Na een lekker basic ontbijt een wandeling naar het strand gemaakt. tis te zeggen, een kuststrook met dikke keien. Het weer is nog altijd bewolkt, maar toch voelt het warm aan (hoewel het winter is).
Het is hier een surfgebied met vrij mooie golven en de mogelijkheid om te leren surfen.
Namiddag naar Miraflores (deel van Lima) geweest en een groot stuk van onze verdere reis geregeld. Miraflores is een mooi stukje Lima. Blijkbaar is er veel te doen op zaterdagavond, want het was er gezellig druk.
Morgen (zondag de 5e) vertrekken we naar Arequipa (busreis van 16u, dus vertrek rond 16u en aankomst maandagvoormiddag). Er werd een staking aangekondigd voor 7-8-9 juli, dus de geplande bezoeken aan Paracas, Ica en Nazca verschuiven naar een latere datum. Er werd ons aangeraden om die dagen rond dezelfde stad te blijven, dan zouden we er geen last van hebben. We zijn benieuwd.
Van Arequipa gaan we naar de Colca Cañon en terug en dan naar Puno (nabij het Titicacameer). Dit zal eind volgende week zijn. Op het meer zullen we verschillende stammen bezoeken en bij een ervan zullen we overnachten. Van daaruit gaat het naar Cuzco (13 juli) waar we zelf accomodatie zullen regelen.
15 juli begint het zware werk met een 5-daagse tocht door de Andes naar Machu Picchu (geen Inca trail, dat moest lang van tevoren worden gereserveerd en kost een pak meer) en terug naar Cuzco. Deze tocht (Salkantay) zou nog iets zwaarder zijn dan de Inca Trail.
De week erna gaan we zelf indelen. Enkele dagen Cuzco om uit te rusten en te bezichtigen en dan waarschijnlijk via Nazca, Ica en Paracas terug naar Lima.
Daar moeten we zeker zijn op de 27e, dan wacht het vliegtuig richting Iquitos, de jungle en de Amazone.
De laatste 2 dagen brengen we door in Lima zelf ook om zeker onze vlucht niet te missen en nog wat van de stad (en vlak erbuiten) te zien.