Forum KSV nationale U17
  • .
  • nieuwe blog nationale u19
  • Wedstrijd: Sottegem - KSV Oudenaarde
  • verder doen
  • Wetteren

    Druk op onderstaande knop om te reageren in ons forum

    Inhoud blog
  • Wijziging adres website !!!
  • Seizoensafsluiter U17
  • Vriendenmatch tegen Sint-Goriks Oudenhove
  • Belangrijk bericht ! ... oefenmatch op St Goriks !
  • Tornooi in Wetteren : de zon was van de partij !
  • Foto's tornooi Wetteren (1 mei)
  • Tornooi Wetteren (1 mei 2009)
  • Foto's KSVS - Eendr. Aalst
  • Wedstrijdverslag KSVS - Eendracht Aalst van 18/04/2009 (1-2)
  • KSV U17
  • tornooi Gent-Zeehaven
  • Oefenmatch 1ste ploeg Deftinge - KSVS U17 (uitslag 3-2)
  • Trainingen + match
  • Uitslagen U17 van op eigen paastornooi
  • Paastornooi KSV Sottegem (11 en 13 april 2009)
  • Wedstrijdverslag Gent-Zeehaven - KSVS van 4 april 2009 (0-6)
  • Foto's van de match in Gent-Zeehaven
  • voorlopige uitslagen U17 van zaterdag 04/04/09
  • Trainingen
  • Filmkes van match tegen Torhout
    Archief per maand
  • 09-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005
  • 11--0001
    KSV Sottegem Nationale Scholieren U17
    Nationale scholieren sluiten mooi seizoen af met sterke matchen op tornooi in Wetteren ... bedankt U17 ... bedankt Bart !!
    28-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resterende matchen/tornooien seizoen 2008-2009
    Het seizoen 2008-2009 zit er bijna op ...

    Dit zijn de resterende competitie-wedstrijden :

    - 04/04/2009 (10.00 h) : Gent-Zeehaven - KSVS
    - 18/04/2009 (15.30 h) : KSVS - Eendracht Aalst

    Voorziene tornooien :

    - 11 en 13 april : eigen paastornooi KSV Sottegem
    - 1 mei : tornooi Wetteren (met o.a. deelname van AA Gent, FCV Dender, KV Kortrijk)
    - 8 mei : tornooi Gent-Zeehaven

    28-03-2009 om 22:47 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSVS - KM Torhout van 28/03/2009 (4-4)
    Na de felle regenval van de afgelopen dagen, lag het speelveld er behoorlijk moeilijk bij en beloofde het een allesbehalve gemakkelijke partij te worden tegen Torhout, geklasseerd in de middenmoot van het klassement.
    De bezoekers begonnen heel sterk aan de wedstrijd en konden in de eerste 10 minuten een paar keer dreigen met een aantal gevaarlijke afstandsschoten. Op één van onze counters ging Torhout in de fout in het strafschopgebied en werd door de scheidsrechter terecht de penalty gefloten. De strafschop werd feilloos omgezet door Jens De Rouck, waardoor onze blauwgelen na een kwartier spelen tegen het spelbeeld in op voorsprong kwamen (1-0). In de minuten daaropvolgend nam KSV de wedstrijd echter stevig in handen en er volgden een aantal mooie kansen. In de 23' volgde een splijtende doorsteekpas door het midden van Jens De Rouck op Juan Gaethofs, wiens schot echter nest naast het doel vloog. Ook verdediger Vincent Blommaert was er even later op corner kort bij, maar zijn schot werd met een schitterende reflex van de Torhoutse doelman uit doel geweerd. Op het einde van de eerste speelhelft kon Torhout gelijkmaken, nadat een hoge corner werd binnengekopt en onze keeper Jaimy Mehauden voor het eerste geklopt werd (1-1). 

    De tweede helft was nog maar pas begonnen toen onze scholieren andermaal op voorsprong kwamen. Na een mooie actie op rechts volgde de gemeten voorzet van Anthony Saint-Jean op Joachim Vrancx, die de bal leuk binnentrapte (2-1). In de 12' leek de match helemaal gespeeld toen opnieuw Joachim Vrancx kon oprukken in de zestien, door de bezoekende doelman in eerste instantie ontzet, maar door Juan Gaethofs, die goed gevolgd was, heerlijk binnengetrapt (3-1) !
    De aansluitingstreffer volgde echter snel, na handspel in het strafschopgebied en de logische penalty (3-2).
    In de 30' kon Torhout op gelijke hoogte komen na een mooie actie en dito doelpunt (3-3). Onze doelman Jaimy Mehauden, die overigens een héél sterke partij speelde, diende zich even later nogmaals gewonnen te geven zodat de bezoekers naar het matcheinde toe zelfs op voorsprong kwamen (3-4) ! In de minuten daarop volgend werd verdediger Vincent Blommaert met een tweede gele kaart uitgesloten en diende KSV met 10 verder te spelen. Onze jongens gaven zich echter niet gewonnen en gingen vol wilskracht en vechtlust op zoek naar de verdiende gelijkmaker. En in de allerlaatste minuut kwam die er ook, na een doelpunt van de immer op de loer liggende Lennart Mertens (4-4).

    Na onze nederlaag in de heenmatch, lieten we opnieuw kostbare punten liggen tegen deze westvlaamse middenmotor.
    Dit moet beter kunnen ... en er resten ons slechts twee matchen om dit te bewijzen.

    KSV Zottegem speelde met: Jaimy Mehauden, Maarten Moreels, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck,  Jens De Turck, Jen Van Den Berge, Lennart Mertens, Jens Decordier, Brian De Bruyne, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez, Joachim Vrancx, Vincent Blommaert, Brian Van Duysen   

    28-03-2009 om 22:39 geschreven door KSVS


    25-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingen
    de trainingen zijn weeral door de weergoden afgelast op woensdag 25 maart.
     
    groeten
    Rudy VW
    0486/45.01.49

    25-03-2009 om 17:50 geschreven door


    23-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingen
    De trainingen van maandag 23 maart gaan NIET door wegens wateroverlast op de terreinen.
     
    groeten
    Rudy VW
     

    23-03-2009 om 18:13 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Peruwelz - KSVS van zaterdag 21/03/2009 (2-0)

    Na het verlies van vorige week tegen Oudenaarde, de autoritaire leider, was iedereen erop gebrand om met de drie punten terug te keren naar Zottegem.

    Na een slap begin zette Jen Van Den Berge zich na 7 minuten goed door op het middenveld en legde vervolgens de bal goed klaar voor Jens De Rouck die op de keeper besloot. Nadien was het de beurt aan Peruwelz dat een aantal keer gevaarlijk kwam opzetten, onder meer door een pegel van op afstand die tegen de lat vloog. Even later kwam Anthony Saint-Jean alleen voor de goal dankzij een splijtende pas van Jens De Rouck doorheen de as van de verdediging, maar hij mikte op de doelman. Onbegrip alom wanneer de scheidsrechter een zuivere strafschopfout op Anthony Saint-Jean niet floot, en dit na een duidelijke fout van de keeper. KSV begon de wedstrijd op het einde van de 1ste helft meer en meer in handen te nemen.

    De bezoekers vatten de 2de periode dan ook met veel motivatie aan. Toch was het Peruwelz dat na 50 minuten op voorsprong kwam, na een doorsteekpas in de richting van de spits die zich goed vrijmaakte en dan mooi afwerkte (1-0). In de 60’ legde Sottegem een vlotte combinatie op de mat wat een mooie mogelijkheid opleverde voor Jens Decordier die de bal echter hard in het zijnet schoot. Even later dreigde Yils Porrez met een voorzetschot dat echter net voorlangs ging. Maar het was opnieuw de thuisploeg die op één van hun zeldzame counters kon tegenscoren na goed samenspel in de baklijn (2-0). Hierna ging Sottegem wel nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar die kwam er niet meer. De eindscore bleef 2-0.

    Verslaggever : verdediger Vincent Blommaert


    KSV Zottegem speelde met: Jamy Mehouden, Maarten Moreels, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck,  Jens De Turck, Jen Van Den Berge, Lennart Mertens, Jens Decordier, Brian De Bruyne, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez, Joachim Vrancx

    23-03-2009 om 18:12 geschreven door KSVS


    21-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 21/03/2009
    Union - Woluwe                2-1
    Oudenaarde - Waregem    5-2
    Wetteren - G.Zeehaven     3-0
    Torhout - E.Aalst              6-1
    Peruwelz - Sottegem        2-0
    Wielsbeke - St-Niklaas     2-1
     
     
    groeten
    Rudy VW
    0486/45.01.49      

    21-03-2009 om 21:48 geschreven door


    14-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSVS - KSV Oudenaarde van 14/03/2009 (2-5)

    Afgelopen zaterdag werd de strijd aangegaan met de leider in het klassement, nl. KSV Oudenaarde. Teneinde onze titelkansen nog enigzins gaaf te houden, diende er gewonnen te worden tegen deze sterke tegenstander. Het streekduel werd aangevat vol moed en overgave vanwege beide teams. Oudenaarde controleerde en bij KSV was het alle hens aan dek om hun tegenstander te bedaren. Het eerste doelpunt viel echter vrij snel. Onze doelman miskeek zich op een ver schot, zodat de bezoekers al meteen op voorsprong kwamen (0-1). Onze jongens herpakten zich echter vrij snel en er volgden een aantal kansen. In de 17' was Jens De Rouck heel dicht bij de aansluitingstreffer. Na 30' wedstrijd, volgde er een zwaar duel tussen onze doelman Björn Feliers en een Oudenaardse aanvaller. Beide spelers raakten elkaar met het hoofd en de onfortuinlijke Björn diende de wedstrijd te staken.
    Wij wensen Björn het allerbeste toe en een heel spoedig herstel !
    In de 40' floot de scheidsrechter vrij onverwacht een penaltyfout na een mooi opgezette Zottegemse aanval. Het was verdediger Vincent Blommaert die de moedige taak op zich nam en de penalty feilloos omzette in een doelpunt (1-1).

    Oudenaarde begon furieus aan de tweede helft en kwam alweer vrij snel op voorsprong na een twijfelachtige buitenspelsituatie (1-2).
    Maar onze blauwgelen bleven niet bij de pakken zitten ! Lennart Mertens zorgde voor de 2-2, met een mooie kopbal waarbij de keeper zich mistastte en in de fout ging. De talrijk opgekomen KSV-supporters kregen weer hoop en schreeuwden onze jongens veel moed in ! De hoop was echter van korte duur, want het was alweer Oudenaarde die de voorsprong nam na verwarde fase in het strafschopgebied (2-3). Het werd zelfs nog 2-4, na een vlijmscherpe counter van de bezoekers. KSV gaf echter niet op en was zelfs nog een paar keer heel dicht bij de verdiende aansluitingstreffer. Toen naar het einde van de match verdediger Vincent Blommaert ook nog rood kreeg, kreeg Oudenaarde vleugels en brachten zij de eindstand op 2-5.

    KSV heeft gestreden voor wat ze waard zijn, maar botsten helaas op een heel sterke ploeg.
    Oudenaarde is nu wellicht zeker van de titel ... al mag je nooit de huid verkopen voor de beer geschoten is !
     
    KSV Zottegem speelde met: Glen De Cubber, Björn Feliers, Maarten Moreels, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck,  Jens De Turck, Lennart Mertens, Vincent Blommaert, Brian De Bruyne, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez, Joachim Vrancx

    14-03-2009 om 21:55 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlies in thuismatch tegen Oudenaarde (2-5)
    Ziezo ... het zit er weer op ... het duel waar reeds zoveel over gesproken werd ... het streekduel tegen rivaal Oudenaarde. De sterkste ploeg heeft gewonnen ... en ik denk dat niemand daar over twijfelt.

    Chapeau aan dit ploegske ... met stuk voor stuk sterke spelers ... Hun enorme inzet en hun techniciteit behoren tot hun uitgesproken sterke talenten. 

    Chapeau aan onze jongens die zich geweerd hebben voor wat ze waard waren ! Tot twee maal toe werd een achterstand opgehaald (na doelpunten van Vincent en Lennart) ! Helaas werd de druk nadien te hoog en zat een overwinning er nooit echt in ...

    Het werd een mooie en spannende match ... met dank aan alle spelers en talrijk opgekomen supporters !

    (sterk ingekort verslag ...)





    14-03-2009 om 20:53 geschreven door KSVS


    07-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De overige uitslagen van speeldag 07/03/2009
    Woluwe - Waregem 5-1
    Oudenaarde - Aalst 2-0 ( ... met 3 rode kaarten voor Aalst ...)
    Torhout - Wielsbeke 5-1
    Peruwelz - Gent-Zeehaven 3-0
    St Niklaas - Wetteren 0-3

    07-03-2009 om 18:13 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Union-KSV van 07/03/2009 (3-2)

    Om de strijd om de titel spannend te houden moest er gewonnen worden van Union, wat geen hapklare brok zou worden. Na de eerste minuut creëert KSV een eerste kans via Joachim Vrancx die zich mooi vrij liep maar op de keeper besloot. Meteen daarna volgde er een kans voor Union maar doelman Jaimy Mehauden stond paraat. Na een halfuur middenveldspel kwam er eindelijk nog eens een kans voor Zottegem. Joachim Vrancx kopte mooi naar de verste hoek maar de bal strandde op de paal en in de herneming werd de bal van de lijn geveegd. Met nog 5 minuten te spelen voor rust drukte Jens Decordier mooi op doel af maar de bal ging net over de kruising. Maar na een van de weinige counters van Union kwamen ze op voorsprong door een gekruist schot. Geen schijn van een kans voor onze doelman. Zo gingen we de rust in met een 1-0 voorsprong voor Union.

     

    Na 7 minuten in de tweede helft kreeg KSV een vrije trap aan de rand van de zestien Dit is een kolfje naar de hand van Juan Gaethofs die de bal mooi over het muurtje in het dak van het doel schoot. Maar na de toenemende druk van Union werd het toch 2-1. KSV was echter voor  de 3 punten gekomen en trok resoluut in de aanval. Dit resulteerde in een hard afstandsschot van Lennart Mertens die net naast ging maar enkele minuten later was het dan toch prijs. Joachim zette voor en Jens de Rouck kon goed binnenknikken. Maar nauwelijks een minuut later stond Union terug op voorsprong. Zottegem spartelde nog even tegen met een kopbal van Timothy van Wynendaele maar het bleef 3-2, wat een teleurstellende uitslag is tegen een matig Union. Een slecht resultaat met de topper van volgende week in gedachten. Met een overwinning tegen Oudenaarde is KSV echter volledig weer in de titelkoers !


    Verslaggever : centrale verdediger Brian De Bruyne ... waarvoor mijn dank !!!
     

    KSV Zottegem speelde met: Jaimy Mehauden, Maarten Moreels, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck,  Jens De Turck, Lennart Mertens, Vincent Blommaert, Brian De Bruyne, Jens Decordier, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez, Joachim Vrancx

    07-03-2009 om 18:09 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederlaag op Union (3-2)
    Het zat er aan te komen ... een nederlaag na een mooie en lange reeks van 6 overwinningen !!
    We verloren de uitwedstrijd tegen Union met 3-2 !
    Een overwinning heeft er nooit echt ingezeten tegen de Brusselaars, die telkens op voorsprong gekomen zijn !

    KSV kon telkens aansluiten na doelpunten van Juan Gaethofs (1-1) en Jens De Rouck (2-2).

    Het uitgebreid wedstrijdverslag volgt en zal opgemaakt worden door centrale verdediger Brian De Bruyne.

    Hierna enkele foto's ... de rest van de plaatjes zijn terug te vinden in het fotoalbum 









    07-03-2009 om 14:58 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filmkes van uit Union
    Arnold en Petra hadden voor opwarmertjes gezorgd tijdens de match ... lekkere huisgemaakte jenevers van peertjes en mandarijntjes !!
    Mmmmmm ....





    Het doelpunt van Juan op vrije trap






    Gevaar van KSV voor het doel van Union 



    07-03-2009 om 14:38 geschreven door KSVS


    04-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Actie voetbalschoenen Patrick
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KSV Sottegem heeft een nieuwe sponsor nl. Patrick voetbalschoenen in samenwerking met Hot Sport.


     





    Om u kennis te laten maken met de nieuwe voetbalschoenen van Patrick,  krijgt u op vertoon van het
    mailbericht die jullie zullen of kunnen krijgen van Rudy, een korting van 30% op alle Patrick voetbal- en indoorschoenen bij HOT SPORT Zottegem en dit tot 31 maart 2009

     

    Zie ook de website en catalogus van Patrick


    Daarbij ontvang u als lid van KSV Sottegem en op vertoon van diezelfde mail 40% korting op de bestaande jeugdkledinglijn (premium) van Jako
    bij HOT SPORT Zottegem. Actie eveneens geldig tot 31 maart 2009.

    04-03-2009 om 09:04 geschreven door KSVS


    01-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen U-17 van 28/02/2009
    R.RC.Gent-Zeehaven - FCN.Sint-Niklaas       2-2
    KSV.Oudenaarde - R.UnionSt.Gilloise           2-0
    Torhout 1992KM - K.Rac.Waregem               4-5
    K.Stand.Wetteren - KSV.Sottegem               0-2
    R.RC.Peruwelz - R.White Star Woluwe FC.   1-5
    SC.Wielsbeke - VC.Eendr.Aalst2002            0-3  (woensdag 25/02)
     
    STAND
    01. Oudenaarde            15m-35p
    02. Sottegem                16m-35p
    03. Woluwe                  16m-31p
    04. Peruwelz                16m-25p
    05. Aalst                      16m-25p
    06. Waregem                15m-23p
    07. Wetteren                16m-23p
    08. Torhout                   16m-21p
    09. Union                      16m-20p
    10. Sint-Niklaas             16m-11p
    11. Gent-Zeehaven         16m-10p
    12. Wielsbeke               16m-9p
     
    Rudy VW            

    01-03-2009 om 09:28 geschreven door KSVS


    28-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Forum KSV U17
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We kunnen niet achter blijven op de rest ...

    Vandaar dat we nu ook ons allereigenste forum introduceren ...
    Zet jullie reakties, nieuwtjes, meningen, etc. op het forum dat jullie vanaf nu in de linkse kolom kunnen terugvinden !

    Oproep : graag enkel toffe, zinvolle, constructieve en respectvolle reakties !! 

    Dank u !

    28-02-2009 om 20:37 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag St. Wetteren - KSV van 28/02/2009 (0-2)
    Na de recente overwinningen tegen klassementsploegen Woluwe en Peruwelz, waren de verwachtingen hoog gespannen voor de uitmatch tegen streekgenoot St. Wetteren. In de spannende strijd om de titel is elke mogelijke overwinning voor KSV van cruciaal belang.
    En beide ploegen begonnen heel stevig aan de partij. Het was voor KSV alle hens aan dek geblazen teneinde de thuisploeg, koortsachtig op zoek naar de openingstreffer, af te stoppen.  Wetteren kon deze aanvallende druk gedurende 20 minuten aanhouden, maar onze verdediging hield prima stand. Vanaf dat moment kwam KSV beter in de match en er volgden kansen voor o.a. Jens Decordier en Lennart Mertens. In de slotminuten kwam KSV tot twee keer heel dicht bij de openingstreffer : een kopbal van Lennart Mertens wordt nog in extremis geweerd uit de linkse hoek door de Wetterse doelman en de rebound van Jens De Rouck belandde ongelukkig op de voet van een verdediger.
    Er was nog niks beslist en alles bleef mogelijk in de tweede helft.

    Na de rust volgde het langverwachte eerste doelpunt dan toch uiteindelijk en dan nog wel voor KSV !
    Een corner werd kort genomen tot bij Yils Porrez die de bal voorzette. Zijn schot vloog echter overhoeks en over de doelman het kader binnen waardoor het vrij onverwacht 0-1 stond.
    In de 12' werd de voorsprong zelfs nog verder uitgebreid toen Juan Gaethofs alleen op de keeper werd afgestuurd. Juan plaatste de bal mooi naast de doelman, maar deze kwam op de doelpaal terecht. Jens De Rouck was echter goed gevolgd en schoot de rebound onhoudbaar binnen (0-2). Een duidelijk aangeslagen Wetteren kon in de minuten daarop volgend nog maar weinig meldenswaardig weerwerk bieden. De beste kansen waren nog voor KSV. In de 20' volgde alweer een kans voor Jens De Rouck, maar de thuiskeeper kon knap redding brengen. In de slotminuten was jarige Jens Decordier nog heel dicht bij de derde treffer van de dag, maar de Wetterse doelman kon alweer het scoren beletten met een fraaie save.

    Dit jaar reeds de zesde overwinning op rij voor KSV die op die manier een heel knap reeks neerzet en een heel goede zaak doet in het klassement !

    KSV Sottegem speelde met: Jamy Mehouden, Maarten Moreels, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck, Brian Van Duysen, Jens De Turck, Lennart Mertens, Vincent Blommaert, Brian De Bruyne, Jens Decordier, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez

    28-02-2009 om 20:17 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winst op St. Wetteren (0-2) : de foto's !
    Enkele foto's uit de spannende partij tegen Wetteren ...

    De overige zijn terug te vinden in ons grote foto-album !







    28-02-2009 om 19:16 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winst op St. Wetteren (0-2) : de filmkes !
    Onze blauwgelen boekten een belangrijke winst in hun uitwedstrijd tegen St. Wetteren (0-2).

    In volgend videootje volgt onze eerste goal van Yils Porrez (0-1).



    Onze jongens waren na de match uiteraard opgetogen met deze belangrijke overwinning !

    28-02-2009 om 18:55 geschreven door KSVS


    26-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSV - Peruwelz van 25/02/2009 (3-2)

    Om onze titelkansen gaaf te houden moest er gewonnen worden van Peruwelz, wat geen gemakkelijke opdracht bleek te zijn. Peruwelz begon furieus aan de wedstrijd waarna, na 2 minuten, het eerste doelpunt resulteerde op vrije trap van de technisch sterke nummer 10 van Peruwelz.
    Vijf minuten later stonden de bordjes alweer gelijk door Jens Decordier die de bal mooi naast de doelman in het doel legde (1-1). Peruwelz was echter niet van slag en ging door op het elan van de beginminuten. Dit  vertaalde zich in een aantal doelkansen waarvan eentje binnen ging, weliswaar met een buitenspelgeurtje eraan vast. Na het openingskwartier kwam KSV beter in de wedstrijd en er volgden een paar halve kansen. Zo gingen we rusten met een 1-2 voorsprong voor Peruwelz.

    Na rust kregen beide ploegen kansen maar geen van deze werden omgezet. Tot in de 25ste minuut Lennart Mertens met een schitterend afstandsschot de 2-2 scoorde. Meteen na dit doelpunt krijgt de nummer 10 van Peruwelz een rode kaart door het omverduwen van de sterkspelende Vincent Blommaert. Hierna nam KSV de touwtjes stevig in handen hetgeen zich vertaalde in een aantal kansen.
    In de laatste minuten kreeg de centrale verdediger van Peruwelz nog rood door het trekken aan de shirt van Jens de Rouck die alleen op de doelman afging. Dit was uiteraard een groot verlies achteraan in de defensie van Peruwelz. In de slotminuten volgde dan de verlossende winninggoal van Jens De Rouck (3-2). Op basis van een ijzersterke tweede helft won KSV verdiend deze hectische partij.

    Verslag opgemaakt door centrale verdediger Brian De Bruyne.

    KSV Sottegem speelde met: Jamy Mehouden, Maarten Moreels, Jen Van Den Berge, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck, Brian Van Duysen, Joachim Vrancx, Jens De Turck, Lennart Mertens, Vincent Blommaert, Brian De Bruyne, Jens Decordier, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez

    26-02-2009 om 23:08 geschreven door KSVS


    22-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSV - Wielsbeke van 21/02/2009 (3-0)
    In een eerste van vele in te halen wedstrijden, dienden onze nationale scholieren U17 het thuis op te nemen tegen het westvlaamse Wielsbeke, voorlaatst geklasseerde in de stand.
    KSV nam meteen de touwtjes in handen. In de 10' werd een corner afgedwongen. Deze werd onvoldoende weggewerkt door Wielsbeke en Vincent Blommaert was er als de pinken bij om vanuit de tweede lijn met links mooi binnen te trappen (1-0).
    In de 17' noteerden we een versnelling op rechts van Anthony Saint-Jean gevolgd door een splijtende voorzet naar Lennart Mertens, die echter onvoldoende kon controleren zodat de bezoekende doelman de bal uit diens benen kon ontfutselen.
    In de 30' volgde een mooie assist van Joachim Vrancx op de wederoptredende Jens Decordier, wiens schot echter door de keeper geweerd werd in corner.

    We kregen hetzelfde spelbeeld voorgeschoteld in de tweede helft.
    In de 7' kregen we een fraaie één-twee combinatie te zien tussen Timothy Van Wynendaele en Anthony Saint-Jean, die een heel sterke wedstrijd speelde. De voorzet was opnieuw voor Jens Decordier, die deze keer wél kon afwerken (2-0).
    Op het halfuur kon Vincent Blommaert de bal recupereren en met een lang schot de bal richting doel trappen. Anthony Saint-Jean, die als enige niet in buitenspelpositie stond, behield het overzicht en kon van ver de doelman verschalken (3-0).
    Wielsbeke werd door deze derde treffer de adem afgesneden en er volgden in de slotminuten nog doelkansen voor Lennart Mertens en Jens Decordier.
    Het werd een logische overwinning van onze blauwgelen in een matte wedstrijd, waarna méér nagepraat werd over de perikelen van het eerste elftal dan over de wedstrijd zelf ... 

    KSV Sottegem speelde met: Jamy Mehouden, Maarten Moreels, Jen Van Den Berge, Anthony Saint-Jean, Juan Gaethofs, Jens De Rouck, Brian Van Duysen, Joachim Vrancx, Jens De Turck, Lennart Mertens, Vincent Blommaert, Brian De Bruyne, Jens Decordier, Timothy Van Wynendaele 

    22-02-2009 om 11:13 geschreven door KSVS



    Foto

    Foto

    Voetbalkalender 2008-2009


    Klik hier voor de resultaten + eindklassement

    VOLGENDE WEDSTRIJD


    Einde seizoen :-((




    SPELERSLIJST


    T1
    Nissens Bart

    Afgev.
    VWynendaele Rudy
    De Rouck Julien

    Spelers U17
    De Cubber Glen
    Blommaert Vincent
    VWynendaele Timothy
    De Rouck Jens
    Van Den Berge Jen
    Porrez Yils
    Van Duysen Brian
    De Bruyne Brian
    Decordier Jens
    Moreels Maarten
    Saint-Jean Anthony
    Gaethofs Juan
    Van Ruyskensvelde Kobe
    Vrancx Joachim
    De Turck Jens
    Parmentier Pieter
    Mertens Lennart

    (klik op de naam voor
    de foto)

    Links naar andere websites
  • Jeugdvoetbal KSVS
  • Officiële site KSVS
  • Provinciale scholieren U17
  • Klassement U17



  • Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs