Inhoud blog
  • SNELSCHAATSEN: Bart Swings verlengt wereldtitel op de massastart
  • ALPINE SKI: Hintermann verrassende winnaar op afdaling Kvitjfell
  • FREESTYLE SKI: Ferreira en Gu domineren halfpipe in Calgary
  • BIATLON: Belgische vrouwen presteren knap op WK in Nove Mesto
  • GOLF: De Roey kan goeie start niet vasthouden in Riyadh
    Barometer Belgen Parijs 2024:

    ***** (zekerheid)
    -Abdi Bashir (atletiek)
    -artistieke gymnastiek mannen (1)
    -Bolingo Cynthia (atletiek)
    -Broekx Lize (kano/kayak)
    -Chaari Sarah (taekwondo)
    -Claes Hanne (atletiek)
    -Derieuw Oshin (boksen)
    -De Smet Tibo (atletiek)
    -De Smet William (zeilen)
    -Doom Alexander (atletiek)
    -Dumont Valentine (zwemmen)
    -Gaspard Florine (zwemmen)
    -Geurts Anouk (zeilen)
    -Henveaux Lucas (zwemmen)
    -Herbiet Chloé (atletiek)
    -Heymans John (atletiek)
    -Kuavita Noah (artistieke gymnastiek)
    -Maenhaut Isaura (zeilen)
    -Naert Koen (atletiek)
    -Peters Artuur (kano/kayak)
    -Peters Hermien (kano/kayak)
    -Plasschaert Emma (zeilen) 
    -Somers Michael (atletiek)
    -team basket vrouwen (12)
    -team dressuur (3)
    -team eventing (3)
    -team hockey mannen (16)
    -team hockey vrouwen (16)
    -team jumping (3)
    -Usturoi Vasile (boksen)
    -Van Den Keybus Luka (artistieke gymnastiek)
    -Van Otterdijk Roos (zwemmen)
    -Verbruggen Hanne (atletiek)
    -wielrennen mannen (4)
    -wielrennen vrouwen (4)

    **** (nagenoeg zeker)
    -Carraggi Julien (badminton)
    -Casse Matthias (judo)
    -De Liedekerke-Meier Lara (eventing)
    -Evenepoel Remco (wielrennen)
    -Gentges Maxime (artistieke gymnastiek)
    -Kopecky Lotte (wielrennen, baanwielrennen)
    -Mertens Elise (tennis)
    -Tan Lianne (badminton)
    -Van Aert Wout (wielrennen)

    *** (grote kans)
    -Brys Tim (roeien)
    -Detry Thomas (golf)
    -Donckers Karin (eventing)
    -Geens Jelle (triatlon)
    -Pauluis Larissa (dressuur)
    -Thiam Nafissatou (atletiek)
    -team 4x400m mannen (atletiek)
    -team 4x400m mixed (atletiek)
    -team 4x400m vrouwen (atletiek)
    -Vidts Noor (atletiek)

    ** (reële kans)
    -Borlée Dylan (atletiek)
    -Borlée Kevin (atletiek)
    -Broeders Ben (atletiek)
    -Crestan Eliott (atletiek)
    -Degrendele Nicky (baanwielrennen)
    -De Roey Manon (golf)
    -Dumont de Chassart Adrien (golf)
    -Geens Jelle (triatlon)
    -Gille Sander (tennis)
    -Herman Timothy (atletiek)
    -Michel Claire (triatlon)
    -Schelstraete Victor (boksen)
    -Schuermans Jens (mountainbike)
    -Sterckx Nina (gewichtheffen) 
    -Van Riel Marten (triatlon)
    -Van Zandweghe Niels (roeien)
    -Vermeylen Jolien (triatlon)
    -Verstraeten Jorre (judo)
    -Vliegen Joran (tennis)
    -Wathelet Grégory (jumping)

    * (kleine kans)
    -Achab Badr (taekwondo)
    -Allegro Martin (tafeltennis)
    -Andries Aaron (roeien)
    -Asemani Raheleh (taekwondo)
    -Backeljau Cis (breaking)
    -Barthélémy Valérie (triatlon)
    -Bernard Thibaut (baanwielrennen)
    -Blieck Maxime (breaking)
    -Borlée Jonathan (atletiek)
    -Brassart Maelysse (artistieke gymnastiek)
    -Bruggeman Lore (skateboard)
    -Bruynseels Niels (jumping)
    -Carmoy Thomas (atletiek)
    -Chouchi Sami (judo)
    -Collin Nicolas (muurklimmen)
    -Colpaert Marlon (roeien)
    -Couckuyt Paulien (atletiek)
    -Debjani Ismaël (atletiek)
    -De Clercq Katrijn (baanwielrennen)
    -De Coster Gabriel (kano/kayak)
    -Defalque Charlotte (dressuur)
    -De Froidmont Pierre (mountainbike)
    -Dens Tuur (baanwielrennen)
    -Derwael Nina (artistieke gymnastiek)
    -De Smedt Jarno (handboogschieten)
    -Detilleux Emeline (mountainbike)
    -Devos Pieter (jumping)
    -De Vylder Lindsay (baanwielrennen)
    -De Winne Flore (dressuur)
    -El Raghibi Lucas (breaking)
    -Eudes Anais (moderne vijfkamp)
    -Gavrilovic Cyril (eventing)
    -Ghys Robbe (baanwielrennen)
    -Gommers Ruben (bmx)
    -Grigoriou Dimitrios (breaking)
    -Guery Jérome (jumping)
    -Hendrix Robin (atletiek)
    -Hesters Hélène (baanwielrennen)
    -Heuninck Jan (zeilen)
    -Kimeli Isaac (atletiek)
    -Lambiet Florent (tafeltennis)
    -Laus Camille (atletiek)
    -Lefèbvre Yannick (zeilen)
    -Libeer Mina (judo)
    -Lorenzi Simon (muurklimmen)
    -Loyola Neisser (schermen)
    -Mabille Florent (atletiek)
    -Maes Merel (atletiek)
    -Magnus Tine (eventing)
    -Martinez Victor (artistieke gymnastiek)
    -Mengal Arnaud (triatlon)
    -Michiels Domien (dressuur)
    -Milanov Philip (atletiek)
    -Minnen Greet (tennis)
    -Nikiforov Toma (judo)
    -Nkansa Delphine (atletiek)
    -Nuytinck Cédric (tafeltennis)
    -Peeters Yannick (schieten)
    -Petit Lois (judo)
    -Philippaerts Nicola (jumping)
    -Philippaerts Olivier (jumping)
    -Pinxten Erika (artistieke gymnastiek)
    -Pisane Alisée (zwemmen)
    -Pollefliet Gianluca (baanwielrennen)
    -Ponette Helena (atletiek)
    -Rassenfosse Adrien (tafeltennis)
    -Rosius Rani (atletiek)
    -Ryheul Amber (judo)
    -Salens Ellen (judo)
    -Sikkens Bram (kano/kayak)
    -team basket 3x3 mannen
    -team 4x100m vrouwen (atletiek)
    -Tupea Tiromana (breaking)
    -Van Den Bossche Fabio (baanwielrennen)
    -Vandenbranden Noah (baanwielrennen)
    -Van Den Broeck Naomi (atletiek)
    -Vandenbussche Tristan (roeien)
    -Vanderbemden Robin (atletiek)
    -Van Duysen Hannes (muurklimmen)
    -Vaelen Lisa (artistieke gymnastiek)
    -Van Hoof Camine (breaking)
    -Van Hoof Elke (bmx)
    -Vanommeslaghe Laurence (dressuur)
    -Vekemans Elien (atletiek)
    -Vereecke Koen (jumping)
    -Verheyden Ruben (atletiek)
    -Vermeir Wilm (jumping)
    -Vermeulen Jochem (atletiek)
    -Vervaet Imke (atletiek)
    -Verwimp Jarno (eventing)
    -Verwimp Jorinde (dressuur)
    -Vyvey Tibo (roeien)
    -Wickmayer Yanina (tennis)
    -Willems Gabriela (judo)
    Zoeken in blog

    De olympische droom
    Een kijk op de komende Spelen
    26-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS-COUNTRY: Ruka opent wereldbekerseizoen

    Het eerste wereldbekertreffen van het nieuwe seizoen in Ruka leverde volgende winnaars op:

    sprint vrouwen: Emma Ribom (Swe)
    10km vrouwen: Ebba Andersson (Swe)
    20km mass start vrouwen: Moa Ilar (Swe)

    sprint mannen: Erik Valnes (Nor)
    10km mannen: Martin Loewstroem Nyenget (Nor)
    20km mass start mannen: Jan Thomas Jenssen (Nor)

    26-11-2023 om 16:50 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BADMINTON: Nieuwe opgave Lianne Tan

    Ook op de China Masters in Shenzhen werd Lianne Tan gedwongen tot opgave. In haar wedstrijd van de eerste ronde tegen Jia Min Yeo (Sgp) staakte ze bij 9-21, 7-11 de strijd.

    De winnaars:

    enkel mannen: Kodai Naraoka (Jpn)
    enkel vrouwen: Yu Fei Chen (Chn)
    dubbel mannen: Wei Keng Liang/Chang Wang (Chn)
    dubbel vrouwen: Nami Matsuyama/Chiharu Shida (Jpn)
    gemengd dubbel: Si Wei Zheng/Ya Qiong Huang (Chn)

    26-11-2023 om 16:47 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    25-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CURLING: EK in Aberdeen

    De Zwitserse vrouwen kroonden zich in Aberdeen tot Europees kampioen. In de finale versloegen ze Italië met 6-5. Het brons was voor Noorwegen dat in de kleine finale met 10-3 de baas bleef over Zweden.

    Schotland zegevierde bij de mannen na 6-5 winst in de finale tegen Zweden. Zwitserland greep het brons na 8-4 winst tegen Italië in de troosting.

    25-11-2023 om 21:43 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DRESSUUR: Pauluis zevende en achtste in Madrid

    Matthias Alexander Rath (Ger) was met Destacado FRH de beste op de Grand Prix tijdens de wereldbekermanche in Madrid. De combinatie behaalde 73,196%. Larissa Pauluis werd zevende met First-Step Valentin en een score van 70,764%.
    In de Grand Prix freestyle was de overwinning voor Jose Daniel Martin Dockx (Esp), met Malagueno Lxxxiii goed voor 80,870%. Dit keer eindigde Pauluis op de achtse plaats met 75,430%.

    25-11-2023 om 21:41 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KUNSTSCHAATSEN: Nina Pinzaronne verzekert zich van finaleplaats Grand Prix

    In Osaka behaalde Nina Pinzarrone de derde plaats op de Grand Prix-meeting. Daarmee mag ze in december, net als Loena Hendrickx, meedoen aan de finale van de Grand Prix met de beste zes schaatsters.
    Zowel in de korte kür (63.44) als de vrije kür (131.22) werd Pinzarrone tweede in Osaka. Met een totaal van 194.66 moest ze uiteindelijk wel vrede nemen met de derde plaats. De winst was voor Ava Marie Ziegler (Usa).

    De winnaars in Osaka:

    mannen: Yuma Kagiyama (Jpn) - 288.39
    vrouwen: Ava Marie Ziegler (Usa) - 200.50
    paren: Minerva Fabienne Hase/Nikita Volodin (Ger) - 202.51
    ijsdansen: Lilah Fear/Lewis Gibson (Gbr) - 215.19 

    25-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    24-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Slopestyle in Stubai

    De wereldbeker voor dit seizoen werd geopend in Stubai met een manche op de slopestyle. 
    Bij de vrouwen was Mathilde Gremaud (Sui) de beste, winst bij de mannen ging naar Evan McEachran (Can). 

    24-11-2023 om 22:38 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHIETEN: Finale wereldbeker in Doha

    In Doha streden de beste schutters in de finale van de wereldbeker.
    Alle winnaars op een rijtje:

    10m luchtpistool mannen: Robin Walter (Ger)
    10m luchtgeweer mannen: Zalan Pakler (Hun)
    50m luchtgeweer 3 posities mannen: Lucas Bernard Denis Kryzs (Fra)
    25m snelvuurpistool mannen: Florian Peter (Ger)
    trap mannen: Abdel Aziz Mehelba (Egy)
    skeet mannen: Emil Kjelgaard Petersen (Den)

    10m luchtpistool vrouwen: Xue Li (Chn)
    10m luchtgeweer vrouwen: Aneta Stankiewicz (Pol)
    50m luchtgeweer 3 posities vrouwen: Jeanette Hegg Duestad (Nor)
    25m pistool vrouwen: Sixuan Feng (Chn)
    trap vrouwen: Silvana Stanco (Ita)
    skeet vrouwen: Assem Orynbay (Kaz)

    24-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    19-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUMPING: Kevin Staut beste in Stuttgart

    De wereldbekerwedstrijd in Stuttgart werd gewonnen door Kevin Staut (Fra) op Beau de Laubry Z. Beste landgenoot werd er Pieter Clemens op de tiende plaats met Emmerton. Jos Verlooy (Nixon van't Meulenhof) eindigde op de 17e plaats. Op de 23e plaats vonden we Wilm Vermeir (Dm Jacqmotte) terug, Jordy Van Massenhove (Verdiamo Z) werd 26e en Rik Hemeryck (Navarro van het Eelshof) 30e. 

    19-11-2023 om 22:28 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNELSCHAATSEN: Opnieuw podium voor Bart Swings

    Bart Swings werd derde op de massastart bij de wereldbekerwedstrijd in Beijing. Op de 1500m werd hij elfde in 1'46"87. Swings reed in Beijing ook nog naar de achtste plaats op de 5000m in 6'21"22.
    Voor Mathias Vosté werden het een aantal wedstrijden in de B-reeks. Hij werd twee keer 16e op de 500m (36"08 en 35"87). De 1000m beeindigde hij als twaalfde (1'10"28). En de 1500m sloot Vosté af als 22e (1'50"55).

    De prestaties van de Belgische vrouwen waren niet beter in Beijing tegenover Obihiro vorige week. Sandrine Tas werd tiende in de B-reeks van de 1500m in 2'02"07. Voorts finishte ze als 15e op de massastart en de B-reeks van de 3000m sloot ze af op de achtste plaats (4'15"34).
    Isabelle Van Elst begon met de elfde plaats in de B-reeks van de 1500m (2'02"12). Twee keer kwam ze in actie in de B-reeks van de 500m, ze werd 17e en 16e (39"54 en 39"58). Op de 1000m werd Van Elst elfde in de B-reeks in 1'18"36.

    Alle winnaars in Beijing:

    500m mannen (1): Wataru Morishige (Jpn) - 34"72
    500m mannen (2): Wataru Morishige (Jpn) - 34"69
    1000m mannen: Kjeld Nuis (Ned) - 1'08"11
    1500m mannen: Kjeld Nuis (Ned) - 1'44"80
    5000m mannen: Patrick Roest (Ned) - 6'11"40
    massastart mannen: Andea Giovannini (Ita)

    500m vrouwen (1): Erin Jackson (Usa) - 37"91
    500m vrouwen (2): Erin Jackson (Usa) - 37"54
    1000m vrouwen: Miho Takagi (Jpn) - 1'14"44
    1500m vrouwen: Miho Takagi (Jpn) - 1'55"52
    3000m vrouwen: Ragne Wiklund (Nor) - 4'03"41
    massastart vrouwen: Marijke Groenewoud (Ned)

    19-11-2023 om 22:24 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOBSLEE: Johannes Lochner primus in Yanqing

    Er was weinig te doen aan Johannes Lochner (Ger) op de eerste wereldbekermanche van het seizoen in Yanqing.
    Hij won samen met Georg Fleischhauer (Ger) in de tweebob.
    Er werd ook twee keer gestreden om de wereldbeker in de vierbob. Lochner en Fleischhauer waren ook hier de besten. Florian Bauer (Ger) maakte ook deel van het viertal. Het vierde lid van de winnende bob was Erec Bruckert (Ger) in de eerste wedstrijd en Joshua Tasche (Ger) in de tweede wedstrijd. 

    19-11-2023 om 22:05 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GOLF: Höjgaard beste in Dubai

    In Dubai was Nicolai Höjgaard (Den) de beste in de World Tour Championship. Hij bleef 21 onder par en was daarmee duidelijk de beste. Er was geen Belgische deelname in Dubai.

    19-11-2023 om 22:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    18-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DRESSUUR: Isabell Werth zwaait de plak in Stuttgart

    Dubbele winst voor Isabell Werth (Ger) op de wereldbekerwedstrijd in Stuttgart. Met Emilio won ze de Grand Prix met een score van 76,109%. Ook op de Grand Prix freestyle waren ze de besten met 86,880%.
    Larissa Pauluis eindigde op de Grand Prix zevende met Flambeau (72,065%). Nog in de Grand Prix werd Charlotte Defalque met Botticelli tiende (70,761%).
    Andersom was het voor de Belgische deelneemsters in de Grand Prix freestyle. Defalque werd achtste (78,090%), Pauluis elfde (77,755%).

    18-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KUNSTSCHAATSEN: Grand Prix in Espoo

    Geen Belgische meisjes in Espoo bij de Grand Prix vanwege een weekend waarin de BK werden gehouden.

    De winnaars:

    mannen: Kao Miura (Jpn) - 274.56p
    vrouwen: Kaori Sakamoto (Jpn) - 205.21p
    paren: Minerva Fabienne Hase/Nikita Volodin (Ger) - 192.72p
    ijsdansen: Madison Chock/Evan Bates (Usa) - 209.46p

    18-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Feller opent met winst op slalom

    De eerste manche om de wereldbeker slalom bij de mannen werd gewonnen door Manuel Feller (Aut). In Gurgl ging hij twee landgenoten vooraf in de eindstand. Sam Maes moest vrede nemen met de 40e plaats na de eerste run op 4"76. Armand Marchant bereikte de finish niet van de eerste run.

    18-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    17-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKELETON: Meylemans begint seizoen met vijfde plaats

    Kim Meylemans behaalde op de eerste wereldbekerwedstrijd van het nieuwe seizoen in Yanqing de vijfde plaats. Ze eindigde achtste in de eerste run, vierde in de tweede run. In de eindstand gaf Meylemans 0"71 toe op winnares Tina Hermann (Ger).

    Bij de mannen was de winst voor Christopher Grotheer (Ger). Colin Freeling werd 15e op 3"36. Hij sloot de eerste run af als 14e , de tweede als 15e. 

    17-11-2023 om 19:50 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    13-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEILEN: EK in Vilamoura geen succes voor Belgen

    De Belgische boten konden geen rol van betekenis spelen op het EK 49'er, 49'er FX en Nacra 17 in Vilamoura.
    Het betrof een open EK, waarin dus ook niet-Europese boten mochten deelnemen. 
    In de 49'er-klasse eindigden Yannick Lefèbvre/Jan Heuninck als 15e op de uitgezuiverde (enkel Europese landen) ranking.
    Voor Isaura Maenhaut/Anouk Geurts werd het een teleurstellend EK in de 49'er FX. Zij eindigden pas als 19e in de uitgezuiverde lijst.
    Drie Belgische boten in de Nacra 17. Lucas Claeyssens/Janne Ravelingien werden 18e, Kwinten Borghijs/Lieselotte Borghijs 27e en Arthur de Jonghe/Mira Vanroose 28e.

    De EK-podia:
    49'er:  1. Lucas Rual/Emile Amoras (Fra)
               2. Dominik Buksak/Szymon Wierzbicki (Pol)
               3. Benjamin Bildstein/David Hussl (Aut)

    49'er FX: 1. Helene Naess/Marie Ronningen (Nor)
                    2. Jana Germani/Giorgia Bertuzzi (Ita)
                    3. Tamara Echegoyen/Paula Barcelo (Esp)

    Nacra 17: 1. John Gimson/Anna Burnet (Gbr)
                     2. Ruggero Tita/Caterina Banti (Ita)
                     3. Gianluigi Ugolini/Maria Giubelei (Ita)  

    13-11-2023 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    12-11-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Vlhova en Shiffrin delen de koek in Levi

    De vrouwen mochten twee keer aan de slag op de slalom om de wereldbeker in Levi.
    Petra Vlhova (Svk) won de eerste wedstrijd met heel ruim verschil. Ook in de tweede leek ze op weg naar een ruime zege, maar viel ze uit in de tweede run. Dit effende het pad naar de winst voor Mikaela Shiffrin (Usa).

    12-11-2023 om 21:37 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHERMEN: Zesde plaats voor Neisser Loyola in Bern

    Neisser Loyola liet een knappe zesde plaats optekenen op de wereldbekermanche degenschermen in Bern. Hij versloeg er achtereenvolgens Flavio Giannotte (Lux) met 15-8, Segeon Ma (Kor) met 10-9 en Jonas Hansen (Usa) met 15-4. In de kwartfinale tegen Masaru Yamada (Jpn) moest hij geblesseerd zijn kamp afwerken en verloor met 5-8.
    Op hetzelfde tornooi werd Florian Bernard 241e. De overwinning was er voor thuisschermer Lucas Malcotti (Sui).
    Het teamtornooi werd gewonnen door Frankrijk.

    In Istanbul streden de heren om de wereldbeker in floret. Alexander Massialas (Usa) was er de beste. Voor de Belgen zat het tornooi er vrij vroeg op. Na winst tegen Andrii Cherkashyn (Ukr) met 15-7 en verlies tegen Joe Donaghue (Gbr) met 12-15 was Stef Van Campenhout op de 77e plaats de beste landgenoot. Mathieu Nijs werd 93e met winst (15-13) tegen Andrii Pogrebniak (Ukr) en verlies tegen Shunsuke Baba (Jpn) met 11-15.
    Direct verlies tegen David Sosnov (Gbr) met 11-15 bracht Stef De Greef niet verder dan de 111e plaats. Sem Genbrugge eindigde op de 171e plaats na verlies tegen Lorenzo Mion (Bra) met 11-15.
    Ondanks de magere individuele resultaten liet het Belgische team in de teamcompetitie wel mooie resultaten optekenen. Na winst tegen Mexico (45-31) werd ook Frankrijk verrassend verslagen in de 1/8e finales (45-44). China was in de kwartfinale met 24-45 wel een maatje te groot. Het leverde de Belgen wel een knappe achtste plaats op.

    Sara Balzer (Fra) bij de vrouwen en Bolade Apithy (Fra) bij de mannen waren de besten op het wereldbekertornooi sabel in Algiers. In teamverband wonnen de Zuid-Koreaanse vrouwen, bij de mannen zegevierde Usa.

    De vrouwelijke degenschermsters kwamen in actie om de wereldbeker in Legnano. Margherita Guzzi Vincenti (Usa) pakte er de zege.
    Aube Vandingenen moest het stellen met de 149e plaats. Ze won met 15-11 van Blanka Nagy (Hun), maar verloor dan van Haruna Baba (Jpn) met 6-15. Anne Bultynck verloor van Hailin Chen (Hkg) met 10-15 en werd 200e. Emma Labro overleefde de poules niet en eindigde op de 282e plaats.
    Oekraïne won het landentornooi.

    12-11-2023 om 21:34 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNELSCHAATSEN: Bart Swings nipt geklopt in Obihiro

    Eerste wereldbekermanche van het seizoen en net geen oppergaai voor Bart Swings in Obihiro. Hij moest op de massastart nipt Bart Hoolwerf (Ned) voorlaten. Nog op die massastart werd Indra Médard vijfde in de B-reeks.
    Op de 1500m bleef Swings steken op de 15e plaats (1'46"93) en op de 5000m legde hij beslag op de zevende plaats (6'21"14).
    Mathias Vosté reed naar de achtste stek in de B-reeks van de 1000m (1'10"08). In de B-reeks van de 1500m werd hij vijfde (1'47"66). De 500m verliep matig voor Vosté met de 20e plaats in de B-reeks (36"31).
    Jason Suttels mocht aan de slag in de B-reeks van de 5000m en werd daarin 24e (6'42"89).
    De Belgische mannen vormden voor het eerst een trio op de teamachtervolging. Bart Swings, Indra Médard en Jason Suttels lieten de derde tijd optekenen in de B-reeks (3'49"13).

    Sandrine Tas beperkte zich in Obihiro tot de massastart. Zij eindigde op de tiende plaats.
    Twee keer 500m voor Isabelle Van Elst met een tiende (39"40) en twaalfde plaats (39"48) in de B-reeksen. Op de 1000m werd ze vierde in de B-reeks (1'17"50).
    En ook de 1500m nam Van Elst er nog bij, waarop ze 18e werd in 2'01"23.

    De winnaars in Obihiro:

    500m mannen (1): Tatsuya Shinhama (Jpn) - 34"52
    500m mannen (2): Wataru Morishige (Jpn) - 34"64
    1000m mannen: Masaya Yamada (Jpn) - 1'08"35
    1500m mannen: Masaya Yamada (Jpn) - 1'45"57
    5000m mannen: Patrick Roest (Ned) - 6'10"99
    massastart mannen: Bart Hoolwerf (Ned)
    teamachtervolging mannen: Noorwegen

    500m vrouwen (1): Kimi Goetz (Usa) - 37"82
    500m vrouwen (2): Femke Kok (Ned) - 37"89
    1000m vrouwen: Jutta Leerdam (Ned) - 1'14"57
    1500m vrouwen: Miho Takagi (Jpn) - 1'54"54
    3000m vrouwen: Ragne Wiklund (Nor) - 4'01"88
    massastart vrouwen: Ivanie Blondin (Can)
    teamachtervolging vrouwen: Japan

    12-11-2023 om 21:15 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAMPOLINE: WK in Birmingham

    In Birmingham werd gestreden om de wereldtitels.
    Bij de vrouwen pakte Bryony Page (Gbr) voor eigen volk de wereldtitel. Ze haalde het voor Xueying Zhu (Chn) en Jessica Stevens (Usa).

    De wereldtitel bij de mannen was voor Langyu Yan (Chn). Hij bleef heel nipt zijn landgenoot Zisai Wan (Chn) voor. Het brons ging naar Ryusei Nishioka (Jpn).

    12-11-2023 om 20:39 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)

    Foto


    QUOTAPLAATSEN PARIJS

    artistieke gymnastiek
    mannen: ARM, BEL (3), BRA (2), BUL, CAN (5), CHN (5), CRO, DOM, ESP (5), FRA, GBR (5), GER (5), GRE, HUN, IRL, ITA (5), ISR, JPN (5), KAZ, KOR (2), NED (5), PHI, ROU, SUI (5), TUR (5), UKR (5), USA (5).
    vrouwen: ALG, AUS (5), BRA (5), CAN (5), CHN (5), COL, CZE, ESP (2), FRA (5), GBR (5), GER (3), HUN (3), INA, ISR, ITA (5), JPN (5), KOR (5), MEX (3), NED (5), PAN, PHI, POR, ROU (5), RSA, SLO, SUI, UKR, USA (5).

    atletiek
    100m mannen: BOT, BRA (2), CAN, COL, CMR, GBR, JAM (3), JPN, KEN, LBR, RSA, SUR, USA (3).
    200m mannen: BOT, CAN (3), DOM, GBR, GER, ITA, JAM, RSA,USA (3).
    400m mannen: AUS, BAH, BEL, BOT (3), BRA (2), GBR, GER, GRN, HUN, JAM (3), JPN (2), LCA, NED, NGR, NOR, POR, RSA (2), TTO, USA (3).
    800m mannen: ALG (2), AUS (2), BEL, BOT, CAN, ESP (3), FRA (3), GBR (3), ITA, JAM, KEN (3), MAR, NGR, POL, SWE, USA.
    1500m mannen: AUS (3), CAN, ESP (3), FRA, GBR (3), IRL, ITA, KEN (3), MAR, NED, NOR (2), NZL, POR, RSA, USA (2).
    5000m mannen: BEL, CAN, ESP (2), ETH (3), FRA (2), GUA, IRL, KEN (3), RSA, UGA, USA (2).
    10000m mannen: ETH (2), KEN (3).
    110m horden mannen: BRA, CUB, FRA (3), GBR, JAM (3), JPN (3), SEN, SUI, USA (3).
    400m horden mannen: BRA, EST, FRA (2), GER (3), ITA, IVB, JAM (3), JPN, NED, NGR, NOR, QAT, TPE, TUR, USA (3).
    3000m steeple mannen: ESP, ETH (3), IND, JPN, KEN (3), MAR, NZL, TUN, USA.
    marathon mannen: AUS, BEL (3), BOL, BRA, BRN, CAN, CHN (3), DJI, ERI (3), ESP (3), ETH (3), FRA (3), GBR, GER (2), GUA, ISR (3), ITA (3), JPN (2), KEN (3), MAR (3), NED (2), NOR (2), PER, POR, RSA, SUI, TAN (2), TUR, UGA (3), USA (2), UZB, ZIM.
    20km snelwandelen mannen: AUS (3), BRA, CAN, CHN (3), COL, ECU (3), ESP (3), FIN, FRA (2), GER, GUA, IND (3), ITA (2), JPN (3), KEN, MEX (2), PER, SWE, TUR.
    hoog mannen: CUB, GER, ITA, KOR, NZL, POL, QAT, USA.
    polsstok mannen: AUS, FRA, GER, GRE, ITA, NOR, PHI, POL, SWE, TUR, USA (3).
    ver mannen: CHN, GRE, IND, JAM (3), TPE.
    hinkstap mannen: ALG, BRA, BUR, CUB (2), JAM, ITA, USA.
    kogel mannen: BRA, CRO, CZE, ITA (2), JAM, NZL (2), USA (3).
    discus mannen: AUS, AUT, LTU (2), SLO, SWE.
    hamer mannen: CAN, HUN, POL (2), UKR, USA (2).
    speer mannen: CZE, GER, IND, PAK.
    tienkamp mannen: CAN (2), EST (3), GER (2), GRN, NOR (2), USA (3).
    100m vrouwen: BAH, CIV, GAM, GBR (3), GER, JAM (3), LCA, LUX, NZL, POL, USA (3).
    200m vrouwen: BAH, CIV (3), GBR (3), IRL, JAM (3), LCA, SGP, SUI, USA (3).
    400m vrouwen: AUT, BAR, BEL, CUB, CZE, DOM, GBR (3), IRL, JAM (3), KEN, NED, POL, ROU, USA (3).
    800m vrouwen: AUS (2), ETH, FRA, GBR (3), ITA, JAM (2), KEN (2), SLO, SUI (2), SVK, UGA, USA (3).
    1500m vrouwen: AUS (3), ESP (2), ETH (3), GBR (3), GER, IRL (3), ITA (3), JAM, KEN (3), NED, UGA, USA (3).
    5000m vrouwen: AUS, ETH (3), GBR, ITA, JPN, KEN (3), MEX, NED (2), NOR, UGA, USA (2). 
    10000m vrouwen: ETH (3), GBR, KEN (3), NED (2), UGA (2), USA. 
    100m horden vrouwen: AUS, BAH, CHN, FRA (2), HUN, IRL, JAM (3), NED (2), NGR, POL, PUR, RSA, SUI, SVK, USA (3).
    400m horden vrouwen: BEL, BRN, FIN, GBR, GER, ITA (2), JAM (3), MAR, NED (2), NOR, PAN, UKR (2), USA (3).
    3000m steeple vrouwen: ALB, BRN, ESP, ETH (3), FRA (2), GBR, GER, IND, KEN (3), POL, SLO, TUN, UGA, USA (3).
    marathon vrouwen: AUS (3), AUT, BEL (2), BRN (3), CAN, CHN (3), COL, CRO (2), CZE, ECU (2), ERI, ESP (3), ETH (3), FIN, FRA (3), GBR (3), GER (3), IRL, ISR, ITA (2), JPN (3), KEN (3), MAR, MEX (2), MRI, NED (2), NZL, PER, POL (2), POR, ROU (2), RSA (2), RWA, SUI, SWE, TAN (2), TUR, UGA (3), USA (3).
    20km snelwandelen vrouwen: AUS (3), BRA (2), CHN (3), COL, ECU, ESP, GER, GRE, IND, ITA, MEX, PER (3), POR, UKR.
    hoog vrouwen: AUS, GBR, SRB, UKR (3).
    polsstok vrouwen: AUS, CAN, FIN, GBR, ITA, NZL, SLO, SUI, USA (2).
    ver vrouwen: BUR, COL, GER, ITA, JPN, ROU, SRB (2), USA (2).
    hinkstap vrouwen: CUB (2), DMA, JAM (2), UKR, VEN.
    kogel vrouwen: CAN, CHN (2), GER, JAM, NED, NZL, POR, SWE, USA (3).
    discus vrouwen: CHN, CRO, GER (3), NED, USA (2).
    hamer vrouwen: AZE, CAN, CHN, FIN, POL, USA (3).
    speer vrouwen: AUS, AUT, COL, JPN, LAT, USA.
    zevenkamp vrouwen: GBR, NED, POL, USA.

    baanwielrennen

    badminton
    enkel mannen: FRA.
    enkel vrouwen: FRA.

    basketbal
    mannen: AUS, CAN, FRA, GER, JPN, SRB, SSD, USA.
    vrouwen: AUS, BEL, CAN, CHN, ESP, FRA, GER, JPN, NGR, PUR, SRB, USA.

    basketbal 3x3
    mannen: CHN, SRB, USA.
    vrouwen: CHN, FRA, USA.

    beachvolley
    mannen: CZE, FRA.
    vrouwen: FRA, USA.

    bmx:
    racing mannen: FRA(2), MAR, THA, USA.
    freestyle mannen: AUS, FRA, GBR, JPN, USA (2).
    racing vrouwen: BRA, FRA, GBR, JPN.
    freestyle vrouwen: AUS, CHN, FRA, GBR, USA (2).

    boksen
    -51kg mannen: AUS, BRA, DOM, FRA, THA, TUR, UZB, ZAM.
    -57kg mannen: AUS, BEL, BUL, CUB, ESP, JPN, NGR, SWE, USA, UZB.
    -63,5kg mannen: ALG, AUS, CAN, FRA, GEO, HUN, IRL, MEX, MGL, TPE.
    -71kg mannen: AUS, DEN, ECU, EGY, FRA, JPN, MEX, SRB, TPE, TUR.
    -80kg mannen: AUS, AZE, BRA, CHN, CRO, CUB, EGY, ITA, PHI, UKR.
    -92kg mannen: BRA, CHN, CUB, IRL, ITA, NGR, SAM, TJK.
    +92kg mannen: ALG, AUS, AZE, BRA, GBR, KAZ, USA, UZB.
    -50kg vrouwen: ALG, AUS, BRA, CHN, ESP, FRA, IND, ITA, MAR, MGL, THA, TUR, USA.
    -54kg vrouwen: AUS, BRA, BUL, CHN, COL, EGY, GBR, IND, MAR, PRK, ROU, TUR, UZB.
    -57kg vrouwen: AUS, BRA, BUL, COD, COL, FRA, IND, IRL, ITA, KAZ, PUR, TJK, TPE, TUN, VEN.
    -60kg vrouwen: ALG, AUS, BRA, CHN, COL, ECU, FRA, IRL, NGR, PRK, SRB, THA, TPE, TUR, USA.
    -66kg vrouwen: ALG, AUS, BEL, BRA, CHN, GBR, HUN, MOZ, THA, TUR, USA.
    -75kg vrouwen: AUS, CAN, CHN, FRA, IND, IRL, MAR, PAN.

    breaking
    mannen: AUS, CAN, FRA (2), JPN, MAR, USA.
    vrouwen: AUS, CHN, FRA, LTU, MAR, NED, USA.

    dressuur
    AUS (3), AUT (3), BEL (3), BRA, CAN (3), CHI, DEN (3), DOM, ECU, ESP (3), FIN (3), FRA (3), GBR (3), GER (3), IND, IRL, LTU, LUX, MAR, MDA, NED (3), NOR, NZL, PLE, POL (3), POR (3), SGP, SUI, SWE (3), USA (3).

    duiken
    3m mannen: AUS, CHN (2), COL (2), EGY, FRA (2), GBR (2), GER (2), ITA (2), JPN, KOR, MEX (2), USA (2). 
    10m mannen: AUS (2), BRA, CAN (2), CHN (2), EGY, GBR (2), GER, JPN, KOR, MAS, MEX (2), POL, UKR, USA, UZB.
    3m synchro mannen: CHN, ESP, FRA, GBR, ITA, MEX, UKR, USA.
    10m synchro mannen: AUS, CAN, CHN, FRA, GBR, GER, MEX, UKR.
    3m vrouwen: AUS (2), CAN, CHN (2), EGY, GBR (2), GER, ITA (2), JPN (2), KOR, MEX, RSA, SWE, UKR, USA (2). 
    10m vrouwen: AUS (2), BRA, CAN, CHN (2), EGY, ESP, GBR (2), GER (2), ITA, JPN, MEX (2), NED, PRK, USA.
    3m synchro vrouwen: AUS, CHN, FRA, GBR, GER, ITA, UKR, USA.
    10m synchro vrouwen: CAN, CHN, FRA, GBR, MEX, PRK, UKR, USA.

    eventing
    ARG, AUS (3), AUT, BEL (3), BRA (3), CAN (3), CHI, CHN (2), DEN (2), ECU (2), ESP (2), FIN (2), FRA (3), GBR (3), GER (3), HUN, IRL (3), ITA (3), JPN (3), LTU, MAR, NED (3), NZL (3), POL (3), RSA, SUI (3), SWE (3), USA (3).

    gewichtheffen

    golf

    handbal
    mannen: ARG, DEN, EGY, FRA, JPN, SWE.
    vrouwen: ANG, BRA, DEN, FRA, KOR, NOR.

    handboogschieten
    mannen: BRA, CAN, CHI, CHN, EGY, ESP, FRA (3), GER, INA, IND, JPN (3), KAZ (3), KOR (3), MDA, MEX, MGL, RSA, TPE, TUR (3), USA.
    vrouwen: BRA, CHN, COL, CZE, EGY, ESP, FRA (3), GBR, GER (3), INA, ITA, JPN, KOR (3), MAS, MEX (3), TPE, TUN, USA, UZB.
    mixed: AUS, BRA, CHA, CHN, ESP, FRA, GER, INA, JPN, KOR, MEX, USA.

    hockey
    mannen: ARG, AUS, BEL, ESP, FRA, GBR, GER, IND, IRL, NED, NZL, RSA.
    vrouwen: ARG, AUS, BEL, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, JPN, NED, RSA, USA.

    judo

    jumping
    ARG, AUS (3), AUT (3), BEL (3), BRA (3), CAN (3), CHI, COL, DEN, EGY, ESP (3), FRA (3), GBR (3), GER (3), GRE, IRL (3), ISR (3), ITA, JPN (3), KSA (3), LAT, LUX, MEX (3), NED (3), NOR, NZL, POL (3), POR, SUI (3), SWE (3), SYR, THA, UAE (3), USA (3), VEN.

    kano-kayak
    slalom K1 mannen: AUS, AUT, CHN, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ITA, JPN, MAR, NZL, POL, SLO, SUI, SVK, SWE, TPE, TUN.
    slalom C1 mannen: AUS, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ITA, JPN, NED, POL, SEN, SLO, SVK, USA.
    sprint K1 1000m mannen: ARG, AUS, BEL, COK, CZE, ESP, FRA, GER, HUN, MAR, POR, SWE, TPE.
    sprint K2 500m mannen: AUS, CZE, ESP, GER, HUN, LTU, NZL, POR, RSA. 
    sprint K4 500m mannen: AUS, CAN, CHN, DEN, ESP, GER, HUN, LTU, SRB, UKR.
    sprint C1 1000m mannen: AUS, BRA, CZE, GER, HUN, MDA, POL, ROU, TUN.
    sprint C2 500m mannen: ANG, CHN, CZE, ESP, FRA, GER, HUN, ITA, NZL, ROU.
    slalom K1 vrouwen: ALG, AUS, AUT, BRA, CHN, COK, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ITA, JPN, NED, NZL, POL, RSA, SLO, SUI, SVK, TPE, USA.
    slalom C1 vrouwen: AND, AUS, BRA, CHN, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, ITA, NED, NZL, POL, SLO, SVK, UKR, USA.
    sprint K1 500m vrouwen: AUS, BUL, CAN, CRO, DEN, EGY, ESP, HUN, NZL, POR, SAM, SRB, SWE.
    sprint K2 500m vrouwen: BEL, DEN, FRA, GER, NZL, POL, RSA, SWE.
    sprint K4 500m vrouwen: AUS, CAN, CHN, ESP, GER, HUN, NOR, NZL, POL, SRB.
    sprint C1 200m vrouwen: AUS, CAN, CHI, CHN, CUB, ESP, FRA, POL, SEN, UKR, USA.
    sprint C2 500m vrouwen: CAN, CHN, CUB, ESP, GER, HUN, MDA, NGR, POL, UKR.

    moderne vijfkamp
    mannen: ARG, AUS, CHN, CUB, ECU, EGY (2), FRA, GBR, GER, GUA, HUN, ITA, JPN, KAZ, KOR, MEX (2), POL, SUI, THA, UKR.
    vrouwen: AUS, BRA, CHN, CZE, ECU, EGY, ESP, FRA, GBR (2), GER, GUA, HUN, ITA (2), JPN, KAZ, KOR, LTU, MEX, USA, UZB.  

    mountainbike
    mannen: CAN, CHN, FRA (2), GBR, NZL, RSA, SUI.
    vrouwen: CHN, FRA (2), NED, NZL, RSA, SUI, USA.

    muurklimmen
    boulder/lead mannen: AUS, AUT, FRA, GBR, JPN (2), RSA, USA (2).
    speed mannen: CHN, FRA, INA, ITA, NZL, RSA, USA.
    boulder/lead vrouwen: AUS, AUT, CHN, FRA (2), JPN, RSA, SLO, USA.
    speed vrouwen: CHN, FRA, INA, NZL, POL, RSA, USA (2).

    openwaterzwemmen
    mannen: AUS (2), AUT, CZE, ECU, FRA (2), GBR (2), GER (2), GRE, HUN (2), ISR, ITA (2), JPN, MEX, NAM, USA (2).
    vrouwen: AUS (2), BRA (2), CHN, ESP (2), FRA (2), GBR, GER (2), HUN, ITA, JPN, MEX, MON, NED, POR, RSA, USA (2).

    ritmische gymnastiek
    individueel: AZE, BRA, BUL (2), CHN, ESP (2), FRA, GER (2), HUN, ISR, ITA (2), ROU, SLO, UKR, USA, UZB.
    groepen: BRA, BUL, CHN, ESP, FRA, GER, ISR, ITA, MEX, UKR.

    roeien
    skiff mannen: ALG, ANG, CRO, DEN, EGY, GER, GRE, JPN, LTU, NED, NZL, TUN, ZIM.
    twee zonder mannen: AUS, CRO, ESP, GBR, IRL, ITA, NZL, ROU, RSA, SUI, USA.
    dubbeltwee mannen: CHN, CRO, ESP, FRA, GER, IRL, ITA, NED, NOR, NZL, ROU.
    vier zonder mannen: AUS, FRA, GBR, NED, NZL, ROU, USA.
    dubbelvier mannen: GBR, GER, ITA, NED, POL, ROU, SUI.
    acht mannen: AUS, GBR, GER, NED, ROU.
    lichte dubbeltwee mannen: CZE, EGY, ESP, IRL, ITA, MEX, NOR, SUI.
    skiff vrouwen: ALG, AUS, AUT, BUL, GER, LTU, MAR, NED, NZL, RSA, SRB, TOG, UGA, USA.
    twee zonder vrouwen: AUS, CHI, CZE, ESP, GBR, GRE, IRL, LTU, NED, ROU, USA.
    dubbeltwee vrouwen: AUS, CHN, FRA, IRL, ITA, LTU, NED, NOR, NZL, ROU, USA.
    vier zonder vrouwen: AUS, CHN, GBR, NED, NZL, ROU, USA.
    dubbelvier vrouwen: AUS, CHN, GBR, GER, NED, ROU, SUI.
    acht vrouwen: AUS, GBR, GER, NED, ROU.
    lichte dubbeltwee vrouwen: CAN, CHN, GBR, NZL, ROU, SUI, TUN, USA.

    rugby sevens:
    mannen: ARG, AUS, FIJ, FRA, IRL, JPN, KEN, NZL, SAM, URU, USA.
    vrouwen: AUS, BRA, CAN, FIJ, FRA, GBR, IRL, JPN, NZL, RSA, USA.

    schermen

    schieten
    10m luchtgeweer mannen: AUS, AUT, CHN (2), CZE (2), FRA, GER, INA, IND (2), ITA, JPN, KAZ, KOR, MEX, SVK, SWE, USA.
    50m luchtgeweer 3 posities mannen: AUS, AUT, CHN (2), CZE, FIN, FRA, HUN, IND (2), KAZ, MEX, MGL, NOR, NZL, POL, SUI, THA, UKR, USA.
    10m luchtpistool mannen: AUS, AZE, BRA, BUL, CAN, CHN (2), FRA, GER, IND (2), KOR, MAS, MGL, PAK, SRB, SUI, TUR, UKR.
    25m snelvuurpistool mannen: AUS, CHN (2), CUB, CZE, EST, FRA, GER (2), IND (2), JPN, KAZ, KOR (2), PAK, UKR, USA, VEN.
    trap mannen: CHN (2), CRO, CZE, FRA (2), GBR, GUA, IND, IRI, ITA (2), KUW, NZL, QAT, SVK, SWE, TPE, USA (2), VEN.
    skeet mannen: ARG, AUS, CZE, DEN, EGY, FIN, FRA, GRE (2), IND, ITA, KOR, KUW, NOR, PER, QAT, SWE (2), TPE, USA (2).
    10m luchtgeweer vrouwen: ARG, AUS, CHN (2), FRA, GBR, IND (2), IRI (2), KOR (2), NOR, POL, SUI (2), USA (2), VIE.
    50m luchtgeweer 3 posities vrouwen: AUS, CAN, CHN (2), CZE, DEN, FRA, GER, IND (2), KAZ (2), KOR (2), MGL, NOR, NZL, POL, USA (2).
    10m luchtpistool vrouwen: ARM, AUS, CHN (2), FRA, GRE (2), HUN, IND, KOR (2), PAK, SRB, TPE, UKR, USA (2), VIE.
    25m pistool vrouwen: AUS, BUL, CHN (2), ECU, FRA, GEO, GER, IND (2), IRI, KOR (2), LAT, MEX, POL, THA, TPE (2), USA.
    trap vrouwen: AUS (2), CHN (2), ESP, FRA, GBR, GER, GUA, IND, ITA (2), KOR, LBN, POR, SVK, TPE (2), USA (2).
    skeet vrouwen: AUS, CHI, CHN (2), FRA, GBR, GER (2), GRE, IND, ITA (2), KOR, MEX, PER, SVK (2), TUR, UKR, USA (2).

    skateboard
    park mannen: FRA.
    street mannen: FRA.
    park vrouwen: FRA.
    street vrouwen: FRA.

    surfen
    mannen: AUS (2), BRA (2), FRA, ITA, JPN (3), MEX, NZL, PER, RSA (2), USA (2).
    vrouwen: AUS (2), BRA, CAN, CRC, FRA (2), JPN, NZL, POR, RSA, USA (3).

    synchroonzwemmen
    duet: AUS, AUT, BRA, CAN, CHN, EGY, ESP, FRA, GBR, GRE, ITA, JPN, KAZ, MEX, NED, NZL, RSA, USA.
    team: AUS, CAN, CHN, EGY, ESP, FRA, ITA, JPN, MEX, USA.

    taekwondo
    -58kg mannen: AZE, ESP, FRA, HUN, ITA, KOR, NIG, SEN, TUN.
    -68kg mannen: BUR, CHN, EGY, ESP, FRA, GBR, JOR, TUR, UZB.
    -80kg mannen: BUR, EGY, IRI, ITA, JOR, KOR, TUN, USA.
    +80kg mannen: AIN, CIV, CRO, GAM, GBR, MEX, NIG, TUR.
    -49kg vrouwen: CHN, CRO, ESP, LES, MEX, THA, TUN, TUR.
    -57kg vrouwen: CAN, CHN, GAB, GBR, IRI, TPE, TUN, TUR.
    -67kg vrouwen: BEL, CHN, CIV, EGY, FRA, JOR, NGR, SRB.
    +67kg vrouwen: CHN, CIV, FRA, GBR, KOR, MAR, TUR, UZB.

    tafeltennis
    enkel mannen: AUS (2), BRA (2), CAN (2), CHN (2), EGY (2), FRA (2), SWE (2).
    team mannen: AUS, BRA, CAN, CHN, EGY, FRA, SWE.
    enkel vrouwen: AUS (2), BRA (2), CHN (2), EGY (2), FRA (2), GER (2), USA (2).
    team vrouwen: AUS, BRA, CHN, EGY, FRA, GER, USA.
    gemengd dubbel: AUS, BRA, CHN, CUB, EGY, FRA, GER.

    tennis
    enkel mannen: ARG, CHI, CHN.
    enkel vrouwen: ARG, BRA, CHN.

    trampoline
    mannen: AUT, CHN, FRA, GBR, JPN, POR.
    vrouwen: BRA, CAN, CHN, FRA, GBR, USA.

    triatlon
    mannen: FRA (2), GBR (2), GER (2).
    vrouwen: FRA (2), GBR (2), GER (2).

    voetbal
    mannen: ARG, DOM, EGY, ESP, FRA, ISR, MLI, MAR, NZL, PAR, UKR, USA.
    vrouwen: BRA, CAN, COL, FRA, NZL, USA.

    volleybal
    mannen: BRA, CAN, FRA, GER, JPN, POL, USA.
    vrouwen: BRA, DOM, FRA, POL, SRB, TUR, USA.

    waterpolo
    mannen: AUS, CRO, ESP, FRA, GRE, HUN, ITA, JPN, MNE, RSA, SRB, USA.
    vrouwen: AUS, CHN, ESP, FRA, GRE, HUN, ITA, NED, RSA, USA.

    wielrennen
    wegrit mannen: ALG, ANA, ARG, AUS (3), AUT (2), BEL (4), CAN (2), CHN, COL (2), CRC, CZE, DEN (4), ECU, ERI, ESP (3), EST, FRA (4), GBR (4), GER (2), GRE, GUA, HKG, HUN, IRI, IRL (2), ISR, ITA (3), JPN, KAZ (2), KOR, LAT, LUX, MAR, MGL, MTN, NED (3), NOR (2), NZL (2), PAN, POL, POR (2), RSA, RWA, SLO (4), SUI (2), SVK, THA, TUR, UGA, UKR, URU, USA (3), UZB, VEN.
    tijdrit mannen: ANA, AUS (2), AUT, BEL (2), CAN (2), COL, DEN (2), ECU, ERI, ESP, FRA, GBR (2), GER, IRL, ITA (2), KAZ, LAT, NED, NOR (2), NZL, POL, POR (2), SLO, SUI (2), USA (2).
    wegrit vrouwen: ALG, ANA (2), AUS (3), AUT (2), BEL (4), BRA, BUR, CAN (2), CHI, CHN, COL, CRC, CUB (2), CZE, DEN (2), ESP (2), FIN, FRA (4), GBR (4), GER (3), HKG, IRL, ISR, ITA (4), JPN, KAZ, KOR, LAT, LTU, LUX, MAS, MEX, MTN, NAM, NED (4), NGR, NOR (2), NZL (2), POL (3), POR, RSA (2), RWA, SLO (2), SRB, SUI (3), SVK, SWE, THA, TTO, UKR, USA (3), UZB (2), VIE.
    tijdrit vrouwen: ANA, AUS (2), AUT (2), BEL, CAN, CHN, COL, CUB, CZE, DEN (2), ESP, FRA (2), GBR (2), GER (2), ITA, NED (2), NOR, NZL, POL (2), RSA, SLO (2), SUI, UKR, USA (2), UZB.

    worstelen
    -57kg vrije stijl mannen: ALB, ANA, ARM, JPN, SRB.
    -65kg vrije stijl mannen: ANA, ARM, HUN, IRI, PUR.
    -74kg vrije stijl mannen: ANA, GRE, JPN, SRB, USA.
    -86kg vrije stijl mannen: IRI, KAZ, SMR, USA, UZB.
    -97kg vrije stijl mannen: AZE, BRN, GEO, TUR, USA.
    -125kg vrije stijl mannen: ANA, GEO, IRI, TUR, USA.
    -60kg Grieks-Romeins mannen: CHN, IRI, JPN, KGZ, UZB.
    -67kg Grieks-Romeins mannen: ARM, AZE, CUB, IRI, SRB.
    -77kg Grieks-Romeins mannen: ARM, AZE, JPN, KGZ, UZB.
    -87kg Grieks-Romeins mannen: BUL, HUN, KAZ, TUR, UKR.
    -97kg Grieks-Romeins mannen: ANA, ARM, CUB, CZE, IRI.
    -130kg Grieks-Romeins mannen: CHN, CUB, EGY, IRI, TUR.
    -50kg vrije stijl vrouwen: CHN, JPN, MGL, TUR, USA.
    -53kg vrije stijl vrouwen: ANA, ECU, IND, JPN, SWE.
    -57kg vrije stijl vrouwen: JPN, MDA, NGR, POL, USA.
    -62kg vrije stijl vrouwen: GER, JPN, KGZ, NOR, UKR.
    -68kg vrije stijl vrouwen: FRA, JPN, MDA, MGL, TUR.
    -76kg vrije stijl vrouwen: COL, CUB, JPN, KGZ, USA.

    zeilen
    IQFoil mannen: ALG, ARG, ARU, AUS, BRA, CHN, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, ISR, ITA, NED, NZL, SUI.
    IQFoil vrouwen: ARG, AUS, CHN, CRO, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, ISR, ITA, MEX, NED, NOR, NZL, POL, USA.
    kite mannen: ANT, AUT, BRA, CHN, COL, CRO, CYP, FRA, GER, ITA, MRI, NZL, SGP, SLO, THA.
    kite vrouwen: ARG, AUS, CAN, CHN, ESP, FRA, GER, GBR, ISR, ITA, MRI, NED, NZL, THA, USA.   
    Ilca 7: ANG, ARU, AUS, BEL, CHI, CRO, CYP, DEN, EGY, ESP, FIN, FIJ, FRA, GBR, GER, GUA, HKG, HUN, IND, IRL, ITA, MNE, NED, NOR, NZL, PER, POR, PUR, SAM, SGP, SWE, THA, TUR. 
    Ilca 6: ARG, AUS, BEL, BER, BRA, CAN, CAY, CHI, CHN, DEN, EGY, ESP, FIJ, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, MAS, MEX, MOZ, NED, NOR, NZL, PER, POL, POR, SUI, SWE, THA, TUR, URU, USA.
    49'er: AUS, AUT, CAN, CHN, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, IRL, NED, NZL, POL, SUI, URU, USA.
    49'er FX: AUS, BEL, BRA, CAN, CHN, DEN, ESP, FRA, GBR, ITA, NED, NOR, NZL, SWE, USA. 
    470 mixed: AUS, AUT, CHN, ESP, FRA, GER, ISR, JPN, POR, SUI, SWE.
    Nacra 17: ARG, AUS, AUT, BRA, CHN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, ITA, NED, NZL, SWE, USA.

    zwemmen
    50m vrij mannen: ARU, AUS (2), CAN, CAY, CHN, FRA (2) GBR (2), GRE (2), HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, KOR, MAS, NED, NOR, POR (2), SIN, SUR, TTO, UKR, USA (2).
    100m vrij mannen: AUS (2), BRA (2), CAN, CAY, CHN (2), HUN, FRA (2), GBR (2), ISR, ITA, JPN, KOR, MAS, NZL, POR, ROU, SRB, TTO, USA (2).
    200m vrij mannen: AUS (2), AUT, CHN (2), GER (2), GBR (2), ISR, ITA, JPN (2), KOR (2), LTU, MAS, ROU, USA (2).
    400m vrij mannen: AUS (2), AUT, BEL, BRA, BUL, CHN, FRA, GER (2), HUN, IRL, ITA (2), KOR, LTU, MAS, SUI, TUN, UKR, USA (2), VEN.
    800m vrij mannen: AUS (2), BRA, BUL, CHN (2), EGY, FRA (2), GBR, GER (2), HUN (2), IRL, ITA (2), KOR, MAS, NOR (2), ROU, TUN, TUR, UKR, USA (2), VEN, VIE.
    1500m vrij mannen: AUS, CHN, EGY, ESP, FRA (2), GBR, GER (2), HUN (2), IRL, ITA (2), MAS, NOR, ROU, TUN, TUR (2), UKR, USA (2).
    4x100m vrij mannen: AUS, BRA, CAN, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, JPN, SRB, SWE, USA.
    4x200m vrij mannen: AUS, BRA, CAN, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, ISR, ITA, JPN, KOR, LTU, SUI, USA.
    100m rug mannen: AUS (2), CHN, CZE, ESP, FRA (2), GBR (2), GER, GRE, HUN (2), ITA, JPN, KOR, NZL, POL (2), POR, RSA, SUI, UKR, USA (2).
    200m rug mannen: AUS (2), CHN, ESP, FRA (2), GBR (2), GRE, HUN (2), ITA, JPN (2), NZL, POL, RSA, SUI, UKR, USA (2).
    100m school mannen: CHN (2), GBR, GER (2), ITA (2), KGZ, KOR, NED (2), TUR, USA (2).
    200m school mannen: AUS, CHN (2), FRA (2), ISL, JPN (2), LTU, MEX, NED (2), SWE, USA (2).
    100m vlinder mannen: AUS (2), AUT, BRA, BUL, CAN (2), CHN, FRA, GBR (2), HUN (2), ISR (2), JPN (2), NED, POL, POR, RSA (2), SUI, USA (2).
    200m vlinder mannen: BRA, CAN, CHN (2), ESP, FRA, HUN (2), ITA (2), JPN (2), POL (2), RSA, SUI, TPE, UKR, USA (2).
    200m wissel mannen: AUS, CAN, CHN (2), ESP, FRA, GBR (2), HUN, ITA, JPN (2), RSA, USA (2).
    400m wissel mannen: AUS, CHN, FRA, GBR, ITA, JPN (2), NZL, USA (2).
    4x100m wissel mannen: AUS, AUT, CAN, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ITA, JPN, KOR, NED, POL, SUI, USA.
    50m vrij vrouwen: AUS (2), BEL, CHN (2), DEN, FRA, GBR, HKG, NED (2), POL, SWE (2), USA (2).
    100m vrij vrouwen: AUS (2), CHN (2), FRA (2), GBR (2), HKG, NED, SWE, USA (2).
    200m vrij vrouwen: AUS (2), BEL, CAN, CHN (2), CZE, GBR (2), GER, HKG, HUN, NED, NZL, USA (2).
    400m vrij vrouwen: AUS (2), BEL, BRA (2), CAN (2), CHN (2), CZE, GBR, GER (2), HKG, HUN, ITA, JPN, NZL, USA (2).
    800m vrij vrouwen: AUS (2), CHN (2), GER, HUN, ITA, NZL, USA (2).
    1500m vrij vrouwen: AUS (2), BRA, CHN (2), FRA, GER (2), ITA, USA (2).
    4x100m vrij vrouwen: AUS, BRA, CAN, CHN, DEN, FRA, GBR, HKG, HUN, ITA, JPN, NED, POL, SLO, SWE, USA.
    4x200m vrij vrouwen: AUS, BRA, CAN, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, JPN, NED, NZL, TUR, USA.
    100m rug vrouwen: AUS (2), BEL, CAN (2), CHN (2), ESP, FRA (2), GBR (2), NED (2), USA (2).
    200m rug vrouwen: AUS (2), CAN (2), CHN (2), ESP, FRA, GBR (2), HKG, HUN (2), ITA, JPN, KOR, POL (2), POR, USA (2).
    100m school vrouwen: ARG, CAN, EST, GER, IRL, ITA (2), JPN, LTU (2), NED, POL, RSA (2), SIN, SWE, USA (2).
    200m school vrouwen: AUS (2), CAN (2), CHN, DEN, JPN (2), LTU, NED, RSA, USA (2).
    100m vlinder vrouwen: AUS (2), BEL, BIH, CAN (2), CHN (2), CZE, FRA, GER, GRE, JPN (2), RSA, SWE, USA (2).
    200m vlinder vrouwen: AUS (2), BIH, CAN, CHN (2), DEN, GBR (2), JPN (2), USA (2).
    200m wissel vrouwen: AUS (2), CAN (2), CHN (2), FRA, GBR (2), HUN, IRL, ISR, ITA, JPN (2), KOR, NED, RSA, USA (2).
    400m wissel vrouwen: AUS, CAN (2), CHN, FRA, GBR (2), ISR, ITA, JPN (2), USA (2).
    4x100m wissel vrouwen: AUS, CAN, CHN, DEN, FRA, GBR, GER, HKG, IRL, ITA, JPN, NED, POL, SGP, SWE, USA.
    4x100m mixed relay: AUS, BRA, CAN, CHN, FRA, GBR, GER, GRE, ISR, ITA, JPN, KOR, NED, POL, SWE, USA.

    Archief per jaar
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • -0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!