Prachtig resultaat op een winterse zaterdagmorgen,
Onze A ploeg moest het deze keer opnemen tegen de buren uit Houtem. Met Robbe Van Lokeren deze maal in het doel konden onze duiveltjes veen vlugge achterstand ombuigen tot een 5-1 voorsprong. Wout Peleman , Matisse en Jorben konden voor de 6-1 ruststand zorgen. Met Matisse in het doel tijdens de 2e helft kon Borsbeke verder uitlopen langs Wout Brondeel na pas van Niels en Robbe Peleman. Jorben kon voor de 11-4 eindcijfers zorgen. Een mooie koude thuisoverwinning voor onze witte zebra's.
Onze B ploeg mocht een uurtje later aantreden tegen Neigem. Met betrouwbaar sluitstuk Maurits in het doel waren alle spelertjes aanwezig. Na een vlugge 0-3 achterstand werd het tijd dat Borsbeke wakker werd. Dat begreep Warre en hij kon zorgen dat het 2-3 werd na een mooie tegenaanval. Neigem kon weliswaar voor de 2-4 ruststand zorgen langs hun vrouwelijke kapitein. Siebren kon tijdens het begin van de 2e helft vlug tegenscoren en hij scoorde 3 en 4-4 na een gemeten pas van Miel. Lennard kon zorgen dat, voor het eerst tijdens de wedstrijd, Borsbeke op voorsprong kwam. Na een uittrap van de Neigem doelman kon hij vanop grote afstand in één tijd voor de 6-5 zorgen. Thibo en Quinten hielden achteraan de deur goed op slot en Maurits deed wat hij moest doen. Een moegestreden Neigem verloor met 7-5 cijfers tegen een , tijdens de 2e helft, gemotiveerder Borsbeke.
Dinsdag gaan wij terug naar "DE STEENOVEN" (met dank aan een attente ex-zebra en livinus speler voor de kleine rechtzetting) vanaf 17 u tot 18u30. Donderdag gaan wij naar het KTA van 18u tot 19u15. Mag ik vragen dat alle spelertjes tijdig worden afgehaald. Alle jeugdploegen trainen in de zaal en wij trainen samen met U7. Dus is het zeeer druk in het KTA en soms voor ons onoverzichtelijk waar onze jongens zouden kunnen zijn.
Hou rekening met het feit dat dinsdag bij hevige sneeuwval, onnodige risico's worden genomen om aanwezig te zijn in de Steenoven. Indien de wegen niet sneeuwvrij zijn gaat de training niet door.
Morgen kunnen wij beschikken over kleedkamers A- terrein. Dus geen gebruik maken van jeugdcomplex. Vanaf volgende week trainen wij op dinsdag in "de steenhoven" van 17-19u30. Vanaf donderdag maken wij gebruik van zaal KTA Herzele. Wij trainen samen met U7 van 18-19u15. Uitzonderlijk op 2 december trainen wij niet in het KTA door sinterklaasfeest. Dan trainen wij terug efkes op woensdag in Borsbeke als de weersomstandigheden het toelaten. Dus dinsdag en donderdag in de zaal tot eind februari op dinsdag en donderdag. Slaapwel en tot morgen.
eindelijk heb ik nog wat tijd gevonden om ekele actiefoto's op onze blog te plaatsen. Het zijn beelden uit de spannende wedstrijd tegen Overboelare. We hebben wel zeer nipt verloren, maar toch was het een leuke wedstrijd om naar te kijken. De strijdlust was aanwezig en het samenspel begint steeds meer en meer aanwezig te zijn. Zo zien we het graag. Ook Maurits is vastbesloten om als vaste keeper in de ploeg te komen. Hopelijk kan hij op jullie steun rekenen, in geval van verlies. Aanstaande zaterdag zal ik trachten om enkele mooie plaatjes te schieten als de Sint op bezoek komt.
Voor de A-ploeg, thuismatch om 10u tegen Eendracht Houtem, samenkomst 9u30 op het terrein. Voor de B-ploeg, thuismatch om 11u15 tegen Neigem, samenkomst om 10u45 op het terrein. Alle kinderen worden na de wedstrijd verwacht in de hoofdkantiene voor de komst van de Sint en Piet. Wij rekenen na een natte en modderige woensdagtraining op een 6-punter. Tot zaterdag.
Morgen gaan we naar "De Steenhoven" in Herzele vanaf 17u. Het zou kunnen zijn dat ik morgen 5 minuutjes later zal zijn. Wacht gerust in de kleedkamer of aan de info balie. Onze nummer van kleedkamer staat op het groot bord aan de ingang. Zorg dat uw kind sportschoenen heeft waarvan de zool zeker geen zwarte strepen nalaat. Het is verboden om te sporten met dit soort schoeisel. Dus als het kan een bleke of doorzichtige zool. Tot morgen.
Onze A ploeg moest op verplaatsing naar het sterke Deftinge. Zij verloren met overdreven 9-3 cijfers. Paal en lat hielden zwart-wit van verscheidene treffers. Deftinge gaf toe dat dit een meer dan gevleide zege was ondanks de grote cijfers. Onze B-ploeg had het ook niet gemakkelijk tegen Overboelare. Met Maurits als doelman kregen zij na een 10 tal minuten hun eerste doelpunt tegen. Borsbeke herpakte zich prima en zorgde via Warre en Thibo voor de 3-1. Overboelare kwam terug tot 4-4 en dit was tevens de russtand. Het was Overboelare die heel sterk uitpakte tijdens het begin van de 2e helft. Zij liepen uit tot 4-6 waarna Siebren en Lennard voor een gelijke stand konden zorgen. Helaas voor de zwarte zebra's werd de wedstrijd afgesloten met een nipte 7-8 nederlaag. Quinten scoorde het laatste doelpunt voor Borsbeke. Even meegeven dat Miel er niet bij was, hij was met familie op hoogtestage in de Ardennen. Volgende week komt de Sint langs en met een derby tegen Houtem voor de A ploeg en Neigem voor de B-ploeg, zijn onze spelertjes bijna verplicht de overwinningen thuis te houden. Want Piet zal zeggen , wie wint krijgt lekkers, wie stout is "nen de rijck"
MAANDAG IS ER GEEN TRAINING. VANAF DINSDAG GAAN WE WEKELIJKS NAAR SPORTHAL "de steenoven". ER IS TRAINING VAN 17U TOT 18U30. TOT DINSDAG IN DE STEENOVEN TE HERZELE, woensdag blijven wij in Borsbeke van 17u.
Onze U 8 A spelen op verplaatsing naar Deftinge, aftrap om 11u, samenkomst terrein Toekomst Borsbeke 10u. Onze U 8 B spelen thuis tegen Overboelare, aftrap 11u15, samenkomst terrein 10u45.
Verder zijn zullen wij waarschijnlijk in de kerstvakantie deelnemen aan 2 indoortornooien. Op zondag 26 december gaan wij naar Overboelare met beide ploegen. Deze inschrijving is reeds gedaan. Voor het tornooi van Bonanza op woensdagnamiddag 29 december zouden wij graag van jullie horen wie kan deelnemen. Indien wij met genoeg spelertjes zijn kunnen wij deelnemen met beide ploegen. Is het mogelijk om tegen zaterdag te zeggen wie kan en wie niet ? Mag ik tevens vragen de keepertrui van "café de oude brug" terug binnen te brengen aub. Het liefst zaterdag. Tot dan en succes.
Op zaterdag 27/11/2010 brengt de SINT, vergezeld van trouwe knecht Zwarte Piet, een bezoek aan de jeugdspelertjes U7/8/9/11/13 van KVC De Toekomst Borsbeke.
De spelertjes U7/8/9 worden na hun wedstrijd / douche in de kantine op het A-terrein verwacht waar de Sint en Zwarte Piet onze zebraatjes met heel wat lekkers zullen verrassen.
De SINT heeft een héél drukke agenda, daarom worden de spelertjes van de U11 voor het spelen van hun wedstrijd om 12.00u in de A-kantine verwacht.
Onze U13 zullen samen met trainer Yvan na het spelen van hun wedstrijd op SK Vlierzele, afzakken naar onze A-kantine om hun cadeautje in ontvangst te nemen.
Wij kijken vol ongeduld uit naar de komst van deze brave man en zijn knecht en hopen dat jullie zeer talrijk zullen aanwezig zijn op deze blijde gebeurtenis.
En denk eraan: wie braaf is krijgt lekkers, wie stout is
Beste Duiveltjes, onze wedstrijden van dit weekend zijn afgelast door de slechte weersomstandigheden. Hieronder het officieel bericht van footbel. Met sportieve voetbalgroeten, Pascal.
Het Provinciaal Comité van Oost-Vlaanderen heeft beslist over te gaan tot een algemene afgelasting van alle wedstrijden van reserven,jeugdploegen en het G-voetbal van 12 november tot en met 14 november 2010. De wedstrijden van de eerste elftallen heren en dames gaan door, de scheidsrechter beslist ter plaatse.
Zoals verwacht gisteren op de blog was er geen training vandaag. Volgende zaterdag speelt onze A ploeg op Oudenhove om 12u30. Afspraak op het terrein om 11u30. Wout en Robbe Peleman hebben reeds forfait gegeven, dus houden zij 1 reservespeler over. De B ploeg gaat op bezoek naar Idegem B. Uit veiligheidsoverwegingen gaat het hier om een risicowedstrijd en wordt de wedstrijd gespeeld achter gesloten deuren na schermutselingen vorige zaterdag in Borsbeke. Wij komen samen om 9u15, wedstrijd om 10u.
Lennard speelt momenteel mee met een wedstrijd van Patrick. Stem op zijn voetbalschoen en wij kunnen een volledige voetbaluitrusting winnen. Wie wil kan gratis meespelen. Surf naar www.mijneerstepatrick.be , vervolgens klik op nederlands, ga naar "alle ontwerpen" en zoek lennard zijn schoen (onder Lennard staat 2010-11-10 - 17.07.09) Lennards schoen heeft zwart-wit gestreepte kleur met rode studs en rode accenten.Speel mee met thuiscomputer, werkcomputer etc. Hoe meer stemmen, hoe meer kans. Iedereen kan deelnemen en laat iets weten op wie nog gestemd moet worden.
Voor uitgestelde wedstrijden kan men terecht op de jeugd web-site, onze blog of teletekst VRT (denk 589) Tot zaterdag.
Op de training maandag en bij regenachtig weer toch 12 duiveltjes aanwezig. Iedereen kon zich uitleven tijdens partijtjes voetbal zonder de positie's te verwaarlozen. De positie's van 4-11-7 en 9 moeten beter toegepast worden op zaterdag. Spits (piloot) is 9, linksmidden is 11, rechtsmidden 7 en laatste man is 4. Verder gaat de wedstrijd voor de B ploeg niet door op SV G'Bergen om 9u30 maar wel op Idegem B om 10u. Blijkbaar gaf G'Bergen forfait en nam Idegem deze plaats in met een 2e ploeg. Dus een 1/2 uurtje langer slapen. Mag ik ook vragen dat de keepertrui van "de oude brug" terug komt bij de U8A. Doelman Niels staat reeds 2 weken in het doel met zijn persoonlijke training. Ga eventueel na op de jeugdsite of deze blog, of de training zal doorgaan morgen. Ze geven nogal wat regen. Sportieve groetjes
Onze duiveltjes wisten van op voorhand dat de beide tegenstanders niet te onderschatten waren. Onze witte duiveltjes namen het op tegen het zeer sterke Munkzwalm. Op een zwaar en drassig terrein verloren zij hun wedstrijd met 5-11 cijfers. Nochtans waren er genoeg kansen om meer doelpunten te scoren maar hun doelman was rijper en had meer gestalte. Onze zwarte duivels konden een uurtje later hun kunnen tonen tegen Idegem. Met Warre deze keer in het doel konden zij nooit op voorsprong komen en waren steeds op achtervolgen aangewezen. Positief was de terugkeer van Siebren die zijn maatjes de nodige steun kwam verlenen. In een geanimeerde 2 e helft en na enkele bitsige duels konden zij hun wedstrijd afsluiten met 6-12 verliescijfers. Deze week terug training om 17u30 op maandag en om 17u op woensdag. Nog een prettig weekend.
Onze A-ploeg speelt thuis tegen Munkzwalm. Verzamelen met trainer Geert om 9u30 op het terrein, westrijd om 10u Onze B-ploeg speelt ook thuis tegen Idegem. Deze verzamelen om 10u45 op het terrein, wedstrijd om 11u15.
Zaterdag gaat het veel regenen. Voorzie jullie kind van een regenjasje, eventueel onder de voetbaltrui en een extra dikke jas indien hij efkes langs de kant moet plaatsnemen. Een mogelijke tip, snij uit een gewone vuilniszak een gat bovenaan(voor hoofdje) en 2 gaten langs de zijkanten (voor de armen) en laat jullie kind daar mee spelen onder zijn voetbaltrui. Laat zeker geen wind door en geen regen.
Verder was er de vraag om aan een indoor tornooi deel te nemen. Had 3 verschillende optie's, Ninove, Herne en Lierde. Voor Ninove gaan we passen aangezien de wedstrijden maar 8 minuten duren en het daar heel druk is (zie vorig jaar). Herne ligt te ver van Borsbeke en voor Lierde wil ik mij eventueel wel inschrijven. Dit gaat wel door op een woensdagnamiddag nl 29 december.Wel wil ik van jullie horen hoeveel spelertjes er kunnen deelnemen en wie eventueel vrij is deze namiddag om de voetballertjes naar Lierde te brengen. Indien wij met genoeg ouders zijn die kunnen rijden en die vrij zijn kunnen wij eventueel met 2 ploegen gaan. Laat morgen aan de beide trainers iets weten of stuur een mailtje eventueel. Liefst zo vlug mogelijk want inschrijven kan tot 1/12. Tot morgen.
Onze duiveltjes ploegen konden deze keer niet winnen van Bonanza en Herzele. Onze B-ploeg moest op verplaatsing naar de vlaamse ardennen, nl Bonanza. Dit mocht geen zware karwei worden want Bonanza kon tot dan geen enkele wedstrijd winnend afsluiten. Thibo nam deze keer plaats in het doel en Siebren was er nog niet bij. Onze U8 b konden nooit de indruk geven dat zij al wedstrijdjes wonnen met meer dan 20 doelpunten verschil. Ze trapten willekeurig balletjes weg zonder kijken, bleven niet op hun positie's spelen en deden maar hun eigen willetje. Tot overmaat moest Lennard tijdens de wedstrijd forfait geven wegens ziekte. Warre kon nog wel eens tegenscoren maar de wedstrijd werd afgesloten met een 5-4 verliesbeurt tot gevolg. Onze zwarte zebra's bleken op het einde van de wedstrijd wakker te worden maar de scheidsrechter blies de wedstrijd af. Bonanza in euforie en wij konden vééééééééél beter. Meer luisteren naar de richtlijnen van de trainer en doen wat hen gevraagd wordt. Als iedereen zijn eigen zin gaat doen gaan wij niet veel potten meer breken. Volgende week tegen Idegem, de enige ploeg die won tegen onze witte zebra's, kan het beter zijn hé mannekes. Onze A-ploeg nam de korte verplaatsing naar Herzele.Trainer Geert en zoon Robbe waren verontschuldigd en ook geen Joran, die helaas zonder iets te laten weten niet aanwezig was. Met Niels een volledige wedstrijd in het doel namen onze U8 A vlug initiatief. Paal en lat hielden de zebra's in de aanvangsfase van een welverdiende voorsprong. Herzele kwam beter in de wedstrijd en door een misverstand tussen onze Niels en de verdedigers kwam Herzele op voorsprong. Onder impuls van Jorben en Wout kwamen onze zebra's langszij en zelfs op voorsprong. De wedstrijd bleef spannend tot op het einde. Met wisselende kansjes voor ook Wout en Robbe Peleman en ook Matisse vond de weg naar het doel net niet. Helaas in de laatste minuut kon Herzele nog eens tegenscoren en de wedstrijd werd afgesloten met een mooie 7-7 tot gevolg. Aan inzet ontbrak het hier zeker niet. Volgende zaterdag staan 2 thuiswedstrijden op het programma tegen beide zware tegenstanders, maar waar een wil is, is een weg. Maandag geen training en we zien mekaar terug op woensdag om 17u. Prettig weekend.
Na een sompige woensdagtraining met 13 duiveltjes spelen onze U8 tweemaal op verplaatsing spelen zaterdag aanstaande. Onze A ploeg speelt de derby op Herzele om 14 uur. Belangrijk is dat trainer Geert er niet gaat zijn. Trainer Hans gaat na de match van de B ploeg naar Herzele. Gelieve op eigen initiatief naar Herzele te komen en aanwezig te zijn om 13u30 op het terrein. Er gaat niet samen gekomen worden in Borsbeke aangezien ook trainer HANS rechtstreeks naar Herzele gaat. De B ploeg gaat verzamelen om 10 u aan ons terrein in Borsbeke. Adres van Bonanza is "Tempel" St Martens Lierde.(match om 11u)
Vorige zaterdag waren we met onze 2 ploegen juist gepast met 5 spelertjes. Het is voor ons heel belangrijk te verwittigen indien jullie niet kunnen aanwezig zijn op matchdagen zodat wij bij tekort aan spelertjes beroep kunnen doen op eventueel het teveel aan U7 spelertjes. Liefst voor 20u op vrijdagavond. (0494/717713)
Voor wie interesse mocht tonen organiseert KVC Toekomst Borsbeke ook een spaghetti en croque festijn. Ik heb kaarten gekregen om te verkopen, dus wie goesting heeft op zaterdag na de wedstrijd, kan bij mij terecht (5 november volwassenen 8,kinderen 6, à volonté) Ook zal op maandag 1/11 niet getraind worden. Alle verdere info gaat volgen.
Proficiat aan alle jongens voor de prestatie's van beide ploegen. Onze witte zebra's namen vlot de maat van Neigem. Zij kwamen nooit in de problemen en wonnen hun match met 13-1. Onze zwarte zebra's moesten met slechts 5 spelertjes aantreden tegen jong G'Bergen. Door een kleine onvoorzichtigheid moest Thibo forfait geven net voor de aanvang van de match. Ook Siebren ontbrak nog en komt pas na de herfstvakantie terug. Miel moest deze keer zijn netten schoonhouden. Nu kwamen wij zeer goed uit de startblokken. Warre en Quinten zorgden voor een vlugge 5-1 voorsprong maar de bezoekers kwamen flink terug tot 7-4. Na de verdiende ruststand kon ook Lennard nog scoren en zorgde voor 8-4. Maurits kon nog enkele malen voor dreiging zorgen maar kon helaas zijn doelpuntje niet meepikken. Zijn papa was tijdens de match helaas ook wat afwezig na zijn spetterende disco fuif in de hoofdkantiene maar Pascal kon toch al aperitieven samen met Johan,Guy en Bart. Na flink wat regenvlagen en koude wind konden wij de overwinning thuishouden en wonnen wij de match met 11-7. Maandag training om 17u30. Tot dan.
Wegens wateroverlast na veelvuldige regenbuien werd de woensdag training afgelast. Gelukkig amper een paar aanwezige ouders en onze excuses om niet tijdig te verwittigen, maar ikzelf wist ook van niets en kwam pas tot de vaststelling toen ik aan de jeugdkantiene toekwam en daar een berichtje las. Onze beide U 8 ploegjes spelen een thuiswedstrijd. Bij onze U8a hebben Wout en Robbe Peleman reeds afgezegd. Verder worden dezelfde spelertjes verwacht om 9u30 op het terrein voor de wedstrijd om 10u tegen Neigem.
Onze b-ploeg zal het opnemen tegen Jong G'Bergen om 11u30. Opgelet want de wedstrijd is met 15 minuten verlaat. Samenkomst om 11u op het terrein. Dezelfde 6 spelertjes worden verwacht als tegen Moerbeke. Siebren is tot na de herfstvakantie out met een elleboogbreuk.
Mogen wij hopen dat iedereen aanwezig is want beide ploegen zijn slechts met 6 spelertjes, evenals de hoofd afgevaardigde na een zalig nachtje Disco. Bij afwezigheid gelieve tijdig te verwittigen. Nog een prettig eindeweek en tot zaterdag, Hans,Geert en Pascal Travolta Saterday night fever.