Dagboek van onze reizen, uitstappen,wandelingen.. Diario de nuestros viajes, excursiones, caminatas,..
30-01-2011
dag 1 in La Palma
Hallo Belgie
Hier ben ik terug, nog eventjes vermelden , gisteren avond in het restaurant nog bekenden tegen gekomen , voor Bert althans. Meneer Willy Verdonck , voor de mensen die hem kenden (Nicole ?) een vroegere zakenrelatie van Bert. Was op weg met zijn kleindochter en haar vriend , naar Panama . Die vriend was trouwens van Veurne !Wat is de wereld toch klein !
Bon deze morgen met een slaapkop vertrokken , stipt op tijd , om 6h .
We zaten aan de nooduitgang , aan de vleugel , wat ons een extra beenruimte gaf, leuk mee genomen !
Na 4 h vliegen en 1 uurtje hevige turbulentie kwamen we aan in Santa Cruz , en JA het regende.We moesten het eiland dwarsen en meestal reden we in de wolken en de mist , deed ons denken aan onze rondrit in Tasmanie . Met een busje gingen we naar het hotel , ongeveer 1 uur rijden langs kronkelende wegen en fel stijgend en daarna dalend, bereikten we het hotel. Maar de weg hierheen gaf ons reeds een voorsmaakje van de ongelooflijke schoonheid van dit eiland , knalgroen en een pracht van bloemen en planten .
Hier aangekomen zijn we natuurlijk vlug alles gaan verkennen , geloof het of niet , de zon scheen hier !!!Zo ongeveer 19 graden ZALIG .Het strand is zwart, de Atlantische oceaan O zo blauw ! mens wat is de natuur en het leven toch mooi !we hebben geluncht in hemdjes met korte mouwen en sandaaltjes op een terras aan de zee .
Onze kamer was een aangename verrassing, GROOT terras, met eigen ligzetels en dan zon , moet ik er nog een tekeninketje bij maken ? en ja we hebben daar onze siesta gehouden . Morgen gaan we op stap , wel opvallend dat de overige hotelgasten ook overwegend degelijk stapschoeisel aan hebben , we zitten dus wel degelijk goed hier , denken we .
Hierbij enkele sfeerfotos genomen in het hotel kijk en geniet mee !
zaterdag 29ste januari 2011, start van een weekje verlof
Hallo Tokio, nee ik bedoel Belgie .
We zijn nog dichtbij, het is te zeggen in Zaventem .
We vertrekken morgen voor een weekje naar La Palma , een van de Canarische eilanden .
Meest groene, westelijke en ....ook natste.
We weten wat ons te wachten staat, een paar dagen regen waarschijnlijk, maar zeker veel warmere temperaturen dan Belgie en heel veel mogelijkheden om te stappen in een prachtige natuur, daar zijn we van overtuigd, de rest is voor ons bijzaak.
We gaan nu voor een weekje om te ontdekken wat we in het vervolg aankunnen als we er terug gaan . Het is te zeggen , of deze schrijfster het niveau verschil (ravijnen en diepe dalen ) kan trotseren.
La Palma is een vulkanisch eiland , dus met kraters ! Maar blijkbaar heel groen en met veel bossen en helemaal niet toeristisch .
De volgende dagen krijgen jullie een gedetaileerd verslag van onze ervaringen .
We vliegen morgen om 6 h , inchecken om 4h , nogal vroeg , maar we moeten maar de baan oversteken om er te zijn, vermits we nu reeds in Sheraton Brussels Airport zijn .
Zal wel lukken , en er is een wake up call .
PS: daarjuist in de lounge van het hotel, ene John Logan tegengekomen; ziet er redelijk oud uit en mankt een beetje, maar voor de rest wel zeer verzorgd en vriendelijk.
Druk op onderstaande knop , en vul het formulier in en we sturen je een mailtje als wij een nieuw verhaal of foto's op de blog gezet hebben----
Haz clic el botón y rellena el formulario. Te enviaremos un correo electrónico cuando ponemos una historia o fotos nuevas en el blog.
Stuur mij een email - Envíame un email
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen - - -Haz clic el botón