Inhoud blog
  • GEWICHTHEFFEN: Noord-Koreaanse vrouwen schrijven bijna perfect rapport op WK
  • ZEILEN: Wereldtitels kite voor Pianosi en Kampman
  • BMX: EK freestyle in Eindhoven
  • WIELRENNEN: Evenepoel buigt ook op EK voor Pogacar
  • KANO-KAYAK: Twee Belgen in finale op WK slalom

    Belgische barometer voor Milano/Cortina 2026

    *****: certitude

    ****: grote zekerheid

    ***: reële zekerheid

    **: kleine kans

    *: uitzondering

    -Beauvais César (biatlon - ****)

    -Bouas Ioannis (alpine ski - *)

    -Bouvard Eve (biatlon - ****)

    -Claude Florent (biatlon - ****)

    -Cloetens Maya (biatlon - ****)

    -De Kler Jienity (bobslee - **)

    -Den Dulk Tineke (shorttrack - ***)

    -De Maeyer Rieke (biatlon - *)

    -Desloover Jules (snowboard - *)

    -Desmet Hanne (shorttrack - ****)

    -Desmet Stijn (shorttrack - ****)

    -Dewagtere Adriaan (shorttrack - *)

    -Drion du Chapois Maximilien (skimo - *****)

    -Emonts Marisa (biatlon - **)

    -Freeling Colin (skeleton - *)

    -Frijns Joewen (snowboard - *)

    -Hendrickx Loena (kunstschaatsen - *****)

    -Hotermans Nicolas (alpine ski - *)

    -Langer Thierry (biatlon - ****)

    -Lie Lotte (biatlon - ****)

    -Mackels Marek (biatlon - ****)

    -Maes Sam (alpine ski - ****)

    -Maes Samuel (cross-country - *)

    -Marchant Armand (alpine ski - ****)

    -Médard Indra (snelschaatsen - ***)

    -Meylemans Kim (skeleton - ****)

    -Mollin Axelle (alpine ski - *)

    -Noiron Warre (shorttrack - *)

    -Pelckmans Aline (skeleton - *)

    -Petré Ward (shorttrack - ***)

    -Pinzarrone Nina (kunstschaatsen - *****)

    -Poppe Evy (snowboard - ***)

    -Poutot Mathis (cross-country - *)

    -Proost Enzo (shorttrack - **)

    -Remans Sky (snowboard - *)

    -Rivero Maerschalck Aleyandro (shorttrack - **)

    -Suttels Jason (snelschaatsen - **)

    -Swings Bart (snelschaatsen - ****)

    -Tas Sandrine (snelschaatsen - ***)

    -Van Damme Fré (shorttrack - *)

    -Van Damme Warre (shorttrack - **)

    -Van Driessche Xanthe (bobslee - *)

    -Van Elst Isabelle (snelschaatsen - ***)

    -Vanhoutte Fran (snelschaatsen - **)

    -Van Petegem Kelly (bobslee - **)

    -Vanreusel Kim (alpine ski - **)

    -Vosté Mathias (snelschaatsen - ***)

    Zoeken in blog

    De olympische droom
    Een kijk op de komende Spelen
    25-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNOWBOARD: Benjamin Karl ook beste in Rogla

    De wereldbekermanche parallelreuzenslalom in Rogla werd bij de vrouwen gewonnen door Tsubaki Miki (Jpn).
    Beste bij de mannen was nog maar eens Benjamin Karl (Aut).

    25-01-2024 om 21:34 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    24-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Twee keer punten voor Sam Maes in Schladming

    Een goeie Sam Maes op de wereldbekerwedstrijden in Schladming. Op de reuzenslalom behaalde hij de 22e plaats na 22e te zijn geworden in de eerste run en 18e in de tweede run. Maes gaf 2"83 toe op eindwinnaar Marco Odermatt (Sui). Die schudde een huzarenstukje uit zijn mouw. Na de eerste run was hij pas elfde en stond bijna één seconde in het krijt. Toch wist hij de eindwinst nog te pakken. Manuel Feller (Aut) was de snelste na de eerste run.

    De slalom in Schladming werd gewonnen door Linus Strasser (Ger). Hij was de snelste na de eerste run en hield de koppositie vast. Fabio Gstrein (Aut) ging het snelst naar beneden bij de tweede run. Sam Maes eindigde op de 20e plaats op 2"89. Na de eerste run was hij 27e, maar met de negende tijd in de tweede run wist hij zich nog gevoelig te verbeteren. Armand Marchant had de 22e tijd na de eerste run, maar haalde de finish niet bij de tweede run.

    24-01-2024 om 22:43 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    21-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Oostenrijkers heersen in Zakopane

    Nika Prevc (Slo) was de beste vanop de normale schans bij de wereldbekerwedstrijd in Zao. Ze tekende voor de beste eerste sprong en ondanks de beste bij de tweede sprong kon Yuki Ito (Jpn) de winst niet meer naar zich toetrekken.

    Michael Hayboeck (Aut), Manuel Fettner (Aut), Jan Hoerl (Aut) en Stefan Kraft (Aut) bezorgden Oostenrijk de overwinning op de teamwedstrijd om de wereldbeker in Zakopane. 
    Stefan Kraft (Aut) breide daar nog een verlengstuk aan met individuele winst op de lange schans. Andreas Wellinger (Ger) kon hem niet meer bedreigen na de beste tweede sprong neergezet te hebben. 

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Sarrazin gaat twee keer hard in Kitzbuehel

    Cyprien Sarrazin (Fra) won tot twee maal toe de afdalingen om de wereldbeker in Kitzbuehel. 
    Op de slalom ging de zege naar Linus Strasser (Ger), die Kristoffer Jakobsen (Swe), snelste in de eerste run, van de koppositie verdreef met de beste tweede run. Armand Marchant werd mooi 16e in de eerste run, maar werd gediskwalificeerd bij de tweede na een gemiste poort. Sam Maes haalde de finish niet bij de eerste run.

    De vrouwen waren aan het werk in Jasna. Sara Hector (Swe) was er de beste op de reuzenslalom. Op de slalom heerste Mikaela Shiffrin (Usa). Na de snelste tijd uit de eerste run, kon ze haar leiderspositie vasthouden bij de tweede run. Snelste bij de tweede run was Camille Rast (Sui).

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BIATLON: Ereplaats voor Florent Claude in Antholz

    De 15km voor mannen op de wereldbekerwedstrijd in Antholz werd gewonnen door Johannes Thingnes Boe (Nor). Florent Claude wist een mooie 15e plaats te pakken op 2'55"50 na twee schietfouten. Thierry Langer eindigde 48e op 5'25"60 (drie schietfouten) en César Beauvais niet onaardig 60e op 6'02"00 (twee schietfouten).
    Op de 15km massastart was de winst voor Vetle Sjaastad Christiansen (Nor). Slechts dertig starters op die massastart en daaruit werd Florent Claude 28e op 3'27"80 (drie schietfouten).

    Winst bij de vrouwen op de 12,5km voor Lena Haecki-Gross (Sui). Na vier schietfouten kwam Lotte Lie niet verder dan de 47e plaats op 4'40"90. Maya Cloetens eindigde 58e op 5'22"60 (drie schietfouten).
    Julia Simon (Fra) was de beste op de 12,5km massastart.

    Noorwegen behaalde met Juni Arnekleiv (Nor), Karoline Offigstad Knotten (Nor), Tarjei Boe (Nor) en Johannes Thingnes Boe (Nor) de overwinning in de mixed relay. België legde beslag op de twaalfde plaats op 5'12"00 en elf schietfouten met Lotte Lie, Maya Cloetens, Thierry Langer en Florent Claude.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BADMINTON: India Open in New Delhi

    De winnaars van de India Open in New Delhi:

    mannen enkel: Yu Qi Shi (Chn)
    vrouwen enkel: Tzu Ying Tai (Tpe)
    mannen dubbel: Min Hyuk Kang/Seung Jae Seo (Kor)
    vrouwen dubbel: Mayu Matsumoto/Wakana Nagahara (Jpn)
    gemengd dubbel: Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taerattanachai (Tha) 

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GOLF: Rory McIlroy de beste in Dubai

    Het tornooi in Dubai werd gewonnen door Rory McIlroy (Gbr). Hij bleef na vier dagen als beste 14 onder par. Opnieuw kwamen geen Belgen in actie op dit tornooi, wat dit seizoen meermaals gebeurd.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS-COUNTRY: Zweden bij de vrouwen, Noorwegen bij de mannen ongenaakbaar

    Meer en meer lijkt het een seizoen te worden waarbij de Zweedse vrouwen de grootste koek pakken. Bij de mannen zijn het dan weer de Noren die de prijzen winnen.
    Zo ook in Oberhof waar Linn Svahn (Swe) de beste was op de sprint, gevolgd door twee landgenotes. Frida Karlsson (Swe) won de 20km massastart. En op de 4x7,5km relay zegevierden de Zweedse vrouwen met Linn Svahn (Swe), Frida Karlsson (Swe), Ebba Andersson (Swe) en Jonna Sundling (Swe).

    Drievoudige winst voor Erik Valnes (Nor) bij de mannen. Zowel op de sprint als op de 20km massastart pakte hij individuele winst. Samen met Martin Loewstroem Nyenget, Paal Golberg en Johannes Hoesflot Klaebo (Nor) behaalde Valnes ook nog eens de winst op de 4x7,5km relay.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TAFELTENNIS: Europese top-16 in Montreux

    De beste Europese spelers en speelsters verzamelden in Montreux voor de Europe Top-16.
    Darko Jorgic (Slo) won de mannenfinale met 4-1 van Truls Möregärdh (Swe).
    Bij de vrouwen won Jia Nan Yuan (Fra) de finale met 4-3 van Sofia Polcanova (Aut).

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUMPING: Daniel Coyle beste in Leipzig

    Daniel Coyle (Irl) won met Legacy de wereldbekerwedstrijd in Leipzig. De Belgen speelden er geen rol van betekenis. Pieter Clemens eindigde met Emmerton op de 22e plaats, Jeroen Appelen werd 23e met Monte Blue PS en Rik Hemeryck strandde op de 26e plaats met Inoui du Seigneur.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELRENNEN: Stephen Williams beste in Tour Down Under

    De Santos Tour Down Under voor mannen werd ietwat verassend gewonnen door Stephen Williams (Gbr). Op de voorlaatste dag nam hij de leiding over en bevestigde nog eens met de ritzege in de slotetappe. Laurens De Plus werd er de beste landgenoot op de 45e plaats op 3'34".
    Sam Welsford (Aus) sprintte naar drie ritzeges. Isaac Del Toro (Mex) en Oscar Onley (Gbr) tekenden voor de overige dagzeges. 

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Wereldbekermanches in diverse disciplines

    Heel wat bedrijvigheid om de wereldbekers in verschillende disciplines.
    Zo stond er in Nakiska een dubbele opdracht op het programma in de skicross. Hannah Schmidt (Can) was er twee keer de beste bij de vrouwen. De winst bij de mannen was voor Reece Howden (Can) en Jonas Lenherr (Sui).

    In Laax werd gestreden op de slopestyle. Birk Ruud (Nor) zegevierde bij de mannen. Beste vrouw was er Mathilde Gremaud (Sui).

    En in Val St.Come moesten de bulten bedwongen worden op de moguls. Jakara Anthony (Aus) won er bij de vrouwen zowel op de moguls als de dual moguls.
    Walter Wallberg (Swe) was de beste op de moguls bij de mannen. Fenomeen Mikael Kingsbury (Can) was dan weer de beste op de dual moguls.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOCKEY: Red Panthers en Red Lions plaatsen zich voor Spelen in Parijs

    Zowel de Red Panthers, nationale vrouwenploeg, als de Red Lions, nationaal mannenteam, moesten naar Valencia om er hun ticket voor de Spelen in Parijs trachten te bemachtigen op een kwalificatietornooi. Beiden slaagden in hun opzet, meer zelfs ze wonnen ook het tornooi.

    De Belgische vrouwen openden moeizaam hun tornooi met een 0-0 tegen een stug Ierland. Maar tegen Zuid-Korea werd het een droge 1-10 overwinning. Ambre Ballenghien scoorde in deze partij maar liefst vier keer. Louise Versavel en Delphine Mariën scoorden elk twee keer. Stephanie Vanden Borre en Lien Hillewaert zorgden mee voor de dubbele cijfers.  
    Tegen het zwakkere Oekraïne werd het zelfs 13-0. Ballenghien was nu goed voor vijf treffers, Stephanie Vanden Borre tekende voor twee doelpunten. De overige schutters in deze partij waren Alix Gerniers, Michelle Struijk, Emma Puvrez, Charlotte Englebert, Delphine Mariën en Vanessa Blockmans.
    In de halve finale stonden de Red Panthers tegenover Groot-Brittannië. Dankzij doelpunten van Barbara Nelen, Stephanie Vanden Borre en Justine Rasir werd met 3-2 gewonnen. Meteen was het ticket voor Parijs verzekerd.
    Er werd in schoonheid geëindigd met finalewinst tegen organiserend land Spanje. Het werd 1-2 met Belgische treffers van Louise Versavel en Charlotte Englebert.
    Groot-Brittannië pakte ten koste van Ierland de derde plek na 2-1 winst in de troosting en mag België en Spanje vergezellen richting Parijs.
    Ook in Ranchi werd gestreden om drie tickets. Daar waren Duitsland, Usa en Japan de gelukkigen.

    Als regerend olympisch kampioen wilden de Belgische mannen snel duidelijk maken waar het om te doen was. Japan werd met overduidelijke 7-0 opzij gezet. Tom Boon en Florent Van Aubel vonden twee keer de weg naar doel. Loïck Luypaert, Tanguy Cosyns en Nelson Onana zorgden mee voor de ruime winst.
    Ierland werd een iets taaiere brok, toch kwamen de Belgen nooit in de problemen en wonnen opnieuw met 2-4. Felix Denayer, Alexander Hendrickx, William Ghislain en Thibeau Stockbroekx stonden aan het kanon.
    Tot slot van de poulewedstrijden kregen ook de Red Lions Oekraïne voorgeschoteld. Het werd 12-0 met drie treffers van Tom Boon. William Ghislain, Alexander Hendrickx en Thibeau Stockbroekx scoorden elk twee keer. Het dozijn aan doelpunten werd vervolledigd door Florent Van Aubel, Tanguy Cosyns en Nelson Onana.
    Zekerheid omtrent hun olympisch ticket verworven de Belgische mannen in hun halve finale tegen Zuid-Korea. Tanguy Cosyns, Florent Van Aubel, Tom Boon en Felix Denayer loodsten België naar een 4-0 zege.
    Net als bij de vrouwen stond Spanje in de finale tegenover de Belgen. Het werd een nipte 2-3 winst met treffers van Tom Boon, Florent Van Aubel en Nelson Onana.
    Ierland won de troosting van Zuid-Korea met 4-3 en trekt ook naar de Spelen.
    Op het kwalificatietornooi in Oman verzekerden Groot-Brittannië, Duitsland en Nieuw-Zeeland zich van deelname aan de Spelen. 

    Na afloop konden meteen de poules voor de Spelen worden vastgelegd.
    Bij de vrouwen bestaat poule A uit: Nederland, België, Duitsland, Japan, China en Frankrijk. Poule B herbergt: Australië, Argentinië, Groot-Brittannië, Spanje, Usa en Zuid-Afrika.

    Poule A bij de mannen is met: Nederland, Duitsland, Groot-Brittannië, Spanje, Frankrijk en Zuid-Afrika. Poule B bestaat uit: België, India, Australië, Argentinië, Nieuw-Zeeland en Ierland.

    21-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    20-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNOWBOARD: Finale voor Evy Poppe in Laax

    Evy Poppe plaatste zich in Laax met de derde plaats in de kwalificaties voor de finale van de wereldbekermanche slopestyle. Die werd uiteindelijk gewonnen door Julia Marino (Usa). Poppe legde beslag op de zevende plaats.
    Liam Brearley (Can) was de beste op slopestyle bij de mannen. Jules De Sloover eindigde op de 32e plaats. Seppe Smits, die over enkele weken afzwaait, werd 42e.

    De overwinningen op de halfpipe waren voor Scotty James (Aus) bij de mannen en Mitsuki Ono (Jpn) bij de vrouwen.

    20-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    16-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WATERPOLO: Spanje Europees kampioen bij de mannen

    Spanje heeft zich voor het eerst tot Europees kampioen gekroond bij de mannen. In Kroatie versloegen de Spanjaarden het thuisland met 11-10. Alvaro Granados (Esp) en Bernat Sanahuja (Esp) waren beiden goed voor drie treffers in de finale. Daartegenover stonden vier treffers bij Kroatië voor Luka Bukic (Cro).

    De wedstrijd om de derde plaats werd gewonnen door Italië. Met onder meer drie goals elk van Gonzalo Echenique (Ita) en Andrea Fondelli (Ita) werd met 12-7 de maat genomen van Hongarije. Vince Vigvari (Hun) scoorde drie keer voor de Hongaren.

    Door hun eindwinst mogen de Spaanse mannen naar de Spelen in Parijs volgende zomer. 

    16-01-2024 om 22:26 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Shiffrin snoept Vlhova winst af in Flachau

    De wereldbekermanche slalom voor vrouwen in Flachau werd gewonnen door Mikaela Shiffrin (Usa). Na de eerste run was Petra Vlhova (Svk) de snelste met een kleine voorsprong op Shiffrin. Die ging op haar beurt het snelst in de tweede run, goed voor de eindzege. Kim Vanreusel wist zich met de 50e plaats in de eerste run op 4"20 niet te plaatsen voor de tweede.

    16-01-2024 om 22:21 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    14-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RODELEN: Oostenrijkse delegatie komt sterk uit de hoek op EK

    Op het EK in eigen land, in Innsbruck, toonden de Oostenrijkers zich meer dan opvallend. In de wedstrijden die ook voor de wereldbeker telden pakten ze nagenoeg alle winst.

    De EK-podia:
    vrouwen: 1. Madeleine Egle (Aut)
                    2. Julia Taubitz (Ger)
                    3. Anna Berreiter (Ger)

    vrouwen dubbel: 1. Jessica Degenhardt/Cheyenne Rosenthal (Ger)
                                2. Andrea Voetter/Marion Oberhofer (Ita)
                                3. Marta Robezniece/Kitija Bogdanova (Lat)

    mannen: 1. Jonas Mueller (Aut)
                   2. Nico Gleirscher (Aut)
                   3. Max Langenhan (Ger)

    mannen dubbel: 1. Thomas Steu/Wolfgang Kindl (Aut)
                               2. Martins Bots/Roberts Plume (Lat)
                               3. Tobias Wendl/Tobias Arlt (Ger)

    team relay: 1. Oostenrijk (Madeleine Egle, Thomas Steu/Wolfgang Kindl, Jonas Mueller, Selina Egle/Lara Kipp)
                       2. Duitsland (Julia Taubitz, Tobias Wendl/Tobias Arlt, Max Langenhan, Jessica Degenhardt/Cheyenne Rosenthal)
                       3. Italië (Verena Hofer, Emanuel Rieder/Simon Kainzwaldner, Dominik Fischnaller, Andrea Voetter/Marion Oberhofer) 

    14-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOBSLEE: Johannes Lochner lijkt zijn seizoen te hebben

    De wereldbekerwedstrijden in St-Moritz leverden Johannes Lochner (Ger) twee overwinningen op. Aan de zij de van Georg Fleischhauer (Ger) was hij de beste in de tweebob bij de mannen.
    Ook in de vierbob pakten de twee, samen met Florian Bauer (Ger) en Erec Bruckert (Ger), de zege.

    Lisa Buckwitz (Ger) zegevierde in de monobob bij de vrouwen. Kelly Van Petegem maakte haar wereldbekerdebuut voor dit seizoen en behaalde finaal de 16e plaats op 2"95 van de Duitse winnares. Ze eindigde 17e in de eerste run, 16e in de tweede.
    In de tweebob voor vrouwen was de overwinning voor Laura Nolte/Neele Schuten (Ger). Kelly Van Petegem moest het aan de zijde van Dora De Haseleer stellen met de 19e en laatste plaats op 3"58, ondanks het feit dat ze beide runs op de voorlaatste plaats afsloot.

    14-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Japanners op dreef

    In Sapporo streden de vrouwen twee keer om de wereldbeker vanop de lange schans. Eva Pinkelnig (Aut) won de eerste wedstrijd. Nika Prevc (Slo) was het best bij de eerste jump, Yuki Ito (Jpn) bij de tweede. Maar de regelmaat van Pinkelnig, twee keer tweede, beslistte over winst.
    Yuki Ito (Jpn) was overduidelijk de beste in de tweede wedstrijd. Bij beide sprongen kwam ze het verst.

    Eveneens Japans succes bij de mannen met Ryoyu Kobayashi (Jpn) die de beste was in Wisla. Hij pakte uit met een fenomenale tweede jump, die Stefan Kraft (Aut) van de leiding duwde.

    14-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NOORDSE COMBINE: Riiber nu ook outstanding in Oberstdorf

    Twee proeven om de wereldbeker in Oberstdorf. Twee keer vanop de normale schans, één keer gevolgd door 10km langlauf, een tweede keer gekoppeld aan 7,5km langlauf. Beide wedstrijden waren een kolfje naar de hand van Jarl Magnus Riiber (Nor)

    14-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)


    Quota Milano/Cortina 2026

    biatlon mannen: AUT (4), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (5), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (6), POL (4), ROU (4), SLO (5), SUI (5), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    biatlon vrouwen: AUT (5), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (6), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (5), POL (4), SLO (4), SUI (5), SVK (4), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    curling mannen: CAN, CZE, GBR, GER, ITA, NOR, SUI, SWE.

    curling mixed dubbel: CAN, EST, GBR, ITA, NOR, SUI, SWE, USA.

    curling vrouwen: CAN, CHN, DEN, ITA, KOR, GBR, SWE, SUI.

    ijshockey mannen: CAN, CZE, DEN, FIN, FRA, GER, ITA, LAT, SUI, SVK, SWE, USA.

    ijshockey vrouwen: CAN, CZE, FIN, FRA, GER, ITA, JPN, SUI, SWE, USA.

    kunstschaatsen ijsdansen: AUS, CAN (3), CHN, CZE (2), ESP (2), FIN (2), FRA (2), GBR (2), GEO, GER, ITA, KOR, LTU, USA (3).

    kunstschaatsen mannen: AIN, AZE, CAN, CHN, ESP, EST, FRA (2), GEO, ITA (2), JPN (3), KAZ, KOR (2), LAT (2), MEX, POL, SUI, SVK, SWE, TPE, UKR, USA (3).

    kunstschaatsen paren: ARM, AUS, CAN (2), CHN, GBR, GEO, GER (2), HUN, ITA (2), JPN (2), NED, POL, USA (2), UZB.

    kunstschaatsen vrouwen: AIN (2), AUT, BEL (2), BUL, CAN, CHN, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, ISR, ITA, JPN (3), KAZ, KOR (2), LTU, POL, ROU, SUI (2), USA (3). 

    ski mountaineering mannen: ESP, FRA.

    ski moutaineering mixed: ESP, FRA, ITA.

    ski moutaineering vrouwen: FRA, SUI.


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs