In de week van Pasen zijn we uiteindelijk overgestapt op plan C omdat om tal van redenen onze plannen steeds gewijzigd werden. Gelukkig is de operatie van de nonno goed gelukt en komt hij goed overeen met zijn 5 nieuwe bypassen ... De zia Ornella die zullen we in julie vermoedelijk dan wel zien in Italië nadat we het weerbericht hadden bekeken leek het ons al bij al dan geen slecht idee om onze stek in Blankenberge op te zoeken. Home sweet home, en zeker met dat voorspelde slecht weer eigenlijk . De families waren er niet rouwig om om onze kleine kadee nog eens te zien. Het nieuwe Aveve centrum met tal van kleine huisdieren viel enorm in de smaak bij onze kleine dierenvriend ! Ook al de aangespoelde interessantigheden op het strand maakten zijn kleine wondere fantasiewereld weer rijker. Mama en papa waren in hun nopjes met een reeds lang gepland etentje bij de Griffioen , waar ze ook enorm van genoten hebben ( voor diegenen die het nog niet wisten : de vis van 't jaar is vlaswijting ) , een aanrader ! En na een laatste stop in Wilrijk hebben we een record gebroken en stonden we plots na 3u50min thuis in Nussloch ! Daar hadden ze een stralende dag gehad op zondag want iedereen zat nog gezellig op onze oprit te aperitieven om 19u en dit bij zo'n 22°C, en we kwamen van 12° en regen in Wilrijk... tja dat microklimaat hier , dat belooft voor deze zomer ! Afwachten ... vorig jaar hebben we er in juni alleszins een voorsmaakje van gehad en we kunnen u verzekeren : hot !
In mijn favoriete speelkledij kan ik tegen alle wind, weer en zand op !
Op schoot bij mijn knappe nichtje Jordan, die zot is van me
Mijn paasei heb ik in één keer verorberd en die chocolade daar krijg ik geen genoeg van
Op onbewaakte momenten is dit mijn favoriete bezigheid ... tot wat moet dat leiden ???
Bij mijn nonno op schoot terwijl hij woordjes in het Italiaans vertaalt ... al die talen tegenwoordig , amaai !!
Het is alweer voorbij onze jaarlijkse sneeuwvakantie. Maar dit jaar zijn we er niet rouwig om, alhoewel... Het begon allemaal met Lars die op vrijdag opstond en moest overgeven. Dus was een doktersbezoek noodzakelijk als we wilden op reis vertrekken 's anderendaags. De Dr beweerde dat hij na 24 hr weer de oude zou zijn en we met een gerust hart konden vertrekken. Die namiddag rijdt onze overbuurvrouw achteruit tegen onze geparkeerde wagen ... rechtsvoor toch wel wat blikschade ... hun verzekering zal het weten ! Ze was er zelf niet goed van , maar voor ons eigenlijk alweer een slecht voorteken , hadden we toen moeten weten ! De zaterdagmiddag was Lars al een stuk beter en we vertrekken dus zoals gepland. Wat we dit jaar niet online hadden gechecked was wanneer de NL verlof hebben ... dus stonden we na 35 km al in de file ... ggggrrrrr... als ge niet ge _ zijt van nen Hollander hé ! De voorziene rit van 4hr werd er dus ene van 6u30 en best wat ergernis. Op grondgebied Oostenrijk verrast Lars ons met een uitdrukkelijke "trrrrrractorrrrr" met een Franse R En natuurlijk vond hij het zelf best grappig en heeft hij het toch wel een km herhaald , mega komisch ,echt waar ! Sindsdien komt er ook zoiets uit wanneer hij de trrrrrap opgaat... maar verder snappen we nog steeds niet vanwaar hij het woordje "tienna" haald wanneer hij wil zeggen : nog eens , of nog een stuk. Maar er zitten talrijke woorden klaar om er binnenkort uit te rollen denken we. Dat belooft ! We houden ons vast aan de takken van de bomen...;);) Uiteindelijk heeft Kurt 4 d kunnen skieën en ik 3 van de totaal 6 d eigenlijk gepland. Dit omdat Kurt ook nog eens van Lars zijn darmvirussen geërfd had wat resulteerde in 36 totaal strike in bed... gelukkig was het die dag potdichte mist boven in het skigebied ! Maar skieën met dichtgeknepen billen was toch de boodschap de voorlaatste dag en dat blijkt toch niet zo ontspannend te zijn Enfin, we hebben alles overleefd en iedereen is terug de oude en uiteindelijk is dat toch het belangrijkste.
... dat ik vanmorgen zelf de deur van de gang naar de hall kon openkrijgen ... en plezier dat ik daardoor had, dat kunt ge niet geloven ! Mijn mama ook niet en dus deed ze de deur weer toe , maar dat was buiten mijn nieuwe tactiek gerekend ... want in een handomdraai was diezelfde deur weer open ... en opnieuw lag ik plat van 't lachen natuurlijk ! Deze avond zal onze papa de klinken dus allemaal naar boven draaien als dat gaat , zodat mijn ouders nog even gerust zijn dat ik niet onmiddellijk overal naar toe loop als ze me eens even niet in de gaten hebben. Naast mijn eerste Duitse woordje "nein" , heeft mama me gisteren bij het afscheidnemen van mijn vriendjes in de kribbe betrapt op " tschüss" en "bye bye"... tja , ik kan het nu niet meer verbergen dat ik veel woordjes opraap her en der ! Volgende week hoor ik dan "Grüss Gott" te zeggen ... want we gaan een weekje naar de sneeuw ! Dat lijkt me eerder voor een volgend jaar om dat correct uit te spreken ! Ik ben er wel klaar voor met mijn ski pak ! Kijk zelf maar!
We hebben al een tijdje de gewoonte op zondagmorgen om te gaan zwemmen hier in Duitsland. Ook deze morgen waren we weer vroeg van de partij en het klein bad is dan bijna privé op enkele oudjes of zwangere vrouwen na. Met zijn zwembandjes van Nemo ( dank u tante Nancy ) aan , is onze kleine piraat er weer helemaal klaar voor. Hij drijft rustig rond in het water en doet papa al gretig na met zijn voetbewegingen. Af en toe krijgt hij wat water binnnen ,maar daar heeft hij van in het begin geen punt van gemaakt, gewoon uitspuwen lijkt hem de normaalste zaak ter wereld. Vandaag heeft hij wel iets nieuws verwezenlijkt... hij weet zich nl alleen aan de boord van het bad op te trekken en met zijn voet duwt hij zich omhoog zodat hij volledig zelfstandig uit het water kan kruipen ! Hij doet het maar weer ... ons versteld doen staan. We hebben ons voorgenomen volgende maal ook eens te filmen. Nu we een camera hebben gekocht , zullen we wat meer beeldmateriaal hebben om ook daarmee onze blog te vervolledigen. We staan nog in de beginfase , geef ons wat tijd,ok?