Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    03-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Westrozebeke zondag 9 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU2018

    03-09-2018 om 19:50 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Ingelmunster 1 september
    Klassementen Alle Reeksen tem Ingelmunster 1 September
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen (Klikken!)

    Zegestanden Alle Reeksen tem Ingelmunster 1 september 

    03-09-2018 om 19:44 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ingelmunster, Doelstraat zaterdag 1 sept uitslagen (OVB)

    Album reeks A 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    Album reeksen B en C 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    Album reeksen D E F G en Dames 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    LWU-INGELMUNSTER:

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Brecht Verhoeyen (DV), 3. David Inghels, 4. Indiana Slabinck, 5. Chris Scherrens, 6. Giovanni Debaere, 7. Diedrich Roels (DV), 8. Enzo Vandekerckhove, 9. Anthony Taveirne , 10. Jonas Acket, 11. Nills Pauwels (DV), 12. Matthias Thoorens, 13. Michael Vermeulen (DV), 14. Kobe Nachtergaele, 15. Tom Moreel, 16. Gauthier Ronsse (DV), 17. Enzo Sabbe (DV), 18. Jente Bruning, 19. Bram Lampaert, 20. Brecht Vanthournout (DV), 21. Jimmy Guhel, 22. Kenneth De Bruyne (DV), 23. Joeri De Meyer, 24. Björn Martens, 25. Sven Vancoppenolle, 26. Stijn Tuytens (DV), 27. Marijn Declerck (DV), 28. Thomas Steyaert, 29. Jérémy Dutoo , 30. Dries De Smet (DV), 31. Mathias Snoeck, 32. Cedric Backeland (DV), 33. Lowie Borgoo, 34. Ayron Lagrou.

    Opgaves: Jeroen Maes (DV), Tjorven Vanparys (DV), Djess Camertijn (DV), Anthony Legley (DV), Pieter Vanheule (DV), Carlo Van Doorn (Ned) (DV), Gianni Malfait (DV), Jens Decabooter, Jordy Clarisse, Steffen Commeyne, Gilles de Vulder, Björn Steyaert, Laurens Logghe (DV), Flor Nachtergaele, Efraïm Locquet (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet (DV), 3. Kristof Desimpelaere, 4. Frederik Robberechts, 5. Xavier Sintubin, 6. Gerdy Ververken, 7. Jo Maes, 8. Nico Lefever, 9. Kurt Heyman, 10. Steven De Groote (DV), 11. Dieter Desmet (DV), 12. Davy Van Bosbeke, 13. Dave Mortier, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Mathieu De Rouck, 16. Tom De Ketelaere, 17. Nikki Denijs (DV), 18. Giovanni Denolf, 19. Jan Huysentruyt (DV), 20. Frederik Dedeyne, 21. Stijn Vanluchene, 22. Francis Quartier, 23. Kristof De Ceuninck (DV), 24. Sven Crul, 25. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves: Davy Joije (DV), David Inghels, Pascal Tiers, Wim Baert, Kurt Claeys, Frederik Dobbelaere (DV).

    Reeks C:

    1. Dave DE SWERT, 2. Aron Bauwens 3. Stefaan David (DV), 4. Frederic Soete (DV), 5. Danny Popelier (DV), 6. Mario De Smeytere, 7. Gino Martin, 8. Fabien Savat (DV), 9. Rudy Bertier, 10. Erik Decock (DV), 11. Geert Roose, 12. Denis Wauters.

    Opgaves: Jurgen Messeeuw (DV), Ronny Cosijn (DV), Patrick Moreel, Chris Devlies (DV).


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Filip Berquin, 3. Gino Corneillie, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Wim De Coninck (DV), 6. Siegfried Vanoverberghe, 7. Patrick Watteny, 8. Bruno Cauwelier, 9. Jan Verbelen, 10. Jean-Marie Vandenbussche, 11. Ronny Lepoutre, 12. Danny Depreitere, 13. Tony Reniers, 14. Benny Vanholsbeke, 15. Henk Bolle (DV), 16. Louis Keymolen, 17. Marino Cneut, 18. Danny Boussauw, 19. Danny Carette, 20. Dirk De Bie, 21. Christ Christiaens, 22. Herman Van Den Borre, 23. Raymond Nuyens.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Luc Meheus, 4. Guido Fauck, 5. Johan Desmet.

    Reeks F:

    1. Quinten VERHELST, 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy, 4. Quinten Vander Beken, 5. Maarten Crop, 6. Adrien Devigne (Fra).

    Reeks G: 1. Bjarne CHRISTIAENS, 2. Kevin Staelens, 3. Brian Labaere (DV), 4. Thomas Vanhoutte, 5. Tom Van Vaerenbergh, 6. Guy Bogaert, 7. Marc Vandeginste, 8. Pieter Vanhaverbeke (DV), 9. Ben De Bruyne, 10. Jens Bogaert, 11. Koen Vander Beken, 12. Stijn Vanhaverbeke (DV), 13. Donovan Degryse, 14. Dave Cottenier, 15. Chris Vynckier, 16. Arend Forrest, 17. Christophe Deseyne, 18. Koen Leys, 19. Nigel Vandecasteele, 20. Kenneth Labaere (DV), 21. Timothy Depreitere (DV), 22. Nico Waelkens (DV), 23. Steven Tommeleyn, 24. Pedro Boudry, 25. Phil Delgouffe, 26. Jonas Brack, 27. Robbe Delaere (DV), 28. Kenny Leyn, 29. Franky De Clercq.


    Reeks Dames:

    1. Daphné ACKE, 2. Marjolijn Boerjan, 3. Daphne Holvoet, 4. Debora Verbelen (DV), 5. Celine Vandenbroele, 6. Lies De Vleminck (DV), 7. Joyce De Loof, 8. Amber Spriet, 9. Anse Debaere, 10. Evy Geerts (DV), 11. Amber Nuyens.


    01-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ingelmunster zaterdag 1 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU

    27-08-2018 om 19:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem 26 aug Waarschoot
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Waarschoot 26 Augustus



    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Waarschoot  26 augustus 


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Waarschoot. (Klikken!)                                      

    27-08-2018 om 11:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Waarschoot zondag 26 augustus uitslagen

    Album Bk Medici en Paramedici (Klikken!)

    Album LWU D E F G en Dames (Klikken!)

    Album B en C reeksen (Klikken!)

    Album Reeks  A  (Klikken)

     LWU-WAARSCHOOT:

    Reeks A:

    1. Tim DE BAENE (DV), 2. Anthony Taveirne, 3. Wouter De Fauw, 4. Valentijn Van De Velde (DV), 5. Niels Wytinck (DV), 6. Diedrich Roels (DV), 7. Frederik Dequidt (DV), 8. Stijn Tuytens (DV), 9. Vincent Rommel (DV), 10. Laudelino Lammens (DV), 11. Michael Van Eeckhaut, 12. Giovanni Debaere, 13. Chris Scherrens, 14. Olivier De Smet, 15. Lowie Borgoo, 16. Sven Vancoppenolle, 17. Thomas Steyaert, 18. Tom Moreel, 19. Gregory Vandewiele, 20. Thibaut Taelman, 21. Marijn Declerck (DV), 22. Thijs Deceuninck, 23. Jimmy Guhel, 24. Thijs Neetesonne, 25. Björn Steyaert, 26. Kenneth De Bruyne (DV), 27. Yves Schauwaerts (DV), 28. Ayron Lagrou, 29. Sven Heynssens, 30. Tim De Dobbelaere (DV), 31. Tim Bekaert (DV), 32. Matthias Vossaert (DV), 33. Joey De Decker (DV), 34. Levi Degryse, 35. Jordy Clarisse, 36. Jonas Devoet, 37. Joeri De Meyer, 38. Peter Vervynck (DV), 39. Jeroen Vandewalle, 40. Jonah Maes (DV), 41. Sven Mallalie (DV), 42. Sebastiaan De Geyter (DV), 43. Lowie De Baets, 44. Koenraad Roeygens (DV), 45. Mathieu Decock (DV), 46. Jonas De Vlieger (DV), 47. Mattijs Holvoet, 48. Jarne Vanaudenaerde (DV), 49. Mark Taylor (GBr) (DV), 50. Jens Decabooter, 51. Diego Bomeré, 52. Jente Bruning, 53. Kevin Van Laethem, 54. Steven Vandamme, 55. Maarten Van Raemdonck (DV), 56. Christophe Dequidt (DV), 57. Tom Van Hyfte (DV), 58. Maarten Tack (DV).

    Opgaves: Steffen Commeyne, Björn Martens, Matthieu Van De Vijver (DV), Jonas Serverius (DV), Gino De Clercq, Jeffrey Hutsebaut.

    Reeks B:

    1. Tom SAEYS, 2. Nico Verwee (DV), 3. Gino De Clercq, 4. Peter Hooreweghe, 5. Mike Van de Voorde (DV), 6. Kenny Michels, 7. Kurt Heyman, 8. Youri Cathelyn, 9. Wouter Neuville, 10. Nesten Vandenbulcke, 11. Jo Maes, 12. David Inghels, 13. Sven Crul, 14. Koen Van Renterghem, 15. Kurt Claeys, 16. Wesley Legrand, 17. Kristof De Troch (DV), 18. Bjorn Jacobs (DV), 19. Gert Brijs (DV), 20. Kristof Tousseyn, 21. Christophe De Mits (DV), 22. Davy Van Bosbeke, 23. Stefan De Baere (DV), 24. Tom De Ketelaere, 25. Willem Hooreweghe, 26. Mathieu De Rouck, 27. Jelmer Debaere (DV), 28. Maarten D'Hoore (DV), 29. Ben De Lille (DV), 30. Nikki Denijs (DV), 31. Stijn Vanluchene, 32. Tom Calluy.

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Wim Diet, 3. Carlo Schollaert, 4. Franky De Tremerie, 5. Alain Mortier, 6. Peter De Smet, 7. Aron Bauwens, 8. Mario Lammens (DV), 9. Luc Van Clapdorp, 10. Mario De Smeytere, 11. Kurt Bertier (DV), 12. Gino Corneillie, 13. Ronny Cosijn (DV), 14. Raymond Nuyens, 15. Patrick Moens, 16. Erik Decock (DV), 17. Claudio Rizzo, 18. Kenny De Permentier (DV), 19. Christophe Logier, 20. Denis Wauters, 21. Ronny Lutters, 22. Dirk Dekeerle, 23. Koen Oliebos, 24. Chris Parker (GBr) (DV), 25. Stanny Benoot, 26. Marnix Declercq, 27. Fabien Savat (DV), 28. Alain Van Den Broeck (DV), 29. Nico Pauwels (DV), 30. Mark De Ben, 31. Philip Brys (DV), 32. Noël Willems, 33. Danny Popelier (DV), 34. Alex Goossens (DV).

    Opgave: Paul Butler (GBr) (DV).


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Peter Ballet (DV), 3. Gino Corneillie, 4. Rudi Serverius (DV), 5. Ronald Gort (Ned) (DV), 6. Luc De Poorter, 7. Patrick Watteny, 8. Raymond Nuyens, 9. Bruno Cauwelier, 10. Siegfried Vanoverberghe, 11. Johan De Baets, 12. Noël Willems, 13. Marino Cneut, 14. Patrick Buyens (DV), 15. Jean-Marie Vandenbussche, 16. Danny Depreitere, 17. Kevin Hickman (GBr) (DV), 18. Ronny Bauters, 19. Danny Boussauw, 20. Tony Reniers, 21. Geert Smet, 22. Danny Carette, 23. Rudi Wille, 24. Louis Keymolen, 25. Christ Christiaens, 26. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER, 2. Eddy Depreitere, 3. Roger Van De Maele (DV), 4. Luc Meheus, 5. Etienne Van Hecke (DV), 6. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Mauro DE KERPEL (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Joni Demasure, 4. Louis Keukeleire (DV), 5. Gaethan Dubrul (DV), 6. Robbie De Smet, 7. Goran Gouwy, 8. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Jens BOGAERT, 2. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 3. Johan Dedulle, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Koen Vander Beken, 6. David Backx, 7. Ben De Bruyne, 8. Chris Vynckier, 9. Koen Leys, 10. Guy Bogaert, 11. Phil Delgouffe, 12. Dave Cottenier, 13. Bjarne Christiaens, 14. Danny Bogaert, 15. Steven Tommeleyn, 16. Jens Six, 17. Pedro Boudry, 18. Kurt Van Hoorebeke (DV), 19. Willem Van Der Jeught, 20. Tom Van Vaerenbergh, 21. Jonas Brack, 22. Kenny Leyn, 23. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN, 2. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 3. Bonnie Delanote, 4. Daphné Acke, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Yasmine De Wulf (DV), 7. Peggy Hoste, 8. Daphne Holvoet, 9. Amber Nuyens, 10. Evy Geerts (DV), 11. Lies De Vleminck (DV), 12. Katleen Fraeye, 13. Nisha De Bleser (DV), 14. Cara Worm, 15. Amber Spriet, 16. Annelies Lauwers, 17. Saryn Vermet.


    BK Medici

    1. Jari VERSTRAETEN (A1), 2. Koen Vangeyt (A2), 3. Tom Carmeliet (A3), 4. Mylan Cappelier (A4), 5. Kris Vander Mieren (B1), 6. Filip Willems (A5), 7. Guido Spanoghe (B2), 8. Christophe Heinix (B3), 9. Valentijn Bruneel (A6), 10. Benjamin D'Hondt (A7), 11. Maarten Meire (A8), 12. Joris Aerden (A9), 13. Matthias Veys (A10), 14. Sam Van de Gucht (A11), 15. Terry Fremineur (Dame1), 16. Renaat Robberecht (C1), 17. Karel Willems (C2), 18. Tom Teulingkx (B4), 19. Bernard Bruneel (C3), 20. Dirk Van de Velde (C4), 21. Joline Goossens (Dame2), 22. Kathleen Leroux (Dame3), 23. Philip Van de Voorde (C5), 24. Johan Govaerts (C6), 25. Nele Dieleman (Dame4), 26. Guido De Raeve (C7), 27. Geert Bovyn (C8), 28. JB Le Polain de Waroux (B5), 29. Lieven Goerlandt (C9), 30. Sam Van Slycke (B6), 31. Koen Van Wauwe (B7), 32. Emmerson Gruyaert (A12), 33. Michel Herssens (C10), 34. Stieven Galle (A13), 35. Geert Michielsen (B8), 36. Niel Wellens (A14), 37. Charlotte Vanderfaillie (Dame5).


    26-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Waarschoot zondag 27 augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Waarschoot

    22-08-2018 om 07:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Kalenderupdate
    Kalender-update voor september. Laatste aanpassingen!

    20-08-2018 om 20:13 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden Alle Reeksen tem Welden
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Welden 19 augustus

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Welden 19 augustus

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen (Klikken!)

    20-08-2018 om 16:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 2018 Welden Uitslag en Klassement.

    Uitslag 7de rit LWU Ladies Trophy

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Annick Van Leuven, 3. Aurélie Vermeir (DV), 4. Evy Geerts (DV), 5. Marjolijn Boerjan, 6. Daphné Acke, 7. Kelly Vanden Abeele (DV), 8. Daphne Holvoet, 9. Peggy Hoste, 10. Margot Vandekerkhove (DV), 11. Caroline Van De Maele (DV), 12. Deisy Schaele, 13. Sarah Vervaet, 14. Celine Vandebroele, 15. Anse Debaere, 16. Joyce Tack, 17. Annelies Lauwers, 18. Amber Spriet (DV), 19. Sylvia Debboudt (DV), 20. Amber Nuyens.

    LWU Ladies Trophy Stand na 7 wedstrijden

    Link naar het klassement. (Klikken!)


    Album 7de rit LWU Ladies Trophy 2018 (Klikken)

    20-08-2018 om 16:05 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU2018 WELDEN zondag 19 augustus Uitslagen (OVB)

    Album Welden A reeks  (Klikken!)


    Album Welden B en C reeksen (Klikken!)


    Album Welden D E F en G reeksen (Klikken!)


    LWU Ladies Trophy 2018 Album Welden 7de Rit (Klikken!)



    LWU-WELDEN:

    Reeks A: 

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Steffen Commeyne, 3. Chris Scherrens, 4. Vincent Rommel (DV), 5. Sven Vancoppenolle, 6. Jonas Devoet, 7. Thibaut Taelman, 8. Jens Decabooter, 9. Joeri De Meyer, 10. Wouter De Fauw, 11. Kenneth Blom (DV), 12. Pieter Meelberghs (DV), 13. Kevin Van Laethem, 14. Stijn Tuytens (DV), 15. Olivier De Smet, &&. Lowie Borgoo, 17. Ayron Lagrou, 18. Dante Vanmeerhaeghe, 19. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Brian Labaere (DV), Thibaut Derycke, Pieter Spiessens (DV), François Chastagner (Fra), Stefaan De Clerq (DV).

    Reeks B: 

    1. Björn JACOBS (DV), 2. Tom De Ketelaere, 3. Tom Calluy, 4. Kenny Michels, 5. Gino De Clercq, 6. David Inghels, 7. Kristof Tousseyn, 8. Stijn Vanluchene, 9. Sven Crul, 10. Giovanni Denolf, 11. Stijn Boel, 12. Pierre Tahon (DV).

    Opgave:Jo Maes.

    Reeks C: 

    1. Aron BAUWENS, 2. Andy De Smet (DV), 3. Eddy Gyselinck, 4. Philippe Devleeschauwer, 5. Denis Wauters, 6. Alain Mortier, 7. Marnic De Waele, 8. Christophe Logier, 9. Gerry Van Overmeiren (DV).

    Opgave: Kurt Bertier (DV).

    Reeks D: 

    1. Filip BERQUIN, 2. Patrick Watteny, 3. Ruddy Stockman, 4. Ronny Lepoutre, 5. Tony Reniers, 6. Raymond Nuyens, 7. Bruno Cauwelier, 8. Danny Depreitere, 9. Geert Smet, 10. Rudi Wille, 11. Patrick Decaestecker, 12. Danny Carette, 13. Danny Boussauw, 14. Dirk De Bie, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre.

    Reeks E: 

    1. Luc MEHEUS, 2. Guido Fauck, 3. Johan De Smet.

    Reeks F: 

    1. Dylan BOTTERBERG, 2. Joni Demasure, 3. Goran Gouwy, 4. Quinten Verhelst (DV), 5. Mauro De Kerpel (DV), 6. Thimo Spileers (DV), 7. Robbie De Smet, 8. Neil Feys (DV), 9. Aaron Hoste (DV), 10. Maarten Monsaert, 11. Kaïn Vanmeerhaeghe, 12. Wout Verlinde (DV), 13. Tibo Leyman (DV).

    Reeks G: 

    1. Jo MAES, 2. Bjarne Christiaens, 3. Ben De Bruyne, 4. Marc Vandeginste, 5. Pieter Vanhaverbeke, 6. Thomas Vanhoutte, 7. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 8. Jens Six, 9. Guy Bogaert, 10. Koen Vander Beken, 11. Jens Bogaert, 12. Danny Bogaert, 13. Jonas Uvyn (DV), 14. Dave Cottenier, 15. Jonas Brack, 16. Kenny Leyn, 17. Luc De Smet.

    Reeks Dames: 

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Annick Van Leuven, 3. Aurélie Vermeir (DV), 4. Evy Geerts (DV), 5. Marjolijn Boerjan, 6. Daphné Acke, 7. Kelly Vanden Abeele (DV), 8. Daphne Holvoet, 9. Peggy Hoste, 10. Margot Vandekerkhove (DV), 11. Caroline Van De Maele (DV), 12. Deisy Schaele, 13. Sarah Vervaet, 14. Celine Vandebroele, 15. Anse Debaere, 16. Joyce Tack, 17. Annelies Lauwers, 18. Amber Spriet (DV), 19. Sylvia Debboudt (DV), 20. Amber Nuyens.


    Door technisch probleem gee, aankomstvideo Ladies Trophy.

    19-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Westrozebeke zaterdag 18 augustus (OVB)

    Album Reeks A Westrozebeke. (Klikken!)

    Album B en C Westrozebeke. (Klikken!)

    Album D E F G en Dames. (Klikken!)


    LWU-WESTROZEBEKE:

    Reeks A:

    1. Tibo DEGRYSE, 2. Joachim Roelens (DV), 3. Steffen Commeyne, 4. Wouter De Fauw, 5. Michael Vermeulen (DV), 6. Thomas Steyaert, 7. Simon Perneel (DV), 8. Jérèmy Dutoo , 9. Olivier De Smet, 10. Thibault Devoldere (DV), 11. Gianni Vermeiren, 12. Chris Scherrens, 13. Tjorven Vanparys (DV), 14. Frederik Decaestecker (DV), 15. Lowie Borgoo, 16. Mathias De Witte, 17. Brecht Verbrugghe (DV), 18. Matthias Roelens (DV), 19. Sven Vancoppenolle, 20. Tom Moreel, 21. Nick Van Elslander, 22. Kevin Van Laethem, 23. Giovanni Debaere, 24. Diego Bomeré, 25. Jimmy Guhel, 26. Jeroen Vandewalle, 27. Ayron Lagrou, 28. Jens Decabooter, 29. Niels Berghe (DV),, 30. Steven Vandamme, 31. Andy Dobbelaere.

    Opgaves: Efraïm Locquet (DV), Jonathan Verschueren, Jordy Clarisse.

    Reeks B:

    1. Frederik DEVOLDER (DV), 2. Frederik Decaestecker (DV), 3. Gerdy Ververken, 4. Jurgen Diependaele, 5. Stijn Desmet (DV), 6. Tom Saeys, 7. David Inghels, 8. Tom Calluy, 9. Rudy Vergucht, 10. Wesley Pannecoucke (DV), 11. Stijn Van De Maele (DV), 12. Gino De Clercq, 13. Pascal Tiers, 14. Nico Lefever, 15. Wouter Neuville, 16. Kristof Tousseyn, 17. Willem Hooreweghe, 18. Stijn Boel, 19. Kurt Heyman, 20. Francis Quartier, 21. Peter Van Mosselvelde (DV), 22. Davy Van Bosbeke, 23. John Vermeulen (DV), 24. Vincent Martlé, 25. Nikki Denijs (DV), 26. Frederik Dedeyne, 27. Kristof De Cabooter (DV), 28. Kris De Cuyper (DV), 29. Davy Joije (DV).

    Opgave: Dave Mortier.

    Reeks C:

    1. Craig MOODY (GBr) (DV), 2. Wim Diet, 3. Mario De Smeytere, 4. Dirk Dekeerle, 5. Geert Roose, 6. Peter Heymans (DV), 7. Denis Wauters, 8. Alain Mortier, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Carlo Schollaert, 11. Marnic De Waele, 12. Philippe Devleeschauwer.

    Opgave: Ronny Lutters.


    Reeks D:

    1. Bruno CAUWELIER, 2. Filip Berquin, 3. Danny De Coninck, 4. Patrick Watteny, 5. Gino Corneillie, 6. Patrick Decaestecker, 7. Danny Carette, 8. Danny Depreitere, 9. Danny Boussauw, 10. Ronny Lepoutre, 11. Marino Cneut, 12. Jean-Marie Vandenbussche, 13. Philiep Vanclooster (DV), 14. Kevin Hickman (GBr) (DV), 15. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Andrew DONDALDSON (GBr), 2. Willy Teirlinck (DV), 3. Luc Meheus, 4. Johan De Smet, 5. José De Clercq.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Dylan Botterberg, 3. Quinten Verhelst (DV), 4. Joni Demasure, 5. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Nigel VANDECASTEELE, 2. Kristof De Ceuninck (DV), 3. Jens Bogaert, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Marc Vandeginste, 6. Chris Vynckier, 7. Steven Tommeleyn, 8. Ben De Bruyne, 9. Danny Bogaert, 10. Guy Bogaert, 11. Matthias Labeeuw (DV), 12. Phil Delgouffen 13. Dave Cottenier, 14. Timothy Depreitere (DV), 15. Christophe Deseyne, 16. Pedro Boudry, 17. Jo Maes, 18. Jonas Brack, 19. Timmy Braekeveld, 20. Miguel Verhaeghe, 21. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Bonnie DELANOTE, 2. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 3. Daphné Acke, 4. Shana Dalving, 5. Julie Hendrickx (DV), 6. Marjolijn Boerjan, 7. Peggy Hoste, 8. Katleen Fraeye, 9. Stephanie Lagache, 10. Sarah Vervaet, 11. Cara Worm, 12. Deisy Schaele, 13. Elke Strubbe (DV), 14. Kimberly Vermander (DV).


    18-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Merelbeke-Melsen woensdag 15 augustus Uitslagen
    Album Melsen Reeks A (Klikken!)
    Album Melsen reeksen B en C (Klikken!)
    Album Melsen D E F G en Dames (Klikken!)

    LWU-MERELBEKE-MELSEN: 
    Reeks A: 
    1. Stijn VAN DER JEUGHT, 2. Ron Vandenbussche (DV), 3. Arno De Wispelaere (DV), 4. Indiana Slabinck, 5. Zowé Soberon (DV), 6. Enzo Vandekerckhove, 7. Wouter De Fauw, 8. Steffen Commeyne, 9. Anthony Slabinck (DV), 10. Chris Scherrens, 11. Tjorven Vanparys (DV), 12. Olivier De Smet, 13. Dries David, 14. Kevin Van Laethem, 15. Jelle De Leeuw (DV), 16. Jonas Devoet, 17. Lowie Borgoo, 18. Thomas Steyaert, 19. Dries De Smet (DV), 20. Tom Moreel, 21. Björn Steyaert, 22. Mattijs Holvoet, 23. Arno Verberckmoes (DV), 24. Flor Nachtergaele, 25. Jorben Piens (DV), 26. Mathias Snoeck, 27. Jens Decabooter, 28. Sven Vancoppenolle, 29. Jente Bruning, 30. Joeri De Meyer, 31. Tom Van Laethem (DV), 32. Davy Van Der Linden, 33. Dries Bombeke (DV), 34. Brecht Verbrugghe (DV).
    Opgaves: Jeffrey Hutsebaut, Lesley De Brauwer, Kenny Spileers (DV), Jens Vermassen (DV), Kevin D'Hoe (DV), Bart De Schampheleire (DV), Andy Dobbelaere, Bing Van Caneghem (DV), Wiebe Vanommeslaeghe (DV), Martijn Holvoet (DV), Kristof Bogaert (DV), Seppe Teunis, Jimmy Guhel. 

    Reeks B: 
    1. Gino DE CLERCQ, 2. David Inghels, 3. Kenny Michels, 4. Kristof De Pauw (DV), 5. Peter Hooreweghe, 6. Darius Strolé (Lit), 7. Kurt Heyman, 8. Tom Calluy, 9. Kristof Vanwynsberghe (DV), 10. Wouter Neuville, 11. Willem Hooreweghe, 12. Stijn Boel, 13. Peter Van Haverbeek (DV), 14. Rudy Vergucht, 15. Dieter Buyse (DV), 16. Kristof Beke (DV), 17. Dave Mortier, 18. Dieter Versprille (DV), 19. Tom De Ketelaere, 20. Davy Van Bosbeke, 21. Kristof Tousseyn, 22. Steven Van Hauwaert (DV), 23. Mathieu De Rouck, 24. Björn Jacobs (DV), 25. Giovanni Denolf, 26. Stijn Vanluchene, 27. Lesley De Brauwer, 28. Rob Paridaens, 29. Steve Lannoo, 30. Kristof Vandaele (DV), 31. Sven Crul.
    Opgaves: Kristof De Cabooter (DV), Joeri De Cock (DV), Kevin Claeys. 

    Reeks C: 
    1. Eddy GYSELINCK, 2. Luc VAN CLAPDORP, 3. Richard De Ridder (DV), 4. Denis Wauters, 5. Kurt Bertier (DV), 6. Ronny Cosijn (DV), 7. Bart Vermeiren (DV), 8. Jan Vanderstraeten (DV), 9. Dirk Dekeerle, 10. Johan Vergaert (DV), 11. Frederik Ghyselen (DV), 12. Philippe Devleeschauwer, 13. Peter Heymans (DV), 14. Tommy Vandenbulcke, 15. Jean-Paul Baeyens (DV), 16. Alain Van Den Broeck (DV). 

    Reeks D: 
    1. Danny CARETTE, 2. Filip Berquin, 3. Tony Reniers, 4. Peter Ballet (DV), 5. Patrick Watteny, 6. Rudi Wille, 7. Ronny Lepoutre, 8. Koen Maes (DV), 9. Marino Cneut, 10. Danny Boussauw, 11. Freddy Jansegers (DV), 12. Christ Christiaens, 13. Herman Van Den Borre, 14. Peter Wieme (DV). 

    Reeks E: 
    1.Marc VERVONDEL, 2. Willy Teirlinck (DV), 3. Luc Meheus, 4. Johan De Smet, 5. Michel Verriest (DV).

    Reeks F: 
    1. Goran GOUWY, 2. Dylan Botterberg, 3. Robbie De Smet, 4. Joni Demasure, 5. Maarten Monsaert. 

    Reeks G: 
    1. Tom VAN VAERENBERGH, 2. Jo Maes, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Kevin Staelens, 6. Guy Bogaert, 7. Jens Bogaert, 8. David Backx, 9. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 10. Jordan Becquet (DV), 11. Ben De Bruyne, 12. Marc Vandeginste, 13. Franky Vanhonsebrouck (DV), 14. Bjarne Christiaens, 15. Danny Bogaert, 16. Franky De Clercq, 17. Steven Tommeleyn, 18. Christophe Deseyne, 19. Dave Cottenier, 20. Pedro Boudry, 21. Stijn Dupon. 

    Reeks Dames: 
    1. Shana DALVING, 2. Bonnie Delanote, 3. Daphné Acke, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Jasmine De Beir (DV), 6. Peggy Hoste, 7. Kelly Vandenabeele (DV), 8. Celine Vandebroele, 9. Sarah Vervaet, 10. Nele Dieleman, 11. Evi Vandewalle (DV), 12. Katleen Fraeye, 13. Daphne Holvoet, 14. Evy Geerts (DV), 15. Meg De Bruyne (DV), 16. Deisy Schaele, 17. Jane Hellewell (GBr) (DV), 18. Amber Spriet (DV), 19. Alicia Decoster, 20. Jana Godderis (DV).

    15-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Merelbeke-Melsen Woensdag 15 augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Merelbeke-Melsen

    14-08-2018 om 20:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Westrozebeke
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 

    13-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Welden zondag 19 augustus met LWU Ladies Trophy 7de rit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Welden

    13-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Aalter-Brug 11 augustus
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen  tem Aalter-Brug 11 augustus

    Klassement Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem Aalter-Brug 11 augustus

    Zegestanden Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken!)

    12-08-2018 om 14:11 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter-Brug zaterdag 11 augustus (OVB)

    Album Reeks A. (Klikken!)

    Album Reeksen B en C (Klikken!)

    Album Reeksen D E F G en Dames. (Klikken!)

    LWU-AALTER-BRUG:

    Reeks A:

    1. Jonas ACKET, 2. Lars Van Coppenolle, 3. Mathias Snoeck, 4. Pieterjan Roeygens (DV), 5. Enzo Vandekerckhove, 6. Steffen Commeyne, 7. Foeke Lammertyn (DV), 8. Zowé Soberon (DV), 9. Wouter De Fauw, 10. Kevin Van Laethem, 11. Mattijs Holvoet, 12. Jonas Reyboruck (DV), 13. Jonas De Vlieger (DV), 14. Björn Martens, 15. Thibault Devolder (DV), 16. Chris Scherrens, 17. Stef Poppe (DV), 18. Mattias De Spiegeleire, 19. Steven Durieu (DV), 20. Thomas Steyaert, 21. Jente Bruning, 22. Giovanni Debaere, 23. Jimmy Guhel, 24. Joery Degrieck, 25. Tomas Lepoutre (DV), 26. Lowie Borgoo, 27. Robin de Clercq (DV), 28. Jonas Timbreur, 29. Björn Steyaert, 30. Wouter Van Den Bossche (DV), 31. Michaël Roels (DV), 32. Sven Vancoppenolle, 33. Ayron Lagrou, 34. Brecht Verbrugghe (DV), 35. Timo Van Canegem (DV), 36. Lennert Buysse (DV), 37. Gillian Demuynck, 38. Birger Rosseeuw (DV), 39. Mark Taylor (GBr) (DV).

    Opgaves: Davy Van Der Linden, Olivier Gesquiere (DV), Yannick Baert (DV), Laurens Goyens (DV), Jorg Stevens, Robbe Desmet (DV), Nigel Vandecasteele, Joeri De Meyer, Jens Vertenten (DV), François Chastagner (Fra), Dries David, Olivier De Smet, Junior Sergooris (DV), Kenny Deconinck (DV), Koenraad Roeygens (DV).

    Reeks B:

    1. David INGHELS, 2. Kenny Michels, 3. Peter Hooreweghe, 4. Wouter Cael (DV), 5. Rob Paridaens, 6. Jan Vercruysse (DV), 7. Tom Calluy, 8. Xavier Sintubin, 9. Darius Strolé (Lit), 10. Bart Ally, 11. Gerdy Ververken, 12. Bart Roets (DV), 13. Tom De Ketelaere, 14. Wouter Neuville, 15. Vincent Martlé, 16. Kurt Heyman, 17. Giovanni Denolf, 18. Davy Van Bosbeke, 19. Koen Van Renterghem, 20. Mathieu De Rouck, 21. Frederik Robberechts, 22. Lesley De Brauwer, 23. Nico Lefever, 24. Stefaan Ferrest, 25. Lieven De Temmerman (DV), 26. Pascal Jonckheere (DV), 27. Sven Crul, 28. Hans De Poorter (DV), 29. Gino De Deyne (DV).

    Opgaves: Youri Cathelyn, Dimitri Dewinter, Rudy Vergucht, Luc Cools, Kurt Claeys, Willem Hooreweghe.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Jan Vanderstraeten (DV), 3. Aron Bauwens, 4. Eddy Gyselinck, 5. Denis Wauters, 6. Luc Van Clapdorp, 7. Ronny Cosijn (DV), 8. Mario Lammens (DV), 9. Wim Diet, 10. Patrick Moens, 11. Patrick Raes, 12. Fabien Savat (DV), 13. Franky De Tremerie, 14. Fritz De Praetere (DV), 15. Bart Braeckevelt (DV), 16. Johannes Alleman (DV), 17. Philippe Devleeschauwer, 18. Jos De Mulder (DV), 19. Denis Lecluyse (DV), 20. Marnic De Waele, 21. Dave Morgan (GBr) (DV), 22. Mark Oldfield (GBr) (DV).

    Opgaves: Claudio Rizzo, Steven Grymonpré, Luc Joos, Geert Smet.


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Benny Vanholsbeke, 3. Gino Corneillie, 4. Kurt Leuntjens, 5. Danny De Coninck. 6. Filip Berquin, 7. Wim De Coninck (DV), 8. Noël Willems, 9. Patrick Watteny, 10. Ruddy Stockman, 11. Ronny Lepoutre, 12. Jan Verbelen, 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Johan De Baets, 15. Ronald Goet (Ned) (DV), 16. Luc De Poorter, 17. Danny Depreitere, 18. Rudi Wille, 19. Geert Smet, 20. Danny Boussauw, 21. Patrick Schils (GBr) (DV), 22. Louis Keymolen, 23. Dirk De Bie, 24. Ronny Goethals (DV), 25. Christ Christiaens, 26. Herman Van Den Borre, 27. Jimmy Cools (DV), 28. Marino Cneut, 29. Danny Carette.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Eddy Depreitere, 3. Johan De Smet, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Damon Van Der Plaetsen, 3. Robin Rosseeuw (DV), 4. Quinten Verhelst (DV), 5. Iben Vandevyvere, 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Marc VANDEGINSTE, 2. Brian Labaere (DV), 3. Bjarne Christiaens, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. Willem Van Der Jeught, 6. Thomas Vanhoutte, 7. Jo Maes, 8. Guy Bogaert, 9. Jordan Becquet (DV), 10. Franky De Clercq, 11. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 12. Johan Dedulle, 13. Ben De Bruyne, 14. Koen Leys, 15. Steven Tommeleyn, 16. Jens Bogaert, 17. David Backx, 18. Pedro Boudry, 19. Jens Six, 20. Dave Cottenier, 21. Phil Delgouffe, 22. Jonas Brack, 23. Stijn Dupon, 24. Kurt Van Hoorebeke (DV), 25. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Daphné Acke, 3. Bianca Broosus (Ned) (DV), 4. Marjolijn Boerjan, 5. Peggy Hoste, 6. Daphne Holvoet, 7. Evy Geerts (DV), 8. Yasmine De Wulf (DV), 9. Katleen Fraeye, 10. Lynn Depuers (DV), 11. Cara Worm, 12. Sarah Vervaet, 13. Deisy Schaele, 14. Alicia Decoster, 15. Anse Debaere, 16. Natacha Hoedt (DV), 17. Joyce Tack, 18. Annelies Lauwers, 19. Saryn Vermet.


    11-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter-brug zaterdag 11 augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter-Brug

    09-08-2018 om 19:46 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassementen en Zegestanden tem Laarne (OVB)
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Laarne

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Laarne. (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Laarne

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Laarne (Klikken!)

    08-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!