Hierbij het wekelijks verslag van onze weekendwedstrijd.
Op week 2 maakten we de verplaatsing naar GULLEGEM, een vaste ploeg in onze reeks met toch wel redelijk wat kwaliteit in de ploeg.
Je weet dus op voorhand dat dit geen simpele wedstrijd ging worden, het vertrouwen was wel groot want op week 1 hadden we afstand kunnen nemen met 7/2 van Esseghem.
Maar de afwezigheid van enkele basisspelers maakte het er voor onze kapitein niet simpeler op.
Onze kapitein Joeri besloot het met volgende tripletten te doen:
Michael met Max en Patrick
Joeri met Fred en Stef
David met Patrick en Xavier
Verslag ronde 1:
Het triplet van Joeri en het triplet van David beleefden een zeer moeilijke wedstrijd, al snel werd hier verloren en kwam de stand van 2/0 op het blad. Het triplet van Michael beleefde ook een zeer zware wedstrijd, constante druk van Gullegem, maar door 1 kans konden we de wedstrijd toch nipt in onze voordeel draaien. Tussenstand : 2/1 in het voordeel van Gullegem
Verslag ronde 2:
Het triplet van Michael heeft zoveel energie moeten geven in wedstrijd 1 dat het niveau naar beneden ging, al vlug moesten ze dan ook de duimen leggen tegen het sterke triplet van Gullegem, maar David speelt een prima wedstrijd en kan de stand naar 3/2 terugbrengen. Het triplet van Joeri komt al snel achter, maar door een vechtersmentaliteit komen ze terug tot 11/11, jammer verliezen ze deze match nipt wat de stand op 4/2 brengt in het voordeel van Gullegem.
Verslag ronde 3:
Met een 4/2 achterstand aan ronde 3 beginnen maakt het er zeker niet makkelijk op.
Het triplet van Joeri verliest snel zijn 3de wedstrijd en ook het triplet van Michael heeft het moeilijk, deze wedstrijden worden dan ook snel verloren.
Na een langere wedstrijd moet ook David de duimen leggen wat de zware cijfers van 7/2 op het blad brengen. Ik kan alleen maar zeggen dat het een verdiende overwinning was van Gullegem die prima gespeeld hebben thuis.
Op de volgende speeldag wacht er ons weer een zeer moeilijke uitwedstrijd en dit naar Schorpioen.
Momenteel staan we op een 4de plaats in de stand KOMAAN PC DE VRIENDEN
Even wil ik toch ook tijd maken voor het publiceren van droevig nieuws.
Zaterdag werd ons ook het overlijden gemeld van Glen De Baecke.
Dit was een speler die we zeer regelmatig op tornooien tegenkwamen, een zeer deftig niveau haalde maar jammer genoeg op de jonge leeftijd van 38 een hersenblieding gekregen die hem fataal werd.
Hierbij wil ik uit naam van PC DE VRIENDEN onze steun betuigen bij de naasten en wensen hen veel steun in dit rouwproces.
Om toch even de andere ploegen van PC DE VRIENDEN niet te vergeten, hierbij een kort verslag.
Ik kan jammer genoeg niet veel schrijven hierover aangezien ik zelf bij deze ploegen niet actief en mijn kalender het niet toelaat om deze wedstrijden te gaan bekijken.
Momenteel hebben we dus nog 2 ploegen actief in provinciale afdeling.
PC DE VRIENDEN 1 komt dit jaar uit in Afdeling 1.
Op de eerste speeldag moesten zij de verplaatsing maken naar Apero 1 ( direct een moeilijke uitwedstrijd).
Na een sterke prestatie werd er jammer genoeg verloren met 6/3.
Klein detail: in deze reeks speelt ook met vader met Tervuren 1, toch voor hem een kleine proficiat want hij wist te gaan winnen bij L Amigos 2 met 4/5.
PC DE VRIENDEN 2 komt dit jaar uit in Afdeling 5.
Jammer genoeg was er onduidelijkheid over de uitslag van deze wedstrijd dus deze zal ik later doorsturen.
Ik wens beide ploegen dit jaar veel succes met de wintercompetitie GO GO PC DE VRIENDEN
verslag 1ste competitiewedstrijd pc de vrienden vs esseghem 04/10/2014
Hello Vrienden,
Het is inderdaad een tijdje geleden maar ik vergeet jullie niet hoor.
Een ook dit seizoen ga ik proberen J na elke competitiewedstrijd een verslag te maken.
We zijn dus van start gegaan op zaterdag 04/10/2014 met een thuiswedstrijd tegen Esseghem.
In de transferperiode heeft Beersel toch 3 sterke spelers kunnen aantrekken, Frédéric Wauthier, franstalige speler die van hoger niveau komt.
En Max die gekomen is van Verbroedering die toch een niveau boven ons spelen.
En Patrick Allonscius die van Esseghem gekomen is, een sterke pointeur die eveneens het verschil kan maken.
De tripletten waren door onze kapitein als volgt gemaakt:
Joeri met Frédéric en Andy
Michael met Max en Patrick
David met Kris en Xavier
Reserve waren Patrick Allonscius en Gert Surkeyn.
Verslag ronde 1:
In deze ronde ging het zeer vlot voor het triplet van Michael, al vlug kon er een kloofje gemaakt worden en gewonnen werd er met 13/0. Het triplet van David ging ook super, en kon snel ook zijn wedstrijd winnend afsluiten met 13/2. Het enige triplet dat moeite had was dit van Joeri,halfweg stonden ze 1/9 in het krijt en dan kwam er een belangrijke wissel in dit triplet, Joeri nam het schot over van Frédéric en het triplet speelde losser en beter. En wat later kwamen de mooie cijfers van 13/10 op het blad en een 3/0 voordeel voor Beersel.
Verslag ronde 2:
Mits we met sterke reserve hebben dit seizoen, besloten we van Patrick te laten spelen in de plaats van Andy en kwam Gert in de plaats van Xavier.
Jammer genoeg verliep dit niet zo goed, het triplet van David moest te duimen leggen tegen Esseghem en ook Joeri verloor zijn 2de wedstrijd.
De bal lag dus in het kamp van het triplet van Michael, want een 3/3 stand moest toch vermeden worden, het werd een spannende wedstrijd die pas op het einde beslist ging worden.
Door een blijver op 10 meter in de laatste mène en 4 punten te kunnen maken ging het triplet van Michael toch met de zege aan de haal.
De stand ging dus naar 4/2 in het voordeel van PC DE VRIEDEN
Verslag ronde 3:
Met een 4/2 tussenstand weet je dat het punt bijna is, maar je moet toch geconcentreerd blijven tot het einde.
Onze kapitein besloot terug met het winning team te spelen van ronde 1, Andy ging er terug op en Xavier ook in de plaats van Patrick en Gert.
Het triplet van Michael ging op hun niveau verder van de vorige wedstrijden en na een sterke wedstrijd konden ze ook match 3 winnend afsluiten.
Het triplet van Joeri kon dit ook wat de stand op 6/2 bracht.
Het triplet van David had meer moeite en na een zware wedstrijd konden ze uiteindelijk ook deze winnend afsluiten met 13/12.
Eindstand van deze wedstrijd: mooie 7/2 overwinning in het voordeel van PC DE VRIENDEN
Een mooie start van het kampioenschap, maar dit is nog maar het begin, er is nog een lange weg af te leggen maar we zijn goed vertrokken
GO GO PC DE VRIENDEN
Op de volgende speeldag zaterdag 11/10/2014 maken we de verplaatsing naar GULLEGEM.
Op 25/01/2014 moesten we de verplaatsing maken naar Wijnegem.
Dit is een nieuwe ploeg in onze reeks maar doet het zeer goed.
Het heeft ons bloed, zweet en tranen gekost maar we zijn er uiteindelijk wel geraakt.
We besloten het te doen in deze opstelling:
Joeri met Dave en Steph
Kris met David en Xavier
Michael met Andy en Patrick
Verloop ronde 1:
Het triplet van Kris speelt een prima wedstrijd en kan dan ook vlot winnen. Helaas verliest Joeri en moeten wij heel nipt ook onze meerdere erkennen wat een stand brengt van 2/1.
Verloop ronde 2:
Het triplet van Kris doet verder op niveau een ook wedstrijd 2 kunnen zij winnend afsluiten, Joeri kan dit ook, jammer genoeg verliest mijn triplet wat een spannende 3/3 stand brengt.
Verloop ronde 3:
Waar we 2 wedstrijden minder spelen, hebben we een prima laatste wedstrijd en kunnen we deze winnend afsluiten, jammer genoeg verliezen Kris en Joeri wat de eindstand brengt op 5/4 in het voordeel van Wijnegem.
Op 8 februari mogen we GULLEGEM in onze lokalen verwelkomen voor opnieuw een spannende wedstrijd.
hierbij een verslag van onze wedstrijd tegen Bernardus.
Mits er afwezigen zijn, had onze kapitein Joeri gevraagd aan Dave om bij de ploeg te komen. Deze heeft dit dan ook met veel plezier gedaan.
Het werd een zeer gespannen ontmoeting. Na ronde 1 was de stand nog 2/1 in ons voordeel. Maar na ronde 2 was het plots 2/4. Jammer genoeg kwam er na ronde 3 een eindstand van 3/6 in het voordeel van Bernardus.
Op de volgende speeldag maken we de verplaatsing naar Wijnegem, een ploeg die het zeer goed doet momenteel in onze reeks.
verslag wintercompetitie ESSEGHEM - PC DE VRIENDEN
Hello Vrienden,
Hopelijk heeft ieder onder u prettige feestdagen gehad en zijn jullie weer in volle vorm voor de rest van het winterkampioenschap.
Wij moestenop zaterdag 11/01 de verplaatsing maken naar Esseghem.
Deze ploeg stond met 5 punten boven ons in het klassement.
Door afwezigheid van Gert en Sven moest onze kapitein Joeri aan de ploeg knutselen. Het werden deze tripletten: Joeri met Sandy en Andy, Ik met Patrick en Steph en Kris met David en Xavier
Verslag ronde 1:
Mijn triplet speelt een zeer sterkewedstrijd en al snel is het 13/0 en 0/1 voorsprong.
Jammer genoeg verliest het triplet van Kris maar Joeri kan wel winnen want ons op een ½ stand brengt.
Verslag ronde 2:
Mijn triplet kan verder gaan en ook onze 2de wedstrijd winnend afsluiten.
Nu is het triplet van Kris dat kan winnen, Joeri verliest want een 2/4 stand brengt.
Spanning troef, nu 1wedstrijd winnen en een belangrijk punt is binnen.
Verslag ronde 3:
Na 2 wedstrijden op hoog niveau spelen we iets minder de 3de wedstrijd en verliest mijn triplet.
Joeri kan gelukkig zijn wedstrijd wel winnend afsluiten, Kris niet, wat de eindstand brengt op 4/5 winst.
Mooie overwinning.
Op de volgende speeldag, zaterdag 18 januari, mogen we BERNARDUS ontvangen in onze lokalen.
Jullie hebben er jammer genoeg even op moeten wachten , maar hier kan je toch een verslag terugvinden van onze wedstrijden thuis tegen OKAPI en uit op SINGEL.
De wedstrijd tegen OKAPI is al wel even geleden, maar na 1 ronde was het daar vlot 3/0.
OKAPI kwam nog wel terug naar 4/2 maar Beersel kon het afmaken in ronde 3 en de cijfers 6/3 kwamen op het bord.
Een uitwedstrijd op SINGEL is nooit niet simpel, zeker als je weet dat enkele vaste basisspelers afwezig waren.
Ik heb dan ook gespeeld met Kris en Stephane, Joeri met Sandy en Patrick en David met Sven en Andy.
Vanaf ronde 1 zag je al dat het moeilijk ging worden, maar we kwamen toch nog op een 2/1 voorsprong.
In ronde 2 kon enkel het triplet van Kris winnen wat de stand bracht op 3/3.
Spanning troef voor ronde 3 maar jammer genoeg kon enkel het triplet van Joeri zijn wedstrijd winnen wat de eindstand bracht op 5/4 in het voordeel van SINGEL.
Op zaterdag 23/11/2013 mochten wij in onze lokalen de fiere leider PC SCHORPIOEN ontvangen, een ploeg die dit jaar zeer sterk is met enkele spelers uit nationale afdeling.
Onze kapitein besloot het te doen met volgende ploeg:
David me Andy en Sven
Kris met Xavier en Patrick
Joeri met Michael en Stef
Verslag ronde 1:
Na een lange wedstrijd verliest het triplet van Joeri nipt hun wedstrijd, het triplet van Kris eveneens maar David kan wel winnen wat de stand brengt op ½.
Verslag ronde 2:
Het triplet van Joeri kan op niveau doorgaan en toch wel wat verrassend winnen zij van het sterkste triplet van Schorpioen, stand komt op 2/2.
Kris kan ook zijn wedstrijd winnen wat de stand naar 3/2 brengt, helaas verliest David nipt zijn wedstrijd wat het 3/3 maakt aan het einde van ronde 2.
Verslag ronde 3:
In deze ronde speelt Schorpioen zeer sterk en geen van de ploegen van PC DE VRIENDEN maakt kans op de overwinning, conclusie 3/6 in het voordeel van Schorpioen.
Op de volgende speeldag mogen we OKAPI verwelkomen in onze lokalen
Hierbij kunnen jullie mijn wekelijks verslag terugvinden.
Op week 7 mochten wij de verplaatsing maken naar GULLEGEM, een vaste waarde in 2de liga maar een ploeg die een minder begin kent dit seizoen.
Wij besloten onze tripletten helemaal te veranderen en onze kapitein besloot het met volgende opstelling te doen:
Joeri me Michael en Andy
Kris met Stef en Patrick
David met Xavier en Gert
Sven was reserve
Verslag ronde 1:
Tijdens deze ronde zag je direct dat beide ploegen hetzelfde niveau hadden, het werden dan ook 3 zeer spannende wedstrijden. Gelukkig kon het triplet van Joeri en David nipt winnen, Kris verloor helaas zijn wedstrijd. We kwamen dan ook op een ½ voorsprong.
Verslag ronde 2:
In het triplet van Kris kwam Sven in de ploeg in plaats van Stef. Deze ploeg kon zijn wedstrijd na een zeer hoog niveau van Kris dan ook winnend afsluiten, het triplet van Joeri kon dit ook. David verliest jammer genoeg nipt wat de stand op 2/4 in ons voordeel brengt.
Verslag ronde 3:
Het triplet van Joeri speelt op een degelijk niveau en ze kunnen ook hun 3de wedstrijd winnend afsluiten.
Het triplet van David kan dit ook, Kris ver liest nipt zijn wedstrijd.
Eindstand 3/6 overwinning voor PC DE VRIENDEN.
Mooie prestatie gasten wat ons op een 4de plaats brengt in het klassement.
Op de volgende speeldag mogen we SCHORPIOEN ontvangen, een ploeg met spelers uit nationale afdeling die veel te sterk is in onze reeks.
Op de bestuursvergadering van donderdag 14/11/2013 werd het besluit genomen om een wintertornooi te organiseren. Dit tornooi zou doorgaan in onze lokalen te LOT op zaterdag 22/03/2014, aanvangsuur 14u. Er zou gespeeld worden in triplet en naar 4 ronden op 13 punten.
Wel gaan we dit tornooi moeten limiteren naar 18 ploegen. Jullie kunnen reeds momenteel inschrijven op michael.dillen@live.be of telefonisch via 0491/085 384 of 0477/45 20 18.
Hopelijk zijn we jullie allemaal op deze datum. Groeten Michael
Mits ik de wedstrijden van onze andere ploegen in de wintercompetitie niet live kan bekijken, wilt natuurlijk niet zeggen dat ik deze uit het oog mag verliezen.
Hierbij dus een klein verslag van onze andere ploegen in de wintercompetitie.
PC DE VRIENDEN 1 dit jaar spelende in Afdeling1 mochten op week 6 de leider in het klassement ontvangen namelijk DE RIVIEREN 1.
Na een zeer spannende wedstrijd werd er jammer genoeg nipt verloren met 4/5.
Deze ploeg staat op heden nog wel op een knappe 4de plaats in het klassement.
Volhouden zo is de boodschap J.
PC DE VRIENDEN 2 die dit jaar uitkomen in Afdeling 5 hebben een moeilijk jaar.
Hun 6de wedstrijd hebben ze verloren op BRUSSEL WEST 1 met 6/3.
Maar het seizoen is nog lang dus nog tijd genoeg.
Momenteel staat deze ploeg op een 7de plaats in het klassement.
Jullie hebben er even moeten op wachten maar hier is toch het wekelijks verslag.
Op speeldag 6 mochten we WIJNEGEM verwelkomen in onze lokalen, een ploeg die nieuw is in onze reeks.
Voor deze ontmoeting wisten we dat we 1 triplet in supervorm hebben en 2 tripletten die minder draaien. Wat zou het geworden zijn?
Onze kapitein besloot het door afwezigheid van David te doen met volgende ploeg:
Michael met Andy en Sven
Joeri me Steph en Gijsens
Kris met Xavier en Gert
Verslag ronde 1:
Het triplet van Joeri en het triplet van Kris spelen beide op een correct niveau, dit maakt dan ook dat we vlot naar een 2/0 voorsprong komen.
Maar mijn triplet die het reeds sinds het begin van het seizoen moeilijk heeft blijft ook nu weer zwak spelen en we verliezen wat de stand op 2/1 brengt in ons voordeel.
Verslag ronde 2:
Het triplet onder leiding van Joeri blijft op hoog niveau spelen en ook hun 2de wedstrijd kunnen zij winnend afsluiten, verrassend genoeg verliest het triplet van Kris wat de stand op 3/2 brengt.
Bij ons gaat het alsmaar minder en ook onze 2de wedstrijd verliezen we wat de stand brengt op 3/3.
Verslag ronde 3:
En de beslissing van deze ontmoeting moet komen in ronde 3.
In mijn triplet komt een wissel namelijk Sandy die Sven vervangt maar al snel kijken we tegen een achterstand aan. Vrij snel verliezen we ook onze 3de wedstrijd wat de stand brengt op ¾.
Het triplet van Kris herpakt zich wel en brengt de stand naar 4/4.
Alle spanning dus op de wedstrijd van onze kapitein die na een zeer spannende wedstrijd nipt de duimen moet leggen wat de eindstand brengt op 4/5 in het voordeel van WIJNEGEM.
Momenteel staan we nog op een 4de plaats in het klassement.
Op de volgende speeldag maken we de verplaatsing naar GULLEGEM.
Zoals elke maandag kunnen jullie op mijn blog weer een verslag terugvinden van hoe het verlopen is vorig weekend.
Op 26/10 mochten wij de verplaatsing maken naar BERNARDUS, toch altijd een ploeg die bij de beteren hoort in onze reeks.
Onze kapitein besloot het met volgende ploeg te doen:
David met Michael en Andy
Kris met Gert en Xavier
Joeri met Patrick en Sven
Reserve Steph
Ook al waren er enkele spelers bij Bernardus afwezig, de ploeg die op het veld stond was nog steeds vrij sterk.
Verslag Ronde 1:
Vanaf het begin ging het zeer stroef bij het triplet van David, het schot ging niet, de pointage ging niet, er werd wat gediscussieerd, zaken die het niveau niet optimaliseren, conclusie, deze wedstrijd werd dan ook vrij vlug verloren 1/0 voor Bernardus. Het triplet van Kris zat dan weer op een wolk te spelen, waar bij ons alles tegenviel ging het daar de andere kant op, ze wonnen zeer vlot en brachten de stand op 1/1. Het triplet van Joeri moest echter zijn meerdere erkennen wat de stand op 2/1 bracht voor Bernardus.
Verslag Ronde 2:
Mits het bij ons echt niet ging, besloten we een wissel te doen, David ging naar de kant en Steph kwam op het terrein. Echt niets negatiefs hierop te zeggen, want pointage was hoe het moest, schot ging ook, maar 2 tactische beslissingen beslisten de wedstrijd, 13/7 verloren.
Het triplet van Kris ging door op zijn niveau en wist de wedstrijd opnieuw zeer vlot te winnen. Op dit triplet stond echt geen maat zaterdag.
Het triplet van Joeri speelt een prima wedstrijd maar er werd nipt verloren wat de stand op 4/2 brengt in het voordeel van BERNARDUS.
Verslag Ronde 3:
Op een stand van 4/2 weet je dat het echt niet simpel gaat worden, dan nog op verplaatsing, met een triplet dat echt niet in het spel voorkomt. Na overleg besloten we David opnieuw te laten spelen in plaats nu van Andy. Maar we bleven in het sukkelstraatje, pointage een ramp, schot niet hoe het moest en verloren werd er. Wedstrijd gespeeld 5/2.
Joeri kon zijn wedstrijd wel winnen en het triplet van Kris kan zelfs 3 keer winnen waarvoor mijn felicitaties. Proficiat gasten, zeer goed gespeeld, alleen moet de motor bij ons opnieuw aanslaan.
Volgende week gaat er niet gespeeld worden en op 9 november mogen wij WIJNEGEM ontvangen in onze lokalen.
Op speeldag 4 mochten wij PC ESSEGHEM ontvangen in onze lokalen.
Deze ploeg is nieuw dit jaar in onze reeks maar had toch ook reeds 1 overwinning behaald tegen Wijnegem en had verder verloren tegen Schorpioen.
Een ploeg uit onze provincie dus we wisten dat we goed moesten spelen om deze wedstrijd te winnen.
Jammer genoeg om medische redenen kon Kris niet aanwezig zijn op deze wedstrijd, onze kapitein besloot het te doen met volgende ploeg:
Joeri met Xavier en Gert
Fox met Patrick en Stef
David met Michael en Andy
Verslag ronde 1:
Het triplet onder leiding van David speelde een prima wedstrijd, schot ging goed, pointage ook en al snel kon deze wedstrijd gewonnen worden stand 1/0, Joeri volgde en ook hier was het niveau zeer hoog, conclusie al snel gingen we naar 2/0.
Bij Fox ging het wat minder, zij moesten hun meerdere erkennen in Esseghem wat de stand bracht na ronde 1 op 2/1 in ons voordeel.
Verslag ronde 2:
Waar het triplet van David zo super was in ronde 1 verliep het helemaal anders in ronde 2.
Pointage ging helemaal niet, geschoten moest er al helemaal niet en als er goed gepointeerd werd ging de tegenpartij schitterend spelen. Na 2 mènes kwamen we op 0/10, conclusie deze wedstrijd ging dan ook snel verloren 2/2. Joeri ging door op zijn tempo van wedstrijd 1 en zij konden wel winnen 3/2.
Het triplet van Fox speelde een match op vechtersmentaliteit, ze kwamen al snel achter maar kwamen toch terug in de wedstrijd, heel nipt werd deze wedstrijd verloren wat de stand in evenwicht bracht 3/3.
De 3de ronde zou dus alles beslissen.
Verslag ronde 3:
We zagen naar het einde van ronde 2 reeds dat het triplet van Fox beter in hun spel kwam en dat konden ze doortrekken naar ronde 3. Ze speelden een degelijke match en ze konden deze dan ook snel winnen 4/3. Het triplet van David had het verstand op 0 gezet, een slechte 2de match werd vergeten en het niveau ging terug naar omhoog, de 3de match konden ze vlug binnenhalen en de spanning was weg, 5/3 stond op het bord en het punt was binnen.
Joeri kon dan ook nog voor de kers op de taart zorgen en zij zorgen voor een 3 op 3 winst en de eindcijfers 6/3 stonden op het bord.
PROFICIAT AAN DE HELE PLOEG MET DEZE MOOIE OVERWINNING
Op de volgende speeldag moeten we de verplaatsing maken naar BERNARDUS, deze ploeg heeft toch wel zeer verrassend een 2/7 overwinning gaan behalen op verplaatsing bij TONGEREN.
Zoals elke week kunnen jullie ook vandaag een nieuw bericht terugvinden met betrekking tot onze andere ploegen in de wintercompetitie.
Zoals reeds meegedeeld is het moeilijk om hier een uitgebreid verslag te schrijven aangezien ik zelf niet meespeel of live deze matchen kan bekijken.
PC DE VRIENDEN 1 die uitkomen in Afdeling 1 mocht op speeldag 4 aan FOREVER S.J. ontvangen in onze lokalen. Ze speelden een zeer knappe wedstrijd en ze konden de overwinning binnenhalen met mooie 7/2 cijfers. Dit brengt deze ploeg op een mooie 4de stand in deze afdeling.
PC DE VRIENDEN 2 die uitkomen in Afdeling 5 hebben het dit jaar zeer moeilijk, een nieuwe ploeg.
Op speeldag 4 moesten zij de verplaatsing maken naar LAMIGOS 4 ( een ploeg die 2/2 hadden dus een moeilijke tegenstander)
Na een zeer knappe wedstrijd moesten ze maar nipt de duimen leggen 5/4.
Dit moet vertrouwen geven voor de volgende wedstrijd.
Door het aantal positeve punten en wedstrijden gewonnen zijn ze in de stand toch van de laaste plaats weg.
Zoals elke week probeer ik ook onze andere ploegen niet te vergeten op onze blog, jammer genoeg kan ik hier zo niet in detail gaan als onze ploeg, aangezien ik hier niet live aanwezig ben.
PC DE VRIENDEN 1 die dit jaar uitkomen in Afdeling 1, mochten op week 3, SINGEL1 verwelkomen in onze lokalen. Jammer genoeg werd deze wedstrijd nipt verloren met 4/5.
Dit brengt deze ploeg momenteel op een 5de plaats in het klassement.
PC DE VRIENDEN 2 dit jaar spelende in Afdeling 5 moesten de verplaatsing maken naar ESSEGHEM 5.
Deze ploeg moest helaas hun meerdere erkennen met 7/2 in ESSEGHEM 5.
Momenteel staan zij op een 8ste plaats in deze reeks.
Hier zijn we weer met een nieuw verslag van speelweek 3.
In 2de liga moesten wij de moeilijke verplaatsing maken naar TONGEREN, deze ploeg is een vaste waarde in onze reeks en heeft het op speeldag 1 SCHORPIOEN wel zeer moeilijk gemaakt . SCHORPIOEN is voor mij de sterkste ploeg in onze reeks.
Wat zou het geworden zijn:
Verslag ronde 1:
In ronde 1 kon het triplet van David vlug een voorsprong nemen, maar het triplet van Tongeren kwam terug in de wedstrijd, toch konden wij de wedstrijd winnen met 13/11 wat de stand op 0/1 bracht in ons voordeel. Het triplet van Kris moest zijn meerdere erkennen en de stand kwam op 1/1.
Het triplet van Joeri met Stef en Fox speelde een zeer sterke , maar ook zeer lange wedstrijd. Uiteindelijk na bijna 2uur spelen verliezen zij nipt wat de stand op 2/1 brengt in het voordeel van TONGEREN.
Verslag ronde 2:
Fox zat niet in de wedstrijd dus besloot Joeri een wissel te doen, Gert kwam in zijn plaats.
Maar de ploeg van TONGEREN was veel te sterk en behaalden een vlotte overwinning 3/1.
Het triplet van David verliest ook wat de stand op 4/1 brengt.
Kris speelt een prima wedstrijd en dankzij hen blijft de spanning 4/2.
Zou er opnieuw een stuntje inzitten zoals tegen Singel?
Verslag ronde 3:
Al gauw bleek de stunt in het water te vallen, het triplet van Joeri verliest vrij vlug, Kris wint wel zijn wedstrijd wat de stand op 5/3 brengt.
Het triplet van David speelt degelijk, neemt snel een voorsprong, maar na een lange wedstrijd eveneens werd hier verloren met 13/12.
Eindstand 6/3 in het voordeel van TONGEREN.
Op de volgende speeldag mogen wij ESSEGHEM verwelkomen in onze lokalen.
Jullie vragen zich waarschijnlijk af, hoe het komt dat er nog geen verslag gepubliceerd is op mijn blog.
Het antwoord is simpel, wij waren bye vorig weekend.
Mits de resultaten nog niet gepubliceerd zijn kan ik dan ook geen stand meedelen.
Op de volgende speeldag moeten wij de verplaatsing maken naar TONGEREN, een ploeg die toch wel sterk speelt thuis, op de eerste speeldag hebben zij heel nipt de duimen moeten leggen tegen SCHORPIOEN een grote titelkandidaat.
Toch een kleine vermelding van onze andere ploegen.
PC DE VRIENDEN 1 die spelen in Afdeling 1 moesten op verplaatsing naar WEMMEL 4.
Jammer genoeg moesten zij hun meerdere erkennen met 7/2.
Momenteel staan zij op een 5de plaats in het klassement.
PC DE VRIENDEN 2 die spelen in Afdeling 5 mocht LE SILENCE 1 ontvangen.
Ook voor hen was het moeilijk en er werd verloren met 3/6.
Zij staan momenteel op een 7de plaats in het klassement
Het nieuwe winterkampioenschap is weer van start gegaan.
Dit betekent dat jullie elke maandag een nieuw verslag kunnen terugvinden van onze wedstrijd.
En onze 1ste wedstrijd was zoals jaarlijkse gewoonte tegen SINGEL, dit jaar mochten wij ze ontvangen in onze lokalen.
Wat zou het geworden zijn, hierbij leest u het verslag.
Onze kapitein besloot het te doen met volgende ploeg:
Sven met Joeri en Sandy
David met Michael en Andy
Patrick met Xavier en Kris
Reserve was Stephane
Verslag van de 1ste ronde:
De 1ste ronde kan men snel samenvatten, SINGEL begon zeer sterk, al snel moesten het triplet van Kris en Joeri hun meerdere erkennen, en wij speelden een vrij zwakke wedstrijd die wij ook op 11 verliezen wat de stand op 0/3 brengt, direct een beetje twijfel in de ploeg maar aan opgeven denken wij niet.
Verslag van de 2de ronde:
Joeri besloot een wissel te doen en Stephane kwam in de plaats van Sandy.
Maar al snel moesten wij de duimen leggen tegen een triplet van Singel onder leiding van Dominique Van De Woestijne die prima speelde, wij stonden erbij en keken ernaar, gewoon niets aan te doen.
MAAR het triplet van Joeri speelde prima en ook Kris begon er door te komen en deze 2 tripletten konden hun wedstrijd winnend afsluiten wat de stand bracht op 2-4 in het voordeel van SINGEL.
De spanning bleef dus, alles was nog mogelijk maar op 2-4 weet je dat het heel moeilijk is.
Verslag van de 3de ronde:
Wij speelden opnieuw een vrij matige wedstrijd, maar wij konden de wedstrijd toch winnen op 13/4.
Het triplet van Joeri kon hun wedstrijd ook vrij snel winnen op 13/3 en dan kwam het aan op de partij aan tussen Kris en Dominique. Het triplet van Kris speelde een prima wedstrijd, Xavier op pointage, Patrick als milieu en Kris in het schot en zij konden voor een kleine stunt zorgen en de match te winnen op 13/5.
Wat een eerste wedstrijd van het seizoen, als je met 0-4 achter staat en je kan de wedstrijd nog in je voordeel doen draaien doet dit enorm deugd aan de moraal van de ploeg.
Volgende week zijn wij bye en dan staat ons een zeer moeilijke verplaatsing voor de boeg naar TONGEREN die maar nipt verloren hebben tegen SCHORPIOEN voor mij een zeer grote titelkandidaat in onze reeks met ex-spelers uit Nationale Afdeling.
Ook wel eens te vermelden is de knappe overwinning van PC DE VRIENDEN 1 dit jaar spelende in afdeling 2 die een knappe 5/4 wist te behalen tegen SPEM
Onze ploeg PC DE VRIENDEN 2 dit jaar spelende in 5de afdeling was een maatje te klein voor FOREVER 1 en er werd verloren met 8/1
Ik ben Michael Dillen, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Den Dillen.
Ik ben een man en woon in Tervuren (Belgie) en mijn beroep is administratief beheerder mloz.
Ik ben geboren op 02/12/1983 en ben nu dus 41 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: petanque.
Willen jullie eens komen kijken naar de wintercompetitie pc de vrienden Goutstouwersstraat 59 - 1651 LOT