Ghent University Global Campus: de avonturen in Korea
Inhoud blog
  • Het verkeer in Korea
  • De musketiers
  • 2 weken
  • Picnic bij 25°C
  • Mozzarella - Mama Mia!!

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    15-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een man met ballen!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste lezer,

    alle heil ten berde brengend aan het altaar van Jeroen Meus! Hij die zijn volk leerde koken! (ja, ... zelfs mij )

    Mijn eerste frikandellen (met peterselie, gebakken in de goei boter)!  Mmmmmm....  De tomatensaus is voor volgend weekend!

    Smakelijk!

    Philippe

    15-03-2015, 12:25 geschreven door Philippe M. Heynderickx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    14-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avondje uit!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste lezer,

    wat je hier allemaal in Korea meemaakt, ik geloof het zelf niet! Hier worden appartementsblokken gebruikt om winkels, bars, cafeetjes, gyms, noem het op, in te huisvesten. Overal lichtreclame en verspilling van energie! Airco's op 'vollenbak' en de deuren open, en zo van die toestanden! Wij maar sorteren en zien dat ons lampeke uit is in Vlaanderen... Laat staan dat er zijn die tv kijken zonder lamp! Zo is er een 'love bar' ergens op het vierde verdiep en een verdiep eronder kunnen zware gelovigen hun ding doen in één of andere Bijbelclub! Whiskeybars zijn er hier ook veel en de prijzen liegen er niet om (je moet blijkbaar bij binnenkomen een fles bestellen.) ... (ja, u leest het goed, een hele fles en die kost dan ongeveer 300.000 Koreaanse Won) Ook zijn er naast die zogenaamde 'love bars' zaken die bv. Taekwondo aanleveren voor schoolgaande jeugd (<15j). Wat een bonte mix! En dat loopt hier blijkbaar allemaal vlotjes!! Ogen-trekken, dat doe ik hier!!

    Ook hebben de bars bijvoorbeeld geen toilet in de zaak. Je moet buitengaan en zien dat je het opgelost krijgt! Er zijn publieke wc's. Redelijk deftig, moet ik wel toegeven. Dus, zoals enkele dagen geleden, als het buiten 's avonds -7°C is, is dit geen pretje. Aan den andere kant doet dit mij denken nostalgie. Voor velen denk ik.. Toen we vroeger ook buiten moesten gaan ...euhm.. om te gaan.. Naar 't 'huske'!!

    De foto die jullie zien is waarschijnlijk hoe de meesten van ons de anderen percepteerden gisterenavond! Nee, grapje, de gelukte foto's zijn opgeladen in WORD document. Toffe bende in de Cinder bar, hartje Songdo. Merk op dat de jongens vrijwel statisch aanwezig zijn (als je de foto's over elkaar laat flippen) en de meisjes huppelen en springen dat het ene lust is!

    By the way, het is reeds mijn vijfde weekend hier! Time flies when you are having fun!! Nu het semester begonnen is, vliegen de dagen! De semester telt 12 weken en, niet zoals in vlaanderen met één of andere vakantie of vrijen dag ertussen, gaan we all-the-way! Zonder vakantie, 12 weken alles geven! Weekje blok en dan examens! Ja, de Vlaamse student zou hier zijn tenen moeten uitkuisen!

    Allez, den dezen gaat nog een beetje aan zijn cursus werken; tot in den draai,

    Philippe

    Bijlagen:
    Cinder_bar_1.docx (1 MB)   

    14-03-2015, 08:49 geschreven door Philippe M. Heynderickx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Éen, twee, drie, ....
    Beste lezer,

    iedereen kent het vervolg van dit kinderversje! ....piano!! Ik ben een gelukkige mens! Ik heb mij hier in Korea een piano aangeschaft (zie bijlage)! Nu kan ik werken afwisselen met wat getokkel! Net zoals thuis, en ik moet zeggen, het werkt! Su-per-zalig!!

    Anna (een Koreaanse collega die iedereen zoveel mogelijk probeert bij te staan als het op 'Koreaanse' aangelegenheden aankomt) heeft me geholpen om een winkel te vinden en den uitleg te doen, want mijn Koreaans in nog niet zo super! Het was een winkel temidden van een hele hoop karaokebars en love hotels! The real Korea popped up for a second! Man, niet te geloven! Bon, de winkel was degelijk en de service ook! Blijkbaar in Korea  kan je op de meeste zaken (niet in supermarkt en zo) afpingelen! 23% korting gehad! En pas achteraf gevraagd naar een bankje, en ja, dat was dan gratis! Lol! (with some skills of Stefaan geraakt ge hier ook aan opportuniteiten )

    Cheers en speel ze!

    Philippe

    Bijlagen:
    blog_piano.docx (1.4 MB)   
    blog_piano_2.docx (1.4 MB)   

    14-03-2015, 07:33 geschreven door Philippe M. Heynderickx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kantoor
    Beste lezer,

    bij deze een vlugge foto van mijn werkplek, t.t.z., kantoor. In de labo's is er nog veel werk, dus daarvan fotootjes later!! Ik heb zelfs een frigootje staan! Is handig om yoghurt in te zetten, dan kan ik daar ontbijten! Mijn plantjes doen het redelijk goed! Dit waren de grootste 'echte' planten in Ikea, Seoul! Al de rest is plastieken brol!! (b, r, o, l.... brol!!! @ Eilandkenners)

    Ik heb deze week een bord kunnen scoren! Succes! Een eigen bord in mijnen buro!! A dream comes true!! Ik heb namelijk 'office hours', dit wil zeggen dat studenten bij mij kunnen komen met vragen... Dan is het handig om zo'n bord te hebben. Ik werk met kleuren (@ Raf en alle andere Toon Hermans fans)!! Fotootjes worden later gepost! (nu ja, ... en bord is nu ook niet direct iets sexy om te posten, maar allez kom...)

    De groeten,

    Philippe

    Bijlagen:
    blog_bureau.docx (943.2 KB)   

    14-03-2015, 07:19 geschreven door Philippe M. Heynderickx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdagavond
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste lezer,

    we hebben er hier een traditie van gemaakt om vrijdag na de werkweek een kleine geit te drinken en te knabbelen. Op de foto zien jullie Jiyeon, mijzelf en Bob, de zoon van de campus directeur. De snoeper is er graag bij als er chips op tafel komen! Hierna gaan we steevast iets eten buiten de campus. De ene keer is het al meer Koreaans dan de andere keer! Gisteren was het Westers! Ne vettigen hamburger met frietjes. Het zijn welteverstaan Koreaanse frietjes, dus mijn goesting naar Belgische is groot! Ik heb er voorlopig geen foto's van (hier wordt aan gewerkt).

    Bij de weg, het woord 'frietjes' is hier in Korea een hele moeilijke!! Ze hebben in hun alfabet geen 'f' (wordt meestal een 'p') en de 'r' zwieren ze er ook uit!! Dus...

    Cheers!

    Philippe

    14-03-2015, 07:12 geschreven door Philippe M. Heynderickx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Archief per week
  • 31/08-06/09 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs