Afgelopen weekend was het een lekker lang weekend, het 1-mei weekend. Op vrijdag waren we ook allemaal thuis en daarvan hebben we geprofiteerd door naar zee te gaan waar oma en opa op dat moment verbleven met de caravan. Samen met mammie en pappie zijn we naar ginder gereden, hebben we samen een aperitiefje genoten. Je had van ons kinder-champagne gekregen maar dat vond je niet lekker. Je drinkt (nog) niet graag dranken met brubbeltjes. De nootjes en chips daarentegen vond je wel lekker. Nadien zijn we gaan eten met ons zevenen in een restaurantje aan de zee. Daar heb jij (net als mama) balletjes in tomatensaus gegeten. En dat was wel "spek" naar jou "bek". Je hebt nadien ook nog wat gespeeld aan de caravan, met je traktor (taktok zoals jij het noemt). Voor we het wisten was de dag alweer voorbij en mocht je terug naar huis, richting bedje.
Zaterdag zijn we dan met jou gaan winkelen, naar de schoenwinkel om precies te zijn. We hadden al een vermoeden dat je schoentjes aan de kleine kant begonnen te worden en bovendien -met de komst van de zomer- werd het tijd om eens uit te kijken voor nieuwe sandaaltjes. Dus zijn we met jou naar de winkel geweest waar we normaal gaan, de Kadee. Daar hebben we hele mooie, geel/bruine schoentjes gekocht voor jou. Het kleur heten ze "maïsgeel". Gesloten schoenen konden we snel vinden, maar sandaaltjes was iets moeilijker. Blijkbaar waren we, nu het mei is, al wat later aan om nog sandalen te kopen. Dus zijn we naar een andere winkel gegaan, Vanluchene in Roeselare. Maar daar was het nog erger! Ze hadden maar 1 paar sandaaltjes en die vonden we dan nog niet mooi. Bovendien heb jij lange, smalle voetjes en deze sandalen waren te breed voor jou voetjes. Dan zijn we naar Schoenen Etienne gegaan en daar vonden we wel onze gading. We hadden er zelfs keuze uit verschillende sandaaltjes. We hebben toen gekozen in oranje met een beetje grijs. Ze zijn superleuk!
Op zondag was het dan een grote dag voor... mama... het was mijn verjaardag! In de voormiddag hebben we je volop thuis laten spelen, je 's middags stoofvlees laten eten en na je dutje vertrokken we naar de Cap Blanc Nez. Daar hebben we een wandeling gemaakt naar het water waar er kite-surfers aan het werk waren. Dat vond jij natuurlijk super om te zien! De wandeling was je wel snel moe en toen wilde je op papa's schouders zitten. Je ging voor papa staanen zei "papa ezelpaard" en je stak je handjes in de lucht als "papa, draag mij aub". Toen eb ik de slappe lach gekregen. "Papa ezelpaard". Hilarisch!!
's Avonds zijn we dan nog bij opa en oma gestopt, waar jij dan in je bedje in slaap gevallen bent.
Bijlagen: alexander.JPG (208.7 KB)
05-05-2015 om 21:49
geschreven door Zonnestraaltje
|