Inhoud blog
  • verdwenen
  • Kerstontbijt
  • een geinig kereltje
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    mini me

    24-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verdwenen
    Tussen de rennende en fietsende kinderen door probeerde ik mij een weg te bannen naar de rinkelende telefoon.
    het viel niet mee maar toen ik hem eenmaal had en bijna hijgend mijn naam zei, bleek het niet voor niets: het was kantoor die wilde melden dat mijn collega ziek was en dat haar vervanger onderweg was maar dat ze net pas gebeld was dus het kon nog wel even duren voordat ze er was.
    Of ik het even redde alleen? me afvragend wat ze zouden doen als ik nee zei, zei ik natuurlijk dat het wel zou lukken en anders vroeg ik wel een ouder te blijven.
    Ik had een goede band met de meeste ouders en die wilde best even blijven als ik het vroeg.
    Terwijl ik aan het praten was zag ik dat er 2 kinderen elkaar te lijf wilde gaan met een auto en dat er een kindje aan het huilen was omdat mama dreigde weg te gaan dus ik verontschuldigde mij en hing snel op.
    De vechtende jongens waren inmiddels al weer vriendjes en dus kon ik me concentreren op het huilende kind,moeder keek opgelucht toen ik het kind van haar overnam en ze wegkon.
    Ik probeerde het kind af te leiden met een boekje en dat ging goed.
    Ik zat inmiddels met 16 peuters in de kring toen mijn invalster kwam: een aardige meid die meteen met de kinderen ging praten en het allemaal goed oppakte.
    Ze zong gezellig mee en probeerde de namen te onthouden maar dat zou lastig zijn in een ochtendje.
    we gingen na de kring lekker even naar buiten en deden de dingen die we altijd deden in de ochtend.

    24-08-2015 om 16:19 geschreven door mini me  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/08-30/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs