk 1'45" a 1'50" aan kan houden in rustig tempo. Dat belooft voor zondag...
    Zondagmorgen opgestaan, een beetje later dan normaal, en geweest lopen. Veel tijd had ik echter niet, gezien we naar familiefeest moesten, dus dan maar kort en bondig...
    2 x de Leie-corrida gelopen in een 57 min, met een snellere 2e ronde. Ondertussen ook eens mijn gellekes getest en dit viel qua smaak en zijn gevolgen goed mee.
    Het was weliswaar warm, en dat beloven ze ook voor volgende week.
    Op het heetst van de dag moet je immers je triatlon afronden met het loopnummer. Het viel wat mij betreft aardig goed  mee in de zon, maar ik kan daar gelukkig genoeg goed tegen. Veel drinken wordt immers de boodschap, anders ga je zowiezo voor de bijl.
    Deze week houden we het heel rustig.
    1 x sauna - lopen - zwemmen - fietsen.
    Met frisse benen naar Antwerpen is een must.

    Greetz
    C

    28-07-2008 om 08:41 geschreven door Pongkie-pon  


    26-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrijdag en zaterdag...
    Grrrr... nog een weekje te gaan !
    Langzaam maar zeker komt de dag, maar eerst nog een weekje werken.
    Vrijdag wegens tijdsgebrek een dagje rust ingelast. Eerst en vooral wou ik zeker nog mijn fiets op punt stellen voor zondag en acht dagen.
    Daarna nog de haren wat laten bijknippen, en we zijn op dat vlak reeds in orde voor next week.
    Vandaag ben ik met KTDC (enkelen toch) gaan fietsen. Een mooie, niettemin pikante, Kuurne - Brakel - Kuurne gereden. In totaal een kleine 110 km op de teller en dit is niet mis voor de laatste fietsduurtraining.
    Gemiddelde van 28 km/u met lage hartslag, met nochtans een halflastig parcours.
    Straks gaan we nog zwemmen in open bad te Kortrijk, met het pak aan natuurlijk.
    Het gewicht is ook goed.
    NU nog snel wat van de tijdrit meepikken. Greetz C

    26-07-2008 om 16:25 geschreven door Pongkie-pon  





    Welkom op mijn blog!
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Running Team Lauwe
  • Leie-corrida
  • Romano Ossieur
  • Frank Terry
  • jogginggirl
  • Tri-Duathlon Kortrijk KTDC
  • Frederik Van Lierde


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs