Ik ben paul, en gebruik soms ook wel de schuilnaam de prater.
Ik ben een man en woon in ninove (België) en mijn beroep is uitstapregeling MVG.
Ik ben geboren op 29/07/1946 en ben nu dus 78 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Sport-muziek beluisteren- planten-tuinieren-kaligrafie-tekenen.
Op 2 april aanstaande wordt de zaak van Alessandro Petacchi beter gekend als Alessandro VENTOLIN besproken. Indien hij schuldig wordt bevonden zou hij stoppen met wielrennen en dan waarschijnlijk ook met "pakken". Hij kan dan met zijn confrater Eric EPO ZABEL een dopinghandeltje beginnen. Een landgenoot van EPO ZABEL niemand minder dan KLODEN zou er ook aan zijn voor de moeite. Moesten die drie eruit gaan het zou toch al iets zijn.
Na een grote periode vertoefd te hebben op het eiland van de eeuwige lente zijn we terug. Voor enkele maanden althans. De klassiekers komen er aan en dat is voor de bloggers over "de koers" een mooie periode.
Lars BOOM heeft vanmiddag een formidabele wedstrijd gereden in Hoogerheide, de laatste manche van de wereldbeker.Bart WELLENS reed ook een sterke koers maar moest zijn meerdere in Lars erkennen. Erwin VERVECKEN komt er door maar waarschijnlijk een beetje te laat. Sven NIJS was nergens en eindigde 12de. Speelt hij verstoppertje of kon hij het niet beter, zondag krijgen wij uitsluitsel. De volledige uitslag bij collega "Swatje" op: www.bloggen.be/wielrennen.
Vanmiddag werd de wereldbekerrit in Lievin verreden. Alle koorknapen waren er aanwezig !!! De Fransman MOUREY stak als eerste het vuur aan de lont, WELLENS en Boom volgden, NIJS hield zich afzijdig. ERVECKEN en GADRET volgden. WELLENS reed een goede wedstrijd maar moest na een val van MOUREY ook BOOM laten gaan en werd nog tweede. NIJS eindigde 8ste. Voor de volledige uitslag verwijs ik de lezers naar de site van collega "Swatje" op: www.bloggen.be/wielrennen.
Stefan SCHUMACHER loopt opnieuw tegen de lamp. Deze keer na een alcoholtest wordt er vastgesteld dat "der Stefan" amfetamines genomen heeft. Moeder Schumacher zal haar bril niet opgehad hebben. Hopelijk gooien ze hem er nu dzfinitief uit. In 2005 liep het al mis. Vlak voor het WK in Stuttgart liet hij een hematocriet van 50,5 optekenen. Normaal mocht hij niet starten, maar hij is een Duitser en het WK werd op Duitse bodem gereden. Nu amfetamines, het wordt een echte Duitse SCHEINEREI !! Gooi hem eruit UCI tesamen met ZABEL en de Italiaan "Petatje" die bussen Ventolin in zijn reuzeneus spuit.
Het werd een prachtig kampioenschap veldrijden. De wedstrijd werd wel "vervalst" door de "valse" start van de FIDEA renners. Waarschijnlijk een "brainwave" van hun manager Hans VAN CASTEREN , het enige mogelijke om de koers een ander verloop te geven. Klaas VANTORNOUT zou normaal moeten gedeklasseerd worden als eerste valse starter maar er waren er nog! Sven NIJS en Niels Albert moesten twee ronden rijden om terug bij een ontketende (?) VERVECKEN WELLENS en Bart AERNOUDTS te kunnen komen. Daarna ging ALBERT door maar reed spijtig genoeg lek wat hem uit zijn ritme haalde. Hij kon terugkomen dankzij de afremmanoeuvers van WELLENS en VERVECKEN. In de laatste ronde kon Sven NIJS orde op zaken stellen en verdiend winnen voor een sterk voor de dag komende Bart WELLENS. Niels ALBERT werd derde voor Erwin VERVECKEN die vierde werd en juist buiten het podium viel. Binnen 3 weken wacht ons het Wereldkampioenschap in het Italiaanse Treviso, wie weet wat ons dat brengt ;;;;; Mijn pronostiek: 1) Niels ALBERT. We zien wel. Bij de elite zonder contract won Jan SOETENS , de man van Brakel. Van NUFFEL werd tweede en Ben BERDEN derde. De volledige uitslag van deze wedstrijd en ook de uitslagen in het buitenland vind U bij collega "Swatje" op : www.bloggen.be/wielrennen
Zondag 6 januari BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN
Wie gaat morgenmiddag de Belgische driekleur omgorden. Sven NIJS is de grote favoriet voor deze titelstrijd. Hopelijk wordt het een mooie wedstrijd en regent het niet te veel zodat het toch nog cyclo-cross wordt moddercross zoals destijds in Italië toen Vito DI TANO won, hoeven we echt niet. Morgen rechtstreeks op Kanaal 2
Avondcross in Diegem voor de Superprestige. Sven NIJS weer aan het feest vandaag . Reeds 5 op 6 ;Sven is wel zeer goed op dreef. SIMUNEK met wie hij ontsnapt was, kwam enkele ronden van het einde ten val en werd tweede. Zdenek STYBAR reed ook een prachtige wedstrijd en werd derde. Niels ALBERT eindigde vierde voor Bart WELLENS die vijfde werd. De volledige uitslag en klassement bij collega "Swatje" op www.bloggen.be/wielrennen
De Azencross in LOENHOUT in het kader van de GVA-trofee was opnieuw een schitterend kijkstuk ! Lars BOOM, Zdenek STYBAR, Niels ALBERT , en Richard GROENENDAEL maakten er een mooie koers van door van in het begin de pees er op te leggen. Naar het einde toe moest Richard de rol lossen en kwamen Bart WELLENS en Sven NIJS dichter. BOOM won de spurt voor STYBAR en Niels ALBERT (die een DIJK van een wedstrijd reed). Sven NIJS schudde WELLENS af en werd nog vierde. Erwin VERVECKEN speelde opnieuw geen rol van betekenis en finishte op meer dan 2 minuten van Lars BOOM. De volledige uitslag bij collega "Swatje" op www.bloggen.be/wielrennen.
NIJS was vanmiddag weer superieur in Hofstade. Hij kreeg de overwinning niet cadeau, en moest hemel en aarde verzetten om zijn ploegmakker Lars BOOM af te schudden. Bart WELLENS reed ook een schitterende wedstrijd en werd uiteindelijk nog tweede voor de Nederlandse kampioen. Erwin VERVECKEN deed het minder en zijn tweede plaats van deze week zal een toevalstreffer geweest zijn. Volgende vrijdag kijken naar de cross in Loenhout, het zal weer de moeite zijn.
Vandaag wordt de wereldbekercross in Hofstade gereden. Sven NIJS en Erwin VERVECKEN zouden de logische favorieten moeten zijn, maar aangezien de onregelmatige Erwin deze week bijna won in het Nederlandse Zeddam, kunnen we hem naast Sven zetten. Morgen rond 16h de uitslag van deze prachtige wedstrijd. De volledige uitslag te zien bij "Swatje" op : www.bloggen.be/wielrennen.
Voorlopig terug uit de zalige warmte van de Canarische eilanden. Veel sportuitzendingen gevolgd daar met TV Vlaanderen. Volgende maand terug naar de warmte om de koude winter hier te ontlopen.Tegen het begin van het wielerjaar terug present om een beetje te bloggen.
De Italiaanse superdopinggebruiker Alessandro VENTOLIN heeft nog eens een spurt gewonnen die aangetrokken werd door het Duitse "dopingbeest" Erik ZABEL. Daarmee is het de zoveelste gestolen klassieke zege van het tweetal van de "cosa nostra". Wanneer gaan ze die twee eindelijk van hun fiets nemen ?
Fabian CANCELLARA is voor de tweede maal wereldkampioen tijdrijden geworden voor Laszlo BODROGI en Stef CLEMENT. Onze landgenoten Jurgen VAN DEN BROECK en vooral Dominique CORNU reden een schitterende wedstrijd. Crnu 21 jaar eindigde op 21 honderdsten van de 10de plaats van Bradley WIGGINS. Volgend jaar terug een beetje sterker en misschien in de top 7 of 8.Jurgen reed zijn wedstrijd in de regen, wat natuurlijk niet in zijn voordeel was. De volledige uitslag bij "Swatje" op: www.bloggen.be/wielrennen.
Slotrit in de Vuelta. Massaspurt, niet abnormaal !!! Daniele BENNATI klopt zeer nipt SALLBUTAMOLBOM Petatje voor de eerste plaats.Je kunt al denken wat Petatje gisteren zal gesnoven hebben: een rit met 6 beklimmingen !!! Dennis MENCHOV wint uiteraard deze ronde van Spanje. De volledige uitslag bij "Swatje" op : www.bloggen.be/wielrennen
Samuel SANCHEZ, de grote man bij EUSKALTEL wordt aanstaande zondag grote kandidaat voor de regenboogtrui. Hij won de tijdrit over 25 km op grootse wijze.De Rus Dennis MENCHOV van RABOBANK blijft autoritair leider en is goed op weg om zijn tweede grote ronde te winnen. Voor een volledige uitslag, effe surfen naar : www.bloggen.be/wielrennen de website van collega "Swatje"
Samuel SANCHEZ was vandaag andermaal de sterkste in de laatste zware bergrit van deze 62 ste Vuelta. De Rus Dennis MENCHOV blijft uiteraard leider in de algemene rangschikking. Vandaag waren er ook enkele grote namen die uit deze Vuelta stapten : Polleke Bettini, Stefan Schumacher en onze Stijn Devolder. Hij wordt een van de Spaanse troeven in het nakende wereldkampioenschap van 30 september aanstaande. Voor de verdere uitslag van deze rit en het voorlopig eindklassement dient u enkel te surfen naar de website van collega "Swatje" op : www.bloggen.be/wielrennen.
Gisteren werd de Amerikaan Jason Mc Cartney ritwinnaar. Vandaag was het een zeer sterk rijdende Samuel Sanchez die de overwinning wegkaapte voor de neus van zijn landgenoot en vluchtgezel Manuel Beltran. Jurgen Van Goolen ontpopte zich als beste Belg en werd leider in het bergklassement. Stijn Devolder viel nog een beetje terug en staat nu elfde in de algemene rangschikking. Samuel Sanchez wordt zeker een WK kandidaat. Verleden jaar eindigde hij vierde in het Wk en won hij de grote prijs van Zürich. Hij werd later nog tweede na Polleke Bettini in de "giro di lombardia" Voor een volledige uitslag, :www.bloggen.be/wielrennen
Vandaag geen dopingzondaar als winnaar van de rit. Andreas KLIER werd vandaag winnaar, voor Stamsnijder . Daniele Bennati klopte Alessandro VENTOLIN voor de derde plaats.Meer uitleg bij "Swatje" op: www.bloggen.be/wielrennen