Inhoud blog
  • HOCKEY: Geen Belgische medaille op EK
  • ZEILEN: Brons voor Plasschaert op EK
  • OPINIE: Een jaar na Parijs 2024, drie jaar tot LA 2028
  • SCHIETEN: Finale voor Yannick Peeters op EK in kleiduif
  • ZWEMMEN: Historische dubbele medaille op WK voor Vanotterdijk

    Belgische barometer voor Milano/Cortina 2026

    *****: certitude

    ****: grote zekerheid

    ***: reële zekerheid

    **: kleine kans

    *: uitzondering

    -Beauvais César (biatlon - ****)

    -Bouas Ioannis (alpine ski - *)

    -Bouvard Eve (biatlon - ****)

    -Claude Florent (biatlon - ****)

    -Cloetens Maya (biatlon - ****)

    -De Kler Jienity (bobslee - **)

    -Den Dulk Tineke (shorttrack - ***)

    -De Maeyer Rieke (biatlon - *)

    -Desloover Jules (snowboard - *)

    -Desmet Hanne (shorttrack - ****)

    -Desmet Stijn (shorttrack - ****)

    -Dewagtere Adriaan (shorttrack - *)

    -Drion du Chapois Maximilien (skimo - *****)

    -Emonts Marisa (biatlon - **)

    -Freeling Colin (skeleton - *)

    -Frijns Joewen (snowboard - *)

    -Hendrickx Loena (kunstschaatsen - ***)

    -Hotermans Nicolas (alpine ski - *)

    -Langer Thierry (biatlon - ****)

    -Lie Lotte (biatlon - ****)

    -Mackels Marek (biatlon - ****)

    -Maes Sam (alpine ski - ****)

    -Maes Samuel (cross-country - *)

    -Marchant Armand (alpine ski - ****)

    -Médard Indra (snelschaatsen - ***)

    -Meylemans Kim (skeleton - ****)

    -Mollin Axelle (alpine ski - *)

    -Noiron Warre (shorttrack - *)

    -Pelckmans Aline (skeleton - *)

    -Petré Ward (shorttrack - ***)

    -Pinzarrone Nina (kunstschaatsen - *****)

    -Poppe Evy (snowboard - ***)

    -Poutot Mathis (cross-country - *)

    -Proost Enzo (shorttrack - **)

    -Remans Sky (snowboard - *)

    -Rivero Maerschalck Aleyandro (shorttrack - **)

    -Suttels Jason (snelschaatsen - **)

    -Swings Bart (snelschaatsen - ****)

    -Tas Sandrine (snelschaatsen - ***)

    -Van Damme Fré (shorttrack - *)

    -Van Damme Warre (shorttrack - **)

    -Van Driessche Xanthe (bobslee - *)

    -Van Elst Isabelle (snelschaatsen - ***)

    -Vanhoutte Fran (snelschaatsen - **)

    -Van Petegem Kelly (bobslee - **)

    -Vanreusel Kim (alpine ski - **)

    -Vosté Mathias (snelschaatsen - ***)

    Zoeken in blog

    De olympische droom
    Een kijk op de komende Spelen
    25-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX: Zoe Claessens twee keer de beste in Brisbane

    Zoe Claessens (Sui) toonde zich twee keer de beste bij de vrouwen op de wereldbekerwedstrijd racing in Brisbane.

    Bij de mannen werd de eerste wedstrijd gewonnen door Izaac Kennedy (Aus). In de tweede was de winst voor Kye Whyte (Gbr).
    Ruben Gommers tekende voor de beste Belgische resultaten met de 26e en 29e plaats. Wannes Magdelijns deed het met de 57e en 44e plaats, Mathijn Bogaert behaalde de 64e en 36e plek.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX: Wereldbeker freestyle in Enoshima

    Op de wereldbekerwedstrijd freestyle in Enoshima was Anthony Jeanjean (Fra) de beste op het olympische onderdeel park bij de mannen.
    De overwinning bij de vrouwen ging dan weer naar Hannah Roberts (Usa). 

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELRENNEN: Lennert Van Eetvelt beste in UAE Tour

    Belgische winst in de UAE Tour voor mannen met Lennert Van Eetvelt. Hij pakte met ritwinst in de slotetappe meteen ook de eindwinst. Ilan Van Wilder werd vierde op 0'21" van Van Eetvelt. Mauri Vansevenant eindigde op de 18e plaats op 2'12".
    Tim Merlier was goed voor maar liefst drie ritzeges in deze Tour. De andere ritwinnaars waren Brandon McNulty (Usa), Ben O'Connor (Aus) en Olav Kooij (Ned).

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRIATLON: Australië beste in Napier

    De wedstrijd mixed relay om de World Series in Napier werd gewonnen door Australië. Callum McClusky (Aus), Emma Jeffcoat (Aus), Brandon Copeland (Aus) en Sophie Linn (Aus) waren de beste van acht landenteams. België kwam er niet in actie.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKI MOUTAINEERING: Podium in Val Martello voor Drion du Chapois

    Maximilien Drion du Chapois blijft in goeie doen. Op de wereldbekermanche in Val Martello behaalde hij de derde plaats op de sprint bij de mannen. De zege ging naar Robin Galindo (Fra).
    Beste op de sprint bij de vrouwen was Emily Harrop (Fra) nog maar eens.
    In de mixed relay pakten Alba De Silvestro/Michele Boscacci (Ita) de overwinning.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RODELEN: Duitsers sterk in Sigulda

    Merendeel van de overwinningen op de wereldbekerwedstrijd in Sigulda gingen naar het Duitse team.

    De winnaars:
    vrouwen: Anna Berreiter (Ger)
    mannen: Felix Loch (Ger)
    vrouwen dubbel: Jessica Degenhardt/Cheyenne Rosenthal (Ger)
    mannen dubbel: Martins Bots/Roberts Plume (Lat)

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUMPING: Lars Kersten beste in Göteborg

    De wereldbekerjumping in Göteborg werd gewonnen door Lars Kersten (Ned) op Hallilea.
    Pieter Clemens behaalde op Emmerton de 15e plaats, Jeroen Appelen werd met Monte Blue PS 25e.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAMPOLINE: Chinese winnaars in Baku

    De wereldbekerwedstrijd in Baku kende zowel bij de vrouwen als mannen een Chinese winnaar.
    Beste bij de vrouwen was Xueying Zhu (Chn). Zisai Wang (Chn) behaalde de winst bij de mannen.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNOWBOARD: Parallelreuzenslalom in Krynica

    Twee wedstrijden parallelreuzenslalom om de wereldbeker in Krynica voor zowel vrouwen als mannen.
    Bij de vrouwen waren de overwinningen voor Ramona Theresia Hofmeister (Ger) en Tsubaki Miki (Jpn).
    Beste bij de mannen waren Andreas Prommegger (Aut) en Arvid Auner (Aut).

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Eva Pinkelnig superieur in Hinzenbach

    Eva Pinkelnig (Aut) wist twee keer te winnen om de wereldbeker in Hinzenbach. Hoewel de beste sprongen in de eerste wedstrijd voor Jacqueline Seifriedsberger (Aut) en Katharina Schmid (Ger) waren, toonde Pinkelnig zich het regelmatigst.
    In de tweede wedstrijd pakte ze uit met een verbluffende eerste sprong en zette de tegenstand op zowat onoverbrugbare afstand. Nika Prevc (Slo) kwam na de beste tweede jump nog het dichtst in de buurt.

    De mannen kwamen in actie op de schans van Oberstdorf. Timi Zajc (Slo) en Stefan Kraft (Aut) pakten de overwinningen.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Skicross in Reiteralm

    De winnaars van de wereldbekerwedstrijden skicross in Reiteralm waren bij de mannen Erik Mobaerg (Swe) en Youri Duplessis Kergomard (Fra).
    Bij de vrouwen slechts één wedstrijd (de tweede werd gecancelled), met Brittany Phelan (Can) als winnares.


    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Knappe elfde plaats voor Sam Maes

    In Palisades Tahoe werd gestreden om de wereldbeker reuzenslalom en slalom bij de mannen.
    Marco Odermatt (Sui) was de beste op de reuzenslalom. Sam Maes skiede naar een knappe elfde plaats op 2"47 van Odermatt. In de tweede run liet Maes zelfs de vierde tijd optekenen.
    De slalom werd gewonnen door Manuel Feller (Aut). Armand Marchant wist zich met de 18e plaats, op 1"85, nog eens in de WB-punten te skiën. Sam Maes scoorde ook nu met de 25e plaats op 2"85. 

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHERMEN: Loyola botst op Japanner in Heidenheim

    Neisser Loyola is 25e geworden op de wereldbekerwedstrijd degenschermen in Heidenheim. Hij verloor in de 1/16e finales van Kazuyasu Minobe (Jpn) met 10-15. Heel wat Belgen in Heidenheim, maar geen overige ereplaatsen. De overwinning was voor Masaru Yamada (Jpn).
    In teamverband was de winst voor Hongarije.

    Zowel mannen als vrouwen waren aan de slag met floret in Cairo.
    Tommaso Marini (Ita) was de beste bij de mannen. Stef Van Campenhout eindigde op de 42e plaats na verlies met 7-15 tegen Daniele Garozzo (Ita) in de 1/32e finales.
    Italië won ook de landencompetitie. Daarin werd België, met naast Van Campenhout ook nog Stef De Greef en Mathieu Nijs, 13e. Er werd met 45-27 gewonnen van Algerije, maar daarna werd met 37-45 verloren van Hong Kong.
    De zege bij de vrouwen ging naar Martina Favaretto (Ita). Usa pakte de winst in de landencompetitie.

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ARTISTIEKE GYMNASTIEK: Brons in Cottbus voor Brassart

    Het wereldbekercircuit streek neer in Cottbus. Daar behaalde Maellyse Brassart brons aan de brug.
    Nina Derwael en Erika Pinxten haalden opnieuw de finale aan de balk en eindigden daarin respectievelijk vijfde en zevende.

    De winnaars en Belgische resultaten:

    brug vrouwen: Kaylia Nemour (Alg) - 15.433
    3. Maellyse Brassart - 13.700
    40. Erika Pinxten - 12.133

    sprong vrouwen: Chang Ok An (Prk) - 13.999
    balk vrouwen: Yaqin Zhou (Chn) - 14.900
    5. Nina Derwael - 13.433
    7. Erika Pinxten - 10.133

    vloer vrouwen: Yaqin Zhou (Chn) - 13.733

    brug mannen: Illia Kovtun (Ukr) - 15.266
    44. Noah Kuavita - 12.733

    sprong mannen: Artur Davtyan (Arm) - 15.050
    vloer mannen: Harry Hepworth (Gbr) - 14.900

    ringen mannen: Nikita Simonov (Aze) - 14.700
    20. Glen Cuyle - 13.633

    paard mannen: Nariman Kurbanov (Kaz) - 15.433
    rek mannen: Chia-Hung Tang (Tpe) - 14.600
    19. Noah Kuavita - 13.600

    25-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    24-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DRESSUUR: Eerste Belgische wereldbekerwinst is voor Domien Michiels

    Domien Michiels heeft als eerste landgenoot ooit wereldbekerwinst gepakt. Met Intermezzo van het Meerdaalhof reed hij in Göteborg naar winst in de GP freestyle met 78,300%. Een dag eerder was de Belgische combinatie tweede geworden (70,848%) op de Grand Prix. Ze moesten daar de winst laten aan Maria von Essen (Swe) en Invoice, die 71,261% scoorden.
    Alexa Fairchild werd op Mala Skala's Hermes vijfde in de Grand Prix (68,283%) en vierde op de Grand Prix freestyle (75,355%).

    24-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELRENNEN: Visma beste in Vlaamse openingsklassieker

    De opening van het Vlaamse voorjaar werd een heus succes voor het Visma-team.
    Jan Tratnik (Slo) was de beste in de Omloop Nieuwsblad voor mannen. Heel wat landgenoten in een groepje op acht seconden. Daarvan won Wout Van Aert de sprint voor de derde plaats, voor Oliver Naesen. Laurenz Rex werd zesde, Jasper Stuyven zevende, Arnaud De Lie tiende en Tim Wellens twaalfde.

    Bij de vrouwen klopte Marianne Vos (Ned) in een sprint met vier Lotte Kopecky. Op 2'08" lukte Marthe Goossens als 18e een mooie ereplaats.

    24-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKELETON: WK-zilver voor Kim Meylemans

    Kim Meylemans bekroonde een sterk seizoen met zilver op het WK in Winterberg. De wereldtitel ging naar Hallie Clarke (Can), brons was voor Hannah Neise (Ger).
    Na vier runs gaf Meylemans 0"22 toe op Clarke. In de eerste run werd Kim Meylemans vierde, de tweede verging het haar een stuk minder met de twaalfde tijd. Op dag twee liet ze nog een derde en zevende tijd optekenen.
    Aline Pelckmans behaalde een verdienstelijke 16e plaats op 3"69.

    Bij de mannen ging de wereldtitel naar Christopher Grotheer (Ger). Hij bleef Matt Weston (Gbr) en Zheng Yin (Chn) voor.
    Colin Freeling gleed naar de 23e plaats op 4"90.

    Christopher Grotheer (Ger) behaalde aan de zijde van Hannah Neise (Ger) een tweede wereldtitel, dit in de mixed teams. Het zilver ging naar Tabitha Stoecker/Matt Weston (Gbr), brons naar Jacqueline Pfeifer/Axel Jungk (Ger). Aline Pelckmans/Colin Freeling behaalden de 13e plaats op 2"29.

    24-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    23-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEILEN: EK Ilca in Athene

    Bij afwezigheid van het merendeel der toppers werd in Athene het EK Ilca 7 voor mannen en Ilca 6 voor vrouwen gehouden.
    Slechts één Belgische deelneemster met Canelle Opstaele die in de Ilca 6 op een verre 108e plaats strandde.

    De EK-podia:

    Ilca 7 mannen: 1. Valtteri Uusitalo (Fin)
                             2. Jonatan Vadnai (Hun)
                             3. Finn Lynch (Irl)

    Ilca 6 vrouwen: 1. Maria Erdi (Hun)
                              2. Viktorija Andrulyte (Ltu)
                              3. Louise Cervera (Fra)

    23-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    20-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEWICHTHEFFEN: EK in Sofia

    Geen successen op het EK in Sofia voor de Belgen. Nina Sterckx (-59kg) en Ilke Lagrou (-81kg) wisten dan wel zilver en brons te pakken in het stoten, door geen resultaat in het trekken te laten neerzetten kwamen ze ook niet in aanmerking voor het eindpodium.
    Annelien Vandenabeele behaalde een verdienstelijke negende plaats in de -55kg.

    De EK-podia en Belgische resultaten:

    -55kg mannen: 1. Angel Rusev (Bul) - 244kg
                             2. Ramini Shamilishvili (Geo)
                             3. Dzhan Zarkov (Bul)

    -61kg mannen: 1. Gabriel Marinov (Bul) - 281kg
                             2. Ivan Dimov (Bul)
                             3. Shota Mishvelidze (Geo)

    -67kg mannen: 1. Gor Sahakyan (Arm) - 311kg
                             2. Kaan Kahriman (Tur)
                             3. Ferdi Hardal (Tur)

    -73kg mannen: 1. Bozhidar Andreev (Bul) - 348kg
                             2. Muhammed Farkan Ozbek (Tur)
                             3. Ritvars Suharevs (Lat)

    -81kg mannen: 1. Oscar Reyes (Ita) - 346kg
                             2. Kristi Ramadani (Alb)
                             3. Rafik Harutyunyan (Arm)

    -89kg mannen: 1. Karlos Nasar (Bul) - 391kg
                             2. Antonino Pizzolato (Ita)
                             3. Marin Robu (Mda)
    14. Youssef El Amrani - 304kg (137+167)

    -96kg mannen: 1. Hakob Mkrtchyan (Arm) - 375kg
                             2. Davit Hovhannisyan (Arm)
                             3. Pavel Khadasevich (Ain)

    -102kg mannen: 1. Yauheni Tsikhantsou (Ain) - 398kg
                               2. Samvel Gasparyan (Arm) 
                               3. Garik Karapetyan (Arm)

    -109kg mannen: 1. Dadash Dadashbayli (Aze) - 388kg
                               2. Hristo Hristov (Bul)
                               3. Matthäus Hofmann (Ger)

    +109kg mannen: 1. Varazdat Lalayan (Arm) - 455kg
                                2. Simon Martirosyan (Arm)
                                3. Eduard Ziaziulin (Ain)

    -45kg vrouwen: 1. Cansu Bektas (Tur) - 163kg
                               2. Gamze Altun (Tur)
                               3. Marta Garcia (Esp)

    -49kg vrouwen: 1. Mihaela Cambei (Rou) - 199kg
                               2. Oliwia Drzazga (Pol)
                               3. Tham Nguyen (Irl)

    -55kg vrouwen: 1. Aleksandra Grigoryan (Arm) - 196kg
                              2. Celine Ludovica Delia (Ita)
                              3. Sol Anette Waaler (Nor)
    9. Annelien Vandenabeele - 177kg (80+97)

    -59kg vrouwen: 1. Kamila Konotop (Ukr) - 230kg
                               2. Dora Tchakounté (Fra)
                               3. Sana Retulainen (Fin) 
    17. Nathalie Lebbe - 168kg (75+93)
    X. Nina Sterckx - x (101+x)

    -64kg vrouwen: 1. Hanna Davydova (Ukr) - 220kg
                              2. Svitlana Samuliak (Ukr)
                              3. Wiktoria Wolk (Pol)
    23. Kristy Perissinotto - 178kg (78+100)
                26. Eva Stassijns - 174kg (77+97)

    -71kg vrouwen: 1. Loredana Toma (Rou) - 241kg
                               2. Siuzanna Valodzka (Ain)
                               3. Lisa Schweizer (Ger)

    -76kg vrouwen: 1. Genna Toko Kegne (Ita) - 227kg
                               2. Nicole Rubanovich (Isr)
                               3. Lara Dancz (Ger)
    13. Paula Mroz - 161kg (71+90)

    -81kg vrouwen: 1. Weronika Zielinska-Stubinska (Pol) - 235kg
                               2. Elena Erighina (Mda)
                               3. Dilara Narin (Tur)
    X. Ilke Lagrou - x (103+x)
     
    -87kg vrouwen: 1. Solfrid Koanda (Nor) - 280kg
                               2. Anastasiia Manievska (Ukr)
                               3. Hripsime Khurshudyan (Arm)

    +87kg vrouwen: 1. Emily Campbell (Gbr) - 263kg
                               2. Anastasiia Hotfrid (Geo)
                               3. Fatmagül Cevik (Tur)     

    20-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    18-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WORSTELEN: EK in Boekarest

    De podia van de EK in Boekarest. Er kwamen twee Belgen in actie op dit EK. Zowel Ayub Muratovitch Musaev (-65kg vrije stijl) als Ibragim Ruslanovitch Veliev (-74kg vrije stijl) gingen er met 0-11 uit in hun kwalificatiekamp.

    -55kg Grieks-Romeins mannen: 1. Artiom Deleanu (Mda)
                                                         2. Rashad Mammadov (Aze)
                                                         3. Denis Mihai (Rou)
                                                             Manvel Khachatyran (Arm)

    -60kgGrieks-Romeins mannen: 1. Nihat Mammadli (Aze)
                                                        2. Victor Ciobanu (Mda)
                                                        3. Sadyk Lalaev (Ain)
                                                            Razvan Arnaut (Rou)

    -63kg Grieks-Romeins mannen: 1. Murad Mammadov (Aze)
                                                         2. Oleksandr Hrushyn (Ukr)
                                                         3. Edmond Nazaryan (Bul)
                                                             Anvar Allakhiarov (Ain)

    -67kg Grieks-Romeins mannen: 1. Hasrat Jafarov (Aze)
                                                         2. Ruslan Bichurin (Ain)
                                                         3. Abu Muslim Amaev (Bul)
                                                             Murat Firat (Tur)

    -72kg Grieks-Romeins mannen: 1. Selcuk Can (Tur)
                                                         2. Ulvu Ganizade (Aze)
                                                         3. Narek Oganian (Ain)
                                                             Parviz Nasibov (Ukr)

    -77kg Grieks-Romeins mannen: 1. Malkhas Amoyan (Arm)
                                                         2. Yunus Emre Basar (Tur)
                                                         3. Iuri Lomadze (Geo)
                                                             Adlet Tiuliubaev (Ain)

    -82kg Grieks-Romeins mannen: 1. Alperen Berber (Tur)
                                                         2. Islam Aliev (Ain)
                                                         3. Gela Bolkvadze (Geo)
                                                             Yaroslav Filchakov (Ukr)

    -87kg Grieks-Romeins mannen: 1. Aleksandr Komarov (Srb)
                                                         2. Ali Cengiz (Tur)
                                                         3. Kiryl Maskevich (Ain)
                                                             Zhan Beleniuk (Ukr)

    -97kg Grieks-Romeins mannen: 1. Artur Aleksanyan (Arm)
                                                         2. Magomed Murtazaliev (Ain)
                                                         3. Abubakar Khaslakhanau (Ain)
                                                             Kiril Milov (Bul)

    -130kg Grieks-Romeins mannen: 1. Sergey Semenov (Ain)
                                                           2. Riza Kayaalp (Tur)
                                                           3. Beka Kandelaki (Aze)
                                                               Danila Sotnikov (Ita)

    -57kg vrije stijl mannen: 1. Arsen Harutyunyan (Arm)
                                            2. Muhammet Karavus (Tur)
                                            3. Islam Bazarganov (Aze)
                                                Roberti Dingashvili (Geo)

    -61kg vrije stijl mannen: 1. Abagadzhi Magomedov (Ain)
                                             2. Zelimkhan Abakarov (Alb)
                                             3. Nuraddin Novruzov (Aze)
                                                 Mezhlum Mezhlumyan (Arm)

    -65kg vrije stijl mannen: 1. Islam Dudaev (Alb)
                                             2. Gadzhimurad Rashidov (Ain)
                                             3. Andre Clarke (Ger)
                                                 Ali Rahimzade (Aze)

    -70kg vrije stijl mannen: 1. Arman Andreasyan (Arm)
                                             2. Akaki Kemertelidze (Geo)
                                             3. Ramazan Ramazanov (Bul)
                                                 Ismail Musukaev (Hun)

    -74kg vrije stijl mannen: 1. Tajmuraz Salhazanov (Svk)
                                             2. Soner Demirtas (Tur)
                                             3. Turan Bayramov (Aze)
                                                 Imam Ganishov (Ain)

    -79kg vrije stijl mannen: 1. Akhmed Usmanov (Ain)
                                             2. Mahamedkhabib Kadzimahamedau (Ain)
                                             3. Avtandil Kentchadze (Geo)
                                                 Frank Chamizo (Ita)

    -86kg vrije stijl mannen: 1. Dauren Kurugliev (Gre)
                                             2. Myles Amine (Smr)
                                             3. Osman Göcen (Tur)
                                                 Arsenii Dzhioev (Aze)

    -92kg vrije stijl mannen: 1. Feyzullah Aktürk (Tur)
                                             2. Boris Makojev (Svk)
                                             3. Magomed Kurbanov (Ain)
                                                 Miriani Maisuradze (Geo)

    -97kg vrije stijl mannen: 1. Givi Matcharashvili (Geo)
                                             2. Magomedkhan Magomedov (Aze)
                                             3. Vladislav Baitcaev (Hun)
                                                 Ibrahim Ciftci (Tur)

    -125kg vrije stijl mannen: 1. Taha Akgül (Tur)
                                               2. Geno Petriashvili (Geo)
                                               3. Alen Khurbanov (Bul)
                                                   Giorgi Meshvildishvili (Aze) 

    -50kg vrouwen: 1. Mariya Stadnik (Aze)
                               2. Evin Demiuran Yavuz (Tur)
                               3. Miglena Selishka (Bul)
                                   Milana Dadasheva (Ain)

    -53kg vrouwen: 1. Vanesa Kaladzinskaya (Ain)
                               2. Jonna Malmgren (Swe)
                               3. Maria Prevolaraki (Gre)
                                   Zeynep Yetgil (Tur)

    -55kg vrouwen: 1. Andreea Ana (Rou)
                               2. Mariana Dragutan (Mda)
                               3. Roksana Zasina (Pol)
                                   Anastasia Blayvas (Ger)

    -57kg vrouwen: 1. Iryna Kuracjina (Ain)
                               2. Evelina Nikolova (Bul)
                               3. Anhelina Lysak (Pol)
                                   Solomiia Vynnyk (Ukr)

    -59kg vrouwen: 1. Alyona Kolesnik (Aze)
                               2. Alina Filipovich (Ukr)
                               3. Patrycja Gyl (Pol)
                                   Alesia Hetmanava (Ain)

    -62kg vrouwen: 1. Grace Bullen (Nor)
                               2. Luisa Niemesch (Ger)
                               3. Veranika Ivanova (Ain)
                                   Yuliya Tkach (Ukr)

    -65kg vrouwen: 1. Iryna Koliadenko (Ukr)
                              2. Kateryna Zelenykh (Rou)
                              3. Irina Ringaci (Mda)
                                  Elis Manolova (Aze)

    -68kg vrouwen: 1. Buse Tosun Cavusoglu (Tur)
                               2. Tetiana Rizhko (Ukr)
                               3. Adela Hanzlickova (Ukr)
                                   Mimi Hristova (Bul)

    -72kg vrouwen: 1. Nesrim Bas (Tur)
                               2. Alexandra Anghel (Rou)
                               3. Wiktoria Choluj (Pol)
                                    Yuliana Yaneva (Bul)

    -76kg vrouwen: 1. Yasemin Adar Yigit (Tur)
                               2. Anastasiia Osniach (Ukr)
                               3. Enrica Rinaldi (Ita)
                                   Bernadett Nagy (Hun)  

    18-02-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)


    Quota Milano/Cortina 2026

    biatlon mannen: AUT (4), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (5), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (6), POL (4), ROU (4), SLO (5), SUI (5), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    biatlon vrouwen: AUT (5), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (6), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (5), POL (4), SLO (4), SUI (5), SVK (4), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    curling mannen: CAN, CZE, GBR, GER, ITA, NOR, SUI, SWE.

    curling mixed dubbel: CAN, EST, GBR, ITA, NOR, SUI, SWE, USA.

    curling vrouwen: CAN, CHN, DEN, ITA, KOR, GBR, SWE, SUI.

    ijshockey mannen: CAN, CZE, DEN, FIN, FRA, GER, ITA, LAT, SUI, SVK, SWE, USA.

    ijshockey vrouwen: CAN, CZE, FIN, FRA, GER, ITA, JPN, SUI, SWE, USA.

    kunstschaatsen ijsdansen: CAN (3), CZE (2), ESP, FIN (2), FRA (2), GBR (2), GEO, GER, ITA, KOR, USA (3).

    kunstschaatsen mannen: AZE, CAN, CHN, ESP, EST, FRA (2), GEO, ITA (2), JPN (3), KAZ, KOR, LAT (2), POL, SUI, SVK, SWE, USA (3).

    kunstschaatsen paren: AUS, CAN (2), GBR, GEO, GER (2), HUN, ITA (2), JPN, NED, POL, USA (2), UZB.

    kunstschaatsen vrouwen: AUT, BEL, BUL, CAN, EST, FIN, FRA, GBR, ISR, ITA, JPN (3), KAZ, KOR (2), LTU, POL, ROU, SUI (2), USA (3). 

    ski mountaineering mannen: ESP, FRA.

    ski moutaineering mixed: ESP, FRA, ITA.

    ski moutaineering vrouwen: FRA, SUI.


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs