Forum KSV nationale U17
  • .
  • nieuwe blog nationale u19
  • Wedstrijd: Sottegem - KSV Oudenaarde
  • verder doen
  • Wetteren

    Druk op onderstaande knop om te reageren in ons forum

    Inhoud blog
  • Wijziging adres website !!!
  • Seizoensafsluiter U17
  • Vriendenmatch tegen Sint-Goriks Oudenhove
  • Belangrijk bericht ! ... oefenmatch op St Goriks !
  • Tornooi in Wetteren : de zon was van de partij !
  • Foto's tornooi Wetteren (1 mei)
  • Tornooi Wetteren (1 mei 2009)
  • Foto's KSVS - Eendr. Aalst
  • Wedstrijdverslag KSVS - Eendracht Aalst van 18/04/2009 (1-2)
  • KSV U17
  • tornooi Gent-Zeehaven
  • Oefenmatch 1ste ploeg Deftinge - KSVS U17 (uitslag 3-2)
  • Trainingen + match
  • Uitslagen U17 van op eigen paastornooi
  • Paastornooi KSV Sottegem (11 en 13 april 2009)
  • Wedstrijdverslag Gent-Zeehaven - KSVS van 4 april 2009 (0-6)
  • Foto's van de match in Gent-Zeehaven
  • voorlopige uitslagen U17 van zaterdag 04/04/09
  • Trainingen
  • Filmkes van match tegen Torhout
    Archief per maand
  • 09-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005
  • 11--0001
    KSV Sottegem Nationale Scholieren U17
    Nationale scholieren sluiten mooi seizoen af met sterke matchen op tornooi in Wetteren ... bedankt U17 ... bedankt Bart !!
    31-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gemakkelijke winst in de oefenpartij tegen Wilkr. Idegem
    De vriendschappelijke partij tegen de U19 UEFA's van Wilskr. Idegem, werd met 0-7 gewonnen.

    Komende zaterdag begint het serieuse werk !

    31-08-2008 om 19:56 geschreven door KSVS


    29-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenmatch zaterdag 30 augustus

    De oefenmatch van zaterdag op Munkzwalm gaat niet door.

    Maar er is wel een andere match voorzien !!

    Deze zal plaats vinden op Wilskracht Idegem tegen de U19 uefa's. 

     

    Het beginuur is 10u15, samenkomst aan de Pallieter zal rond 9u zijn.

     

    Spelers die per fiets komen of daar afgezet worden gelieve eens op voorhand aan iemand te vragen of ze met iemand kunnen meerijden.

    Dit gezien er de laatste tijd maar een beperkt vervoer is en degene die toch rijden geen onnodige risoco's moet nemen om alle spelers ter plaatse te krijgen of terug huiswaarts te sturen.

     

    Het adres is : Station Bareelstraat te 9506 Idegem.

     

     

    29-08-2008 om 09:22 geschreven door KSVS


    25-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele foto's van het gewonnen tornooi op Merelbeke
    Hieronder enkele foto's van onze vrouwelijke reporter ter plaatse, Gerda Baele !







    25-08-2008 om 19:25 geschreven door KSVS


    24-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooiwinst in Merelbeke
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Onze nationale U17 wonnen het provinciaal scholierentornooi in Merelbeke na winst in de finale tegen KSV Oudenaarde.

    In de schiftingswedstrijden werd vlot (beide wedstrijden in slechts 2x 13 minuten) gewonnen van Kwik Eine (2-0) en van Merelbeke B (6-0), zodat de halve finaleplaats al meteen in kannen en kruiken was !

    KSVS 2 - 0 Kwik Eine
    - 1-0 : 2de helft (7 min) : Juan Gaethofs
    - 2-0 : 2de helft (15 min) : Jens De Rouck (penalty)

    KSVS 6 - 0 Merelbeke B
    - 1-0 : 1ste helft (1 min) : Kobe Van Ruyskensvelde
    - 2-0 : 1ste helft (2 min) : Kobe Van Ruyskensvelde
    - 3-0 : 1ste helft (9 min) : Yils Porrez
    - 4-0 : 2de helft (5 min) : Joachim Vrancx
    - 5-0 : 2de helft (6 min) : Lennart Mertens
    - 6-0 : 2de helft (7 min) : Lennart Mertens

    In de halve finale hadden we al heel wat meer moeite tegen Evergem.
    De match kon pas beslist worden na strafschoppen, gewonnen met 3-2 (penaltys genomen door resp. Jens De Rouck, Brian Van Duysen en Juan Gaethofs).

    De finale tegen KSV Oudenaarde (hoofdzakelijk provinciale ploeg U17 !) diende te worden gespeeld in 2 speelhelften van 20 minuten.
    In de eerste helft noteerden we heel wat kansen voor onze blauwgelen.
    In de 7' volgde een lange voorzet van Vincent Blommaert op Jens Decordier (alias Deco), die rakelings naast schoot.
    In de 8' lukte het echter wel : een individuele flits van Yils Porrez en voorzet kon deze keer wel door Deco worden omgezet in een doelpunt (1-0). Oudenaarde kwam in de tweede helft echter terug en maakte in de 6' gelijk (1-0-). De slotminuten werden een ware thriller met diverse mooie open kansen voor onze U17 (o.a. een mooi schot van Anthony Saint Jean in de slotminuut dat via de deklat over vloog).

    Na deze gelijke stand (1-1) dienden alweer de penaltys te beslissen over het eindresultaat ("the best of 5").
    Tot 2-2 kon Oudenaarde nog volgen. KSVO miste nadien 2 penaltys en Vincent Blommaert scoorde de beslissende strafschop (eindscore in de penaltys : 4-2). De overige penaltynemers waren Jens De Rouck, Brian Van Duysen, Juan Gaethofs en Yils Porrez.     

    2 tornooien op 2 ... helemaal niet slecht ... al zullen de tegenstanders in de competitie "andere koek" zijn !! 

    Sottegem speelde met : Glen De Cubber, Van Wynendaele Timothy, Jens De Rouck, Juan Gaethofs, Yils Porrez, Anthony Saint-Jean, Jen Van den Berge, Jens Decordier, Brian Van Duysen, Jens De Turck, Vincent Blommaert, Maarten Moreels, Brian De Bruyne, Kobe Van Ruyskensvelde, Lennart Mertens, Joachim Vrancx.
      

    24-08-2008 om 00:00 geschreven door KSVS


    17-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's tornooi Aalter (15 en 16 augustus 2008)
    Enkele sfeerbeelden ... (druk op "start" of op de pijltjes)

    Image Slideshow

    17-08-2008 om 14:34 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooiwinst in Aalter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op vrijdag werden alle kwalificatiewedstrijden gewonnen.
    In de finale van zaterdagavond kwamen onze scholieren uit tegen het naburige Maldegem.
    Al van in de eerste minuten was het duidelijk dat deze ploeg geen partij was voor onze jongens.
    Sottegem kon onmiddellijk dreigen en in de 1' belandde een bal van Jens De Rouck op de deklat.
    In de 2' echter werd de score al geopend met een wereldgoal van Yild Porrez: een ver schot vloog onhoudbaar in de linkse winkelhaak binnen (1-0). In de 10' werd een schot van Jens De Rouck geweerd door de Maldegemse keeper, waarbij Yils Porrez heel gemakkelijk de 2-0 kon binnen tikken. In de 15' werd Maldegem helemaal knock-out geslagen toen Jens De Rouck er 3-0 van maakte op basis van een heel mooie assist van Juan Geathofs.
    In de 25' werden we door de scheidsrechter getrakteerd op een rode kaart: verdediger Brian Van Duysen beging een heel lichte fout maar diende het terrein te verlaten. Misschien was dit wel een poging om het evenwicht enigzins te herstellen ...
    De tweede helft was eigenlijk overbodig: Sottegem controleerde de partij met zijn tienen en Maldegem kon eigenlijk nooit dreigen.
    In de 32' werd het zelfs nog 4-0 na het tweede doelpunt van Jens De Rouck, op basis van een assist van Jelle De Ridder.
    De eerste tornooizege is binnen ... 

    Sottegem speelde met : Glen De Cubber, Van Wynendaele Timothy, Jens De Rouck, Juan Geathofs, Yils Porrez, Anthony Saint-Jean, Jen Van den Berge, Jens Decordier, Brian Van Duysen, Pieter Parmentier, Jens De Turck, Gianni Goossens, Vincent Blommaert, Laurens Van Boven, Maarten Moreels, Brian De Bruyne, Jelle De Ridder.

    17-08-2008 om 12:41 geschreven door KSVS


    16-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen tornooi van Aalter van vrijdag 15/08/2008

    Sottegem-KME Machelen  3-1

    KV E Aalter-Sottegem  0-2

    KV Kortrijk-Sottegem  0-1

    Sottegem-Sparta Ursel  4-1


    Finale 16 aug 18h15 Sottegem-Maldegem

    16-08-2008 om 11:18 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenpartij tegen KSK Ronse van zaterdag 9 augustus

    Na het verlies van woensdag tegen Zulte – Waregem waren onze jongens uit op revanche.
    Dit moest tegen Ronse gebeuren. Na 2 ‘ al was er een voorzet van Timothy Van Wynendaele waar Jens De Rouck net niet bij kon. Ronse kwam na 6 ‘ ook opzetten maar Glen De Cubber kon redden. Een paar  minuten later waren ze er weer, maar nu ging de bal net over. In de 14 ‘ kregen onze jongens een vrije trap. Pieter nam deze, maar ging voorlangs. Na 25 minuten spelen een te korte terugpas op de keeper maar de aanvaller van Ronse deed er niets mee. In de 32ste minuut zette Anthony Saint-Jean voor waarbij Jens De Rouck kon koppen maar de keeper pakte. 3 minuten voor het einde van de eerste helft doen Yils Porrez en Jens De Rouck een prachtige één-twee , zo kan Yils alleen op doel afgaan maar de keeper redt goed.

    Na 2 minuten voetballen in de 2de helft shot Ronse al op de paal. Maar het antwoord van onze jongens bleef niet lang uit, namelijk 3 minuten later is er al een voorzet van Gianni Goosens waarbij Lennart Mertens kan koppen en Anthony Saint-Jean te laat is voor binnen te tikken. In de 10de minuut een schot van Jens De Rouck op de keeper. Maar 4 minuten later kunnen we eindelijk scoren. Lennart Mertens, speciaal teruggekomen uit vakantie met frisse zeelucht in de longen, kopt uit een vrije trap van Juan Geathofs de bal op de lat, maar kan in de rebound toch scoren. Spijtig genoeg kan Ronse in de 21ste minuut gelijk maken. In de 30ste minuut moet onze keeper Glen De Cubber vervangen worden na een botsing met een speler van Ronse, Timothy Van Wynendaele neemt zijn plaats in. Al na 4 minuten moet hij redden op een speler die alleen door was. Het mocht niet zijn voor onze jongens, in de laatste minuten krijgen ze nog een goal tegen. We kregen wel nog een kansje via Anthony Saint-Jean die naast kopte maar de stand bleef 1-2 voor Ronse.

    Sottegem speelde met : Glen De Cubber, Van Wynendaele Timothy, Jens De Rouck, Juan Geathofs, Yils Porrez, Anthony Saint-Jean, Jen Van den Berge, Jens Decordier, Brian Van Duysen, Pieter Parmentier, Jens De Turck, Gianni Goossens, Lennart Mertens, Laurens Van Boven.

    Verslaggever : Rudy Van Wynendaele

    16-08-2008 om 11:08 geschreven door KSVS


    10-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deelname U17 aan tornooi van KFC Merelbeke op zaterdag 23 augustus

    Op zaterdag 23/8 zullen onze spelers ook aantreden in het zomertornooi van KFC Merelbeke.

    Meer info is hieronder terug te vinden (klik op het document) :

    - deelnemende ploegen
    - reeksindeling

    We komen stilaan op kruissnelheid ....

    10-08-2008 om 17:19 geschreven door KSVS


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deelname van onze U17 aan het halfoogsttornooi KVE Aalter op 15 en 16 augustus 2008
    Op vrijdag 15 en zaterdag 16 augustus, zullen onze scholieren U17 deelnemen aan het tornooi van KVE Aalter.

    De wedstrijden gaan door op de terreinen van KVE Aalter, Lindestraat 17 te 9880 Aalter.

    Via onderstaande documenten komen jullie alvast meer te weten (klik op het document) :

    - deelnemende ploegen
    - wedstrijden en uurregeling vrijdag 15/8
    - plaatsingswedstrijd vrijdag 15/8
    - wedstrijd zaterdag 16/8

    De inkom voor beide dagen bedraagt telkens 2 EUR.

    10-08-2008 om 15:06 geschreven door KSVS


    05-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw voetbalseizoen staat in de startblokken !!
    Beste spelers,
    Beste ouders,
    Beste voetballiefhebbers,

    Het is alweer bijna zover ... het nieuwe voetbalseizoen 2008-2009 staat voor de deur !!
    Op 6 september (15.30 h) is er reeds de eerste competitiematch tegen streekgenoot St. Wetteren.

    Er zijn tevens een aantal oefenmatchen voorzien, o.m. tegen Zulte Waregem en Ronse.

    Kortom ... we zijn er weer klaar voor ... ook met een nieuwe website !

    Ik heb ervoor geopteerd om het oude internet-adres te behouden (zodat niemand iets aan zijn "favorieten" dient te wijzigen) en de bestaande website in een nieuw kleedje te stoppen.

    De titel is nu uiteraard ... U17 geworden !!

    Er zal uiteraard in de komende weken veel toegevoegd worden ... hou de site dus maar goed in de gaten !!

    Tot gauw !

    Alain
     

    05-08-2008 om 17:55 geschreven door KSVS



    Foto

    Foto

    Voetbalkalender 2008-2009


    Klik hier voor de resultaten + eindklassement

    VOLGENDE WEDSTRIJD


    Einde seizoen :-((




    SPELERSLIJST


    T1
    Nissens Bart

    Afgev.
    VWynendaele Rudy
    De Rouck Julien

    Spelers U17
    De Cubber Glen
    Blommaert Vincent
    VWynendaele Timothy
    De Rouck Jens
    Van Den Berge Jen
    Porrez Yils
    Van Duysen Brian
    De Bruyne Brian
    Decordier Jens
    Moreels Maarten
    Saint-Jean Anthony
    Gaethofs Juan
    Van Ruyskensvelde Kobe
    Vrancx Joachim
    De Turck Jens
    Parmentier Pieter
    Mertens Lennart

    (klik op de naam voor
    de foto)

    Links naar andere websites
  • Jeugdvoetbal KSVS
  • Officiële site KSVS
  • Provinciale scholieren U17
  • Klassement U17



  • Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs