Wat gebeurt er in dat teefjeslijf? Tanden, snorharen en nagels zijn al aan het groeien. De pups zijn intussen reeds ontwikkeld tot miniatuurhondjes. Vanaf vandaag zal het vruchtwater sterk toenemen en zullen de pupjes zich beginnen te draaien.
En of we dat merken? Muhlann is over de hele dracht nu bijna 1kg bijgekomen. Vanaf vandaag zal haar gewicht sterk toenemen. We hebben het gebruikelijke avond-joggen inmiddels gereduceerd van 5 km naar 3km naar anderhalf. Ze wordt nu dagelijks een vijftal keer kort uitgelaten ipv een drietal keer wat langer. Ook bij het spelen in het bos moeten we haar intomen. Ze is sneller moe maar wil cockergewijs toch steeds blíjven gáan. Eenden, water, bos,...- de hémel, een droom!
De dierenarts vond al snel 2 pupjes. De derde was eventjes zoeken. Meer dan 4 zullen het er volgens de dierenarts niet zijn. De pupjes zijn nu ongeveer 2 cm groot. Vandaag hebben we Muhlan nog eens ontwormd. De volgende keer ontwormen gebeurt 1 dag na de geboorte van de pups. Ook puppy-voeding gekocht om de mama-in-spé wat extra te ondersteunen. Vanaf morgen mag Mulan ipv 275 ->340 gram. Dat wordt vast haar geluksdag! De eerstvolgende afspraak met de dierenars plannen we -als alles goed gaat- 6 weken na de geboorte. Dan moeten de pupjes gechipt en gevaccineerd worden.
Deze toffe speelkameraad lijkt wat op de maatjes van Joppe. Hij was z'n baasje kwijt. Bleek 'Dublin' te heten. Gelukkig vonden we zijn baasje snel terug