Onze mannen moesten deze keer de korte verplaatsing maken naar Aaigem. Eenmaal aangekomen in Aaigem geen 8 maar 7 spelers op het wedstrijdblad bij de thuisploeg. Trainer deed aanzoek om een Borsbeke spelertje te stallen bij groen-zwart en trainer Hans vroeg wie vrijwillige kandidaat was. 60 Minuten speeltijd extra was de beloning en 2 drankbonnetjes van de thuisploeg en 1 van ons als surplus. Quinten maakte gretig gebruik van de aanzoek en dus kreeg hij een groen truitje om zijn schouders.
In tegenstelling tot de voorbije weken kregen wij geen eerste doelpunt tegen maar maakten wij na welgeteld 34 seconden de 0-1 van via Dylan. Wat nadien volgde was niet om aan te zien. Paal en dwarsligger was een voorbode voor een Aaigem offensief en het eerste doelpunt van Aaigem leek niet ver weg meer. Tot overmaat van ramp deden wij nog een duit in het zakje en een te korte terugspeelbal was de aanleiding tot de 1-1. Nadien was Aaigem doorlopend de betere ploeg en de wil om te winnen was bij hen het grootst. Op een drafje liepen zij uit tot 4-1, waaronder een doelpunt van onze Quinten.
Wij kregen geen poot meer aan de grond en Nathan kon, via een mislukt schot van Miel, voor de 4-2 eindstand zorgen.
Onze mannen moeten tot veel meer in staat kunnen zijn maar helaas moeten wij de kelk ledigen tot op de bodem. Hopelijk kunnen wij aanstaande zaterdag de zwakke wedstrijd van gisteren omzetten in een thuisoverwinning tegen Jong G'Bergen.
Morgen is de training uitgesteld! Tot op heden is de wedstrijd van zaterdag nog NIET afgelast. Morgen kan het wel nog gebeuren.. Dus graag blog nog eens raadplegen morgenavond. Zaterdag vertrekken wij STIPT op het kerkplein om 9u 20. Wie rechtstreeks gaat is om 9u30 ter plaatse. Volgende week spelen wij de laatste competitiewedstrijd van 2015 thuis tegen Jong G'Bergen. De week nadien gaan we, ter ontspanning van de examenstress, spelen op Elene-Grotenberge. Geen vuile modderkledij en het uur van spelen werd bewust om 15 u gelegd. Dicht bij de deur voetballen en ook de trainingen zullen aangepast worden tijdens de examens. Programma volgt later. Nog eens ter herinnering: zondag 20/12 indoor tornooi 5<>5 met 2 ploegen. Uurschema is nog niet gekend.
Onze mannen moesten het gisteren opnemen tegen KVV Balegem. In de heenmatch wonnen wij met 0-18 maar wij hadden vernomen dat zij met een totaal nieuw team voor de proppen kwamen. Wij konden niet beschikken over Miel en Nathan. Verder was Dylan terug bij de selectie na 5 weken afwezigheid wegens een teenbreuk.
Goed vorige week kregen wij na welgeteld 1min 24 sec een doelpunt tegen en nu deden wij het nog beter. Na 47 sec stond de 0-1 reeds op het bord en waren wij terug op achtervolgen aangewezen. Niet iedereen bleek wakker geschud tot Quinten het welletjes vond en voor de 1-1 kon zorgen. Felix en Sean werden gewisseld door Gilles De Moor en Dylan en die zorgden ervoor dat in een mum van tijd de 3-1 op het bord stond.
Toch konden wij nog een paar keren moederziel alleen voor de bezoekende doelman opduiken maar Dylan en Brent besloten of naast of te zwak en ......weg kans.
Nadien volgde een spannende wedstrijd maar er werd niet meer gescoord tijdens de 1ste helft.
Tijdens de 2 de helft kwam Balegem terug het best uit de startblokken. Na toch wel heel zwak verdedigen van onze rakkers stond het plots 3-4 in het voordeel van de rood-zwarten. Wij probeerden terug het heft in handen te nemen maar de laatste pas bleek te onzorgvuldig getrapt. Toch kregen wij, via Dylan, nog 2 reuze kansen maar de bezoekende doelman kon die pogingen neutraliseren. Op een toch wel zwaarder wordend veld konden moesten wij onze meerdere erkennen en verloren deze partij terug met 1 doelpuntje verschil = 3-4.
Onze verdediging speelde vandaag niet scherp genoeg en hebben deze nederlaag helaas aan onszelf te danken. Dylan toonde wat hij in zijn mars heeft maar heeft nog een conditionele achterstand waar wij gaan aan werken.
Ongepaste reactie's zijn voor de volgende wedstrijden niet nodig en reageren op scheidsrechter en tegenstander totaal overbodig. Wegens het koude en natte weer was er geen "penalty cup"
DOOR DE REGEN VAN DE AFGELOPEN DAGEN ZIJN ONZE TERREINEN ONBESPEELBAAR. DAAROM WERDEN DE TRAININGEN AFGELAST DOOR HET JEUGDBESTUUR.
Ik laat tijdig weten wat de mogelijkheden zijn en woensdag gaan wij waarschijnlijk naar de Steenoven. Info volgt later.
Na 2 weken zonder voetbal moesten wij deze keer de verplaatsing maken naar Standaard Denderleeuw. De heenwedstrijd werd nipt verloren met 2-3. De gemaakte afspraken na de vrijdagtraining en via onze blog bleken bij sommige van onze spelertjes chinees vandaag. Iemand kwam net te laat, iemand iets later, iemand stond op het verkeerde veld, iemand net op tijd voor de aftrap en iemand kwam zelfs niet opdagen. Wel was Dylan op de afspraak om zijn ploeg aan te moedigen. Hij staat nog een weekje aan de kant om er nadien in te vliegen.
Uit de heenwedstrijd wisten wij dat Denderleeuw de lange en verre bal hanteerde en dat zij achteraan iemand hadden van 1m70 en de grote stofzuiger bij rood-wit. Wie de Rode Duivels bezig zag wist dat zij een vroege goal tegen kregen maar wij deden nog beter. Na precies 1min 25sec stond de 1-0 reeds op het bord. Nadien probeerden wij iets te forceren maar de kracht van nr 4 en wij met iets teveel schrik om een duel aan te gaan zorgde ervoor dat Lennard steeds op zijn hoede moest zijn om de score niet hoger te doen oplopen. Wanneer wij tijdens de laatste minuten en via een mooie combinatie Felix in stelling konden brengen, besloot deze met een heerlijke treffer voor de gevleide 1-1.
Tijdens het 2de kwart kwamen wij beter in de wedstrijd. Denderleeuw kon minder voor dreiging zorgen maar wij waren nog iets te slordig om te kunnen scoren. Toen dan toch rood-wit nog eens tot bij Lennard kwam konden zij voor de 2-1 zorgen net voor rust.
Tijdens de 2 de helft kwam terug Borsbeke meer aan de helft van de tegenstander maar terug bleek dat wij niet bij machte waren om te scoren. Dan moest het laatste kwartier eindelijk verlossing brengen. De druk werd steeds groter en de thuisdoelman moest al zijn kunnen tonen na enkele vrije trappen. Lennard en vooral ook Robbe zorgden ervoor dat alle thuisaanvallen geneutraliseerd werden. Miel had na enkele knappe kapbewegingen de verdiende 2-2 aan de voet maar besloot veel te onstuimig naast het doel. Een serieuze OEF was te horen bij de thuiscoach. Zoals dikwijls in het voetbal kregen wij geen loon naar werken. Bij een tegenprik kon de thuisploeg Lennard te grazen nemen en wedstrijd gespeeld.Tijdens de laatste minuut kregen wij nog een vrije trap. Emile kon Miel bereiken en hij scoorde met het hoofd aan de verste doelpaal binnen. Eindstand bleek dezelfde als de heenwedstrijd 3-2 in het voordeel van rood-wit.
De wedstrijd bleef spannend tot de laatste minuut met Denderleeuw als nipte winnaar. Wij moesten meer in ons kunnen geloven en hadden teveel respect voor een heel snedige thuisploeg.
Helaas bleef vandaag de trainer en afgevaardigde in het ongewisse bij vele spelertjes. Duidelijke afspraken maken goede vrienden en bij een betere voorbereiding kon misschien de vroege treffer vermeden worden.
Morgen vertrekken wij om 11u15 op het kerkplein. Het terrein van Denderleeuw is gelegen : Walleken 18, niet ver van het stadion van FCV Dender. Wie rechtstreeks gaat is om 11u45 ter plaatse. Drinkbus niet vergeten. Wedstrijd is om 12u30. Uitrusting in orde he mannen !!!
Wegens spelerstekort bij onze tegenstander KVVE Winnik B gaat de wedstrijd van morgen NIET DOOR. Winnik heeft via mail laten weten dat zij er niet kunnen zijn.
Ondanks de geringe opkomst deze week van onze mannen werd er toch goed getraind. Helaas is er dus voor de 2de week geen voetbal bij deze ideale weersomstandigheden.
Verder kunnen wij jullie meedelen dat U13B na de laatste competitiewedstrijd op 5/12 een oefenwedstrijd zal spelen op zaterdag 12/12 om 15u op het kunstgrasveld van Elene-Grotenberge.
Verder speelt een selectie van beide ploegen ook een indoor "kersttornooi" in Aalter op zondag 20 december. Wij kunnen daar waarschijnlijk terecht met 2 ploegen. Spelertjes zullen later geselecteerd worden en dit in samenspraak met trainers Brecht en Hans.
Tijdens de kerstvakantie is er ook de "Jartazi Cup" in sportzaal "de Veldmuis" te Geraardsbergen. Alle info later.
Voor de B ploeg is er woensdag geen training wegens WAPENSTILSTAND maar wij trainen wel dinsdagavond om 17 uur op het veld in Borsbeke. Vrijdag is er ook training om 17uur.