Op 8 september was het weer zover, dan heeft PC DE VRIENDEN BEERSEL hun jaarlijks open tornooi georganiseerd voor tripletten. Omwille van de meerdere tornooien die op dezelfde dag gehouden werden was er een opkomst van 20 tripletten. Maar het werd een zeer fijne zonnige dag.
Onder leiding van Andy Pasteleurs die de tafel deed en met dank aan alle medewerkers werd het toch een schitterend tornooi.
Het tornooi werd uiteindelijk gewonnen door een triplet van Bernardus met 4 overwinningen en 20 pluspunten. Op de 2de plaats kwam de titelverdediger van 2011 namelijk het triplet van Nijvel met 4 overwinningen en 18 punten. En het podium werd vervolledigd door Aartselaar met 3 overwinningen en 24 pluspunten.
Hierbij wil ik toch nog iedereen bedanken die aanwezig was en stiekem hopen we toch op iets meer deelnemers volgend jaar.
Mits de competitie in het zicht kom wil ik reeds iedereen veel succes toewensen en dat de beste mogen winnen.
Ik ben Michael Dillen, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Den Dillen.
Ik ben een man en woon in Tervuren (Belgie) en mijn beroep is administratief beheerder mloz.
Ik ben geboren op 02/12/1983 en ben nu dus 41 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: petanque.
Willen jullie eens komen kijken naar de wintercompetitie pc de vrienden Goutstouwersstraat 59 - 1651 LOT