Pff, ik HAAT school... Misschien niet de school zelf, maar de leerkrachten, ja! Hoewel, ik moet zeggen, die van Nederlands, da's een toffe.
Bij Nederlands mochten we verderschrijven aan onze 'leesautobiografie'. 'k Had echt spijt toen de bel ging. Volgens mij ga ik dat stukje tekst morgen afwerken. 'k Zal 't meteen posten. Nu ben 'k me eigenlijk wat aan 't vervelen... Straks huiswerk, maar dan verveel ik me nog liever! De toets van Engels is tegengeslagen, hopelijk morgen beter.
Ik ga wat verder aan mijn 'echte' verhaal werken, denk 'k. Liefst zou ik het afhebben voor mijn 15e verjaardag, maar ik vrees ervoor. Ff 'n vraagje; is er iemand die mij wat meer kan vertellen over DIS? Ik heb er laatst een boek over gelezen. Alléé, ja. Eén van de hoofdpersonages had DIS. Vorige maand had ik even een writersblock, en 'k moest terugdenken aan dat boek. Als ik een beetje duidelijkheid krijg, zou ik DIS ook willen verwerken in mijn verhaal. Maar nu snap ik er nog niet veel van, dus om er veel over te schrijven; dat kan nu niet echt. Misschien dat ik hier iemand mee kwets, iemand die er persoonlijk mee te maken heeft. Sorry dan!
'k Ga jullie laten. Misschien dat ik toch ergens de moed vandaan haal, om zo meteen aan mijn huiswerk te beginnen...
Al een maand heb ik er op gewacht... Onze eerste schrijftaak voor Nederlands! 't Klinkt raar, blij zijn met huiswerk... Maar wat voor huiswerk! Ik kan eindelijk nog eens met veel plezier voor m'n boeken gaan zitten.
De opdracht? Een doorlopende tekst over lezen. Wat we zoal lezen,of we graag lezen,... Ze heeft niet gezegd wat voor soort tekst het moet zijn, dus we zullen er een leuk verhaaltje van proberen te maken! Enige nadeel... Maximum van twee pagina's... Dat zal inkorten worden.
Aangezien dit mijn eerste blog is, zal ik er nog heel wat tijd moeten insteken om er iets leuks van te maken...
'k Zal me even voorstellen =) Ik ben dus Lore, 14 jaartjes jong. Ik ben dol op paardrijden en ... schrijven! 'k Ben momenteel met een nieuw verhaal bezig, maar 't zit nog in de beginfase. Verder verzin ik veel korte zinnetjes, eigenlijk bedoeld om even bij na te denken. Toen ik tien was, ben ik ook begonnen aan mijn eerste 'echte' verhaal. Maar door het hebben van (toen) vele andere hobby's, is daar nooit echt iets van gekomen. Vorige zomer heb ik besloten om mijn vijftig A-4 pagina's tellende verhaal te laten voor wat het is. Misschien dat ik later het onderwerp (waar ik nog steeds veel om kan verzinnen) volledig probeer te herschrijven. Mijn schrijfstijl als tienjarige was nu ook niet geweldig
Ik ben eigenlijk begonnen met schrijven door de scouts. Een leidster had op kamp eens haar zelfverzonnen verhaal bij. Door tijdsgebrek had zij het ook laten liggen, en ze vroeg aan ons, toen achtjarige meisjes, wat wij ervan vonden. Ze vroeg ook of wij een vervolg in gedachten hadden. Ik vertelde wat ik dacht, en ze zag er wel iets in. Dus, ik de hele week aan het schrijven geslagen, samen met de leidster. Op het einde van de week hadden we alles neergepend. Ze was er blij mee, en ik was minder blij omdat de week om was. Het was haar laatste week bij ons op de scouts. Dus; ik weet niet hoe het nu met het verhaal zit...
En sinds toen... Ja, ik kan het schrijven niet meer laten.