Goedenavond,
Het boek is uit! Het duurde even maar eindelijk heb ik mijn doel bereikt. Omdat het boek donderdag binnen moet, heb ik het gisteren nog snel uitgelezen om het te kunnen binnenbrengen.
Algemeen gezien sprak het boek me niet aan, het is veel te moeilijk. Het verloop wel vlotter dan verwachter, aangezien ik toch deeltjes van het boek goed begrepen heb. Ik vind het namelijk zeer vervelend om niet te begrijpen waarover een boek gaat en je daardoor bepaalde zinnen opnieuw moet lezen. Dit was soms wel het geval en het maakte het ook lastig.
Toch zie ik een potentieel in dit boek. De korte verhaaltjes zijn interessant en geeft voordelen. Wanneer er weinig tijd is, dan is de drempel niet te groot om toch een boek vast te houden. Want het kan wel vervelend zijn als je geen heel hoofdstuk kan uitlezen in één keer. Ik zou het boek dan ook aanraden voor mensen die geïnteresseerd zijn in verhalen over de oorlog en meer specifiek in persoonlijke getuigenissen. Het is een moeilijk boek, volwassenen zullen dit zeker appreciëren.
Tot ziens,
Iris
|