ons nestje
Inhoud blog
  • Alweer een koopje in de Ikea
  • Eerste ruimtes bijna volledig klaar
  • Zonder kraan nog
  • Werkblad geplaatst

    Zoeken in blog


    Foto

    De verbouwingen van ons (krot)huis
    24-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een aantal wijzingen
    In de paasvakantie hadden we grote plannen (het schema was al opgesteld), maar wegens een overlijden binnen de familie hebben we deze vakantie niet in ons huis kunnen werken. Enorm jammer, maar niets aan te doen. Maar goed, normaal gingen we naar de steenkapper voor de overige tegels te laten snijden, maar dit zal opgeschoven worden naar juni of eerder juli.

    Voor beneden hebben we recent onze muurtegels voor in de keuken gekocht . Normaal wilden we zwart-witte retro tegels kopen, maar dat zijn cementtegels en dat is niet ideaal voor in een keuken waar regelmatig tomatensaus en dergelijke kunnen rondvliegen.
    De blinkende versie vonden we niet mooi. We hebben vorige maand andere witte tegels gezien, maar die vonden we te prijzig. Ik wilde ze graag hebben, maar Shana was niet verkocht (zeker niet voor die prijs). Een paar weken geleden (ongepland) de tegeloutlet binnen gegaan en daar zagen we kleine vierkante tegels. Hier was Shana verkocht, maar ik nu wat minder. Maar we hebben (of eerder ik) de balans gemaakt: ofwel dure tegels ofwel een duur fornuis. En zolang we nog geen geheime schat hebben gevonden in ons huis moeten we keuzes maken dus zijn we naar buiten gegaan met de tegels.

    24-04-2018, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een lange pauze

    In december hadden we weinig tijd om te werken: verhuis van mama van Shana en op 15 december werd mijn rechterhand geopereerd en kon ik de komende 2 maanden amper mijn hand gebruiken.

    Het enige goede deze maand was dat we voor het eerst terug in de badkamer konden werken (nu de vloer er lag). De eerste metal studs zijn dus geplaats.

    26-12-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volop bezig in de badkamer

    Na lang wikken en wegen hebben we besloten om toch de inloopdouche mee gelijk te zetten met de badkamer. Hiervoor moest ik de afvoer aansluiten op de douchegoot en deze op de goede hoogte zetten.
    Eerst heb ik de muur van de fietsgang verhoogd zodat de douchegoot hierop kon rusten. Maar dan begon het prutswerk. Amper werkplek plus scherpe kanten van de zwaluwplaten maakte het avontuurlijk. Het heeft een aantal pogingen geduurd om de juiste bochten te kunnen nemen voor de afvoer.
    Na veel oefenen en alles goed voor te bereiden was het tijd om de douchegoot vast te zetten. Dit was een zeer spannend moment want als er nu iets misliep...
    Gelukkig is ons geduld beloond en is alles goed verlopen…oef!

     

    Tijdens dit tijdrovend taakje hebben we ons bezig gehouden met het zoeken naar de ideale badkuip. Aangezien ik graag een groot bad wil waar ik languit in kon liggen zonder daar een belachelijke prijs voor neer te moeten tellen, zijn we naar verschillende winkels beginnen bezoeken. Geen succes... tot ik toevallig via internet op een badkamerwinkel in Roosendaal terecht kwam. Roosendaal is nog haalbaar qua afstand. Dus hop die zaterdag uitstapje naar daar. En nadien kwamen we buiten met een badkuip van 190 op 90 cm en een tweede toilet voor boven.





    04-11-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    30-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tegelen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met een bang hartje zijn we begonnen met tegelen. We zijn bewust begonnen in de bergruimte omdat het de eerste keer is.
    Het was al snel duidelijk dat ik geen talent had in tegelen, maar Shana heeft er de aanleg voor. Weer een mooi voorbeeld hoe we elkaar aanvullen met ieder haar talent.
    Na een paar uur was de bergruimte grotendeels getegeld. Alleen de zijkanten moeten nog gedaan worden. Helaas zijn onze tegels te groot om deze manueel te snijden dus als we het toilet ook hebben getegeld, zullen we hiervoor naar een steenkapper moeten gaan.

    30-10-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.(Tof)kris(tof)
    Met onze inloopdouchegoot zien we enorm af. We zullen blij zijn alles het af, maar momenteel verafgooden we dat ding grrrr. We moesten al eerst de inloopdouche anders plaatsen omwille van de draagbalken en nu blijkt de inloopdouchegoot perfect tussen twee draagbalken te liggen waardoor er amper ruimte is om deze aan de riolering aan te sluiten. Dit wordt nog vervolgt.

    Weer een drempel overgestapt: hulp vragen. Door de wijzigingen in het plan willen we zo snel mogelijk de vloer in de badkamer chappe. We beseffen goed dat we dit nooit met ons getweeën kunnen voorzien. Dus vroegen we Kris en Kristof voor hulp.
    Het was een zware en vermoeide klus. Het bleek dat de vloer schuin liep. Op sommige plaatsen was de chappe wel 5 cm dik wat ervoor zorgde dat we een te kort aan zakken hadden. Op het laatste nipper nog een aantal zakken gaan halen in de gietende regenen. Daarbij hebben we ook nog anderhalf uur zonder stroom gezeten. Bij het verwijderen van de deurlijst, is er een elektrische kabel gekapot gegaan. De kabel die ons elektriciteit voorziet in het huis. We moesten een gat voorzien van de badkamer naar de keuken om de kabel te vernieuwen, niet evident als geen elektriciteit hebt. Gelukkig konden we wat met moeite een gat creeëren in de pur tussen de muur en lewisplaten.
    Door de onvoorziende omstandigheden konden we niet heel de badkamer in één dag klaren. De week daarop stonden we terug paraat voor het laatste stukje. Hierdoor waren we alle vier verrast hoe het eerste deel zo stevig was. Je voelde de vloer totaal niet meer trillen. Enige wat opviel is dat op sommige delen van de vloer niet meer recht waren. Vermoedelijk door het gewicht zijn de zwaluwplaten goed liggen (in het begin gaven ze soms mee). Wat op zich een goed teken is, maar we zullen na de klus nog moeten egaliseren. Maar goed beter egaliseren dan barsten in de chappe.

     


     

     








    16-09-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    10-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hop vooruit met de geit
    Sindskort merken we dat onze oude wc aan het lekken is. Aangezien we geen geld meer willen steken in een wc die binnen een jaar wordt afgebroken zullen we een vitese sneller moet gaan en de planning wat aanpassen. Dit houdt in dat we nu ons moeten focussen op de badkamer.

    Dit zorgt er voor dat er binnenkort aan de beerput moet gewerkt worden en om kosten te besparen willen we zoveel mogelijk alles voorbereiden als er iemand langskomst om de riolering aan te sluiten. We willen ook proberen ineens alles te laten uitvoeren: vernieuwe riolering, waternetwerk aansluiten en afvoer voorzien voor de condensatieketel. Veel werk dus, maar we willen er voor gaan.

    Toen Vincent en Shana bezig waren in de tuin, merkte ik dat de het gat naar de zolder vanuit de badkamer te nauw is voor alles leidingen door te trekken. Ik moest dus nog wat stenen afbreken van de schouw, om ervoor te zorgen dat de collectoren niet volraakte (die bevonden zich vlak naast de schouw) met stof en geruis heb ik professioneel met een plastic zakje voorzien.

     







    10-08-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De badkamer vloer
    Zwaluwplaten in elkaar leggen werkt niet zoals legoblokjes. Bij de overlapping van 2 zwaluwplaten is het al een uitdaging. Wanneer er dan 3 lagen elkaar overlappen is dit haast een onmogelijke job. Het heeft dus een aantal pogingen geduurd voor dit klus geklaard was. We hebben er enorm mee afgezien en ze vervloekt maar ze liggen er eindelijk. Zo blij dat het eindelijke vooruitging dat we uit het oog verloren waren om de wachtleidingen die klaar leggen mee te verplaatsen naar de koker in badkamer.
    Geen probleem mocht er geen fietsgangen zijn en je dus 1 meter moet overbruggen. De enige oplossing was dat Shana haar hand (op het eerste verdieping) door het gat stak en ik probereren vanuit het valse plafond op de gelijksvloer de kabel naar haar 'toegooide'. We zijn zeker 1 uur bezig geweest om 9 kabels door te geven. Heel de situatie zorgen voor lachbuien door de toestand. Shana die regelmatig net de kabel miste (ze kon niets zien) en ik die probeerde de kabel vooruit de duwen, waarom het leek alsof de kabe levend uit de koker kwam gekropen.... en zo kan ik nog voortgaan maar ik vermoed dat de situatie hilarische is als je het hebt meegemaakt i.p.v. dit leest.




    09-07-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    10-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste deel van de collectoren
    Het heeft even geduurd wegens een dure aankopen maar we hebben het laatste deel van de collectoren benodigheden in huis gehaald.
    Door het lang wachten, heb ik wel tijd gehad om te zoeken naar een goedkoper alternatief dan alles aan te kopen bij easykit. Na het uitpluizen bleek dat we niet verplicht zijn om alles daar aan te kopen dus na wat opzoek werk hebben we 1/3 van het budget kunnen besparen.

    Cassie en Bart hebben een tijd geleden zich bezig gehouden met het laatste hoopje aan de perenboom weg te werken en we hebben aan de rechterkant een houte schutting gezet tussen ons en de buren. Nu nog een grasmachine aankopen en we kunnen stilaan genieten van onze tuin.

    Nu de winter over is en we binnenkort naar de container park gaan hebben we de rolluiken beneden aan de straatkant verwijderd. Waardoor er nu een groot gat is in het raamopening. Met een restje isolatie hopen we dat het zo even stand kan houden.

     


     






    10-06-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    13-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radiatoren
    We proberen zoveel mogelijk de radiatoren aan de muren te plaatsen. Die van de keuken is helaas niet mogelijk, want deze zal vast gemaakt worden aan een tussenmuur die we gemaakt hebben van de gipsplaten. We moeten er enkel voor zorgen dat er tussen de metalstuds een houte plaats bevestigd wordt, waaraan de radiator aan kan hangen. Zeer handig is om deze plaats te gelijker tijd met je verticale metalstuds te bevestigen. Een belangrijk gegeven dat we uit het oog waren vergeten. Dit heeft ervoor gezorgd dat we veel tijd hebben verloren voor het dubbele werk en onze creativiteit naar boven moesten halen. Want 1 van de metalstuds waar de houte plaat bevestigd moet worden dient ook al deuropening, wat de opdracht er niet gemakkelijker op maakte.
    Gelukkig dat gipsplaten bevestigen een snel geklaarde klus en we toch nog wat vooruit zijn geschoten.








    13-05-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vooruit met de geit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Terug van weg geweest en terug tijd om er in te vliegen. Shana heeft zich bezig gehouden met de keuken de tegelen. Kennelijk gaat dit minder vlot omwille van de vorm. Grote langwerpige tegels leggen is bijzonder moeilijk. Alles verloopt dus trager dan toen met de berging. Vooral voor Shana een teleurstelling want zo lijkt het voor haar alsof het niet vooruitgaat.

    Ondertussen was ik vooral bezig met de nutsvoorzieningen door te trekken in de badkamer en staan berekenen waar welke verticale metalsstuds geplaats worden.

    07-04-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    23-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tot nooit, meer grote ruimte!
    Vanaf nu is de oude living nog een herinnering. En ondanks dat de gyprocplaten er nog niet staan, 'voel' je de apartes ruimte als je er in staat. ZALIG. Na al die tijd dit steeds in gedachten te hebben, wordt het stilaan echt. 

    En we hebben er zelf wat wijsheid gratis bijgekregen :). Tot een paar weken geleden waren we aan het sukkelen met de horizontale profielen: voorboren, houtschroef erin.... en al die tijd hadden we dan schroeven die we er zo in konden schroeven zonder dat er moest worden voorgeboord. Pas deze week kwamen we tot deze vaststelling ... Waarom gebruiken we niet gewoon de universele schroeven van Gyproc... Ja, soms ligt de oplossing voor je neus en ben je toch blind.




    23-03-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    18-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van groot naar klein
    Nadat we privé een moeilijke periode achter de rug hadden, zijn we er stilaan terug in gevlogen (of eerder hebben we rondgereden). Er waren verscheidene promoties in verschillende winkels. We gingen stilaan de oude living verdelen in kleine aparte ruimtes.

    Aangezien bouwmateriaal flink kostelijk kan zijn, hebben we verschillende winkels bezocht. En natuurlijk waren niet alle onderdelen beschikbaar dus moesten we soms een 2de ander filiaal bezoeken. Maar gelukkig heeft dit allemaal geloond en hebben we ineens ook de twee deuren gekocht voor de berging en het toilet.

    Toen we wat blutter waren zijn we begonnen aan de eerste kader voor de metal studs. Uiteraard gingen we voor de uitdaging want zoals je mss al wist, staat geen enkele muur recht. De uitdaging zat hem vooral in de hoek waar de eerste gyprocmuur haaks moest eindigen.

    Na wat denkwerk ben ik op het idee gekomen om een soort houten afwerking te maken. Dat maakte de klus al iets gemakkelijker, maar ik kan je verzekeren dat het veel tijd in beslag heeft genomen.












    18-02-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    04-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En we zijn vertrokken...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nadat ik lang heb geprutst met de houten latten voor de gyproc, heb ik samen met David de eerste gyprocplaten tegen de muur bevestigd. Wat een verschil met de bezetwerken. Hoewel de afwerking nog gedaan moet worden, ben ik al verkocht.

     


    04-02-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vooruitgang
    We hebben het oude jaar in stijl beëindigd. Tussen de marathon van feesten hebben we doorgewerkt en bij sommigen is zelfs een verborgen talent naar boven gekomen.

    Nadat we de waterleidingen op het gelijkvloers hadden doorgetrokken was het tijd om de muren te bezetten of er Gyproc tegen te zetten. 

    Shana wilde al lang eens proberen zelf te bezetten dus hadden we afgesproken dat ze eens mocht proberen tegen de muur waar later tegels en kasten tegen kwamen. Zo konden we zien of bezetten een optie was. Mocht het dan niet super recht zijn, kon het ook geen kwaad.

    Dus na de kerstfeesten hebben we met ons drietjes (David was ook van de partij) een poging gedaan: het resultaat mag gezien worden. Althans dat van Shana en David. Helaas zijn ik en bezetten geen match.

    Voor de eerste keer bezetten zag het er goed uit. Dan hebben we besloten om de week daarop het deel van de berging eveneens te bezetten. Dus op twee dagen tijd hebben voornamelijk Shana en David een muur van 9m bezet. Wat ons toch wel een goede boost geeft. Want na altijd maar afbreken, stukmaken, ... begin je moedeloos te worden en is de werkzin soms ver te zoeken.

    Sinds we bezig zijn met de opbouw kunnen we haast niet wachten op een vrij moment. Hoewel, toen ik net de foto's ging nemen van het resultaat werd ik er nog even aan herinnerd hoe smerig bezetten was is. Helaas moeten we dat eerst nog kuisen en opruimen. Dat is wat minder fijn, maar hoort helaas ook bij opbouwen.

    Gelukkig is Gyproc minder smerig. Alleen is daar het minpunt dat op de filmpjes de latten perfect tegen de muur aansluiten, maar in realiteit is geen enkele balk recht... Je moet regelmatig opnieuw berekenen of de afstand nog dezelfde is.

    Nu buiten verbouwen hebben we ook onze tijd genomen om te genieten van de solden. Liefst wilde ik een houten vloer in de keuken, maar dat is niet altijd praktisch in een keuken. We kwamen op het idee om een tegelparket te kopen. Dus toen Shana een promotie op tegelparket had gezien, zijn we eens gaan kijken. En... kwamen we naar buiten met de ordebestelling voor onze tegelparket in de keuken.

    De afwerking van de bezette muur moet nog gebeuren en in de keuken moet de koker nog gemaakt worden waardoor verschillende leidingen zullen lopen, maar wij zien de keuken al helemaal voor ons ;-)









    15-01-2017, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    16-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Egaliseren
    Na lange denkperiode en opzoekwerk beslist om de vloer beneden (oude living) een nieuwe laag te geven. Het probleem alleen is: wanneer en wat met het gerief dat in de ruimte staat? Momenteel gebruiken we de oude living ook als stock-ruimte. Dus moesten we de klus klaren in een weekend om het gerief te verhuizen en de vloer te egaliseren. We hadden dit een paar weken geleden gepland. Dit weekend heeft Shana maandag ook nog vrij. Ideaal dus. Alleen was sinds deze maand de situatie veranderd en werk ik deze maand voltijds. En in onze planning ging ik vrijdagnamiddag de spullen grotendeels verhuizen, de ruimte kuisen en primen.
    Maar we wilden de zaken niet langer laten uitstellen, dus blijven we bij het plan, ondanks de tijdnood.

    Gelukkig zijn Shana en ik een super team geworden in  het verbouwen. Terwijl Shana snel doorgewerkt heeft en het gat van de schouw dicht metselt, heb ik in speedy time de vloer voort gekuist en geprimed.

    Super S team was formidabel vandaag. Nu wachten tot de primer droog is en dan kunnen we aan het laatste deel beginnen.

     

     






    16-10-2016, 16:50 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    19-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Solo
    Nu ik momenteel nog deeltijds werk, heb ik veel tijd om zowel kleine klusjes als grote klusjes te doen in het huis.

    Ik heb me vooral bezig gehouden met elektriciteit: schema's uit tekenen, leidingen klaar leggen,... Ik was de afgelopen weken dus in mijn nopjes. Het is helemaal mijn ding. Shana vond het zeker niet erg dat ik dit stuk overnam. Het schema was voor haar Chinees.

    Enige minpuntje van alleen te werken was het afrollen van de leidingen, maar gelukkig had ik een trukje om me hiermee te helpen.






    19-09-2016, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    13-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tuin
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met veel helpende handen hebben we de tuin terug omgeploeterd, recht getrokken, nog wat boordstenen geplaatst aan de rechter kant ennn... gras gezaaid. Het heeft veel tijd en energie gekost. En Shana en ik hebben geleerd om onze perfectie los te laten... Let it goooo. En na 2 weken zie je al hoe mooi het stuk gras gaat worden.

    13-08-2016, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    02-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een laatste keer slijpen
    Vandaag de laatste sleuven uitgeslepen in de keuken met een slijpmachine die nu wel werkt. Nu dat klaar is kunnen we het houten kader voor het verlaagd plafond maken. En dit heeft Shana helemaal alleen gedaan. Terwijl ik was gaan werken heeft Shana zich er mee bezig gehouden. Dus dank zij mijn super vrouw kunnen we dit van ons to-do-lijstje afvinken.






    02-08-2016, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    10-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huisnummer hangt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We moeten eens... Je kent dat wel, als je eens een gaatje vrij hebt dan zullen we eens ons huisnummer ophangen. En viola na 2,5 jaar hangt het eindelijk aan de voorgevel. Valt nog mee, toch?

    10-07-2016, 00:00 geschreven door saskemie  

    Reageer (0)

    Archief per week
  • 06/04-12/04 2020
  • 31/12-06/01 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 10/10-16/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 07/09-13/09 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Onze gastenboekje
  • GOE BEZIG !!!
  • more pics please...
  • welkom op bloggen

    Als je iets te zeggen of te melden hebt: Gewoon doen! :)



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs