Voor de fotografieles zouden we graag is proeven van de tak Urban fotografie (verlaten gebouwen van binnenuit fotograferen).
Hiervoor zoeken we dus een verlaten gebouw, dat we op een legale manier zouden mogen betreden (dus met toestemming van de eigenaar).
We zouden met een tiental personen zijn, en beloven niets (verder) af te breken.
Heb jij zo'n gebouw ergens ten lande, ten velde staan, of ken je iemand die zo'n gebouw in bezit heeft, stuur me een emailtje.
Alvast bedankt!
Nienna
Reacties op bericht (1)
08-09-2010
Vraagske
Oei nee ik weet alleen maar illegale plaatsen. Louche he :)
Ik em een vraagske: ik weet niet of je er tijd voor hebt maar wat denk je van volgend voorstel: ik maak dingen en jij trekt ze.
Want ik zit me soms uit de naad te werken om iets deftig te stikken en als ik het dan trek, zie ik zo iets zielig liggen op de foto.
Echt triestig. Of ik zal eens moeten sparen voor een deftige camera ma ja da zeg ik ook al een tijdje...