Inhoud blog
  • LWU 2018 Merelbeke-Melsen woensdag 15 augustus Uitslagen
  • LWU 2018 Merelbeke-Melsen Woensdag 15 augustus
  • LWU 2018 Westrozebeke
  • LWU 2018 Welden zondag 19 augustus met LWU Ladies Trophy 7de rit
  • LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Aalter-Brug 11 augustus
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    26-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Hanzame PK West-Vlaanderen zaterdag 26 mei (OVB)

    Album LWU Handzame (Klikken!)

    LWU-HANDZAME:

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Lennert Buysse (DV), 3. Michaël Esselens (DV), 4. Dominique Feys, 5. Damon Devriendt, 6. Steffen Commeyne, 7. Indiana Slabinck, 8. Diedrich Roels (DV), 9. Kim Van Oost, 10. Wannes Vandenbulcke (DV), 11. Christophe Capenne (DV), 12. Kevin Vandewiele, 13. Tibo Degryse (DV), 14. Shane Pysson (DV), 15. Kevin Van Laethem, 16. Bram Lampaert, 17. Olivier Vernaet, 18. Dries David, 19. Gianni Vermeiren, 20. Timothy Heyse, 21. Spencer Tack, 22. Matisse Beyens, 23. Joery Degrieck, 24. Dieter Vanhulle, 25. Jonas Vandendaele (DV), 26. Flor Nachtergaele, 27. Wouter De Fauw, 28. Auke Theuninck (DV), 29. Jonah Maes (DV), 30. Björn Martens, 31. Thijs Deceuninck, 32. Sven Vancoppenolle, 33. Thibaut De Ruysscher (DV), 34. Gilles de Vulder, 35. Nick Van Elslander (DV), 36. Axel Braet (DV), 37. Anthony Slabinck (DV), 38. Steven Vandamme, 39. Chris Scherrens, 40. Matthias Huylebroeck (DV), 41. Arne Vermeersch, 42. Nils Van Daele, 43. Giovanni Debaere, 44. Lowie Borgoo, 45. Tim Verhaeghe, 46. Jérèmy Dutoo (DV), 47. Pieter-Jan Debackere (DV), 48. Samuel Hoornaert, 49. Klaas Vankersschaever, 50. Jelle Willemyns (DV), 51. Kenneth Alleman, 52. Robby Degrieck, 53. Lowie De Baets, 54. Jelle De Maere, 55. Laurens Dewaele, 56. Davy Bultinck.

    Opgaves: Nigel Vandecasteele, Bart Vral (DV), Vincent Vantorre (DV), Simon Segers (DV), Sam Matthys (DV), Matthias Vercouillie, Jasper Vandevelde (DV), Laurens Logghe (DV), Seppe Teunis (DV), Niels Mussly (DV), Gino De Clercq, Kristof Carrette, Jimmy Guhel, Mathias Snoeck.

    Reeks B:

    1. Mirando DUMOULIN (DV), 2. Gino De Clercq, 3. Stijn Vanluchene, 4. Peter Hooreweghe, 5. Kristof Desimpelaere, 6. Nico Lefever, 7. Xavier Sintubin, 8. Mathieu De Rouck, 9. Rob Paridaens, 10. Vincent Evers (DV), 11. David Inghels, 12. Pieter Van Dael, 13. Bram Lammens, 14. Pascal Tiers, 15. Kenneth Wittouck, 16. Kurt Heyman, 17. Luc Cools, 18. Tom Calluy, 19. Kevin Semerano (DV), 20. Dave Mortier, 21. Nesten Vandenbulcke, 22. Wouter Neuville, 23. Dimitri Dewinter, 24. Vincent Martlé, 25. Stefaan Ferrest, 26. Kristof Vanwynsberghe (DV), 27. Andy Kindt (DV), 28. Nico Van Bever, 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Bruno De Decker (DV), 31. Kevin Claeys, 32. Bart Bonne (DV), 33. Nick Dael (DV), 34. Tom De Ketelaere, 35. Lesley De Brauwer, 36. Willem Hooreweghe, 37. Stijn Boel, 38. Kristof Tousseyn, 39. Randy Van Waeyenberg (DV), 40. Sven Crul.

    Opgaves: Dietrich Van Den Berghe, Kurt Claeys, Steve Lannoo, Andy D'Hauwe (DV), Nikki Denys (DV), Diederik Rosez (DV).

    Reeks C:

    1. Steven GRYMONPRE, 2. Peter De Smet, 3. Geoffrey Luyssen, 4. Pedro Michels, 5. Stefaan David (DV), 6. Geert Roose, 7. Wim Diet, 8. Patrick Tas (DV), 9. Stefaan Kerkhof (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Dirk Dekeerle, 12. Christophe Logier, 13. Kurt Dehullu (DV), 14. Alain Mortier, 15. Alex Goossens (DV), 16. Dion Soetaert (DV), 17. Patrick Moens, 18. Rudy Bertier, 19. Kurt Paepen (DV), 20. Gianni Deweerdt (DV), 21. Denis Wauters, 22. Fritz De Praetere (DV), 23. Guy Verhaeghe, 24. Jurgen Dumont, 25. Claudio Rizzo, 26. Serge Devisch (DV), 27. Jean Durieu (Fra), 28. Marnic De Waele, 29. Guido Staels.

    Opgaves: Erik Decock (DV), Serge De Corte (DV), Kris De Waele (DV), Noël Pintens (DV), Filip Vermeersch, Gino Martin, Ronny Lutters, Fabien Hanssens, Mario De Smeytere.


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Benny Vanholsbeke, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens (DV), 5. Filip Berquin, 6. Patrick Watteny, 7. Ronny Lepoutre, 8. Thierry Van Eeckhoutte, 9. Kurt Leuntjens, 10. Jan Verbelen, 11. Marino Cneut, 12. Danny Depreitere, 13. Geert Smet, 14. Danny De Coninck, 15. Luc Verlinde, 16. Frank Suys, 17. Roland Knockaert (DV), 18. Gino Corneillie, 19. Johan De Baets, 20. Robert De Clercq, 21. Luc Van De Veire, 22. Dirk De Bie (DV), 23. Patrick Decaestecker, 24. Bruno Cauwelier, 25. Marc Decaluwe (DV), 26. Marc Assez (DV), 27. Danny Boussauw, 28. Freddy Lefevre, 29. Christ Christiaens, 30. Kenny Vande Velde, 31. Yvan Groené, 32. Herman Van Den Borre, 33. Jean-Marie Vandenbussche.

    Reeks E: 

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Luc Meheus, 4. Guido Fauck, 5. Johan De Smet.

    Reeks F: 

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Tjorven Vanparys (DV), 3. Iben Vandevyvere, 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Maarten Crop, 7. Quinten Verhelst (DV), 8. Robbie De Smet, 9. Jorne Thorrez (DV), 10. Adrien Devigne (Fra), 11. Robbe Deforche.

    Reeks G:

    1. Thomas VANHOUTTE, 2. Wim Baert, 3. Bjarne Christiaens, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. Simon Vansevenant (DV), 6. Andy Dobbelaere, 7. Johan Dedulle, 8. Brian Labaere (DV), 9. Koen Leys, 10. Jens Bogaert, 11. Ayron Lagrou, 12. Ben De Bruyne, 13. Matthias Labeeuw (DV), 14. Miguel Verhaeghe, 15. Bart Verhaeghe, 16. Danny Bogaert, 17. Andy Ingels, 18. Franky De Clercq, 19. Christophe Deseyne, 20. Kristof De Ceuninck (DV), 21. Arend Forrest, 22. Bart Dedulle, 23. Chris Vynckier, 24. Donovan Degryse, 25. Nick De Gruyter (DV), 26. Frederick Vanderhaeghen, 27. Brian Vande Velde, 28. Jo Maes, 29. Robbe Delaere (DV), 30. Pedro Boudry, 31. Dave Cottenier, 32. Timmy Braekeveld, 33. Patrik Declercq, 34. Jonas Brack, 35. David Backx, 36. Steven Tommeleyn, 37. Jonathan Viaene, 38. Koen Vander Beken, 39. Jeffrey Hutsebaut, 40. Kenny Leyn, 41. Guy Bogaert.


    Reeks Dames:

    1. Eva VERMEERSCH, 2. Shana Dalving, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Tatjana Theunis, 5. Daphné Acke, 6. Camille Devigne (Fra) (DV), 7. Daphne Holvoet, 8. Peggy Hoste, 9. Amber Nuyens (DV), 10. Sara Verhaest (DV), 11. Stephanie Lagache, 12. Elke Timperman (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Nele Dieleman, 15. Saryn Vermet, 16. Joyce Tack, 17. Sarah Vervaet, 18. Janinka Vervacke, 19. Inge Joos, 20. Jana Devoet, 21. Kim Bogaert.


    LWU-HANDZAME uitslag PK West-Vlaanderen LWU2018:

    Reeks A:

    1. Dominique FEYS, 2. Damon Devriendt, 3. Steffen Commeyne, 4. Indiana Slabinck, 5. Kevin Vandewiele, 6. Timothy Heyse, 7. Spencer Tack, 8. Dieter Vanhulle, 9. Flor Nachtergaele, 10. Wouter De Fauw, 11. Thijs Deceuninck, 12. Steven Vandamme, 13. Chris Scherrens, 14. Giovanni Debaere, 15. Lowie Borgoo, 16. Kenneth Alleman, 17. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Nigel Vandecasteele.

    Reeks B:

    1. Stijn VANLUCHENE, 2. Xavier Sintubin, 3. Mathieu De Rouck, 4. Bram Lammens, 5. Pascal Tiers, 6. Kenneth Wittouck, 7. Kurt Heyman, 8. Tom Calluy, 9. Dave Mortier, 10. Nesten Vandenbulcke, 11. Wouter Neuville, 12. Vincent Martlé, 13. Tom De Ketelaere, 14. Stijn Boel, 15. Kristof Tousseyn.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Geert Roose, 4. Denis Wauters.

    Opgaves: Filip VermeerschRonny Lutters.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Ronny Lepoutre, 5. Luc Verlinde, 6. Gino Corneillie, 7. Robert De Clercq, 8. Bruno Cauwelier, 9. Danny Boussauw, 10. Freddy Lefevre.

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Goran Gouwy, 3. Maarten Crop.

    Reeks G:

    1. Thomas VANHOUTTE, 2. Wim Baert, 3. Andy Dobbelaere, 4. Johan Dedulle, 5. Ayron Lagrou, 6. Ben De Bruyne, 7. Miguel Verhaeghe, 8. Bart Verhaeghe, 9. Christophe Deseyne, 10. Chris Vynckier, 11. Donovan Degryse, 12. Brian Vande Velde, 13. Pedro Boudry, 14. Dave Cottenier, 15. Timmy Braekeveld, 16. Patrik Declercq, 17. Steven Tommeleyn, 18. Jonathan Viaene, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Daphné ACKE, 2. Daphne Holvoet, 3. Peggy Hoste, 4. Stephanie Lagache, 5. Katleen Fraeye, 6. Joyce Tack, 7. Janinka Vervacke.


    26-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Handzame Pk West-Vlaanderen zaterdag 26 mei
    LWU 2018 kandidaten voor Pk West-Vlaanderen te Handzame op zaterdag 26 mei

    21-05-2018 om 17:06 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Pk West-Vlaanderen Handzame zaterdag 26 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen zaterdag 26 mei te Handzame 
    Dagvergunningen en renners met onvoldoende wedstrijden, om Provinciaal Kampioen te worden, kunnen eveneens deelnemen en komen in aanmerking voor de dagzege.

    21-05-2018 om 16:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 2018 Izegem zondag 20 mei derde rit.
    Categorie Dames:
    1    Eltina Van Wijk (Ned) (DV)
    2 Shana Dalving
    3 Marjolijn Boerjan
    4 Tatjana Theunis
    5 Daphné Acke
    6 Annick Van Leuven
    7 Peggy Hoste
    8 Stephanie Lagache
    9 Lindsey Van Malderen
    10 Celine Vandebroele
    11 Daphne Holvoet
    12 Katleen Fraeye
    13 Sarah Vervaet
    14 Kim Bogaert
    15 Elena Dagtiariova
    16 Lisa Defeyter
    17 Janinka Vervacke
    18 Joyce Tack

    Klassement Ladies Trophy 2018 LWU tem 3de rit te Izegem. (Klikken!)

    21-05-2018 om 15:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU2018 Klassementen en zegestanden tem Izegem en Lichtervelde voor D E F & G
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Izegem en Lichtervelde voor D E F en G

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Izegem en Lichtervelde voor D E F en G

    21-05-2018 om 14:53 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Izegem zondag 20 mei uitslagen

    Album Izegem (Klikken!)

    LWU-IZEGEM:

    Reeks A:

    1. Lars VAN COPPENOLLE, 2. Giovanni Debaere, 3. Dominique Feys, 4. Alexander Chamon (DV), 5. Thieme Van Ruymbeke (DV), 6. Lode Vervaecke (DV), 7. Chris Scherrens, 8. Anthony Taveirne , 9. Spencer Tack,, 10. Jonas Devoet, 11. Flor Nachtergaele, 12. Dieter Vanhulle, 13. Timothy Heyse, 14. Thijs Deceuninck, 15. Thomas Steyaert, 16. Vincent Jonckheere (DV), 17. Stijn Lapierre (DV), 18. Kobe Nachtergaele, 19. Mathias De Witte, 20. Glenn Velle, 21. Sven Vancoppenolle, 22. Kenneth Blom, 23. Steven Vandamme, 24. Jelle De Maere, 25. Robby Degrieck, 26. Diego Bomeré, 27. Lowie Borgoo, 28. Ayron Lagrou (DV), 29. Kenny Leyn.

    Opgaves: Sil Folens (DV), Sybrent Staessen, Nigel Vandecasteele, Kristof Carrette, Stijn Vanslambrouck (DV), Kevin Van Laethem.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Tom Saeys, 3. Gerdy Ververken, 4. Tom Calluy, 5. Stijn Vanluchene, 6. David Inghels, 7. Bart Ally, 8. Stefaan Ferrest, 9. Kurt Claeys, 10. Tom De Ketelaere, 11. Kenneth Wittouck, 12. Kristof Tousseyn, 13. Kristof De Cabooter (DV), 14. Mathieu De Rouck, 15. Nikki Denijs (DV), 16. Frederik Robberechts, 17. Vincent Martlé, 18. Jo Maes, 19. Steve Lannoo.

    Opgaves: Giovanni Denolf (DV), Davy Joye (DV), Wouter Neuville.


    Reeks C:

    1. Pedro MICHELS, 2. Peter De Smet, 3. Steven Grymonpré, 4. Geert Roose, 5. Philippe Devleeschauwer, 6. Chris Devlies (DV), 7. Alain Mortier, 8. Denis Wauters, 9. Freddy Lefevre, 10. Luc Verlinde.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Shana Dalving, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Tatjana Theunis, 5. Daphné Acke, 6. Annick Van Leuven, 7. Peggy Hoste, 8. Stephanie Lagache, 9. Lindsey Van Malderen, 10. Celine Vandebroele, 11. Daphne Holvoet, 12. Katleen Fraeye, 13. Sarah Vervaet, 14. Kim Bogaert, 15. Elena Dagtiariova, 16. Lisa Defeyter, 17. Janinka Vervacke, 18. Joyce Tack.

    Link naar Video Reeks A (Klikken!)

    Link naar Video Reeks B en C (Klikken!)

     Link naar Video Ladys Trophy (Klikken!)

    Bepaalde video's zijn van slechte kwaliteit sorry!

    21-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Izegem zondag 20 mei
    Inshrijving : praatcafe "De Koornmarkt"
    Korenmarkt 5
    Izegem

    20-05-2018 om 08:10 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 IZEGEM zondag 20 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU IZEGEM

    20-05-2018 om 08:04 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lichtervelde uitslagen zaterdag 19 mei (OVB)
    ALBUM Lichtervelde  (Klikken!)
    LWU-LICHTERVELDE: 
    Reeks A: 
    1. Kevin VANDEWIELE, 2. Timothy Heyse, 3. Steven Durieu (DV), 4. Dries David, 5. Michael Esselens (DV), 6. Lars Van Coppenolle, 7. Pieterjan Roeygens (DV), 8. Joery Degrieck, 9. Chris Scherrens, Steffen Commeyne(Ex-Equo), 11. Gregory Vandewiele, 12. Sven Vancoppenolle, 13. Matisse Beyens, 14. Anthony Taveirne , 15. Simon Verlinde (DV), 16. Axel Braet (DV), 17. Arne Vermeersch, 18. Thomas Steyaert, 19. Thijs Deceuninck, 20. Damon Devriendt, 21. Jimmy Guhel, 22. Tim Verhaeghe, 23. Lowie Borgoo, 24. Dieter Vanhulle, 25. Florian Viaene, 26. Glenn Velle, 27. Thibaut Taelman, 28. Steven Vandamme, 29. Ben Cannaerts (DV), 30. Matthias Thoorens, 31. Ruben Crop, 32. Samuel Hoornaert, 33. Clement Coasne (Fra) (DV), 34. Stijn Vanslambrouck (DV), 35. Lesley Librecht (DV), 36. Wouter De Fauw, 37. Giovanni Debaere, 38. Simon Segers (DV), 39. Alexander Vervaeke, 40. Brecht Deruyck (DV), 41. Gillian Demuynck, 42. Laurens Dewaele, 43. Kenneth Alleman.
    Opgaves: Arjen Grootaert, Kenny Leyn, Ruben Maertens, François Chastagner (Fra), Nigel Vandecasteele. 

    Reeks B: 
    1. Tom SAEYS, 2. Pieter Callemein (DV), 3. Rob Paridaens, 4. Kristof Himpens, 5. Gino De Clercq, 6. Kenny Michels, 7. Peter Hooreweghe, 8. Kurt Heyman, 9. Stijn Boel, 10. Stijn Desmet (DV), 11. Nesten Vandenbulcke, 12. Bram Lammens, 13. Jurgen Van Impe (DV), 14. Wouter Neuville, 15. Frederik Dobbelaere (DV), 16. Kenneth Wittouck, 17. Vincent Martlé, 18. Dimitri Dewinter, 19. Kristof Vanwynsberghe (DV), 20. Kristof Tousseyn, 21. Tom Calluy, 22. Giovanni Denolf (DV), 23. Tom De Ketelaere, 24. Bart Roets (DV), 25. David Inghels, 26. Kurt Bertier (DV), 27. Dietrich Van Den Berghe, 28. Olivier Mahieu (DV), 29. Pascal Jonckheere (DV), 30. Xavier Sintubin, 31. Mathieu De Rouck, 32. Kristof De Cabooter (DV), 33. Wouter Cael (DV), 34. Stefaan Ferrest, 35. Stijn Vanluchene, 36. Kurt Claeys, 37. Vincent Evers (DV). 

    Reeks C: 
    1. Pedro MICHELS, 2. Erwin Bollen, 3. Geert Roose, 4. Wim Diet, 5. Kristof Reyniers (DV), 6. Gary Tulloen (GBr) (DV), 7. Ronny Lutters, 8. Dirk Dekeerle, 9. Marnic De Waele, 10. Gino Corneillie, 11. Chris Devlies (DV), 12. Fabien Hanssens, 13. Eric Rouze (Fra) (DV), 14. Philippe Devleeschauwer, 15. Alain Mortier, 16. Guido Staels, 17. Paul Butler (GBr) (DV), 18. Gianni Deweerdt (DV), 19. Gino Martin, 20. Jean Durieu (Fra), 21. Denis Wauters, 22. Allan Robinson (GBr) (DV), 23. Jurgen Dumont.
    Opgaves: Guy Verhaeghe, Stephen Simpson (GBr) (DV). 

    Reeks D: 
    1. Filip BERQUIN, 2. Patrick Jacobs, 3. Danny Carette, 4. Benny Vanholsbeke, 5. Luc Van De Veire, 6. Ronny Lepoutre, 7. Patrick Watteny, 8. Gino Corneillie, 9. Luc Verlinde, 10. Jan Verbelen, 11. Danny Boussauw, 12. Marino Cneut, 13. Robert De Clercq, 14. Tony Taelman (DV), 15. Freddy Lefevre, 16. Tony Reniers, 17. Rudy Bloemmen, 18. Geert Smet, 19. Christ Christiaens, 20. Yvan Groené, 21. Herman Van Den Borre, 22. Siegfried Vanoverberghe. 

    Reeks E: 
    1. Florent DE LEERSNYDER, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus, 5. Noël Verzele, 6. Johan De Smet. 

    Reeks F: 
    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Damon Van Der Plaetsen, 3. Iben Vandevyvere, 4. Joni Demasure, 5. Goran Gouwy, 6. Robbe Deforche, 7. Maarten Crop, 8. Robbie De Smet, 9. Maarten Monsaert.
     
    Reeks G: 
    1. Thomas VANHOUTTE, 2. Brian Labaere (DV), 3. Kenneth Labaere (DV), 4. Jo Maes, 5. Bart Dedulle, 6. Andy Dobbelaere, 7. Guy Bogaert, 8. Tom Van Vaerenbergh, 9. Brian Vande Velde, 10. Jonathan Viaene, 11. Kristof De Ceuninck (DV), 12. Ben De Bruyne, 13. Johan Dedulle, 14. Arend Forrest, 15. Franky De Clercq, 16. Ayron Lagrou, 17. Chris Vynckier, 18. Donovan Degryse, 19. David Backx, 20. Miguel Verhaeghe, 21. Nicky De Gruyter (DV), 22. Pedro Boudry, 23. Koen Vander Beken, 24. Jens Bogaert, 25. Bjarne Christiaens, 26. Dave Cottenier, 27. Timmy Braekeveld, 28. Danny Bogaert, 29. Kenny Leyn, 30. Jonas Brack, 31. Peter Huys (DV), 32. Marc Vandeginste, 33. Steven Tommeleyn, 34. Bart Verhaeghe, 35. Wim Baert, 36. Robbe Delaere (DV).
     
    Reeks Dames: 
    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Daphné Acke, 3. Ilse Huys (DV), 4. Katleen Fraeye, 5. Cara Worm, 6. Eva Vermeersch, 7. Peggy Hoste, 8. Daphne Holvoet, 9. Saryn Vermet, 10. Kim Bogaert, 11. Sarah Vervaet, 12. Inge Joos.

    19-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Lichtervelde zaterdag 19 mei 2018
    Voor de LWU wedstrijd te Lichtervelde Is er parking voorzien in de kasteelstraat naast de hoeve op nr 80.

    18-05-2018 om 11:08 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassement alle reeksen tem St-Maria-Aalter 15 mei
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem 13 mei


    LWU 2018 Zegestanden tem 13 mei

    14-05-2018 om 21:22 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lichtervelde zaterdag 19 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Lichtervelde

    14-05-2018 om 20:40 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Sint-Maria-Aalter zondag 13 mei uitslagen (OVB)

    Album LWU Sint-Maria-Aalter 13 mei (Klikken!)

    LWU-SINT-MARIA-AALTER:

    Reeks A:

    1. Enzo Vandekerckhove, 2. Dominique Feys, 3. Indiana Slabinck, 4. Anthony Taveirne (DV), 5. Tim De Baene (DV), 6. Matisse Beyens, 7. Mathias De Witte, 8. Matthias Thoorens, 9. Jasper Verduyn, 10. Anthony Slabinck (DV), 11. Steffen Commeyne, 12. Tommy Maenhout, 13. Kenny Maenhout, 14. Lars Van Coppenolle, 15. Kevin Van Laethem, 16. Jamie Pattyn, 17. Ibe Vandendriessche (DV), 18. Sven Vancoppenolle, 19. Björn Steyaert, 20. Timothy Heyse, 21. Thomas Steyaert, 22. Chris Scherrens, 23. Arne Vermeersch, 24. Nico Lefever, 25. Joery Degrieck, 26. Spencer Tack, 27. Ruben Crop, 28. Arno Verberckmoes (DV), 29. Björn Martens, 30. Vincent Vantorre (DV), 31. Dominiek Meurisse, 32. Kristof Carrette, 33. Lowie Borgoo, 34. Davy Bultinck, 35. Jonas Devoet, 36. Joren Verschaeve (DV), 37. Jonas Timbreur, 38. Steven Vandamme, 39. Davy Van Der Linden, 40. Robby Degrieck, 41. François Chastagner (Fra), 42. Bryan Vispoel (DV), 43. Flor Nachtergaele.

    Opgaves:Nicolas Geerardyn (DV), Alessandro De Waele (DV), Robin Declercq (DV), Nigel Vandecasteele.


    Reeks B:

    1. Tom SAEYS, 2. Gino De Clercq, 3. Kenny Michels, 4. Pascal Tiers, 5. Rob Paridaens, 6. Rudy Vergucht (DV), 7. Wesley Balcaen (DV), 8. Peter Hooreweghe, 9. Andy D'Hauwe (DV), 10. Francis Renneboog (DV), 11. Vincent Martlé, 12. Tom De Ketelaere, 13. Stijn Boel, 14. Kristof Schoonbaert, 15. Stijn Vanluchene, 16. Willem Hooreweghe, 17. Kenneth Wittouck, 18. David Inghels, 19. Kurt Heyman, 20. Vincent Evers (DV), 21. Nesten Vandenbulcke, 22. Frederik Robberechts, 23. Kristof Tousseyn, 24. Koen Van Renterghem, 25. Xavier Sintubin, 26. Kristof De Neve (DV), 27. Nico Lefever, 28. Darius Strolé (Lit) (DV), 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Giovanni Denolf (DV), 31. Sven Crul.

    Opgave: Luc Cools.

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Pedro Michels, 3. Peter De Smet, 4. Viktor Fedorov (Oek) (DV), 5. Steven Grymonpré, 6. Aron Bauwens, 7. Ronny Lutters, 8. Marnic De Waele, 9. Patrick Raes, 10. Pierre Lucce (DV), 11. Christophe Logier, 12. Tommy Vandenbulcke, 13. Patrick Moens, 14. Dirk Dekeerle, 15. Denis Wauters.

    Opgaves: Patrick Moreel, Geert Roose, Guido Staels, Mark De Ben, Kurt Victor.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Leon Deuss, 3. Ronny Lepoutre, 4. Geert Smet, 5. Kurt Leuntjens, 6. Danny Depreitere, 7. Patrick Watteny, 8. Luc Van De Veire, 9. Frank Suys, 10. Mick Bath (Gbr), 11. Johan De Baets, 12. Bruno Cauwelier, 13. Danny Boussauw, 14. Christ Christiaens, 15. Herman Van Den Borre, 16. Peter Devroye (DV), 17. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Noël Verzele, 4. Eddy Depreitere, 5. Luc Meheus, 6. Erik De Waele, 7. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Lewis DE BATIST (DV), 2. Quinten Vander Beken, 3. Goran Gouwy, 4. Maarten Crop, 5. Joni Demasure, 6. Damon Van Der Plaetsen, 7. Seth De Batist (DV), 8. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Brian VANDE VELDE, 2. Kenneth Labaere (DV), 3. Thomas Vanhoutte, 4. Wim Baert, 5. Andy Dobberlaere, 6. Ayron Lagrou, 7. Bart Dedulle, 8. Guy Bogaert, 9. Jo Maes, 10. Johan Dedulle, 11. Christophe Deseyne, 12. Ben De Bruyne, 13. Bart Verhaeghe, 14. Donovan Degryse, 15. Dave Cottenier, 16. Franky De Clercq (DV), 17. Jens Bogaert, 18. Miguel Verhaeghe, 19. Gregory Depaepe, 20. Jens Six, 21. Timmy Braekeveld, 22. Jeffrey Hutsebaut, 23. Kevin Staelens, 24. Danny Bogaert, 25. Steven Tommeleyn, 26. Patrik Declercq, 27. Jonas Brack, 28. Pedro Boudry, 29. Kenny Leyn, 30. Luc De Smet (DV), 31. Robbe Delaere (DV), 32. Brian Labaere (DV), 33. Marc Vandeginste.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Sofie De Wulf, 3. Daphné Acke, 4. Cara Worm, 5. Evy Tillaert (DV), 6. Katleen Fraeye, 7. Tatjana Theunis, 8. Kim Bogaert, 9. Lisa Defeyter, 10. Stephanie Lagache, 11. Joyce Tack.


    Reeks Parochianen:

    1. Wouter VAN LAECKE (DV), 2. Cedric Gussé (DV), 3. Marjo Vanhove (DV), 4. Kristof De Neve (DV), 5. Lowie De Baets, 6. Jente Bruning, 7. Lieven De Temmerman (DV), 8. Thierry Verstraete (DV).


    13-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Sint-Maria-Aalter zondag 13 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Sint Maria-Aalter

    12-05-2018 om 19:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden tem GP Bikefitting Campe.
    LWU 2018 Klassementen tem 11 mei

    LWU 2018 Zegestanden tem 11 mei



    12-05-2018 om 19:14 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Maldegem-Kleit vrijdag 11 mei 2018 (ovb)
    GP Bikefitting Campe.
    LWU-MALDEGEM-KLEIT: 
    Reeks A: 
    1. Tom VAN HYFTE (DV), 2. Indiana Slabinck, 3. Dominique Feys, 4. Niels Wytinck (DV), 5. Enzo Vandekerckhove, 6. Lars Van Coppenolle, 7. Stijn Tuytens (DV), 8. Steffen Commeyne, 9. Jonas Reybouck (DV), 10. Bram De Bruyckere, 11. Elias Van Renterghem (DV), 12. Jasper Verduyn, 13. Pieterjan Spyns (DV), 14. Florian Viaene, 15. Anthony Slabinck (DV), 16. Gianni Vermeiren, 17. Sven Vancoppenolle, 18. Chris Scherrens, 19. Anthony Taveirne (DV), 20. Matisse Beyens, 21. Timothy Heyse, 22. Brecht Verzeele (DV), 23. Stijn Vanslambrouck (DV), 24. Thijs Deceuninck, 25. Björn Steyaert, 26. Spencer Tack, 27. Kevin Van Laethem, 28. Levi Degryse, 29. Pieter Everaerd (DV), 30. Wouter Van Den Bossche (DV), 31. Kenny Maenhout, 32. Steven Vandamme, 33. Tim Verhaeghe, 34. Joery Degrieck, 35. Kenneth Vandaele (DV), 36. Robbe Deprez (DV), 37. Jimmy Guhel, 38. Ruben Crop, 39. Jente Bruning, 40. Jens Devos (DV), 41. Kristof Carrette, 42. Nigel Vandecasteele, 43. Sybrent Staessen, 44. Kevin Despiegelaere, 45. Kenneth Alleman, 46. Bjarne De Waele (DV), 47. Sven Driesen (DV), 48. Davy Bultinck, 49. Davy Mercy, 50. Robby Degrieck, 51. Kenneth Blom (DV), 52. Laurens Dewaele, 53. Diego Bomeré, 54. Thijs Neetesonne.
    Opgaves: Guillaume Lauwers, Simon Segers (DV), Jelle De Maere, David Dumortier (DV), Tim De Dobbelaere (DV), Samuel Hoornaert, Lander Debacker (DV), Angelo Colmann (DV), Bryan Vispoel (DV), Lowie Borgoo, Michaël De Pré (DV), Thomas Steyaert, Nils Van Daele. 

    Reeks B: 
    1. Gino DE CLERCQ, 2. Frederik Dobbelaere (DV), 3. Willem Hooreweghe, 4. Tom Saeys, 5. Kenny Michels, 6. Stijn Boel, 7. Tom Calluy, 8. Bart Ally, 9. Nico Lefever, 10. Gianni Dumarey (DV), 11. Bram Lammens, 12. Stijn Desmet (DV), 13. Stijn Vanluchene, 14. Kenneth Wittouck, 15. Kristof Schoonbaert, 16. Nesten Vandenbulcke, 17. Vincent Evers (DV), 18. David Inghels, 19. Dave Mortier, 20. Wouter Cael (DV), 21. Rob Paridaens, 22. Mathieu De Rouck, 23. Pascal Tiers, 24. Kurt Heyman, 25. Kevin Strubbe (DV), 26. Kristof Tousseyn, 27. Kristof Vanwynsberghe (DV), 28. Wim Anseeuw (DV), 29. Bart Reyniers, 30. Nikki Denijs (DV), 31. Kurt Bertier (DV), 32. Kristof De Cabooter (DV), 33. Pascal De Vos, 34. Davy Joye (DV), 35. Kevin Claeys, 36. Andy Kindt (DV), 37. Xavier Sintubin, 38. Youri Cathelyn, 39. Gino Martin, 40. Sven Crul, 41. Steve Lannoo, 42. Hans Vankerschaver (DV), 43. Vincent Martlé
    Opgaves: Peter Huys (DV), Kristof Coppens (DV), Giovanni Denolf (DV), Kurt Claeys, Tom Six (DV), Koen Van Renterghem, Luc Cools, Francis Quartier, Peter Hooreweghe, Tom De Ketelaere. 

    Reeks C: 
    1. Peter DE SMET, 2. Sven De Vlieger, 3. Gino Primo, 4. Pedro Michels, 5. Ronny Lutters, 6. Aron Bauwens, 7. Erwin Bollen, 8. Wim Diet, 9. Chris Devlies (DV), 10. Mario De Smeytere, 11. Benny Van Staeyen (DV), 12. Carlo Schollaert, 13. Marnix Declercq, 14. Philippe Devleeschauwer, 15. Kurt Paepen (DV), 16. Erik Rouze (Fra) (DV), 17. Denis Wauters, 18. Claudio Rizzo, 19. Alain Mortier
    Opgaves: Koen Vander Beken, Bruno Lanckman, Patrick Moens, Paul Thursfield (Gbr) (DV), Jean Durieu (Fra), Kurt Victor, Filip Vermeersch, Guido Staels, Stanny Benoot, Franky Verfaillie (DV), Johnny Borgoo (DV), Fabien Savat (DV), Gianni Deweerdt (DV). 

    Reeks D: 
    1. Filip BERQUIN, 2. Kurt Leuntjens, 3. Leon Deuss, 4. Frank Suys, 5. Danny De Coninck, 6. Danny Carette, 7. Ronny Lepoutre, 8. Patrick Watteny, 9. Patrick Vanrafelghem (DV), 10. Danny Depreitere, 11. Luc Verlinde, 12. Gino Corneillie, 13. Jan Verbelen, 14. Robert De Clercq, 15. Johan De Baets, 16. Jozef De Naeghel (DV), 17. Luc Van De Veire, 18. Luc Erauw (DV), 19. Luc De Poorter, 20. Siegfried Vanoverberghe, 21. Mick Bath (Gbr), 22. Freddy Lefevre, 23. Patrick Van Den Broeke (DV), 24. Henk Bolle (DV), 25. Danny Boussauw, 26. Christ Christiaens, 27. Yvan Groené, 28. Herman Van Den Borre, 29. Kenny Vande Velde. 

    Reeks E: 
    1. Helmuth TAS (DV), 2. Rik Vanpoucke, 3. Hedwig De Buysser, 4. Eddy Depreitere (DV), 5. Luc Meheus, 6. Richard Van De Wiele, 7. Guido Fauck, 8. Johan De Smet, 9. Florent De Leersnyder, 10. Noël Verzele. 

    Reeks F: 
    1. Mathias DECLERCQ, 2. Quinten Vander Beken, 3.  Damon Van Der Plaetsen (DV), 4. Goran Gouwy, 5. Robbe Deforche, 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet. 

    Reeks G: 
    1. Wim BAERT, 2. Andy Dobbelaere, 3. Thomas Vanhoutte, 4. Kevin Staelens, 5. Ben De Bruyne, 6. Guy Bogaert, 7. Brian Vande Velde, 8. Ayron Lagrou, 9. Marc Vandeginste, 10. Kenneth Labaere (DV), 11. Chris Vynckier, 12. Lorenzo Feys, 13. Brian Labaere (DV), 14. Johan Dedulle, 15. Nick De Gruyter (DV), 16. Donovan Degryse, 17. Jonathan Viaene, 18. Christophe Deseyne, 19. Bjarne Christiaens, 20. Jens Bogaert, 21. Danny Bogaert, 22. Bart Verhaeghe, 23. Jens Six, 24. Dave Cottenier, 25. Marlon Claeys (DV), 26. Jonas Uvyn (DV), 27. Steven Tommeleyn, 28. Patrik Declercq, 29. Jo Maes, 30. Timmy Braekeveld, 31. Kenny Leyn. 

    Reeks Dames: 
    1. Cécile LAMBERT, 2. Ilse Huys (DV), 3. Sofie De Wulf, 4. Eva Vermeersch (DV), 5. Cara Worm, 6. Peggy Hoste, 7. Stephanie Lagache, 8. Riena Vermunicht (DV), 9. Kim Bogaert, 10. Anse Debaere, 11. Amy Swinnen (DV), 12. Joyce Tack, 13. Joyce De Loof, 14. Yana Van Staeyen (DV), 15. Zindzi Van Lancker.

    11-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Maldegem-Kleit vrijdag 11 mei GP bikefittingCampe
    Klik op de afbeelding om de link te volgen GP BikefittingCampe

    07-05-2018 om 19:57 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen Alle reeksen tem Ruiselede 6 mei
    LWU 2018 Klassementen Alle reeksen tem Ruiselede 6 mei


    LWU 2018 Zegestanden Alle reeksen tem Ruiselede 6 mei

    07-05-2018 om 15:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruiselede zondag 6 mei uitslag (OVB)

    FotoAlbum Ruiselede (Klikken!)

    LWU-RUISELEDE:

    Reeks A:

    1. Arno DE WISPELAERE (DV), 2. Stijn Van Der Jeught, 3. Indiana Slabinck, 4. Tim De Baene (DV), 5. Lars Van Coppenolle, 6. Enzo Vandekerckhove, 7. Bram De Bruyckere, 8. Shane Pysson (DV), 9. Jonas De Vlieger (DV), 10. Levi Degryse, 11. Steffen Commeyne, 12. Kevin Vandewiele, 13. Matisse Beyens, 14. Mathias De Witte, 15. Gianni Vermeiren (DV), 16. Kenny Maenhout, 17. Matthias Thoorens, 18. Diego Boone (DV), 19. Diedrich Roels (DV), 20. Pieter-Jan Debackere (DV), 21. Brecht Vandekerckhove (DV), 22. Gillian Demuynck (DV), 23. Giovanni Debaere, 24. Chris Scherrens, 25. Michael Van Eeckhaut, 26. Spencer Tack, 27. Jimmy Guhel, 28. Sven Vancoppenolle, 29. Thibaut Taelman, 30. Ruben Vispoel, 31. Jonas Devoet, 32. Lowie Borgoo,, 33. Joery Degrieck, 34. Dries David, 35. Tim Verhaeghe (DV), 36. Kobe Nachtergaele, 37. Nico Verwee (DV), 38. Flor Nachtergaele, 39. Jens Devos (DV), 40. Jonathan Verschueren, 41. Thomas Steyaert, 42. Youri Cathelyn, 43. Ruben Crop, 44. Robby Degrieck, 45. Juhani Stevens (DV), 46. Damon Devriendt, 47. Sybrent Staessen, 48. Lowie De Baets, 49. Dominique Feys, 50. Klaas Vankersschaever, 51. Cedric Himpe (DV), 52. Tim De Dobbelaere (DV), 53. Sam Lepoutre (DV), 54. Diego Bomeré, 55. Björn Steyaert, 56. Jonas Moens (DV), 57. Alexander Labbe (DV), 58. Kim Van Oost, 59. Wouter De Fauw, 60. Kevin Van Laethem, 61. Mathias Snoeck, 62. Arne Vermeersch (DV), 63. François Chastagner (Fra), 64. Kenneth Alleman, 65. Denis Wauters, 66. Davy Mercy, 67. Arjen Grootaert, 68. Anthony Taveirne (DV).

    Opgaves:Ayron Lagrou (DV), Ferre Bynoe (DV), Cedric Dellevoet (DV), Brecht Deruyck (DV), Sil Folens (DV), Gregory Vandewiele, Nigel Vandecasteele, Davy Van Der Linden, Jordy Clarisse, Gino De Clercq, Aloïs Gevaert (DV), Milan Vanwelsenaers (DV), Yenco Vanwalleghem (DV), Brian Labaere (DV), Aïden Maes, Jean-Baptist Declerck (DV), Kevin Despiegelaere, Mattijs Holvoet, Thibaut Derycke.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Vanluchene, 3. Pascal Tiers, 4. Peter Hooreweghe, 5. Kurt Heyman, 6. Kristof Schoonbaert, 7. Nico Lefever, 8. Bart Ally, 9. Vincent Evers (DV), 10. Willem Hooreweghe, 11. Stijn Boel, 12. Wouter Neuville, 13. Nico Van Bever, 14. Stefaan Ferrest, 15. Björn Jacobs (DV), 16. Sven Crul, 17. Dimitri Dewinter, 18. Kurt Claeys, 19. David Inghels, 20. Kenneth Wittouck, 21. Nesten Vandenbulcke, 22. Kristof Vercouillie (DV), 23. Vincent Milleville (DV), 24. Frederik Dedeyne, 25. Kristof Tousseyn, 26. Mathieu De Rouck, 27. Vincent Martlé, 28. Koen Van Renterghem, 29. Tom De Ketelaere, 30. Pascal De Vos (DV), 31. Gianni Dumarey (DV), 32. Giovanni Dewolf (DV), 33. Alain Mortier, 34. Kristof De Cabooter (DV), 35. Rob Paridaens.

    Opgave: Tom Calluy.


    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Philip Lampaert, 4. Glenn Van Hautekerke (DV), 5. Jean-Pierre Deloof, 6. Philippe Devleeschauwer, 7. Steven Grymonpré, 8. Bert Janssens (DV), 9. Aron Bauwens, 10. Wim Diet, 11. Patrick Raes, 12. Mario De Smeytere, 13. Franky De Tremerie, 14. Carlo Schollaert, 15. Ronny Lutters, 16. Eddy Françoys (DV), 17. Chris Devlies (DV), 18. Kris De Waele (DV), 19. Denis Lecluyse (DV), 20. Dave De Swert, 21. Filip Vermeersch, 22. Luc Dierickx (DV), 23. Claudio Rizzo, 24. Geert Bultynck, 25. Geert Roose, 26. Christophe Logier, 27. Jean-Claude Demarest (DV), 28. Dirk Dekeerle.

    Opgaves: Phil Delgouffe, Denis Wauters.


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Jean-Pierre Deloof, 3. Danny De Coninck, 4. Danny Carette, 5. Ruddy Stockman, 6. Patrick Watteny, 7. Kurt Leuntjens, 8. Johan De Baets, 9. Patrick Decaestecker, 10. Peter Devroye (DV), 11. Freddy Lefevre, 12. Marc Cogge, 13. Luc Erauw (DV), 14. Robert De Clercq, 15. Hendrick Reubens (DV), 16. Danny Boussauw, 17. Bruno Cauwelier, 18. Christ Christiaens, 19. Kenny Vande Velde, 20. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Helmuth TAS (DV), 2. Noël Verzele, 3. Rik Vanpoucke, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck, 6. Richard Van De Wiele, 7. Hedwig De Buysser, 8. Florent De Leersnyder, 9. Willy De Sutter (DV), 10. Johan De Smet, 11. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Goran Gouwy, 3. Damon Van Der Plaetsen (DV), 4.  Maarten Crop, 5. Joni Demasure., 6. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Jeffrey HUTSEBAUT, 2. Wim Baert, 3. Kevin Staelens, 4. Guy Bogaert, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Simon Vansevenant (DV), 7. Bjarne Christiaens, 8. Jo Maes, 9. Bart Verhaeghe, 10. Jürgen Verhaeghe, 11. Andy Dobbelaere, 12. Chris Vynckier, 13. Brian Vande Velde, 14. Bart Dedulle, 15. Ayron Lagrou, 16. Marc Vandeginste, 17. Ben De Bruyne, 18. Miguel Verhaeghe, 19. Danny Bogaert, 20. David Backx, 21. Kenneth Labaere (DV), 22. Jens Bogaert, 23. Johan Dedulle, 24. Marlon Claeys (DV), 25. Donovan Degryse, 26. Jens Six, 27. Timmy Braekeveld, 28. Patrik Declercq, 29. Jonas Brack, 30. Steven Tommeleyn, 31. Luc De Smet (DV).


    Reeks Dames:

    1. Daphné ACKE, 2. Peggy Hoste, 3. Evy Tillaert (DV), 4. Cara Worm, 5. Eva Vermeersch (DV), 6. Katleen Fraeye, 7. Stephanie Lagache, 8. Alicia Decoster, 9. Sarah Vervaet, 10. Lisa Defeyter, 11. Anse Debaere, 12. Janinka Vervacke, 13. Joyce Tack, 14. Kim Bogaert. 

    06-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruiselede zondag 6 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Ruiselede.

    30-04-2018 om 22:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!