Onze duiveltjes gingen elk met een overwinning naar huis terug. Op een zeer harde ondergrond en bij vriestemperaturen nam onze A ploeg revanche na een verliesbeurt in de heenwedstrijd ten nadele van Idegem A. Zij wonnen met 7-4. Onze B ploeg moest naar het verre Denderwindeke. Het terrein was zeer goed gerold maar keihard. Onze duiveltjes pasten zich zeer goed aan en kwamen nooit op achterstand. Warre was nog niet 100% na ziekte maar kon toch voor de 0-3 zorgen en dit na mooi combinatievoetbal. Onze doelman Maurits had een vrij kalme voormiddag en dit was mede te danken aan het goed verdedigen van Quinten, Thibo en Lennard. Siebren was de aangever van dienst en Miel kon zelfs een hoekschop rechtstreeks binnentrappen. Bij één van de weinige aanvallen kon Winnik de eer redden. Siebren kon nog mooi met binnenkant voet voor het prachtig eindresultaat zorgen 1-5 Proficiat aan de beide elftallen. Dinsdag Steenoven van 17u.
U 8 A samenkomst 9u30 op het terrein, thuismatch tegen W.Idegem A. U 8 B samenkomst 9u00 op het terrein, uitmatch naar Winnik (terrein gelegen Minnenhofstraat 9,9400 Denderwindeke) Hou rekening met de koude, eventueel handschoenen, muts met nummer. DENK AAN KAARTEN TOMBOLA AUB. Succes aan allen.
A ploeg met winst uit Vlaamse Ardennen, B ploeg zeer verdienstelijk
A ploeg :
De verre tocht naar onze Vlaamse Ardennen bleek geen probleem te zijn voor onze zwarte zebra's. Bonanza was geen partij voor onze duiveltjes. De ganse ploeg deed het voortreffelijk en konden de partij afsluiten met duidelijke 7-13 cijfers. PROFICIAT
B ploeg :
Terug een moeilijke wedstrijd na de zware verliescijfers uit de heenmatch. Warre scoorde vlug de 1-0 maar Grotenberge kwam sterk opzetten en scoorde 5 x op rij. Onze duiveltjes waren lammetjes en na enkele kleine opmerkingen werden ze vlug wakker. In een mum van tijd stond het 5-6 in het voordeel van rood-zwart. Na de pauze een heel ander Borsbeke. Quinten scoorde vlug de 6-6 en enkele kansen werden helaas niet benut. Ook sommige 1 tegen 2 situatie's werden niet verzilverd. Helaas door onzuiver uitverdedigen kon Grotenberge uitlopen tot 6-9. Siebren scoorde nog tegen maar de wedstrijd was gespeeld. We zien merkbaar verbetering want zo'n wedstrijden verloren wij in de heenronde met grote cijfers en nu kunnen wij de schade beperken en zijn wij de evenknie van de tegenstrevers. Ook al waren sommige gastjes niet in vorm,zij streden voor wat ze waard waren en oogt de toekomst mooi. Deze week gaan we trainen op balletjes vanuit scherpe hoeken achter uit leggen en het naar de bal toekomen tijdens een wedstrijd. Tot morgen, 17 u Steenoven. Donderdag KTA 18u
Onze A ploeg komt samen in Borsbeke om 10 u , wedstrijd in Bonanza om 11u. Terrein Tempelhof, 9572 St Martens Lierde Onze B ploeg neemt het thuis op tegen Eendracht Grotenberge om 11u15, samenkomst 10u45 op het terrein. Bij ziekte of belet gelieve tijdig te verwittigen bij trainer Hans en Geert. Tot zaterdag.
De uitgestelde wedstrijd was geen probleem voor onze duiveltjes die talrijk aanwezig waren op het d-terrein van de Toekomst Borsbeke voor een oefenwedstrijd. Onze U8 jarigen werden bijgestaan door 2 U7 jarigen nl Kenzo en Emiel. Beide ploegen werden onder leiding van trainer Geert en gelegenheids scheidsrechter Hans gelijk verdeeld en gingen van start in een zeer gelijk opgaande wedstrijd. Er werd bijwijlen flink gebikkeld en de aanwezige supporters kregen waar voor hun geld. Waren van de partij : Miel, Warre, Thibo, Wout en Robbe Peleman, Robbe Van Lokeren, Lennard, Matisse en Emiel en een gekend gezicht van vorig jaar Kenzo. Het was een zeer goede oefenwedstrijd en iedereen verdiende een warme douche. Een bijzondere dank aan Nancy en dochter die onze kantiene openhield. Trainer Geert gaf een glaasje Piper Heidsick en iedereen kon rustig bijpraten in onze warme kantiene. Dinsdag training in De Steenoven vanaf 17u tot 18u30, donderdag KTA van 18u tot 19u15. Prettig weekend verder.
Helaas moeten wij melden dat er morgen niet gespeeld wordt maar wij toveren een heuse, echte derby partij te voorschijn. Onze A ploeg speelt op de terreinen van Borsbeke hun uitgestelde retourmatch tegen onze B ploeg. Ze geven een 10-tal graden en geen regen. Aftrap wordt gegeven in Borsbeke om 10 u 30. Samenkomst om 10 u. Iedereen paraat dus in wedstrijdoutfit en er is tevens douchemogelijkheid in onze kleedkamers. Voor de papa's is helaas de kantiene niet open en er is geen tijd voor apéritief!!!. Of het moet zijn dat onze Pascal iets uit zijne hoed kan toveren, een overgebleven "40j" cava-ke op misschien een six-pack van een gekend merk ? Allen op post en tot morgen. Trainers Geert en Hans
Joepi terug zaterdagmorgenvoetbal. Onze A ploeg moest de verre verplaatsing nemen naar Moerbeke. Zonder Matisse,die met griep te bed lag, maar verder met de gekende namen ging de wedstrijd goed op en neer. Op een moeilijk bespeelbaar veld met tal van molhopen kwamen wij 1-3 voor langs Jorben en Wout. Moerbeke kon mooi terugkomen en de rust werd gehaald met een 6-5 stand. Niels en Robbe Van Lokeren hielden de deur goed op slot en ook de Peleman broers stelden niet teleur. Borsbeke liet zich tijdens de 2e helft niet verrassen en kon de wedstrijd mooi afsluiten met een 7-10 eindstand met zeer goed voetbal. PROFICIAT Onze B ploeg mocht het thuis opnemen tegen het sterke Deftinge. Enkel Siebren ontbrak zonder nieuws. Wij verloren in de heenronde met zware 10-0 cijfers maar deze keer hadden onze duiveltjes een goeie start. Lennard en Warre scoorden de 2-0 en Deftinge wist niet waar zij het hadden. Miel deze keer in het doel stopte bijna alles en ook verdedigend stonden Thibo, Quinten en Maurits hun mannetje. Deftinge speelde kwam op een diefje tot 3-2 terug. Onder impuls van een sterke Milan bij de bezoekers, die trouwens alle doelpunten voor zijn rekening nam, konden zij 3-5 voorkomen. Borsbeke deed er alles aan om nog langszij te komen maar hun doelman stond ook secuur te keepen. De eindstand wijzigde niet meer maar wij zagen een spannende wedstrijd met mooi voetbal. Blijkbaar werd duidelijk dat tijdens de winterstop goed getraind geweest is wij daar de vruchten reeds van plukken. Dit beloofd een mooie terugronde te worden.
Dinsdag is er terug training in de Steenoven van 17 tot 18u30. Donderdag in het KTA van 18u tot 19u15
Vooreerst wensen de afgevaardigden en trainers van onze A & B ploeg jullie een spetterend "2011". Wij danken jullie voor uw aanwezigheid en inzet en hopen dat wij het seizoen 2010-2011 op dezelfde manier mogen afsluiten. Na een paar indoortornooitjes en oefenstonden treden wij zaterdag terug aan in onze competitie. Onze A- ploeg gaat op verplaatsing naar E.Moerbeke, aftrap 12u30, samenkomst en vertrek 11u30 stipt.(Robbe en Wout Peleman gaan rechtstreeks) Onze B-ploeg speelt zaterdag thuis tegen Deftinge om 11u15, samenkomst op het terrein om 10u45 stipt. Wij hopen op jullie aanwezigheid en bij belet gelieve tijdig te verwittigen aub, voor vrijdagavond bij trainer Hans of Geert. Donderdag, morgen , geen training in KTA. Tot zaterdag.