Inhoud blog
  • ZEILEN: Wereldtitels kite voor Pianosi en Kampman
  • BMX: EK freestyle in Eindhoven
  • WIELRENNEN: Evenepoel buigt ook op EK voor Pogacar
  • KANO-KAYAK: Twee Belgen in finale op WK slalom
  • WIELRENNEN: Wereldtitel tijdrijden voor Remco Evenepoel

    Belgische barometer voor Milano/Cortina 2026

    *****: certitude

    ****: grote zekerheid

    ***: reële zekerheid

    **: kleine kans

    *: uitzondering

    -Beauvais César (biatlon - ****)

    -Bouas Ioannis (alpine ski - *)

    -Bouvard Eve (biatlon - ****)

    -Claude Florent (biatlon - ****)

    -Cloetens Maya (biatlon - ****)

    -De Kler Jienity (bobslee - **)

    -Den Dulk Tineke (shorttrack - ***)

    -De Maeyer Rieke (biatlon - *)

    -Desloover Jules (snowboard - *)

    -Desmet Hanne (shorttrack - ****)

    -Desmet Stijn (shorttrack - ****)

    -Dewagtere Adriaan (shorttrack - *)

    -Drion du Chapois Maximilien (skimo - *****)

    -Emonts Marisa (biatlon - **)

    -Freeling Colin (skeleton - *)

    -Frijns Joewen (snowboard - *)

    -Hendrickx Loena (kunstschaatsen - *****)

    -Hotermans Nicolas (alpine ski - *)

    -Langer Thierry (biatlon - ****)

    -Lie Lotte (biatlon - ****)

    -Mackels Marek (biatlon - ****)

    -Maes Sam (alpine ski - ****)

    -Maes Samuel (cross-country - *)

    -Marchant Armand (alpine ski - ****)

    -Médard Indra (snelschaatsen - ***)

    -Meylemans Kim (skeleton - ****)

    -Mollin Axelle (alpine ski - *)

    -Noiron Warre (shorttrack - *)

    -Pelckmans Aline (skeleton - *)

    -Petré Ward (shorttrack - ***)

    -Pinzarrone Nina (kunstschaatsen - *****)

    -Poppe Evy (snowboard - ***)

    -Poutot Mathis (cross-country - *)

    -Proost Enzo (shorttrack - **)

    -Remans Sky (snowboard - *)

    -Rivero Maerschalck Aleyandro (shorttrack - **)

    -Suttels Jason (snelschaatsen - **)

    -Swings Bart (snelschaatsen - ****)

    -Tas Sandrine (snelschaatsen - ***)

    -Van Damme Fré (shorttrack - *)

    -Van Damme Warre (shorttrack - **)

    -Van Driessche Xanthe (bobslee - *)

    -Van Elst Isabelle (snelschaatsen - ***)

    -Vanhoutte Fran (snelschaatsen - **)

    -Van Petegem Kelly (bobslee - **)

    -Vanreusel Kim (alpine ski - **)

    -Vosté Mathias (snelschaatsen - ***)

    Zoeken in blog

    De olympische droom
    Een kijk op de komende Spelen
    07-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Vlhova toont zich beste slalomster in Kranjska Gora

    De reuzenslalom in Kranjska Gora om de wereldbeker voor vrouwen werd gewonnen door Valerie Grenier (Can).
    Een dag later toonde Petra Vlhova (Svk) nog maar eens dat ze wellicht de beste slalomster van het pak is. Ze was de snelste na de eerste run en hield dit netjes vast bij de tweede run. Al dient gezegd dat haar grootste concurrente, Mikaela Shiffrin (Usa), uitviel bij de eerste run. Een weinig benijdenswaardige beurt die ook Axelle Mollin te beurt viel.

    Adelboden was het schouwspel voor de mannen. Marco Odermatt (Sui) was er de beste op de reuzenslalom. Sam Maes skiede zich opnieuw in de wereldbekerpunten met de 20e plaats op 3"15. Na de eerste run was hij 22e, bij de tweede run liet hij de 20e tijd noteren.
    Op de slalom viel Maes uit bij de eerste run. Armand Marchant kon zich met de 32e tijd net niet plaatsen voor de tweede run. Hij gaf 2"41 toe. De eindoverwinning was voor Manuel Feller (Aut).

    07-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNELSCHAATSEN: Derde jaar EK-winst op massastart voor Bart Swings

    Bart Swings blijft de koning op de massastart. Op de EK afstanden in Heerenveen pakte hij voor het derde jaar op rij de Europese titel. Swings behield de hele wedstrijd, mede door de steun van landgenoot Indra Médard, de controle over het gebeuren en maakte met afstand de klus af. Médard zelf eindigde op de twaalfde plaats.
    Voor Swings en Médard waren de EK niet in de beste zin gestart. Bij de teamachtervolging kwam teamgenoot Jason Suttels ten val, waardoor men de finish niet haalde.
    Swings werd vijfde op de 5000m in 6'16"25 en op de 1500m eindigde hij achtste in 1'46"12.
    Ook Mathias Vosté kwam een aantal keer in actie en deed het voortreffelijk. Hij eindigde elfde op de 1000m in 1'09"37 en zowel op de 1500m (1'46"65) als de 500m (35"47) legde Vosté beslag op de 13e plaats.

    De vrouwen bleven ook niet onopgemerkt. Sandrine Tas opende de dans op de 3000m met de elfde plaats in 4'14"19. Op de 1500m werd ze negende in 2'00"05 en ze sloot haar EK af met een mooie vijfde plaats op de massastart.
    Ook Isabelle Van Elst schaatste zich naar enkele ereplaatsen. Waar het op de 500m nog een twaalfde plaats werd (39"11) liet ze op de 1500m de zesde tijd optekenen (1'58"93). Bovendien stond ook de achtste plaats op de 1000m (1'17"67) niet mis.
    Youngster Fran Vanhoutte reed zowel op de 500m (39"39) als op de 1000m (1'18"88) een persoonlijk record, goed voor respectievelijk de 17e en 13e plaats. Ze sloot af op de massastart met de achtste plaats.

    Alle EK-podia:

    500m vrouwen: 1. Femke Kok (Ned)
                               2. Jutta Leerdam (Ned)
                               3. Vanessa Herzog (Aut)

    1000m vrouwen: 1. Jutta Leerdam (Ned)
                                2. Antoinette Rijpma-de Jong (Ned)
                                3. Vanessa Herzog (Aut)

    1500m vrouwen: 1. Antoinette Rijpma-de Jong (Ned)
                                 2. Marijke Groenewoud (Ned)
                                 3. Joy Beune (Ned)

    3000m vrouwen: 1. Marijke Groenewoud (Ned)
                                2. Irene Schouten (Ned)
                                3. Ragne Wiklund (Nor)

    massastart vrouwen: 1. Marijke Groenwoud (Ned)
                                      2. Irene Schouten (Ned)
                                      3. Francesca Lollobrigida (Ita)

    teamachtervolging vrouwen: 1. Nederland (Joy Beune, Irene Schouten, Marijke Groenewoud)
                                                   2. Duitsland (Josephine Schlörb, Josie Hofmann, Lea Sophie Scholz)
                                                   3. Zwitserland (Jasmin Güntert, Kaitlyn McGregor, Ramona Härdi)

    500m mannen: 1. Jenning de Boo (Ned)
                             2. Marten Liiv (Est)
                             3. Marek Kania (Pol)

    1000m mannen: 1. Kjeld Nuis (Ned)
                               2. Jenning de Boo (Ned)
                               3. Tim Prins (Ned)

    1500m mannen: 1. Peder Kongshaug (Nor)
                               2. Kjeld Nuis (Ned)
                               3. Patrick Roest (Ned)

    5000m mannen: 1. Patrick Roest (Ned)
                               2. Davide Ghiotto (Ita)
                               3. Sander Eitrem (Nor)

    massastart mannen: 1. Bart Swings (Bel)
                                     2. Gabriel Odor (Aut)
                                     3. Allan Dahl Johansson (Nor)

    teamachtervolging mannen: 1. Noorwegen (Sander Eitrem, Peder Kongshaug, Sverre Lunde Pedersen)
                                                  2. Italië (Andrea Giovannini, Davide Ghiotto, Michele Malfatti)
                                                  3. Nederland (Marcel Bosker, Chris Huizinga, Bart Hoolwerf) 

    07-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BIATLON: Franse vrouwen sterk in Oberhof

    Het gaat goed met de Franse vrouwelijke biatleten. Getuige daarvan hun prestaties op de wereldbekermanche in Oberhof.
    Justine Braisaz-Bouchet (Fra) was de snelste op de 7,5km sprint. De 10km achtervolging werd gewonnen door Julia Simon (Fra). En daar nog eens bovenop was het Franse vrouwenteam ook nog eens het best op de 4x6km relay met Lou Jeanmonnot (Fra), Justine Braisaz-Bouchet (Fra), Sophie Chauveau (Fra) en Julia Simon (Fra).
    Lotte Lie eindigde mooi 22e op de 7,5km op 1'23"10 van Braisaz-Bouchet en na één schietfout. Op de 10km achtervolging maakte ze vier schietfouten en eindigde 26e op 3'25"00 van Simon.

    De winst op de 10km bij de mannen was voor Benedikt Doll (Ger). Florent Claude werd beste landgenoot op de 20e plaats op 1'20"10 na twee schietfouten. Thierry Langer had duidelijk een mindere dag en schoot vier keer fout, wat hem uiteindelijk op de 67e plaats deed belanden op 3'01"20. Marek Mackels eindigde 80e op 3'32"60 na twee missers bij het schieten.
    Endre Stroemsheim (Nor) zegevierde op de 12,5km achtervolging. Na twee schietfouten legde Florent Claude knap beslag op de 15e plaats op 1'49"70.
    Met het Noorse team won Stroemsheim ook de 4x7,5km relay, waarbij verder ook Sturla Holm Laegreid (Nor), Tarjei Boe (Nor) en Johannes Thingnes Boe (Nor) deel uitmaakten van het Noorse kwartet. België deed het behoorlijk met de 14e plaats op 7'57"50 van de Noren. Florent Claude startte uitstekend tussen de toplanden, maar Thierry Langer had zijn weekend niet en verspeelde plaatsen. Marek Mackels en César Beauvais hielden het Belgische team nog uit het vizier van de Noren vooraleer gedubbeld te worden. 

    07-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS-COUNTRY: Svahn en Valnes pakken lange afstand in Val di Fiemme

    De wereldbekerwedstrijd in Val di Fiemme omvatte massastarts. Op de 15km massastart bij de vrouwen haalde Linn Svahn (Swe) het heel nipt uit een omvangrijke kopgroep.
    Erik Valnes (Nor) onderstreepte de Noorse hegemonie bij de mannen ook nog eens op de 15km massastart.

    07-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RODELEN: Duitsers en Oostenrijkers verdelen de koek in Winterberg

    De wereldbekermanche in Winterberg werd gewonnen door Madeleine Egle (Aut) bij de vrouwen. In de dubbels bij de vrouwen ging de overwinning naar Jessica Degenhardt/Cheyenne Rosenthal (Ger).
    Winst bij de mannen was er nog maar eens voor Max Langenhan (Ger), zijn tiende wereldbekerwinst in zijn carrière. Juri Gatt/Riccardo Schoepf (Aut) waren de besten in de dubbels bij de mannen.
    In Winterberg werd ook gestreden om de wereldbeker in de team relay. Daar trok Duitsland aan het langste eind met Anna Berreiter (Ger), Tobias Wendl/Tobias Arlt (Ger), Max Langenhan (Ger) en Jessica Degenhardt/Cheyenne Rosenthal (Ger).

    07-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    06-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Vierschansen voor Kobayashi, Kraft pakt laatste manche

    Stefan Kraft (Aut) was de beste op de wereldbekerwedstrijd in Bischofshofen van op de lange schans. Het was Ryoyu Kobayashi (Jpn) die tekende voor de beste eerste sprong, maar na de tweede kon hij de leiding niet vasthouden. Kraft ging erover heen, maar Kobayashi verzekerde zichzelf wel van de eindzege in het Vierschansentornooi.

    06-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    05-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TAFELTENNIS: Chinese World Tour finale bij mannen

    De finale van de World Tour bij de mannen in Doha werd een Chinese aangelegenheid. Chiqin Wang (Chn) en Zhendong Fang (Chn) stonden er in de finale tegenover elkaar en eerstgenoemde haalde het met een overtuigende 4-0 zege.

    05-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    04-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Niemand tipt aan Nika Prevc in Vilach

    Dubbele proef op de normale schans om de wereldbeker voor vrouwen in Villach. Dit met een totale dominantie van Nika Prevc (Slo). Ze won niet alleen beide proeven, ze liet ook bij elke sprong het beste resultaat optekenen.

    04-01-2024 om 20:03 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS-COUNTRY: Wereldbeker Davos met diverse winnaars

    Linn Svahn (Swe) was de snelste op de sprint voor vrouwen bij de wereldbekermanche in Davos. De achtervolging voor vrouwen was dan weer een kolfje naar de hand van Kerttu Niskanen (Fin).

    Snelste op de sprint bij de mannen was Lucas Chavanat (Fra). En best op de achtervolging voor mannen was Harald Oestberg Amundsen (Nor).

    04-01-2024 om 20:01 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    03-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Jan Hoerl neemt afstand van rest bij eerste sprong

    Met een fantastische eerste sprong op de wereldbekerwedstrijd in Innsbruck zette Jan Hoerl (Aut) de tegenstand op ruime afstand. Ryoyu Kobayashi (Jpn) kwam nog wel wat dichterbij met de beste tweede sprong, maar Hoerl won afgetekend. 
    De tweede plek in Innsbruck voor Kobayashi brengt hem wel aan de leiding in het Vierschansentornooi na drie van de vier manches.

    03-01-2024 om 18:49 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    01-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS-COUNTRY: Jaarwisseling in Toblach

    Geen rust voor de langlaufers rond de jaarwisseling. In Toblach werd gestreden om de wereldbeker. Bij de vrouwen won Linn Svahn (Swe) de sprint. Op de 10km was de zege voor Kerttu Niskanen (Fin) en de 20km kwam op naam van Astrid Oeyre Slind (Nor).

    Lucas Chanavat (Fra) was de snelste op de sprint bij de mannen. De 10km ging naar Perttu Hyvarinen (Fin) en op de 20km heerste Jan Thomas Jenssen (Nor).

    01-01-2024 om 13:46 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Lanisek pakt de nieuwjaarswinst in Garmisch

    Traditioneel wordt er gesprongen in Garmisch-Partenkirchen op nieuwjaarsdag. Winnaar van de tweede manche om het Vierschansentornooi werd Anze Lanisek (Slo). Hij stootte bij de tweede sprong Ryoyu Kobayashi (Jpn) van de leiding. Andreas Wellinger (Ger) blijft na twee manches aan de leiding in de tussenstand van het Vierschansentornooi.

    De vrouwen waren aan het werk op de lange schans in Oberstdorf. Eva Pinkelnig (Aut) was er de beste. Haar landgenote Jacqueline Seifriedsberger (Aut) was de beste na de eerste sprong.

    01-01-2024 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    30-12-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Nika Prevc superieur in Garmisch

    De manche om de wereldbeker voor vrouwen van de lange schans in Garmisch-Partenkirchen werd gewonnen door Nika Pevc (Slo). Zowel bij de eerste als tweede sprong was ze de beste en won dan ook afgetekend.

    30-12-2023 om 19:27 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUMPING: Ahlmann de beste in Mechelen

    Drie Belgische combinaties haalden de barrage met zes in de wereldbekermanche in Mechelen. Doch, de overwinning moesten ze uiteindelijk aan Christian Ahlmann (Ger) laten. Hij bleef met Mandato van de Neerheide foutloos en liet de snelste tijd optekenen in de barrage. Grégory Wathelet werd derde op Bond Jamesbond de Hay.
    Pieter Devos bleef niet foutloos en werd vierde met Mom's Toupie de la Roque. Voor Nicola Philippaerts werd het met Maya vd Bisschop de zesde plaats.
    Een wereldbekerwedstrijd in België brengt vanzelfsprekend heel wat Belgische combinaties in de piste. Koen Vereecke (Kasanova de la Pomme) eindigde op de tiende plaats, Jeroen Appelen (Monte Blue PS) werd twaalfde. De winnaar van vorig jaar, Wilm Vermeir (Iq van het Steentje), moest nu vrede nemen met de 14e plaats.
    Nog in de uitslag: Rik Hemeryck (Navarro van het Eelshof) werd 19e, Niels Bruynseels (Delux van T&L) 20e, Anthony Wellens (Domenco) 22e, Jos Verlooy (Origi) 31e en Thibeau Spits (King van Essene) 32e.

    30-12-2023 om 17:28 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    29-12-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DRESSUUR: Dubbele winst voor Charlotte Fry in Mechelen

    De wereldbekermanche in Mechelen werd een dubbel succes voor Charlotte Fry (Gbr). Met Everdale was ze zowel op de Grand Prix (76,152%) als in de freestyle (84,980%) de beste.
    In de Grand Prix was er een vierde plaats (72,500%) voor Larissa Pauluis met Flambeau. Charlotte Defalque werd achtste (71,500%) met Botticelli. Voorts was er nog de tiende plaats (70,891%) voor Flore De Winne op Flynn FRH, de elfde (70,370%) voor Domien Michiels op Intermezzo van het Meerdaalhof en de 17e plaats (64,391%) voor Jorinde Verwimp op Charmer.
    Op de freestyle pakte Flore De Winne een hele knappe derde plek (80,330%). Voor Charlotte Defalque werd het ditmaal de zesde plaats (78,905%). Larissa Pauluis moest het stellen met de achtste plaats (77,905%) en Domien Michiels werd andermaal elfde (75,675%). 

    29-12-2023 om 23:02 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Wellinger eerste leider Vierschansentornooi

    Andreas Wellinger (Ger) was de beste in de wereldbekerwedstrijd, en tevens eerste manche van het Vierschansentornooi, in Oberstdorf. Hij legde de basis voor zijn winst in de eerste sprong. Niemand slaagde er bij de tweede sprong in hem nog van de leiding te stoten. Lovro Kos (Slo) lukte de beste jump in de tweede ronde. Wellinger is vanzelfsprekend de eerste leider in het Vierschansentornooi.

    29-12-2023 om 22:55 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Shiffrin met voorsprong in Lienz

    Cyprien Sarrazin (Fra) werd de verrassende winnaar van de wereldbekerafdaling voor mannen in Bormio. Hij bleef er Marco Odermatt (Sui) voor, maar die nam een dag later revanche door de super G te winnen.

    Geen maat op Mikaela Shiffrin (Usa) bij de vrouwen in Lienz. Zij won met afstand de reuzenslalom en deed dit op de slalom nog eens netjes over met meer dan twee seconden voorsprong op haar naaste concurrenten na twee runs. 

    29-12-2023 om 22:52 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    23-12-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Dubbele winst voor Anthony in Bakuriani

    Jakara Anthony (Aus) was in Bakuriani twee keer aan het feest. Ze won er zowel op de moguls als dual moguls de wereldbekerwedstrijd voor vrouwen.
    De winst op de moguls bij de mannen was voor Ikuma Horishima (Jpn). Mikael Kingsbury (Can) zegevierde op de dual moguls.

    23-12-2023 om 22:02 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    22-12-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Marco Schwarz beste in Madonna di Campiglio

    Marco Schwarz (Aut) pakte de eindwinst in de wereldbekerslalom va Madonna di Campiglio. Armand Marchant legde beslag op de 18e plaats, op 1"44 van Schwarz. In de eerste run werd Marchant 27e op 1"84, maar met een knappe zevende tijd in de tweede run verbeterde hij zich nog een pak.
    Sam Maes viel uit in de eerste run.

    22-12-2023 om 21:07 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Skicross in Innichen

    Twee keer wereldbekerwedstrijd skicross voor zowel mannen als vrouwen in Innichen.
    Bij de mannen waren de overwinningen voor Jared Schmidt (Can) en Terence Tchiknavorian (Fra).
    Zeges bij de vrouwen waren er voor Sandra Naeslund (Swe) en Sixtine Cousin (Sui).

    22-12-2023 om 20:54 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)


    Quota Milano/Cortina 2026

    biatlon mannen: AUT (4), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (5), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (6), POL (4), ROU (4), SLO (5), SUI (5), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    biatlon vrouwen: AUT (5), BEL (4), BUL (4), CAN (4), CZE (5), EST (4), FIN (5), FRA (6), GER (6), ITA (5), LAT (4), LTU (4), NOR (5), POL (4), SLO (4), SUI (5), SVK (4), SWE (6), UKR (5), USA (4).

    curling mannen: CAN, CZE, GBR, GER, ITA, NOR, SUI, SWE.

    curling mixed dubbel: CAN, EST, GBR, ITA, NOR, SUI, SWE, USA.

    curling vrouwen: CAN, CHN, DEN, ITA, KOR, GBR, SWE, SUI.

    ijshockey mannen: CAN, CZE, DEN, FIN, FRA, GER, ITA, LAT, SUI, SVK, SWE, USA.

    ijshockey vrouwen: CAN, CZE, FIN, FRA, GER, ITA, JPN, SUI, SWE, USA.

    kunstschaatsen ijsdansen: AUS, CAN (3), CHN, CZE (2), ESP (2), FIN (2), FRA (2), GBR (2), GEO, GER, ITA, KOR, LTU, USA (3).

    kunstschaatsen mannen: AIN, AZE, CAN, CHN, ESP, EST, FRA (2), GEO, ITA (2), JPN (3), KAZ, KOR (2), LAT (2), MEX, POL, SUI, SVK, SWE, TPE, UKR, USA (3).

    kunstschaatsen paren: ARM, AUS, CAN (2), CHN, GBR, GEO, GER (2), HUN, ITA (2), JPN (2), NED, POL, USA (2), UZB.

    kunstschaatsen vrouwen: AIN (2), AUT, BEL (2), BUL, CAN, CHN, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, ISR, ITA, JPN (3), KAZ, KOR (2), LTU, POL, ROU, SUI (2), USA (3). 

    ski mountaineering mannen: ESP, FRA.

    ski moutaineering mixed: ESP, FRA, ITA.

    ski moutaineering vrouwen: FRA, SUI.


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs