In een open brief aan de voorzitter van de middenstandsraad lanceert CD&V Oudenaarde een nieuwe cadeaubon, de Hanske-de-krijger-bon.
Vergelijk het met een bongobon, maar dan op maat van Oudenaarde. Het is een cadeaubon, waarmee je bij elke handelaar in Oudenaarde terecht kan. Voor zover die handelaar natuurlijk in het systeem stapt. Elke handelaar maakt zelf uit of hij al dan niet meedoet. De stijlvolle cadeaubon (de Hanske-de-Krijgerbon) zou men kunnen aankopen in de dienst toerisme of in het ACM. Vervolgens kan de ontvanger van de cadeaubon er mee terecht bij alle aangesloten handelaars. Een leuk logo op het raam kan als herkenningspunt dienen. De handelaars recuperen op hun beurt het geld van de ontvangen bonnen via de stad. Ook de stad kan deze Hanske-de-krijger-bon actief gebruiken als geschenk bv. bij de viering van een jubileum.
Dit concept heeft vele voordelen. De schenker hoeft niet eindeloos op zoek te gaan naar het meest geschikte cadeau. De ontvanger kan iets kiezen naar eigen voorkeur waarbij de mogelijkheden eindeloos zijn. Bovendien ondersteunt dit de lokale middenstand. De centen die men investeert in cadeaubonnen komen immers opnieuw bij onze eigen ondernemers terecht. Zo houden we het cadeaugeld in eigen stad. In andere steden, zoals Waregem, is een dergelijk systeem al een groot succes en goed ingeburgerd bij de mensen.
CD&V nodigt de middenstandsraad uit om hierover in gesprek te gaan. In overleg willen we samen met hen het concept verder uitwerken. Vervolgens zullen onze mensen dit voorstel meenemen naar de gemeenteraadscommissie., aldus Jeanique Van Den Heede, voorzitter van CD&V Oudenaarde.
Beste voorzitter van de middenstandsraad,
Als partij hechten wij veel belang aan participatie. De adviesraden zijn dan ook het forum bij uitstek om uw stem te laten horen. Wij waarderen het engagement dat u en alle andere leden van adviesraden opnemen. Bedankt daarvoor!
In deze open brief wil ik u graag namens onze partij een nieuw idee voorleggen. De eindejaarsperiode komt in zicht. Een periode waarin iedereen tijd maakt om met familie en vrienden te feesten. Ook een periode waarin iedereen op zoek gaat naar geschenken.
Wat denkt u van de Hanske-De-Krijger-Bon? Een geschenkbon die zich richt op Oudenaarde. Een bon om te gebruiken in de handelszaken van onze stad. Ik zie het al voor me: met een brillenlogo springt het zeker in het oog! Een logo dat kan terugkeren bij de deelnemende handelszaken als herkenningspunt.
Dit concept heeft vele voordelen. De schenker hoeft niet eindeloos te wikken en wegen welk kado het meest geschikt is. De ontvanger kan iets kiezen naar eigen voorkeur: een boek, een verzorging, een diner,
de mogelijkheden zijn onbeperkt. Bovendien ondersteunt dit de middenstand. Wat men investeert in kadobonnen komt immers opnieuw bij onze eigen ondernemers terecht.
Graag nodig ik u namens CD&V-Oudenaarde uit om hierover met ons in gesprek te gaan. Als de middenstandsraad dit een goed idee vindt, zetten we er samen onze schouders onder.
Hartelijke groeten,
Jeanique Van Den Heede Voorzitter CD&V Oudenaarde
Voor meer info: Jeanique Van Den Heede 0476/53.25.87
11-12-2013 om 09:52
geschreven door masko 
|