Hoihoi,
Vandaag was het dan zo ver, de terugplaatsing.
Rond ongeveer 11u20 belde het ziekenhuis. De ontdooiing was perfect verlopen en rond 13u werden we verwacht.
Joyce moest ervoor zorgen dat ze een volle blaas had. Onderweg naar Brussel heeft Joyce dus nog goed wat gedronken, zodat haar blaas zeker goed vol zat.
We moesten ons beneden aanmelden om nadien ons boven aan te melden. Daar zaten we dan, in de wachtzaal.
Iets later werden we binnengeroepen naar administratie 2. Daar werden dan papieren voor het werk, document voor de bloedname als zwangerschapstest in orde gemaakt, alsook de parameters werden nagekeken.
Dan terug naar de wachtzaal, dit zou niet lang meer duren... dachten we!
Hier zaten we dan... Joyce met een volle blaas... een uur te wachten... Om 14u was het dan eindelijk aan ons. Blijkbaar was de embryoloog te laat!
We moesten ons beide steriel kleden om zo naar het OK te gaan. We konden terug naar OK 3, waar ook de pick-up van Joyce was!
Wie weet bracht dit geluk.
Ze hebben maar 1 embryo moeten ontdooien aangezien de slaagkans erg goed was en we hebben er dus nog 8 in de vriezer.
Via de echo konden we mee volgen... nu ja, echt volgen was het niet, want we zagen er niet veel van, enkel de holle naald.
Op 5 minuutjes was de klus geklaard en konden we het ziekenhuis verlaten.
Joyce heeft zich in sneltempo omgekleed, zodat ze eindelijk naar het toilet kon.
Nadien zijn we in het shopping gaan kerstshoppen om onze gedachten te verzetten.
En dan nu... duimen maar ... tot 31/12!!!!!
Oudjaar zal een topfeest worden of een avond vol verdriet.
Lieve groetjes,

|