Vindt u dat wij, als Belgen, onze eigen 'St. Patrick's Day'-variant verdienen?
Mijn blog als bezigheidstherapie
Mijn dagelijkse/wekelijkse ervaringen
15-03-2010
Maiden message of eerste stappen in de blogwereld
Hallo lezers
Er hebben mij al velen gevraagd waarom ik geen dagboek bijhoud van mijn ervaringen. Een dagboek vind ik zo veel werk en veel te tijdrovend. Daarom dacht ik na een tijdje aan een weblog; geen beslommeringen om papier bij te houden, altijd klaar om iets in te schrijven en jullie kunnen het direct lezen.
Dit zijn dus mijn eerste (baby-)stapjes in de grote, boze blogwereld. Wat komt hier allemaal in te staan? Alles waar ik tijdens het moment van typen maar aan denk: bedenkingen bij het nieuws, goeie films die ik gezien heb, mooie stukken tekst die ik gelezen heb, nieuwtjes uit het ziekenhuis of van het thuisfront... Ik zie wel. Sommige dagen schrijf ik misschien heel weinig, andere dagen dan weer iets meer. Dat is het voordeel van dit bloggen; je doet gewoon je eigen ding en de lezers vinden het goed of vinden het maar niets. Ze kunnen dit dan ook gelijk wanneer melden en misschien kan ik er dan later rekening mee houden.
Nu ga ik eerst even de krant doornemen zodat ik weer wat mee ben met de wereld hier buiten het ziekenhuis. Waar zullen ze nu weer staken, waar zullen er nu weer aanslagen geweest zijn...? Altijd verrassend die kranten!