voor het eerst een volkstuin we kijken uit naar de verse groenten die we gaan verbouwen en opeten. Wat zullen we smikkelen. Met deze blog maken we een dagboek voor onszelf en voor geinteresseerden!
04-09-2010
Schade opnemen en herstellen
Zo een droge zonnige dag vandaag, dus schade controleren en herstellen. De buurman heeft de andere 2 platen gevonden dus kunnen we gelukkig de kas weer herstellen en opbouwen. vervolgens hebben we de aardappelen eruit gehaald, meer dan driekwart was bedorven en konden we weggooien. De rest hebben we meegenomen en zullen we thuis moeten controleren. De bonen hebben we er ook maar uitgehaald. Die stonden ook goed onder water! In de kas is de groei er ook uit. Doordat de platen er niet meer in zitten is het te koud in de kas, denk ik.
We hebben wel het een en ander geoogst. De komkommers, tomaten, courgetten, aardappelen, boontjes en pepers, bramen en augurken, prei doen goede zaken. 1 pruim zat er aan de boom, die heb ik er ook afgehaald.
de oogst
de pruim
2 kooltjes ;-)
Reacties op bericht (1)
14-09-2010
Hoi
Niet leuk allemaal wat ik hier lees!!
Maar die twee kooltjes doen het in ieder geval wel goed!!!!!!!!