Donderdag 11 november 2010
Vandaag laatste etappe.
Het ontbijt was enkel voor ons 2 ,geserveerd op onze tafel, maar met zoveeeel eten , dat je het met 4 nog niet allemaal op krijgt, en sloten koffie, ons geserveerd door Hilde.
We werden door Dirk weggebracht naar het St Barbara ziekenhuis, de plaats waar we gisteren eindigden, en vanwaar we vandaag starten.
De zon scheen zelfs ! maar voor niet lang !
Er was veel wind maar het viel mee. Na 4km ,voorbij de grote Kiewiheide,slaagden we er bijna in om de verkeerde weg te nemen , ik was te snel , al een geluk Bert had het gezien al was de bewegwijzering toch een beetje trikky, want 360gr draaien!
Het is eraan te zien dat het geen gewone weekdag is, want we zien onderweg joggers, mountainbikers, koetsen , ruiters, wandelaars...
We togen verder langs de Kriekaard om rond 10h35 aan de Hoefaard te komen waar een kapelletje vermeld staat op de kaart . We troffen er enkel nog de restanten van de bodem .
Hier youghurt en dan verder langs de Gellikerheide naar de Grote heide, over de Bezoensbeek om tegen 12h de Lietenberg te bereiken .
Hier hebben we geluncht en enkele tassen koffie gedronken , picknick was er geen probleem , wel fijn dat we binnen zaten om te eten want het begon flink frisser te worden .Van daar ging het via de Asselberg, Daal en aan het Soete Dal ging het fout , we moesten de weg over en dan verder langs de weg , maar het leek ons toch ietske te ver langs een drukke baan , toen zijn we maar terug gegaan , en jawel , mislopen ! Waarschijnlijk een pijltje niet gezien achter een geparkeerde wagen of zo .
OK, terug op het rechte pad ! maar dan waren de weergoden ons niet meer goed gezind en is het beginnen waaien en regenen en niet een klein beetje , toen was het 13h30.
Net voor de zandgroeve zijn we nog eens een pijl voorbij gelopen , speelde de vermoeidheid ons soms parten ? ook hier hadden we het snel in de gaten .
Meibos en dan Paependaal , daar stond de klok op 14h15 , hier ben ik uitgeschoven en een verzeerde bil als gevolg , vanaf hier op automatishe piloot !
Wat verder dachten we dat we een beetje aan het halucineren waren , een boot , midden in het bos , kijk op de bijgevoegde fotos en overtuig jullie , het was echt . Een beetje verder dachten we dan dat Sint Niklaas er aan kwam , getuige de foto , maar het was hem niet , wel een wit paard.
Om 15h , of zo bereikten we onze B&B , moe maar tevreden , we waren er ondanks de regen en het modder geploeter dan toch maar in geslaagd onze lange afstanstocht tot een goed einde te brengen .
Rina , we denken dat die everzwijnen en die reeen achter de bomen naar ons staan wuivven hebben , alleen hebben we ze niet gezien !
Hadden we reeds verteld dat onze kamer een tuintje heeft ? De foto hierbij , al is het nu wat frisjes om op de bank te gaan liggen , we zullen moeten terug komen volgende zomer !
Het is nu 17u30 en we gaan afsluitend eten in de Nuance...... nee nee niet in Duffel maar wel hier om de hoek in Wiemesmeer.
Hierbij willen we jullie graag ons verblijfsadres mee geven en een paar andere links. Het proberen waard om hier te komen logeren , een warme en vriendelijke sfeer !
www. deedelsteen.be
www.nationaalpark.be
Rest me enkel nog af te sluiten , we hebben zalige dagen beleefd , morgen komen we terug naar Duffel . Back to reality !
Knuffel van ons
Bert & Marie Jeanne
|