In hun eindronde dienden onze nationale scholieren U16 het op te nemen tegen resp. Mol-Wezel, Verbr. Meerhout en Hamoir en dit op de terreinen van de Kempense ploeg uit Bevordering D, nl. Verbroedering Meerhout.
De 3 onderlinge partijen dienden te worden beslist in 2 speelhelften van elk 25 minuten.
De eerste wedstrijd tegen KFC RC Mol-Wezel verliep vrij moeizaam, niettegenstaande onze blauwgelen duidelijk de partij in handen hadden.
Alles begon in de 1 met een reuzekans voor Kobe Van Ruyskensvelde, maar zijn schot vloog hoog over. De score werd pas in de 10 geopend door Jen Van Den Berge, na een kopbaldoelpunt op corner (1-0). In de 14 kon Mol-Wezel echter tegenscoren en dit tegen de gang van de partij in (1-1). Net voor de rust kwam KSV toch nog op voorsprong na een doelpunt van Jens De Rouck, die na drie doelpogingen de bal eindelijk tegen de netten trapte. In de tweede helft volgden nog verschillende doelkansen, die echter door een gebrek aan concentratie en zelfvertrouwen, op een soms onbegrijpelijke manier werden gemist. De partij eindigde met 3-1 winstcijfers, met een derde treffer voor KSV gescoord door Jens Decordier, op assist van Joachim Vrancx.
De tweede match diende te worden gespeeld tegen gastploeg Verbr. Meerhout, wellicht de sterkste tegenstander in deze eindronde. De partij verliep zeer spannend en we noteerden kansen voor beide ploegen. Pas op het einde van de eerste helft, volgden de eerste doelpunten. In de 24 volgde een corner voor KSV, door Joachim Vrancx mooi binnen getrapt (1-0). De thuisploeg kon echter vrijwel onmiddellijk tegenscoren en dit eveneens na corner (1-1).
In het begin van de tweede helft volgde de beslissende treffer van Pieter Parmentier, na een mooie actie op links en dito voorzet van Anthony Saint-Jean.
Deze voorsprong bleef behouden, de tweede overwinning van de dag was een feit en dit na een heel sterke partij van onze scholieren, zowel op vlak van inzet als voetbaltechnisch vermogen.
In de namiddag volgde tenslotte de wedstrijd tegen het Waalse RRC Hamoir.
Deze partij mondde uit in een waar doelpuntenfestival voor KSV Sottegem.
Aan de rust stond het reeds 3-0, na twee doelpunten van Kobe Van Ruyskensvelde (waaronder o.a. een mooie lobbal) en één treffer van Vincent Blommaert.
Ook in de tweede helft vielen evenveel doelpunten. In de 5 scoorde Vincent Blommaert zijn tweede doelpunt van de dag. Jens De Rouck breidde in de 10de en in de 18de minuut de score verder uit en legde de eindstand vast : 6-0 !
Hamoir leek opgetogen toen het eindsignaal gefloten werd dat een einde maakte aan een té lange lijdensweg, tegen een KSV Sottegem dat voor hen écht een maatje te sterk bleek
Sottegem speelde met : De Cubber Glen, Van Wynendaele Timothy, Moreels Maarten, De Bruyne Brian, Blommaert Vincent, Porrez Yils, Van Den Bergen Jen, Saint-Jean Anthony, Van Ruyskensvelde Kobe, Gaethofs Juan, De Rouck Jens, Decordier Jens, Van Duysen Brian, Vrancx Joachim, Parmentier Pieter, De Turck Jens
06-04-2008 om 00:42
geschreven door KSVS
|