Hello,
Op datum van 30 april 2011 gingen we met de ploeg van PC DE VRIENDEN BEERSEL naar PC VILVOORDE voor de Provinciale Interclubbeker.
Vorig jaar konden we de titel binnenhalen maar het was de vraag of we onze titel konden verlengen of we dit jaar de titel moesten afstaan aan de nieuwe ploeg onder leiding van Renaat Borré metname: L AMIGOS.
Het beloofde een spannende dag te worden.
Wij speelden met volgende tripletten:
1)Joeri met Kris en Steph
2)Cedric met Philip en Patrick
3)Ikzelf met David, Kevin en Andy (mits David vroegtijdig door moest gaan wisselden wij met ons 4)
Ronde 1: mijn triplet valt direct tegen misschien wel het beste triplet aanwezig van de club L AMIGOS namelijk Renaat Borre, Cedric Dobbelaere met Peter De Gang. Ik speelde met David en Andy op dat moment.
Na een zeer spannende wedstrijd die alle kanten op kon hebben we voor de stunt gezorgd door dit sterk triplet te verslagen met 13/12.
Het triplet onder leiding van Joeri kon ook de winst binnenhalen en Cedric ook wat ons op 3 wedstrijden 3 overwinningen geeft.
Ronde 2: mijn triplet was bye dus winst op 13/7 en Joeri kon zijn ploeg ook naar de winst sturen en eveneens Cedric wat ons op 6 wedstrijden 6 overwinngen geeft.
Ronde 3: het triplet van Joeri moet het opnemen tegen L AMIGOS en gaan zwaar de boot in met 0/13, ook Cedric heeft het zwaar en verliest van een triplet van SINGEL. Mijn triplet kan de winst binnenhalen met 13/3 wat ons na 9 wedstrijden 7 overwinningen geeft.
Ronde 4:hier maakt mijn triplet een wissel, ik speel niet, en andy speelt met kevin en david, dit draait minder en er gaat verloren worden met 10/13 van WEMMEL Maar Joeri kan wel de winst binnenhalen en Cedric ook wat ons 9 overwinningen geeft op 12 wedstrijden.
Tussenstand na ronde 4: PC SINGEL en PC DE VRIENDEN aan de leiding met beide 9 overwinningen op de voet gevolgd door L AMIGOS met 8 overwinningen op 12 wedstrijden. In ronde 5 zal beslist worden wie de PIB 2011 wint.
Ronde 5: toeval wilt dat juist mijn triplet tegen SINGEL moet spelen en dat L AMIGOS dan tegen SINGEL speelt. Mijn triplet dan bestaande uit mezelf, andy en kevin spelen een prima wedstrijd en halen de winst binnen met 13/8. Cedric kan nipt winnen met 13/12 van SPEM en Joeri maakt het feest compleet door winst met 13/12 tegen ESSEGHEM.
Uitslag : PC DE VRIENDEN BEERSEL wint de PIB 2011 met 12 overwinningen op 15 wedstrijden voor LAMIGOS met 11 overwinngen en PC SINGEL met 10 overwinngen.
Wij mogen samen met L AMIGOS deelnemen aan de VIB die gespeeld gaat worden op zondag 4 september in OOSTENDE.
PROFICIAT AAN HEEL DE PLOEG VAN PC DE VRIENDEN BEERSEL
|