Het meisje Anouk heeft een pony, Drop.Drop is juist genezen van een beenbreuk.Als Anouk thuiskomt zit er een brief in de brievenbus van oma.Mama doet de brief open.Oma schrijft dat ze 2 weken komt slapen.Maar mama zegt dat het niet gaat want er komt een aapje logeren.Opa zegt dat het aapje wel bij hem mag logeren.OKE opgelost!!!Als Anouk gaat paardrijden vraagt haar lesgeefster of Anouk wil meedoen met het tornooi.Natuurlijk wil ze meedoen.Als ze thuis komt.Is het aapje Fridolin er al.Anouk laat fridolin meteen Drop zien.Als Fridolin op drops rug zit en ze horen dat Anouk een tornooi gaat meerijden verzinnen Drop en Fridolin een plannetje voor het tornooi.
Ik vond dit boek heeeeeeeeeeeeel leuk.
En heb dit gekozen omdat ik van paarden hou!
Trijn
Stikkum Stoere Steurkop III is de zoon van vikingstamhoofd Stoek de Knoert. Stikkum en 9 andere jongens moeten ervoor zorgen dat ze een draak kunnen vangen uit een grot met 3000 draken. Stikkum zag dat de draak die hij gevangen had geen tanden had. Daarom noemde hij hem tandloos. De draak die de jongens hebben gevangen moeten ze kunnen temmen voor het drakeninwijdingsexamen. Maar als ze zakken voor het examen worden ze voor eeuwig verbannen uit de stam. Zou Stikkum het examen halen met een draak zonder tanden?
De volgende dag lag er een Zeedrakonius Giganticus Maximus op het lange strand van Burk: een draak die 6 eeuwen geleden een heel Romeins leger had opgegeten. Stikkum was de enige die Draaks kon, dus hij moest zorgen dat de draak weg zou gaan. Zou Stikkum het overleefd hebben?
Ik heb dit boek gekozen omdat het een superleuk en heel grappig boek is. Ik hoop dat jullie het boek ook gaan lezen...
van Lars De Clercq
de juf die buiten spelen als huiswerk opgaf Rien Broere
Ik heb dit boek gekozen omdat het me wel aansprak en omdat het boek me erg gek leek en ik hou van gek. Maar goed hier komt mijn verhaal. Dit boek gaat over een klas waarin er een nieuwe juf les komt geven : juf Greet. Juf Greet is een hele speciale juf. Ze gaf namelijk buiten spelen op als huiswerk. De leerlingen vonden haar geweldig. Juf Greet ging tijdens elke les zelfs op de kast liggen om uit te rusten. De leerlingen wilden dat juf Greet voor altijd les kwam geven en dat wilde juf Greet ook maar al te graag. Maar daar dachten de directeur en de ouders anders over. Als de inspecteur komt kijken naar de klas van juf Greet schrikt de inspecteur zich een hoedje. En daarom wordt juf Greet ontslagen. Maar de leerlingen lieten dat niet toe. Daarom bedachten ze een plan om er voor te zorgen dat juf Greet weer les mocht komen geven. Als je wild weten hoe dit knotsgekke verhaal afloopt moet je maar eens een kijkje nemen in knotsgekke en wonderen wereld van : de juf die buiten spelen als huiswerk opgaf. Veel leesplezier en vele groetjes Yari.
dit verhaal komt uit één van de vijf rijken(het rijk van het koraal,eeuwige
ijs,zand,woud en het verzonken land.het begon met een dorp,algenrots.maar op de bodem van de zee stond een vulkaan op uitbarsten!toen ontstond MAANEILAND!ooh!ik heb de personages nog niet voorgesteld.Prinses kalea en haar broers Purotu en Naehu en haar beste vriendin Tiarè en nog veel meer!
maar de rest ga ik niet verklappen.daar voor moet je dit boek lezen!
van Wannes
dit verhaal komt uit één van de vijf rijken(het rijk van het koraal,eeuwige
ijs,zand,woud en het verzonken land.het begon met een dorp,algenrots.maar op de bodem van de zee stond een vulkaan op uitbarsten!toen ontstond MAANEILAND!ooh!ik heb de personages nog niet voorgesteld.Prinses kalea en haar broers Purotu en Naehu en haar beste vriendin Tiarè en nog veel meer!
maar de rest ga ik niet verklappen.daar voor moet je dit boek lezen!
van Wannes
Het boek begint met Steve een jongen met een tarweboerderij.
En op die boerderij staat tarwe en ook schapen.
Hij ging naar zijn vriend Adam voor drankjes.
Maar zijn drankjes zijn verdwenen.
Ze denken dat er een griefer aan het werk is.
Hij gaat dan terug naar zijn tarweboerderij.
Maar zijn tarweboerderij is opgeblazen.
Hij zoekt zijn vrienden terug op om hem te helpen.
Maar bij hen gebeurt er ook vanales.
maar de rest vind je wel in het boek zelf.
Van Sybe:)
Nikki Maxwell is een nieuw meisje op wcd, dat is een middelbare school. Alles gaat goed tot ze Mackenzie Hollister ontmoet, die van haar leven een puinhoop maakt. Gelukkig leert ze ook twee vriendinnen kennen. Haar nieuwe BFF's noemen Chloë en Zoey. Nikki heeft een geheime liefde, Brandon. Mackenzie probeert met hem te flirten om Nikki jaloers te maken, maar Brandon ziet haar niet zitten.
De boeken zijn geschreven als een dagboek waarin Nikki schrijft. Er staan tekeningen in en de boeken zijn heel grappig.
Hoe zal Nikki de middelbare school overleven met haar geheime liefde en haar vijand?
Oh ja, er zijn al acht boeken over de avonturen van Nikki.
Groetjes, Marike